Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway sl 150
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar 4 gun once hyosun gv 650 aldım...2007 model 2009 trafıge cıkıslı...aldıgım kişi su kronık elektrık sorununu cozdurdugunu soylemıstı..ama bugun akuye gelen elektrıgın yetersız oldugunu farkettık...artı buna ek olarak yakıt gostergesı sureklı kırmızı gosterıyor...ıstanbul anadolu yakası kadıkoy tarafında ıkamet edıyorum...bu makınenın ustası ıle ıletısım kurmam gerek...yardımlarınız ıcın sımdıden tesk.ler
    Selam dostum motoru derinceden mi aldın acaba... merak ettim.
    motor kullanmak helikopter kullanmaktan zevkli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    slm lar....evet kocaelı derıncedekı motoru aldım...makınanın gecmısı hakkında bılgınız varmıdır ?

Motosikleti
    keeway sl 150
    Ben motorun geçmişini bilmiyorum. Bende talip olmuştum ve bana hiç bir sorunun olmadığını söylemişti.Fiyatta anlaşamadık 9 binden aşağı inmedi. Güle güle kullanın.
    motor kullanmak helikopter kullanmaktan zevkli

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    Alıntı nasyalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorun geçmişini bilmiyorum. Bende talip olmuştum ve bana hiç bir sorunun olmadığını söylemişti.Fiyatta anlaşamadık 9 binden aşağı inmedi. Güle güle kullanın.

tesekkur ederım....umarım sızde aradıgınız makınayı bulursunuz......

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    2 gün önce motoru sattım. Bugün de ikinci el 2010 Sarı Versys ABS aldım.

Burası, karşılaştığımız her sorunda bize çözümler üreten, hiçbir bilginin saklanmadığı ve sitenin belki de en paylaşımcı sayfalarından birisidir. O nedenle bayrağı devralacak yeni arkadaşlarımızın bu sayfayı canlı tutmalarını umuyorum.

Tüm arkadaşlara selam eder, muhabbetimizi devam ettirmeyi dilerim

Not : Elimde bir set balata var, yedeklemek isteyene aldığım fiyata verebilirim. Bu sayfadan olana bir tane fren balatası hediye Bir adette yedek aldığım konjektör var, kabloları filan kalın. Hiç denemedim. Ama kablaj, soğutma kanatları vs. orjinalden büyük. Çalışır diye düşünüyorum. İsteyene onu da 60 liraya satabilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9397630/detay/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 ----------

Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Kazasız sürüşler dilerim
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Uzayım sağolasın...

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Burası, karşılaştığımız her sorunda bize çözümler üreten, hiçbir bilginin saklanmadığı ve sitenin belki de en paylaşımcı sayfalarından birisidir. O nedenle bayrağı devralacak yeni arkadaşlarımızın bu sayfayı canlı tutmalarını umuyorum.

Not : Elimde bir set balata var, yedeklemek isteyene aldığım fiyata verebilirim. Bu sayfadan olana bir tane fren balatası hediye Bir adette yedek aldığım konjektör var, kabloları filan kalın. Hiç denemedim. Ama kablaj, soğutma kanatları vs. orjinalden büyük. Çalışır diye düşünüyorum. İsteyene onu da 60 liraya satabilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9397630/detay/[COLOR="Silver"]
    hayırlı olsun. GV650 kadar olmasa da yeni motorunda yakışıklı bi alet allah grenajlarına asfalt yüzü göstermesin..

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gun motorum icin ne yaptim gostergesinin deki yag lambasi calistirmak icin bir calisma yaptim ve lambanin ayagini buldum ancak uygun bir musir lazim ayrica daha hasas bir hararet gostergesi istiyorum ayrica bir sarz isigi veya voltaji gosteren bir gosterge olmali diyorum ama nasil yapalim estetik ve kolay olmali fikirlerinize acigim benzin gostergeside pek hasas degil onuda duzeltmek lazim
    arkadaşım, ben zaten sonunda senin motora '' beni elleme gardaş, sadece bin. ne istersin benden '' diye yazarım birgün her halde.
    birde bu gideceğiniz balıkesir falan kaç saat sürecek? ne zaman gidilip dönülecek. paslandık.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun..
    Arada da olsa sayfayı takip eder ve fikirlerini paylaşırsan seviniriz..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9397630/detay/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:21 ----------

sedar aniden bu haber sasirtti beni neyse hayirlisi olsun yeni motorunla nice kilometrelere gv yok diye burayida terk etme motor gider doslar baki kalir zaten yeni makinanla bir istanbul yaparsin heralde bekleriz mutlaka

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:54 ----------

Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım, ben zaten sonunda senin motora '' beni elleme gardaş, sadece bin. ne istersin benden '' diye yazarım birgün her halde.
    birde bu gideceğiniz balıkesir falan kaç saat sürecek? ne zaman gidilip dönülecek. paslandık.
    nurettin hakikaten dedigin gibi diyecek sonunda garibim bu gun sana yakindim aklimdsaNDAN GECTIN AMA zamanim olmadi balikesie isi pek heveslisi olmadi su an askida ama paslandiysan garaja dogru gel yanima pasini acariz beraber zaten epey borcun oldu gelmedin

Motosikleti
    gv-650
    vay otobur sendemi............
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Serdar gerçekten şaşırttın Hayırlı olsun benimde beğendiğim bir motosikleti almışsın. Yine benzersiz bir melez denilebilir. Bende dün g.puntoyu aniden sattım ve sıfır Bravo sport 1.4-140hp aldım. Motosikletin muayenesi cuma günüydü yetişemeyincede pazartesine kaldı. Yahu tüm sevdiğim dostlarla vedalaşıyoruz, demirbaş olmaktansa bendemi satsam düşünceleri oluşuyor kafamda ama kıyamıyorum canavara hadi hayırlısı olsun.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Abi her tada bakmak lazım Ben biraz daha fazla uzun yol ve köy yolları gezmek istiyorum. Yoksa GV650 ile çarşıya inmek kadar zevkli bir şey yok biliyorum İlk fark ettiklerim, çok kıvrak bir alet bu...

Senin de yeni araban hayırlı olsun, sen de Fiat'tan gidiyorsun gördüğüm kadarıyla. Bir gün Alfa Romeo'yu denemen dileğiyle Ben 4 yıldır 156 kullanıyorum. Galiba da bu son arabam olacak, keyif açısından üzerine çıkması için Audi S serisi filan almam lazım. Ona da para yetmiyor

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

hayirli olsun

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serdar gerçekten şaşırttın Hayırlı olsun benimde beğendiğim bir motosikleti almışsın. Yine benzersiz bir melez denilebilir. Bende dün g.puntoyu aniden sattım ve sıfır Bravo sport 1.4-140hp aldım. Motosikletin muayenesi cuma günüydü yetişemeyincede pazartesine kaldı. Yahu tüm sevdiğim dostlarla vedalaşıyoruz, demirbaş olmaktansa bendemi satsam düşünceleri oluşuyor kafamda ama kıyamıyorum canavara hadi hayırlısı olsun.
    Abi her tada bakmak lazım Ben biraz daha fazla uzun yol ve köy yolları gezmek istiyorum. Yoksa GV650 ile çarşıya inmek kadar zevkli bir şey yok biliyorum İlk fark ettiklerim, çok kıvrak bir alet bu...

Senin de yeni araban hayırlı olsun, sen de Fiat'tan gidiyorsun gördüğüm kadarıyla. Bir gün Alfa Romeo'yu denemen dileğiyle Ben 4 yıldır 156 kullanıyorum. Galiba da bu son arabam olacak, keyif açısından üzerine çıkması için Audi S serisi filan almam lazım. Ona da para yetmiyor
    arabalar motorlar hayirli olsun insan bal yese baldan usaniyor gelismek icin her turlu aleti deneyip kullanip aradaki farki bilmek gerekiyor birde yerine gore alet kullanmak lazim araziye giderken gv uygun olmaz ancak arazi motoru ilde otobanda keyf olmuyor.
    ancak iyi bir enroo makina asgari 20.000 tl gv de o civarda o parayi gozden cikardiktan sonra mesele yok ancak butce kisitli veya fazla para baglamak istemiyorsan her yere uygun bir motora sahiplenmek gerekiyor
    buyuk sehirde yasiyorsan hayatinin %80 ni asfalt yollarda geciyor demektir o zaman gv on plana cikiyor arada hafta sonu araziye gideceksek ne yapmak lazim gv amartisoru degisecek daha sert daha yuksek amartisor kayis cikacak zincir olacak hatta lastik degisecek zaten cok amacli olup ekipmani eksik olan gv oldumu sana gv endro

araba meselesine gelince ben genelde cok amacli araclari severim bunu saglayan teknik ozellikleri sadece citrooen C5 sagliyor hidrolik sistemi ve kivrakligi yerine gore jip gibi yuksek yeri gelince F! gibi yere yapisik lastigin patladiysa 3 teker bir suru ozellik fransizlari sevmem ama C5 ve hatunlari haric

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Yukleresim.com
    Araç mükemmel,tek görüşte etkiledi Performansı tavanı açınca gv650 den aşağı kalmıyor.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    [QUOTE=Otoburkaplan;2348817]2 gün önce motoru sattım. Bugün de ikinci el 2010 Sarı Versys ABS aldım.

Otoburkaplan hayırlı olsun gerçekten güzel makina bende özellikle sarı rengini çok beğenmiştim adından da belli olduğu gibi değişik özellikleri bir arada sunan güzel bir makina .. Bende GV me alışmaya başladım gv kullanıcılarının alışık olduğu gibi gözler üzerinde ve abi bu Harley mi soruları başladı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:52 ----------

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viceroy sizede hayırlı olsun , ama GV den sakın vazgeçmeyin sizin yorumlarınız bu makinayı almamda büyük katkı sağladı sevgiler emniyetli sürüşler

Merhaba arkadaşlar bende bi tane gv650 almayı düşünüyorum başlangıç motoru için uygunmudur?

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Otobur hayırlı olsun, sport cruiserla dağ-çamur girmeye başladığına göre vakti gelmişti zaten

Uzay senin eski makinayı Modada gördüm dün, alan da siteden bir arkadaştı yamulmuyorsam, iyi bakıyor için rahat olsun

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı HasanKartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende bi tane gv650 almayı düşünüyorum başlangıç motoru için uygunmudur?
    Merhaba.

Cevap veriyorum : Hayır!
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler