Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

denizci muzaffer
    sen benden habersiz motormu satıyon
    aaahhaaa işte yakaladım dylan isimli ecnebi gavuruyla mı beni aldatıyon
    şu kekleri bitireyim ben sana sorucam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    erhan, yeni motorun hayırlı olsun güle güle kullan.

sersin; abii becede olmamış kolonlar, belkide siyah falan olsa olabilirdi ama yakışmamış 20 si iyi olur; ne tarafa gidicez bellimi? 10 motor oluruz büyük ihitmalle, erhanda gelir yeni motoruyla

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar gezi olayını bir düşününü bu defa daha uzak ne dersiniz yapalımmı
    20 mayıs pazar

arkadaşlar bende dylan alıcaktım ama ikinci el bulamıyorum o yüzden 0 foresight alacagım fiyatı cok düşmüş
    dylan bulamıyorum

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ben söz veremiyorum ama Hendek tarafının bir resimlerini gördüm müthiş! Mutlaka gidilmeli görülmeli..
    Bir de haziranın 2., 3. haftası felan havaların durumuna göre netleşir Bilecik'e gideceğim. Bizim orda napolyon kiraz bir bahcemiz var. Fidanlıktı 4 yıldır bakıyoruz. Bu sene ilk ürünlerini verecekler. Gecen sene ağaçlarda azdı ama bu sene epey olur diyor oradakiler.. henüz durumlarını görmedik Belki topluca oraya gidip kiraz toplarız ne dersiniz? Doğa müthiş!
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    olur bana her yer uyar hepbirlikte olsun ama kalabalık gidelim

Motosikleti
    Dylan
    Kiraz bahane yol şahane ben varım Bu pazarı da boş geçmeyelim,adını koyamadık hala nereye gidiyoruz?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sizde iyi alıştınız her hafta bir yerlere gitmeye.. Benim bu aralar işlerim çok yoğun fırsat buldukça organizasyonlara katılacağım ama bu motorun sürekli bakıma girmesine gıcık olmaya başladım yine bi 4000 daha yaklaşıyor öncekini ne zaman yaptırmıştım ki daha bir ay olmadı sanırım bu kilometre hiç bir yere gitmediğim halde nasıl bu kadar çoğalıyor anlamış değilim.
    Cuma günü motorun geçen kazada kırılan parçaları değişecek.. Parçalar ancak geldi 2 ay oldu bee :(

Satılık gümüş arka yan karenajlar var temizdir ilgilisine duyurulur
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    erdoğan gel senin motoru bana sat iyi fiyat ver ama pazarlığı cok severim sende kendine yeni alısın

arkadaşlar foresight mi alayım dylanmı kararsızım bir şeyler söyleyin kararsızım yine ne yapacagımı bilmiyorum

bir arkadaş sürekli bu resmi soruyoya onun gibi oldu valla

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakkaten ya o 2. motor hangi markanın honda gibi duruyo ama, kaç para

abi forsight parasına dylan al üstüne artanlada modifiye yaptır, malossi, pollini vs

nette gördüm malossinin bi silindir kiti var bizim motorlar için 170 cc ye çıkarıyo.

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Servet olm BURGMAN al,bak sana 2.el buldum ben,yayıla yayıla binersin

hondaya ihanet gibi olMASINDA

servet 2.el sahibindene bak,var bişiler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    vaz geçtim valla yine dylan alcağım biraz para ayırıp egsoz ve varyatörünü değiştireceğim bu gün öğrendim egsoz ve varyatör değişince 140 adayanıp fazlasını yapıyormuş

Motosikleti
    BMW F650 GS
    hehe gene kandırmışlar birini İzel'in eksozda varyatörde değişti sor bakalım hiiç 140 görmüş mü? Yook yok hiç 130 görmüş mü onu sor? gerçi motorun günahı yok sıksan belki yapar da ..
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    valla bana söylenen öyle erdoğan sen 130 u görüyosun 140 ı görebilir bence biz 120 ile giderken sen yanımızdan vın diye gidiyodun yapar bence bu motorlar

Motosikleti
    Servet,sen benim burgman'a bir bin bir ara 140 nesıl gidiyor bak,dylanla 140 gidersin ama silindirde değiştirmen gerekir,zorlamayın edepli binin,400 makinayla 120 140 bile gitmek doğru değil.Sen foresight al bence hem daha süratli gider ama rahat gider,kasmadan.
    120 gidio yazışsınya hoca yolunu bulacak meyil aşşağa gider,benim dylan 9000 kmde gördün yanından geçiordum,düz yolda 120 hiç görmedim max:115 oda maxxx

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Zaten ben yapmaz demedim dikkat ettiysen lafı İzel'e sokmuştum Sanki gidecekmiş gibi varyator ve eksoz değiştirdi yol yapmaya korkuyo.. söksün bize versin onları.. yazık o motora.. Ama söyle bir gerçek varki bu motor 140 a geldiğinde biraz sakat oluyor sanki.. denge konusunda biraz hafif kalıyor sanki.. Ben hızlandığımda bazen tedirgin olmuyor değilim..

Foresight kağnı be abicim bizimkilerin yanında gitmiyor bilee.
    Hayatonda

Motosikleti
    Ben 1 yıl bindim işte,130 gördüm birkaç kez oda Almondhill sitesinin orda koprü dönüşü uzun bir yol vardır balins fm i geçince.Ama fevkalade tehlikeli buluyorum o sürati Dylan'a ama Erdoğanın makina 20000 kusur km de ,performansı bilemem onunkinin.Dylan km si çok yüksek değilse ki bahsettiğim 10000 20000 aralığıdır düz yolda 120 biraz zor be abi.Yırtsan 110 gidiodum.

Abi temde benim yanımdan vızır vızır geçti kaç kez foresight dylanla 110 giderken

Ayrıca bir bilgi daha Erdoğanın dediği gibi varyatör ve egzos ve bilye ayarı ile biraz daha performans arttırıyorsun ama öle aman aman bii değil pek km ye yansımıyor,Silindir kit kayış vs gibi eklememler lazım ama,sanırım bu modifikasyon çok pahalıya patlıor.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    bende her yazışımında aklımdayken sonradan bu silindir kitinden bahsetmeyi unutuyordum. Erhan bahsetmiş saolsun. Gerçekten görünen o ki eksoz varyator vs ile ciddi bir modifikason olmuyor. Silindir kiti ile alet 180 cc civarında birşey oluyormuş ama bunun için de 1500 € nun üzerinde para harcıyorsun silindir kiti varyatör eksoz vs. Haliyle değer mi değmez mi tartışılacak bir konu ama satarken bunlar para etmiyo ve bu yapılanlar da motorun ömründen gidiyor.. hep diyorum bu 2. motor olarak bi kenarda durcak.. daha hızlı bi alet için daha büyük bişi alıncak.. Ben hep bahsederim ya SH300 lerden.. gelse hemen alırdım heralde. Gerçi Beverly den hiç bir farkı yok onu alcağına git beverly al da diyebilirsiniz ama sanırım honda insana hastalık yapıyor, kendine bağımlı yapıyor.. nedense beverly i çok sevemiyorum. Gözüm SH'larda
    Hayatonda

Motosikleti
    Dylan
    servet abi sen acil rejime başla o kiloyla motoruda büyütsen beni geçemessin

Bende kafayı taktım sh 300 e gelsene alsak

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    servet abi sen acil rejime başla o kiloyla motoruda büyütsen beni geçemessin
    Anaaaaa ne dediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    sen le görüşürüz coşkun kardeşim oğlum senin motor 8000 de benimki 4000 de dur bakalım biraz zaman ver hem motor açılsın hemde zayıflayayım senle o zaman görüşürüz bana aldıracaksınız egsozu valla toz yutturucam herkese

beyler halı saha maçı mı yapsak ne dersiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler