Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Teşekkür ederim. Motorun son hali bu 8000 de

benden önceki binici hiç düzgün kurutmamış su lekeleri var aksesuar civatalarında hafif paslanma var polisaj makinası aldım bugünde krom macunlarım geliyor ufak ufak başlıcam söküp parlatmalara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip etsin...

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Selamın Aleykum Arkadaslar size bir sorum var bu gidonun üzerinde ve altında AMORTİSÖR SÖNÜMLEME KUVVETİ AYARI var benimkilerde hepsi hard da idi ve softa doğru ayarladım fakat net emin olamadım işe yaradımı yaramadımı anlyamadım en ufak çukurdan gecerken veya yatıp viraja girerken geçtiğm ufacık tepelerde amartüsör çok sertolduğu için doğal olarak lastik yerden kesiliyor yumuşatıp lastiğin yerden kesilmemesini sağlamak amacım bununla daha önce uğrasan varsa yardımını bekliyorum kullanma klavuzunda ayarlardan bahsetmiş fakat tik sayıları net değil bir sıfırlama noktası arıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum .

merhaba
    düşük devirlerde depodan gelen takırtılar, kapak contasındanmı kaynaklanır? deponun içindeki takozlardanmı?

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    Merhaba arkadaşlar. Bende gv650 almak istiyorum. ama custom yapıcam uğraşıcam baya. bir sorum olucaktı. forumda en uzun süreli gv650 sahibi kaç sene kullanmış. Bilginiz vamı*
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Bende gv650 almak istiyorum. ama custom yapıcam uğraşıcam baya. bir sorum olucaktı. forumda en uzun süreli gv650 sahibi kaç sene kullanmış. Bilginiz vamı*
    2007 den bu taraf a kullanıyorlar

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Alıntı capella17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    düşük devirlerde depodan gelen takırtılar, kapak contasındanmı kaynaklanır? deponun içindeki takozlardanmı?
    deponun altındaki lastikler düştüyse ondan yapar ayrıca debriyaj tasıda düşük devirde ses yapar
    BİRDE DEPO KAPAGININ ÜSTÜNDEKİ ANAHTAR KAPAGI BAZEDN SES YAPAR

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleykum Arkadaslar size bir sorum var bu gidonun üzerinde ve altında AMORTİSÖR SÖNÜMLEME KUVVETİ AYARI var benimkilerde hepsi hard da idi ve softa doğru ayarladım fakat net emin olamadım işe yaradımı yaramadımı anlyamadım en ufak çukurdan gecerken veya yatıp viraja girerken geçtiğm ufacık tepelerde amartüsör çok sertolduğu için doğal olarak lastik yerden kesiliyor yumuşatıp lastiğin yerden kesilmemesini sağlamak amacım bununla daha önce uğrasan varsa yardımını bekliyorum kullanma klavuzunda ayarlardan bahsetmiş fakat tik sayıları net değil bir sıfırlama noktası arıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum .
    hart tarafına sonuna kadar çevir sonrA SOFT TARAfına sayarak çevir kaç tur çevirdiysen tam ortada bırak 4 nüde o ayar iyidir

ayrıca motorun ön çatal yagları değişmesi gerekir genelde 2 senede bir değişmezse yag özelliğini kaybediyor
    capella17 bunu beğendi.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Ledo ve GV 650 nin motorları 2006 model yani 6 yıldır kullanıyorlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Teşekkür ederim. Motorun son hali bu 8000 de
    http://f1203.hizliresim.com/v/x/3x192.jpg
    benden önceki binici hiç düzgün kurutmamış su lekeleri var aksesuar civatalarında hafif paslanma var polisaj makinası aldım bugünde krom macunlarım geliyor ufak ufak başlıcam söküp parlatmalara
    Viceroy sayfa ya uğradığında bunun bilgisini verecektir ama ben onun olduğunu sanmıyorum çünkü viceroy un sattığı GV 650 çift eksozdu..sonradan tekrar değiştirildiyse bilmem..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

ylcndrsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    iyi bir arkadaşım gözü gibi baktığı motorunu satıyor ...MERAKLISINA ÇOK TEMİZ MZ...İLGİLENEN ARKADAŞLAR BENİMLE İRTİBATA GEÇSİN...

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ledo ve GV 650 nin motorları 2006 model yani 6 yıldır kullanıyorlar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Viceroy sayfa ya uğradığında bunun bilgisini verecektir ama ben onun olduğunu sanmıyorum çünkü viceroy un sattığı GV 650 çift eksozdu..sonradan tekrar değiştirildiyse bilmem..
    satarken eksozlarını çıkarmış diye okudum bu topic ği 1. sayfadan 226. sayfaya kadar okudum

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    satarken eksozlarını çıkarmış diye okudum bu topic ği 1. sayfadan 226. sayfaya kadar okudum
    Viceroy orijinal eksozlarını satıyordu hatta bu forumda duyurusunu yapmıştı..çift eksozlu haliyle sattı diye biliyorum bende..Neyse Viceroy un cevabını bekleyelim bakalım..inşallah aldıüın motor onundur..değilsede sahip olduğun motorun aynı temizlikte olmasını diliyorum..

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Arkadaşlar kask bakıyorum
    şuanda Shoei açık kasl geçen sezon 600 TL
    Shark çok beyendim gördüğüm en iyi açılabilen kask bunlar fiyatı 750 TL
    birde LS2 var 175 TL yine çene açılır vizörülü hepsi

şimdi sorum aradaki fiyat farkı çok, Sharp testinde hepsi 4 yıldız almış kasklar
    fakat farkı yaratan nedir, kaskın malzemesimi, dış malzeme farkımı nedir bilen varmı. Ve bu kaskların gerçekten neden imal edildiğini öğrenebiliyormuyum, merak ediyorum alacağım kaskın özelliklerinide...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yarenler var mı satılık gv 650? Eşten dosttan..
    Bir haber eyler misiniz bana?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarenler var mı satılık gv 650? Eşten dosttan..
    Bir haber eyler misiniz bana?
    var
    beni arayabilirsin

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Telefon numarası göremedim. Motor ilanda mı şuanda?

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon numarası göremedim. Motor ilanda mı şuanda?
    5322124353 TELİM İLANDA DEĞİL

Aarkadaşlar koreye lee ye sipariş geçiyorum istekleriniz vamı varsa arayın

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    sipariş geçtiğin yer neresi
    ve alımları nasıl yapıyorsun
    belki birkaç şey bakabilirim

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sipariş geçtiğin yer neresi
    ve alımları nasıl yapıyorsun
    belki birkaç şey bakabilirim
    lhyosung soprce den alıyoruz anlaşmamız var ne lazımsa ara beni yarı şiparişi gecegim geçikirsen daha sonraki şiprişe ekleriz 5322124353

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Bugün Kanunin iki bayisii ni aradıım.Ellerinde fuardaki gri renkli 2010 model GV 650 dışında motor kalmamış.daha önce ellerinde motor kaldığı içinde 2012 için sipariş verilmemiş.Yeni almayı düşünenlere duyurulur..

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Kanunin iki bayisii ni aradıım.Ellerinde fuardaki gri renkli 2010 model GV 650 dışında motor kalmamış.daha önce ellerinde motor kaldığı içinde 2012 için sipariş verilmemiş.Yeni almayı düşünenlere duyurulur..
    haldun baskanım o gv nın alıcısı cok olur

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haldun baskanım o gv nın alıcısı cok olur
    Haklısın Mahmut kardeşim..Kanuni den bir yetkili fuar öncesi Stoklarında yeterli sayıda GV 650 olduğundan 2012 için yeni sipariş verilmediğini dolayısıyla bu modellerin en azından bu sene gelmeyeceğini söyledi.
    Ellerinde olanlar ise 1 tane dışında hepsi satılmış.
    Bu bana göre distribütörlük konusunda önümüzdeki süreçte farklılıklar olabilir zira 2011 de gelmedi 2012 de gene gelmiyorsa
    düşündürücü bir durum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler