Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hadi yaa.38 ytl artı sigorta mı ödicez yani?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    eski sigorta, yapılalı 1 ayı geçmediyse, sigortada ismi yazan kişi sana devredebilir. ben daha önce bir motor almıştım geçen sene, o arkadaş bana devretmişti.

hayırlı olsun mhyem demişmiydim hatırlayamadım ama yinede söyleyim dedim

mhyen bu ilan senmisin senin eklediğin resmin aynısı noldu satıyormusun bile motoru

http://www.sahibinden.com/siyah_25_0...QQdisplayitem?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Evet arkadaşlar.İlanda da yazdım zaten.Evdeki hesap çarşıya uymadı.Annem motoru görünce sinir krizi geçirdi bir daha eve getirme dedi.Aslında hiç satmak da istemiyorum ama bugün eve almaya çalıştığım apartmandan da geçiremedim.Moralim çok bozuldu.O kadar lanet bir yerde yaşıyorum ki ne güvenliğe sahip site var, ne yakınlarda kapalı otopark var.Ayrıca saat 2'den sonra geceleri de hırsızlar cirit atıyor resmen
    Koyacak sağlam bir yer bulsam aslında çoktan satmaktan vazgeçeceğim ama malesef yok.Ayrıca annem ara ara yanıma gelip "Oğlum nolur binme şuna tek oğlumsun.Sana birşey olursa naparım ben" diyip başlıyor ağlamaya

Şimdilik kapalı güvenlikli bir otoparkta motor.Öğrendiğime göre motorun ruhsatını üzerine almadan satış gerçekleşmiyormuş.Bu da iyi bir haber ki en az bir ay motor bendeİlanı hemen pasif ediyorum
    Valla merete alışmak da çok kötü.Ara ara annemi bu bir ayda alıştırmaya çalışırım ama yer meselesi nolacak bakalım

Motosikleti
    Honda pcx125
    eğer şimdi para hazır olsaydı, hiç düşünmeden alırdım senin motoru. benim innova için 1950 fiyat yazdım, satıldığı gün sendeyim inşallah.
    ayrıca sen ümraniye mustafa kemal mahalllesinde mi oturuyodun? yada karabekir?
    buralar çok belalı yerler. ben şanslıyım, 2 dönüm 4 duvar bahçenin içinde kapalı garajım var çok şükür. bizim sultanbeylide hırsızlık olayı çok az, zaten motor hırsızlığı hiç duymadım.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Mikuni dostum tam İstiklal'deyim.O kadar bela ki saydığın yerlerin tam ortası oluyorBahçe falan da yok zaten.Gerizekalılar yarım metre kaldırım yapmışlar.Valla bugün deneyeyim dedim sokmak için.Motor orada bir kaldı.Yarım saat çıkaramadımŞöyle güvenebileceğim bir yer bulsam varya şerefsizim parasında değilim neyse vereceğim ama.Bizim buraları biliyosundur işte

Ayrıca benim motor daha 1 ay bende kalıyor.Malum finaller var.Ayın 18'inden sonra ruhsat işlemlerini halledeceğim.Sonrasında eğerki durumu çözemezsem motor yolcu

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    benimde hayallerimde var hep dylan ama benimde aile ikna olmuyor dükkanda duruyo innova binen yok montajlara araba ile gidiliyor zaten motoru usta kullanıyor pek motor hevesim yok ama dylan ın yeri bende başka motor 1 ay daha sendeyse her an girişimde bulunabilirim kardeşim

-> beyler bir şey daha sorucam munich de arkadaşım var bana dylan'ın 125 liğini aldığını söyledi 1900 euro ya acaba görmüyoruz diye bizi mi kekliyo şaka bir tarafa bizde yok heralde 125 lik dylan

evet yurtdisinda 125 lik var ama turkiyede yok.hatta ben aldigimda verdikleri kitapcikta bile honda ses dylan 125/150 yaziyor

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    125'lik ölçü olaraktan aynı ama motor hacmi sadece farklı diye biliyorum

evet aynen öyle mehmet bitek motor hacmi diğer herşey aynı

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar motor saklama işini çözdüm gibi.Bugün bizim mahallede gezmediğim yer kalmadı.Hiçbir yerde kapalı otoparklı güvenlikli yer yok.Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksinin kapalı otoparkına bakayım dedim.Orası aylık 30 ytl alıyormuş ki çok şaşırdım.Şimdiye kadar gezdiğim otoparklar aylık 80 ytl'nin altına inmiyorlardı.Sorun bir tek şu ki bu yer benim eve biraz uzak.Otobüsle 5-10 dakika, yürüme 25-30 dakikalık bir mesafede.Motoru satmamak pahasına sanırım bunu göze alacağım.Zaten aylık akbil kullanıyordum yine buna devam ederim.Motoru da ulaşım aracı olmaktan çok zevk aracı olarak kullanırım.Havanın güzel olduğu zamanlarda gider alırım, kötü olduğu zamanlarda yine otobüsle devam.Anneyi de biraz alıştırdım gibi.Bak dedim eve getirmem ama ara ara kullanacağım yalan yok dedim.Dikkatli ol beni merakta bırakmam dedi
    Hani ilanı vermiştim ama motor bir parçam gibi oldu resmen.Sanki çocuğumu satıyormuşum gibi hissetim inanın

ooo iyyii iyi yaa sevindim bu habere olsun yaa arada bin daha iyi zaten benimde motor apt altında otoparkta duruyo ama hergün binmiyorum valla..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sağol Cem.Sabaha kadar bu işi nasıl çözeceğimi düşündüm desem yalan olmaz.Cidden çok güzel bir motor ya.At binmeyi çok severdim bana aynı at gibi geliyor nedenseAramızda o derece bir bağ var.Acemiliğime rağmen kaç kere tehlike atlattım ama Allah nazardan korusun bir kere bile üstünden atmadı beni

aman aman dikkat et valla

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Dikkat etmesine ediyorum ama sonuçta İstanbul trafiği.Ayrıca her yeni binmemde sanki yeni birşeyler öğreniyorum.Bu cidden çok güzel bir duygu.....

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Mekmet abi haldun alagaşı ilk başta söylemiştim sana hatırlarsan
    haldun alagaş bize çok yakın orası sağlam yerdir için rahat olsun korkma

buda 125 lik dylan

pardon küçük oldu bu Türkiyede yok
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    125 cc su sogutmalımı acaba ?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Evet Celil söylemiştin.Bana biraz uzak gibi kalıyor ama idare edeceğim artık.Motorunu seven sıkıntısına katlanır

Motosikleti
    Honda pcx125
    myhen hala satmak istiyormusun? ben motorumu yarın satıyorum, senin motoru hemen alabilirim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Mikuni dostum valla 1-2 ay daha binmeye karar verdim.Ayrıca daha ruhsatı da üzerime almadım.Şu aralar yoğunum ancak 18 haziran'dan sonra ruhsatı çıkaracağım.Ağustos-Eylül gibi piyasada en çok ne zamanlar kolay ve iyi satılırsa satacağım.Şurda 3-5 gün gezdim.Ciğerlerimi üşütmüşüm, motora alışkın değilim.Kışa zaten binemem.En mantıklısı şöyle biraz zevkini de alıp satmak olacak sanırım.Daha 1350 km'de o abisi
    Satışın da hayırlı olsun ayrıca

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler