Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı serkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar slm
    ben izmirden serkan okuduğuma göre motorunuzdan çok memnunsunuz
    uzun zamandır ne alsam diye düşünüyorum galiba sonunda bu aleti alıcam.almadan önce son kez sizlere sormak istedim bu aletten memnun kalırmıyım...

2.el 3900 ytl mat siyah
    5050 km tabiki alım satımla tahminim 4200 ytl olucak
    0 km 5000 ytl plaka masrafları hariç 5150 ytl oluyor fiyatı nedersiniz
    bu motorun 2. el fiyatı nedir?
    memnun kalıcağın kesin ama 0km mi 2. el mi diye şahsıma sorarsan param varsa 0 alırım. ambalajında almak bi farklı güzel. Ama temiz kullanılmış 2. el neden alınmasın ki, hem satmak istediğinde daha az değer kaybeder.
    Herşey maneviyatta bitiyor
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dylanın 0 km fiyatı 5300ytl..
    plaka masrafları vs vs 5500ytl..
    eğer baktığın 2. el motor temiz ise o motoru alabilirsin..

Motosikleti
    keeway arn 125
    2.el baktığım motor çok temiz
    yenisini 5000 ytl+plaka masrafı banada 5300 ytl dediler ancak bu rakama bıraktılar.
    çok kararsız kaldım.

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    gel verım sana motorumu gozun arkada kalmaz serkan

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150

Selealtı doluysa Kask koyma yeri...!

Selam Dylanlılar,

bugün size ilk yolculu sürüşüm sırasında keşfettiğim bir ayrıntıdan söz etmek istiyorum. Sele altı doluysa Kask Koyma yeri !... Oğlumla çıktıydık ufak bi geziye, sonra park etmek icap etti. Onun kaskını sele altına koyunca benimkini koyacak güvenli bir yer kalmadı diye düşünerek orasını burasını kurcalarken, sele altı doluysa kask koyma yerini keşfettim. Şöyleki, seleyi açıyorsun sonuna kadar, menteşelerin dibine yakın sol kenarda ufak bir kask kancası var, kaskının bağcıklarından birinde ne işe yaradığını bilmediğin birtane demir halka var, hah işte o halka bu iş için. Halkayı kancaya takıyon kaskın dışarda kalacak şekilde, seleyi kapatıyon, kask selenin kenarından sarkıyor ama içerde sağlam biyere bağlı olduğundan sele açılmadan yerinden çıkmıyor.(kaskın kayışını kesmek yok)..

yaaa işte böyle, bugünkü püf noktamızında sonuna gelmiş bulunmaktayız...
    sevgi ve saygılarımla, ayriyeten kazasız sürüş dileklerimle...
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    ses 150 dylan
    dylanımla 9300 kmye geldim ey allahım canavar bişi bu alet ya ilk aldığım günden daha hızlı gitmeye başladı bi hayır bar bu işte:p

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    arkadaslar merhaba.. buji ile ilgili bi sorum var .. aslında hepimizi ilgilendiriyo.. yardımcı olabilirseniz sevinirim

http://www.motosiklet.net/forum/show...ighlight=dylan

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İlginç bir konu. Bayramdan sonra ilk fırsatta bu konuda araştırma yapıp uygun bujiyi bulmaya çalışcağım. Bu konuda bir uygulamam olursa size de haber veririm. İnternetten performans bujileri ile ilgili yaptığım araştırmada bulduğum bir yazıyı bu linkteki konuya koydum oradan bakabilirsiniz.
    Hayatonda

Motosikleti
    HONDA DYLAN 150
    Selam,
    Ben yakın zamanda bir Honda sahibi olmak istiyorum ama biraz kararsız kaldım. Birçok foruma baktım burda ve gördüğüm çin malı motorlar hakkında çok sayıda şikayet paylaşımı var. Fakat almayı istediğim Beat veya Dylan için insanlar sadece memnuniyet ifadelerinde bulunuyorlar.
    Bende bu ekibe katılmak istiyorum. Bu konuda aklımı kurcalayan ise şu ; ben ilk kez motosiklet kullanacağımdan acaba Beat ile mi başlasam? Yoksa ondan çabukmu sıkılırım? Küçük gelirmi sonradan ? Birde tabii fiyat durumu var 5300 Ytl + KDV + mont + kask + ehliyet ile yaklaşık maliyetin 65oo Ytl. olacağını düşünüyorum.
    Bana karar vermemde yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Birde yeni kullanmaya başlayan biri olarak çok zorluk çekermiyim sizce ??? Araba ve bisiklet kullanıyorum, insanlar bu halimle kullanabileceğimi düşünüyorlar ama siz bu konuda tecrübelisiniz !!!!
    Ne dersiniz aranıza yeni bir Honda sahibi almak istermisiniz !!!!

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150

Hoşgel

Alıntı OKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Ben yakın zamanda bir Honda sahibi olmak istiyorum ama biraz kararsız kaldım. Birçok foruma baktım burda ve gördüğüm çin malı motorlar hakkında çok sayıda şikayet paylaşımı var. Fakat almayı istediğim Beat veya Dylan için insanlar sadece memnuniyet ifadelerinde bulunuyorlar.
    Bende bu ekibe katılmak istiyorum. Bu konuda aklımı kurcalayan ise şu ; ben ilk kez motosiklet kullanacağımdan acaba Beat ile mi başlasam? Yoksa ondan çabukmu sıkılırım? Küçük gelirmi sonradan ? Birde tabii fiyat durumu var 5300 Ytl + KDV + mont + kask + ehliyet ile yaklaşık maliyetin 65oo Ytl. olacağını düşünüyorum.
    Bana karar vermemde yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Birde yeni kullanmaya başlayan biri olarak çok zorluk çekermiyim sizce ??? Araba ve bisiklet kullanıyorum, insanlar bu halimle kullanabileceğimi düşünüyorlar ama siz bu konuda tecrübelisiniz !!!!
    Ne dersiniz aranıza yeni bir Honda sahibi almak istermisiniz !!!!
    Fiyat tahminin doğruya yakın.Beat için yorum yapamayacağım. Benimde ilk aracım Dylan, gittim aldım ve bayiden eve kadarki sürüşüm benim en uzun motor kullanışımdı, bundqan 1 yıl öncede 50lik bir scooteri 20m kadar kullanmıştım.1 sene kadar bu işin incelikleriyle ilgili, internet mastırı yaptıktan sonra motor aldım.

Bence önce internette mastırını yap, özellikle DD amcanın "motosiklet teorisi" yazılarını şiddetle tavsiye ederim, hatta o yazıları bitirmeden motor alma, alırsanda binme, binersende az bin. ehliyet almadan da motora binme, önce ehliyet al. Tabi paragraf başında da söylediğim gibi bütün bunlar bence. Bu tavsiyelerime uyarsan bana dua edersin.Uymazsan pişman olursun. Yani kısaca Eğitim Şart.

Dylan mevzusuna gelince, sadece 3 kelime diyiim gerisini var sen anla "dylan bağımlılık yapar".
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    Honda Dylan
    Oki,
    Alet güzel, hızlı, pratik ve kullanması zevkli bi scooter özellikle virajlarda ben çok keyif alıyorum, dengesi süper.. Çin mallarına benzemeyip forumdaki dylan sahipleri ahım şahım bi sorun yaşamadılar bende dahil.
    Hatta gittiğin her yerde motoruna bakarlar abi kaç vuruyo, kaç para, nasıl memnun musun, kalkışı iyi mi? gibi sorular alıyosun.
    Honda almasan bile sakın çin malı alma derim.
    mkmemory abimizin söyledği gibi önce ehliyet şart. Ben bugüne kadar polis tarafından çevrilmedim ama cebimde olduğunu bilmek bile ayrı keyif.
    Allah göstermesin bi kaza olur veya ters bi durum olur, haklı bile olsan haksız duruma düşüp başını belaya sokarsın. Bunlara gerenk yok

Kullanabilir miyim demişin,
    Ben kurstaki sürüş eğitimlerine 1 kere katıldım, adam bak bu fren gaz dedi başladım kullanmaya ve bir daha da eğitime katılmadım direk sınava gittim.
    Ehliyeti cebime koydum ve hemen motor aldım.
    Bisiklet kullanabiliyosan pek sorun yaşayacağını sanmıyorum. Unutmaki sorunlar sadece senden kaynaklanmıyor.
    34 BC 8561

Motosikleti
    sh300
    Alıntı OKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...acaba Beat ile mi başlasam? Yoksa ondan çabukmu sıkılırım? Küçük gelirmi sonradan ?
    Nerede ve ne şekilde kullanacağınıza bağlı olarak cevap değişir. Otoyollara çıkmadan şehir içi gidilecek ise beat gayet yeterlidir. Otoyolda da gidilir ama hız yetmeyebilir. Maksimum 80 yapıyor bildiğim kadarı ile. Ben hemen hergün e5 üzerinde 60km. yol yapıyorum. Yılda 20.000km. yol yapacağım. Kaliteli bir motosikletten başka çarem yoktu. Dylan bence mükemmel bir seçim. Scooter dışında fiyatı daha makul seçenekler var. ybr ya da cbf 150 gibi. Ama scooter olacaksa sağlam ve makul fiyatlı fazla seçenek kalmıyor.

Dylan kolay kolay büyük motoru aratmıyor. 120km. hız yapabiliyorsunuz. Ama yakıt harcaması çok artıyor. Bu nedenle 90-100km. hızda gitmeyi tercih ediyorum. Ama tatmin kişiden kişiye değişir. Kimisini 650 cc de kesmiyor.

dylan güzel motor aşağı yukarı herkesin deneyimleri,uzun yol denemeleri forumlarda mevcut..sorun yaşayan yok ve gayet tatmn edici bir motor...

0 km bayii fiyatı 5300 ytldir ve bunun içine kdv dahil plaka hariçtir bilgine

muratd
    7300km

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Dylanlarımızda bulunan arka tekerlek süspansiyon ayarlarını değiştiren oldu mu ve budan nasıl sonuç aldı? Bilmeyenler için 3 adet ayar konumu olduğunu söyleyeyim.....

Motosikleti
    Honda Dylan
    abi nedir o ayarlar anlatırsan seviniriz..
    34 BC 8561

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şimdi A konumu genellikle az yük ve düzgün yol için, C konumu ise ağır yük veya 2 kişi için kullanılır yazıyor.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar selam ben bursadan ali foruma yeni üye oldum..dylan kullanıcısıyım bende motorum şu an 8500 km civarı..forumunuzu yakından takip ediyordum,bu aralar baya bi durgunluk var ama dylanlarıınızla gezmekten nete giremiyosunuz herhalde herkese güvenli sürüşler dilerim..

hizli_cocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2006
    bu motoru inceledim çook iyi bi makine almayı düşünü yorum
    fiatıda fazla uçuk deil
    imza yoq kaşe war o olmazsa para war

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar şunuda söliyim makinayı derbi gp1 250 ile denedik ve kalkışta dylanla 90 a kadar öndeydim ama daha sonra o hacminin farkıyla beni geçti..otobandada peşinden düz yolda 135 kmye kadar çıktım..oda 145 civarı bi sürate çıktı ve en fazla yaptığı süratinde 148 olduğunu söledi zaten.sonuçta derbi 22 hp dylan 15.8 geçmesi normal..derbinin sahibi dahi bu performansa şaştı 150cc bi makinanın bu şekilde gidebilmesine..dylanın çok yumuşak ve kullanışlı olduğunu söyledi.kendi makinasının sertliğinden bahsetti zaten bende kullanınca anladım çok sert bi makina ve rahatsızlık veriyo yani..neticede bu makina herkesin onayını almasını biliyo,biraz zorladığımda kendisi derbiyi aldığına bi ara pişman olduğunu verdiği paranın (7700) karşılığını tam olarak alamadığını filan söledi.bunun dışında mondial mct250,cbr125,asya 200 cross,piaggio x9 180 gibi makinalarlada karşılaştırdığımızdada geçen olmadı..yanlış anlamayın yarış için kullanmıyorum ama makinanın neler yapabildiğinide görmek lazım dimi? bazı arkadaşların dylanın pahalı olduğunu sölediklerini filan duydum ve bunlarun düşüncelerini motoru kullanmamış olmalarına bağlıyorum..herkese iyi akşamlar..

dylan!!!
    gerçekten şaşılacak bir performansa sahip..
    alırken hiç bu kadar güzel çıkacağını bilmiyordum,açıkçası tahminde etmiyordum..ama kullanmaya başladıktan sonra gerçekten hep şaşırttı,hala da şaşırtmaya devam ediyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler