Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gv-650
    otobur.ben beceremiyorum bbu sitelerden alışverişi.yabancı dil eksikliğim var bide ya yanlış parça siparişiveir isem..mesela şu hava filitresi türkiyede bulamazmıyım..yada bana nasıl destek verirsin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Arasıra sipariş veriyoruz. Ben sana haber veririm bir sonraki siparişte, sana da istediğin parçaları getirtiriz
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

Motosikleti
    gv-650
    otobur;ilgine teşekkür ederim.sipariş geçerken beni unutmassanız sevinirimm...uzun zaman ullanmayı hedeflediğimizden parça yedeklemesi yapmamız süper olacak...
    iletişim bilgilerim

mkemalyonca@hotmail.com mustafa kemal...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    slm ben seydali

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:52 ----------

slm ben seydali gv 650 haakın da bilgi topluyorum

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı seydali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben seydali

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:52 ----------

slm ben seydali gv 650 haakın da bilgi topluyorum

Selam, sayfa 116 da özet bilgi olacaktı.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Forumdan Uzaklaştırıldı

mrb

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, sayfa 116 da özet bilgi olacaktı.
    okudum teşekür ederim hatta genel olara k okudum burda eski olarak levet ve serden ayrıca kaya bey teknik konuda baya bir bilgi birikim yapmışınız ayrıca emrah diye bir arkadaş tanışmak isterim dogrusu ancak en çok tercübe ve yaş itibari ile kaya beyde oda uzaklaştırılmış telefonla irtibat kurmaya çalışacagım

merak ettiğim bir konu var 2 ci el ilanlarında son zamanda bilhassa gv 650 satışı artış gösterdi mevsim sonu olmasındanmı başka bir memnuniyetsizlik oluşundanmı

diger marka modellerde durum nedir merak ediyorum dogrusu

Motosikleti
    Arkadaşlar selam,

Ne oldu, kurudunuz kaldınız? Yazan eden yok

Dün siparişimiz Kore'den eksiksiz şekilde geldi. Serden'e debriyaj balatası harici benim 2 şer set sipariş ettiğim hava filtresi, yağ filtresi, fren balatası gibi bir kaç malzemeden lazımmış. Ben de çalışkan karıncalığı bırakıp onları da kargoya verip Serden'e gönderiyorum Paylaşmak bizim grubun en iyi özelliği ne de olsa

Dün yağ değişimi yaparken debriyaj balatasına da baktırdım. Sıfırı 2.92-3.08 arası kalınlıkta olan ve 2.68 mm ye kadar kullanılan 1 Nolu plakalar 2.80 kalınlığındaydı. O nedenle onları değiştirmedim. 2 nolu plaka ise simsiyah haldeydi, ustalar balatan yanmış dediler. Kalınlığına baktım sıfırdan farkı yoktu ama rengi diğer balatalardan çok daha siyahtı. Neyse adamlar her türlü işçilik parasını alacakları için tek balata da çok pahalı olmadığından riske girmeyip 2 nolu balatayı değiştirdim.

Tüm malzemeler benden yağ değişimi+debriyaj balata değişimine 100 lira işçilik istediler. Ben çok deyince 75'e indiler. Bana yine de çok geldi, ama verip çıktım.

Arkadaşlar, en kısa zamanda arka sehpa alıp şu işçilik masraflarından kurtuluyorum. Yağ değişimi zaten bebek oyuncağı, balata ise toplam 12 civatayı sökmekle yapılan basit bir iş... Bundan sonra kendim yapacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:40 ----------

V.I.P. aynalardan da bahsedeyim. Aynaların çapı 13 cm. Şu ana kadar gördüğüm en büyük oval aynalar. Biraz da konkavlık da vermişler. Cisimler olduğundan biraz daha küçük gözüküyor. Bu da çok iyi görüş alanı veriyor. Genel işçilik kalitesi gayet iyi, pahalı birşey gibi duruyor. Ben tamamiyle civata sabitlemeli mafsalları var zannederek sipariş vermiştim. Fakat ayna göbeği yine küresel mafsal. Bayağı katı duruyor. 90 km hıza kadar sıfır titreme var, 90 dan sonra yavaş yavaş ayna titremeye başlıyor. Bilginize

Forumdan Uzaklaştırıldı

mrb

Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam,

Ne oldu, kurudunuz kaldınız? Yazan eden yok

Dün siparişimiz Kore'den eksiksiz şekilde geldi. Serden'e debriyaj balatası harici benim 2 şer set sipariş ettiğim hava filtresi, yağ filtresi, fren balatası gibi bir kaç malzemeden lazımmış. Ben de çalışkan karıncalığı bırakıp onları da kargoya verip Serden'e gönderiyorum Paylaşmak bizim grubun en iyi özelliği ne de olsa

Dün yağ değişimi yaparken debriyaj balatasına da baktırdım. Sıfırı 2.92-3.08 arası kalınlıkta olan ve 2.68 mm ye kadar kullanılan 1 Nolu plakalar 2.80 kalınlığındaydı. O nedenle onları değiştirmedim. 2 nolu plaka ise simsiyah haldeydi, ustalar balatan yanmış dediler. Kalınlığına baktım sıfırdan farkı yoktu ama rengi diğer balatalardan çok daha siyahtı. Neyse adamlar her türlü işçilik parasını alacakları için tek balata da çok pahalı olmadığından riske girmeyip 2 nolu balatayı değiştirdim.

Tüm malzemeler benden yağ değişimi+debriyaj balata değişimine 100 lira işçilik istediler. Ben çok deyince 75'e indiler. Bana yine de çok geldi, ama verip çıktım.

Arkadaşlar, en kısa zamanda arka sehpa alıp şu işçilik masraflarından kurtuluyorum. Yağ değişimi zaten bebek oyuncağı, balata ise toplam 12 civatayı sökmekle yapılan basit bir iş... Bundan sonra kendim yapacağım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:40 ----------

V.I.P. aynalardan da bahsedeyim. Aynaların çapı 13 cm. Şu ana kadar gördüğüm en büyük oval aynalar. Biraz da konkavlık da vermişler. Cisimler olduğundan biraz daha küçük gözüküyor. Bu da çok iyi görüş alanı veriyor. Genel işçilik kalitesi gayet iyi, pahalı birşey gibi duruyor. Ben tamamiyle civata sabitlemeli mafsalları var zannederek sipariş vermiştim. Fakat ayna göbeği yine küresel mafsal. Bayağı katı duruyor. 90 km hıza kadar sıfır titreme var, 90 dan sonra yavaş yavaş ayna titremeye başlıyor. Bilginize
    sonunda ankara servisi olacaksınız orta sehba çalışması devam ediyor
    korkuluk geliştirilip alt yag haznesinide koruyacak şekle geitirliyor ayrıca kapak ve konjoktör siparişleri gündemdeymiş haberiniz olsun kaya abinin dedikleri bunlar elçiye zeval olmaz

aynaların titremesi gidon malzemesinin ince oluşu daha kalın etli bir gidon frekans uyşmasını 120 km ye kadar taşır ancak o zaman titirer bu işi sen çözersin serdar

Motosikleti
    Seydali de gitti mükerrer üyelikten...

Motosikleti
    Serdar, sayende yaptığım yedeklemelerle uzun süre sıkıntı yaşamamış olacağım. Hemde her tamiratı ucuza getirmiş olacağım. Yalnız ankara servisi tuzluymuş.O işlem burda en kralında 50 tl.
    Halidun abim,sayfadan kopmadığın güzel.Tata konjektörü fişi takılı kullanmaya hazır hale getirebildiğin gün, senden almak için beklemedeyim bilgin olsun. Gt650 komette de senin konjektörü kullanmış doğuda bir usta ilgili sayfada okumuştum. Saygılar.

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Seydali de gitti mükerrer üyelikten...
    Hiç sevmezdim zaten
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Dikkatimi çeken gerekli tedbirler alınınca 600tl ye kadar sıkıntı çıkmıyor.
    Kayış olayı denense (katlanmaması gerekiyor, gerçi nasıl paketler gönderen bilmiyorum) işin en tatlı kısmını oluştururdu.

Motosikleti
    NC 700 X
    Selam millet,

Elimde kırmızı ile işaretlenmiş parçadan var, sıfır

Mr. Lee'nin yanlış gönderdiği. 27$

Motosikleti
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatimi çeken gerekli tedbirler alınınca 600tl ye kadar sıkıntı çıkmıyor.
    Kayış olayı denense (katlanmaması gerekiyor, gerçi nasıl paketler gönderen bilmiyorum) işin en tatlı kısmını oluştururdu.
    Kayışı almayalım abi, bu tarz malzemelerin raf ömrü var. Kopunca bir hafta binmezsin olur biter, Lee dayı getirir bize.. Abi adamlar bi de 100 lira istediler, inanamadım. Yapılan işi görmesem, ağır bi iş olsa neyse. Zaten yağ tıpasını takmadan yağ doldurmaya kalktılar. 1 litre yağ tepsiye aktı filan. Yağın kaçtığını farkedince panikle alt kapağı kapatmak istediler, o esnada contayı kestiler. Sonra aynı tip yağ olmadığından tepsiden yağ süzdük. Sonra sıvı contayla filan da uğraştık.

İstanbul'da bu işlerin fiyatları nasıl?

En kısa zamanda bi tane arka sehpa alacağım. İnternette fiyatlar 65 liraya kadar düşmüş. Kendim yapacaktım ama o fiyatlara uğraşmaya değmez.

Uzay, yavrum döndün mü tatilden?

Serdar, gel de artık bi tur atalım kardeş...

Halidun Abi, kırkın çıkınca helva dağıtacağız forumda merak etme

Motosikleti
    NC 700 X
    Uzay, yavrum döndün mü tatilden?
    Döndüm kardeşim. Güzel yermiş Fethiye. Benim motor uzun yol için donanımlı değil. Sissy barı rahat değil, arkadasında çanta bağlayabilecek sehpası yok, egzozlar yukarı baktığı için çanta konulamıyor 2 ay öncesinden uçak bileti alınca daha ucuza geliyor seyahat Ama orada scooter kiraladım. Onlar da keyifli makineler imiş. Ya da sevimli diyeyim daha doğru olur

Bugün Serdar Usta orjinal egzozumu takacak, yağı da değiştirecek. Yine BP'nin yağından koydum memnun olduğum için. API SL, 10W 40, yarı sentetik. Hem de 4 litresi kampanya dolayısı ile 40 TL'ye düşmüş

Benden bu kadar. Haberler sizden

Motosikleti
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Döndüm kardeşim.

Bugün Serdar Usta orjinal egzozumu takacak, yağı da değiştirecek. Yine BP'nin yağından koydum memnun olduğum için. API SL, 10W 40, yarı sentetik. Hem de 4 litresi kampanya dolayısı ile 40 TL'ye düşmüş
    Yağ işini doğru yapıyorsun

Serdar kayışın raf ömrünü hesaba kattığın anda bizim üstündeki orjinalleri hemen sökmemiz gerekir heralde
    Şaka bir yana yeni bir kanun çıkmazsa beklemekte zarar yok.Referandum zaten doları düşürecek

Motosikleti
    Dün bi tane DL650'e baktım. Kaç gündür aklımı kurcalayan bir makineydi. Sahibiyle buluştuk ve Atom karınca diye bir yere gittik İncek'te. Orada eğitim almış kendisi. Motoru getirdiler, üzerine oturdum. Eğitmenlerden birisi küçümseyerek kaç yıldır motor kullanıyorsun dedi. 4 yıldır dedim. İstediği acemiliği alamayınca bu sefer kaç km dedi. 15.000 filan yapmışımdır dedim. Bi tur atmak istediğimi söyledim. Motoru düşürürsen sahibinin istediği fiyattan almak zorundasın dediler. Tamam dedim yüzlerine bakmadan. Daha motora binmeden tüm motivasyonumu sıfırladılar sağolsunlar. Alet ciddi yüksek beyler, ben 1.82 yim ona rağmen kendimi güvensiz hissettim. Gv650 aldığım yolu hissetme duygusu yerini yoldan bağımsız 2 m kotunda uçma hissine bıraktı. Ve nice zamandır aklımı çelen DL650'ye hoşçakal dedim.

Motosikleti
    NC 700 X
    Dün bi tane DL650'e baktım. Kaç gündür aklımı kurcalayan bir makineydi. Sahibiyle buluştuk ve Atom karınca diye bir yere gittik İncek'te. Orada eğitim almış kendisi. Motoru getirdiler, üzerine oturdum. Eğitmenlerden birisi küçümseyerek kaç yıldır motor kullanıyorsun dedi. 4 yıldır dedim. İstediği acemiliği alamayınca bu sefer kaç km dedi. 15.000 filan yapmışımdır dedim. Bi tur atmak istediğimi söyledim. Motoru düşürürsen sahibinin istediği fiyattan almak zorundasın dediler. Tamam dedim yüzlerine bakmadan. Daha motora binmeden tüm motivasyonumu sıfırladılar sağolsunlar. Alet ciddi yüksek beyler, ben 1.82 yim ona rağmen kendimi güvensiz hissettim. Gv650 aldığım yolu hissetme duygusu yerini yoldan bağımsız 2 m kotunda uçma hissine bıraktı. Ve nice zamandır aklımı çelen DL650'ye hoşçakal dedim.
    Düşürseydin öperlerdi ama seni oracıkta

Motosikleti
    Sen ne diyosun 14.000 TL ile U dönüşü yaptım daracık yolda, eğitmene de gıcık olduğumdan ayağımı yere koymadan dönmeye uğraştım Rus ruleti oynasam daha az stresli olurdu. Heyecan isteyen gelsin bu motora baksın

Motosikleti
    Dün bi tane DL650'e baktım. Alet ciddi yüksek beyler, ben 1.82 yim ona rağmen kendimi güvensiz hissettim. Gv650 aldığım yolu hissetme duygusu yerini yoldan bağımsız 2 m kotunda uçma hissine bıraktı. Ve nice zamandır aklımı çelen DL650'ye hoşçakal dedim.
    Serdar benim sana daha önce anlatmaya çalıştığımda buydu zaten. Parmak uçlarında bale yaparcasına dururken sağladığın dengeyi;ani frende hangi tarafa yatırıp sağlıyacaksın? Karakter ve yapı olarak neredeyse aynı motoru taşıyan gv650 ye devamm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler