Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    ben nolan n 61 i 2 yıldır kullanıyorum hatta kaza yaptığımda o vardı , gayet iyidir, fiyatı uygundur 100 - 170 euro arasındaydı aldığımda ancak yinede daha güncel bir model al derim, vizör camı bulmakta zorlanırsın eski modellerde.N 61 vizör camı zor bulunuor mesela ve çok dikkat etsen bile çizilior cam ve görüşü bozuyor zamanla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.hizliresim.com/2008/5/28/2817.jpg
    http://www.hizliresim.com/2008/5/28/2833.jpg
    http://www.hizliresim.com/2008/5/28/2860.jpg
    http://www.hizliresim.com/2008/5/28/2866.jpg

yeni resimler geldi arkadaşlar bugün philips diamon serisi beyaz ampullerden taktırdım resimlerdede gözüküyor nasıl olmuş

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    CBA çok güzel olmuş tebrikler alır almaz modifikasyona girişmissin
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kask konusunda tavsiyeleri olan arkadaşlar çok sağolun.Güncel model olarak ne alabilirim?200-300 ytl arası alabileceğim ve de dylan'a sığdırabileceğim kasklar konusunda yine model tavsiyleri istiyorum.Bir de kaskın kendi şekli mi önemli büyüklüğünde hani S-M-L olması mı?S aldığım sürece her türden kaskı sığdırabilir miyim dersiniz?

saol celil ufak tefek biseyler yapmaya calisiyorum kendi capimda

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bugün motoru gittim gördüm.3-4 km kullandım.Hayatımda ilk defa ehliyetten sonra trafiğe çıkmış oldum.Ayrıca şu kısa ömrümde bindiğim sınırlı sayıdaki motorlardan almadığım zevki bu motordan aldım demeden edemeyeceğim.Hani ilk kalkışta hemen önü kökleyerek kalkmıyor.Gazı az vermeyle az az gidiyor.Daha sonra kaşla göz arasında hangi ara 60'a çıkıyor o kadar kısa yolda onu da anlamış değilim.Az biraz hızlıyken ön frenleri kullandığında biraz kayıyo gibi geldi bana sanki ama tabi acemilikten de olabilir.Daha sonra motoru 1000 km bakımı için Şirinevler Honda Otosever'e götürdük.Motor daha 1187 km'de tamı tamınaAyrıca tam bir ay önce trafiğe çıkmış ve 23 ay daha motorun garantisi var.Kaç aydır çektiğim çileye değdi doğrusu.Yarına mükemmel bir motora sahip oluyorumAllah herkese nasip etsin arkadaşlar.Yarına aldıktan sonra fotoğraf da eklerim.
    Yardımı olan herkese çok teşekkür ediyorum

freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Çok sevindim mhyen, motorumu ilk aldığım günlerdeki heyecanım aklıma geldi.Kazasız belasız kullanırsın inşallah

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok sağol freenautilus kardeşim.Bu motorun bu kadar rahat ve güzel gittiğini bilsem hiç başkalarına bakmazdım.Hepimize kazasız belasız günler dilerim

gule gule kullan mehmet hayirli olsun ayni heyecani bende hala yasiyorum valla cok guzel denk geldi senin motor ya kazasiz belasiz kullanirsin insallah...
    Resimleride unutma yarin

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sağol Cem.Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Yarına yapabildiğim kadar km yapmayı düşünüyorum.Hem motora alışmak hem de yılların acısını çıkarmak niyetindeyim bakalım Bu arada motorda olan arka çantayı hiç beğenmezdim ama çok faydalı olduğunu gördüm.Benim gibi bu çantalar ön yargılı yaklaşan varsa kesinlikle kullanmasını tavsiye ederim

çanta takacaksan bence aparatınıda al arkadaki artçı tutycacağına monte etme

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çanta takılı vaziyette zaten Cem.Honda Bayiinde takılmış ama dikkat etmedim nereye takıldığına.Bugün bakar söylerim

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Hayırlı uğurlu olsun mhyen. Motora biraz alıştıktan sonra göreceksin aldığın zevk kat kat artacak. Virajlarda bu motordan alacağın zevki çok az sayıda motor verebilir sana. Güzel bir motor tercihi.Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Dün siyah çanta aparatı adım. 10 numara sağlam oldu. Sakın orjinal arka plastiğe çanta taktırmayın. Artçı yaslanamadığı gibi bana pek sağlıklıda gelmemişti. Aparata tatkma dahil 55 ytl ödedim sakın daha fazla isteyenlere aldırmayın
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    yeni motor alanlara hayırlı olsun kazasız belasız.
    aparatlarda ucuzlamış ama biz 2. elini pahalıdan alıyoruz arkadaşlardan
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    O aparat orjinal aparat değil aynısının yerli versiyonunu üretmişler. Ama o da baya kaliteli görünüyordu. Orjinalini aratmaz yani. Onun için ucuz sayılır, gerçi Ali kendi söylesin ona da verilen ilk fiyat 55 değil.. Binbir takla atıp pazarlık etmiş.
    Bu arada Servet kardeşimi Çizmişler, baya fiyakalı görünüyor forumda.. altında da altın yaldızlı harflerle forumdan uzaklaştırıldı yazmışlar heh heh
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motoru bugün noter devri ile beraber tamamen aldım arkadaşlar.Artık ben de resmi olarak Dylan sahibiyim ve aranızdayım Hiç tecrübem yokken 30 km yaptım yine.Gezmesi dolaşması gerçekten çok güzel bu motorla.Yalnız 30 km boyunca kaskım olmadığından kasksız dolaştım Fakat sonradan gidip kendime nolan n62 kask ve motor için de branda aldım.Fotoğraf ekleyecektim söz vermiştim ama kusura bakmayın.Gün içerisinde telefonumun şarjı birden bitince yapamadımMotoru bugün eve de getirmeyip kapalı garaja koyduğumdan sonraya kaldı.Bahsettiğiniz gibi virajlar gerçekten çok güzel ve keyifli.Motor süzülüp gidiyor sanki yollardaHepinize kazasız belasız günler dilerim

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Mehmet abi hayırlı uğurlu olsun demek sende dylanlandın
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sağolasın Celil.Aylardır süren hasret nihayet bitti.Kazasız belasız inş...
    Allah sana da nasip etsin

Motosikleti
    honda dylan
    hayırlı olsun guzel duruyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler