Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lidergs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA WR250R
    Geçmiş olsun arkadaşım,
    Siz motorlarla İstanbulda geziyosunuz bizde arızalı motorun parçalarını gelmesini bekliyoruz. Oturduk bilgisayarın başına kös kös . Kafayı yicem ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Geçmiş olsun abey.
    Benimde mayısta biticek, bi öğrenmek lazım nasıl 3 seneye çıkartıcaz muayeneyi.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    yaw benim sube sultanbeyli de oraya kadar kim gitcek diye üşendim, 1 senedir gitcem gidemedim. Oraya gitseydim orada halledebilirdim. Herkes bağlı bulunduğu subeye gidip halledebiliyormuş.. Tabi her yer para tuzağı orda da sanki iş yapmış gibi ruhsatı değiştirdik diye 40 ytl alıyorlarmış.

Al birini vur ötekine..

Demek oluyor ki sıfır motosiklet alacaklar ruhsatlarını alırken mutlaka motorlarının muayene süresine dikkat edecekler. Sıfır motorların ilk muayene süresi 3 yıldır. Ama yurdum polisi bize tebliğ edilmedi diye hala 1 yıl yazıyor, sonra elinde evrakla gidince üzerine 40 YTL alıp o tarihi değiştiriyor. 2005 yılında resmi gazete de yayınlanan bir kanun nasıl bize tebliğ edilmedi diye uygulanmıyor bunu anlamış değilim.

Geçmiş olsun arkadaşım,
    Siz motorlarla İstanbulda geziyosunuz bizde arızalı motorun parçalarını gelmesini bekliyoruz. Oturduk bilgisayarın başına kös kös . Kafayı yicem ya
    Yerinde olsam Honda Türkiye'yi ayağa kaldırırım. Nitekim geçmişimde bolca vukuatım var bu konuda. Honda Türkiye beni iyi bilir.
    Sıfır motosiklette olcak seyler değil bunlar. Seni mağdur edemezler. Hondaya yakışacak bi davranış değil. Hemen yenisini vermeliler..

Hondanin Halkla ilişkiler birimine bu e-posta adresinden bilgi@honda-eu.com ulaşabilirsin. Sorununu yazılı şikayet olarak da mutlaka ilet. Tüketici hakları, honda kalitesi vs. de mutlaka ilgilenirler. Sorununu yaz bakalim ne yanit verecekler.
    Hayatonda

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    burası türkiye abi burda herşey olur
    YA ABİLER BENDEDE ŞÖLE DİYOR RUHSATTA
    İLK MUAYENE GEÇERLİLİK SÜRESİ:27.07.2007 peki benim ne yapmam lazım ne zaman dolacak muayenem lütfen yardım ederseniz sevinirim saygılarımla

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Senin ki de 27 Temmuz da bitiyor işte. Motosikletini yeni aldıysan senin motosikleti de 1 yıl işlemişler. Trafik subenden düzelttirebilirsin. Bu konuda forumda açılmış bir konu ve bolca yazışma vardı..

Şu başlıkta bulabilirsiniz:
    Muayene Süresini Yasal Süresine uzatmak Için Yapilmasi Gerekenler
    Hayatonda

lidergs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA WR250R

Yenisini Veriyolar Zaten

Aslında şu anda mağdur olmuş sayılmam. Motoru aldıktan 3 gün sonra 2 sefer buji kesti, hemen karbüratörün yenisini yolladılar. Şimdi bu oldu beyin ve ateşleme bobinin yenisini yolluyolar. aslında ilgisis değiller ama şansızlık bende herhalde. Motorun yenisini verecek halleri yok herhalde. Aslında verseler fenada olmaz hani...
    Bi de ben motoru bolu da Honda nın bayisi olan çok yakın bi arkadaşımdan aldım gereken ilgiyi zaten fazlasıyla gösteriyorlar. Sağolsunlar geçen gece motor hararet yapınca akşam 9 da ustayı evinden çağırdık gelip baktı..
    Daha yapacak bişi varmı ki acaba..

Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw benim sube sultanbeyli de oraya kadar kim gitcek diye üşendim, 1 senedir gitcem gidemedim. Oraya gitseydim orada halledebilirdim. Herkes bağlı bulunduğu subeye gidip halledebiliyormuş.. Tabi her yer para tuzağı orda da sanki iş yapmış gibi ruhsatı değiştirdik diye 40 ytl alıyorlarmış.

Al birini vur ötekine..

Demek oluyor ki sıfır motosiklet alacaklar ruhsatlarını alırken mutlaka motorlarının muayene süresine dikkat edecekler. Sıfır motorların ilk muayene süresi 3 yıldır. Ama yurdum polisi bize tebliğ edilmedi diye hala 1 yıl yazıyor, sonra elinde evrakla gidince üzerine 40 YTL alıp o tarihi değiştiriyor. 2005 yılında resmi gazete de yayınlanan bir kanun nasıl bize tebliğ edilmedi diye uygulanmıyor bunu anlamış değilim.

Yerinde olsam Honda Türkiye'yi ayağa kaldırırım. Nitekim geçmişimde bolca vukuatım var bu konuda. Honda Türkiye beni iyi bilir.
    Sıfır motosiklette olcak seyler değil bunlar. Seni mağdur edemezler. Hondaya yakışacak bi davranış değil. Hemen yenisini vermeliler..

Hondanin Halkla ilişkiler birimine bu e-posta adresinden bilgi@honda-eu.com ulaşabilirsin. Sorununu yazılı şikayet olarak da mutlaka ilet. Tüketici hakları, honda kalitesi vs. de mutlaka ilgilenirler. Sorununu yaz bakalim ne yanit verecekler.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    çok sağolasın abi beni bilgilendirdiğin için eyvallah

peki erdoğan abi delim gittim muayene yapılan yere yaptırdım herşey tamam gene 1 yılmı geçerli olucak muayenem tekrar 1 yıl sonra yinemi gidicem?_??şimdiden teşekkür ederim

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Ya bu haftasonunu pasmı geçiyoruz???? Hava cillop. Ehliyetimide alıyorum. Şöyle gönül rahatlığı ile yapalım bişeyler. Zaten önümüzdeki hafta sınavlar da başlıyor. Yapalım bir plan program. Şöyle tam kadro bir gezi yapamadık. Elleri görelim
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    ben kimsenin geleceğine inan mıyorum gelse gelse ben faik abi bsı serkan coşkun yani toplam 5 kişi

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    benide cagırın gelirim hatta soyle uzun bir yol yapsak sile agvaya dogru yatıra kaldıra gitsek ne güzel olur.

Motosikleti
    SH 300
    Servet abi dur bakalım herkes bir okusun forumu düşünelim sonra birşeyler. Ağva iyi fikir . Hava güzel güneşli, yollar güzel virajlı, motorlar güzel güçlü. Yat allah yat .

Servet abi bu arada BSI ve Serkan farklı kişiler değil Yani toplam 4 kişi oluyoruz bu durumda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bsı nikin serkan ismin açıklama anlamında
    ayrıca benim ortak ahmete de bir tane dylan bulduk onada alıyoruz bu hafta bakalım bir aksilik olmazsa alıcaz. artık siz bizi çağırırsınız bir şey yapacagınız zaman 1 ay önce den buralara yazıyoruz buluşalım diye sagolsun bir tek erdoğan geldi bir kişi bir kişidir herkes diyor ben de gelirim böyle bir grup oluşturulmaz arkadaşlar kusura bakmayın fazla başınızı ağrıttım

Motosikleti
    SH 300
    Hemen karamsarlığa düşmeyelim servet abi ya. Bu cumartesi veya pazar farketmez. Hangi gün çoğunluğa uygunsa bir ağva turu yapalım ya da başka bir yerde olur, hiç farketmez maksat km yapalım Ben cumartesi Ağva diyorum uygun olanlar? olmayanlar? Ya da başka fikri olanlar ???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    benim açıkçası pazardan başka günüm yok bu pazarda imkansız çok gelmek isterim ama sizede iyi eğlenceler giderseniz benim yerimede gezin

Motosikleti
    BMW F650 GS
    delim gittim muayene yapılan yere yaptırdım herşey tamam gene 1 yılmı geçerli olucak muayenem tekrar 1 yıl sonra yinemi gidicem?_??
    Muayene istasyonuna gidip muayene yaptırırsanız 1 sene sonrasına tarih atılır. Seneye tekrar gidersin yani. Ama trafik subeden yaptırırsan motorun trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3 yıl boyunca muayene yaptırman gerekmez. yan 2 yıl daha rahat edersin.

Millet bakıyorum bugün hava ısınınca hemen coştunuz. Aceleye mahal yok, yaz daha yeni geliyor. Henüz ehliyetini eline almadıysan bu aralar dikkat etmeni öneririm. Polisler bugünlerde gördükleri her motoru cevirip evrak kontrolü yapacaklar.
    Hayatonda

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuşana bak sen? hepiniz cumartesiden kaçıp bir de utanmadan bu gün fuardaydık yazdınız bee

Bu arada motoGp ye az kaldı ama kimseden ses yok bu showu kaçırmayı düşünmüyorsunuz heralde? 2teker dergisinin 2 kişilik Silver tribun bileti verdiğini tekrar hatırlayaım isterseniz
    Bildiğim kadarıyla motoron dergisi de 2 adet silver bilet veriyor. MotoGP'ye gitmeyi düşünüyorum, MT nasılsa organizasyon yapar (geçen sene yapmıştı), o organizasyonla gideriz hep beraber. Bencede kaçırmamak lazım, geçen yılkine gitmemiş olanlar için telafi olur, muhteşem bişeydi.
    Erdoğan ayrıca kayış sormuştun, honda serviste yopkmu ki ?

mk
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar dylan ıma şu camdan bulabilirmiyiz
    ve şu desenden yaptırmak istiyorum

önerisi olan varmı nerede yaptırabilirim

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    sersin,
    camı bilmiyorum ama öteki yolladığını yapma yaw benimkisinin aynısı olur

34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    serkan organize işi senden beni yaz geliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    izel beni hatırlamıyosun ama mototalde tanışmıştık senin motoru görünce hatırladım bende o zaman beat vardı gri sende bakım yaptırıyodun şimdi bende de dylan var ama korkma bende gri
    çantanada ışık taktırmıştın galiba soketli kime yaptırmıştın gri motora siyah desen yaptıracagım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler