Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Evet lastikler sert naylon malzemeden.Değiştirdikten sonra motora güvenim ve fren kabiliyetim arttı.Ben Michelin Gold standart taktırdım, sonbaharda yağışlı dönemlerde de güvenle kullanmak için.Yine Michelin pilot sport takanlarda acaip memnun diye biliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    beatçı arkadaşla beatte deişçek hava filtresimi varmış onnarın hava filtreleri süngerden yıkayın takın temizleniyo yani

Alıntı freenautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet lastikler sert naylon malzemeden.Değiştirdikten sonra motora güvenim ve fren kabiliyetim arttı.Ben Michelin Gold standart taktırdım, sonbaharda yağışlı dönemlerde de güvenle kullanmak için.Yine Michelin pilot sport takanlarda acaip memnun diye biliyorum.

abi sen kaça aldın lastikleri peki

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Hatırladığım kadarı ile 165ytl ankara'ya kargo dahil almıştım Buz Motor'dan.

ok abi bende buz motordan baktımgüvenli bi firmamı sence bende ordan almayı düşünüyorumda

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok abi bende buz motordan baktımgüvenli bi firmamı sence bende ordan almayı düşünüyorumda
    Kesinlikle, michelin yetkili motosiklet bayisi zaten.Balans konusunda da güvenilir bir yer diye biliyorum.Ben Ankara'da servise taktırdım ama komik tarafı lastiği janta geçirme işini ve balansı dışarıda yaptırdım çünkü bizim janta uygun makine honda Ankara serviste yok!

tamam abi bakalım bende buz motordan alıcam her halde izmirde michelin satan yok galiba ama bi araştırıyım yoksa buz motordan alırım her halde...
    evet abi hondada yok galiba lastik takma aparatları benimde izmirdekinde hiç gözüme çarpmadı

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Cem istersen buz motora jantları söktürüp yollayabilirsin, takıp balansı yapıp geri yollayabilirim demişti bana.Ama tabi kargo parası baya artıyor bu şekilde.

aaa bak o iyimis abi anlasildi ben bir buralarda arastirayim bu isi sonrada sapkamizi onumuze koyariz hangisi daha makul olcaksa ona karar veririm.
    Cok saol abi yardimlarin icin tsk ederim

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

sonunda motorum geldi arkadaşlar

yalnız hakkikanten dediğiniz gibiymiş cihaz heleki beatten sonra facia servisten çıktım ewe geliyorum servistekiler dediki 60 70 geçme tamam dedim biraz düzlükte bi baktım motor 90 a gelmiş hooopss dedim asıldım frene

herkese kazasız belasız sürüşler

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    maşallah CBA Allah nazardan kazadan beladan saklasın çok güzel yaa dylan öyledir 16 hp bu forum 170 sayfaydı 2 sayfası yok olmuş
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Dylan'ın piyasası nasıl arkadaşlar?Alsak satarken fazla zorlanır mıyız?Ben gilera runner 200 almak istiyordum ama bu motordan soğudum desem yalan olmaz.İlk anlaştığım adam satmaktan vazgeçti.İkinci görüştüğüm 200 ytl daha inmemişti.Dün öğrendim ki benim verdiğim fiyata başkasına vermiş.En sonda bir haftadır görüştüğüm bir vatandaş var.Fiyatının piyasaya göre ucuza gittiğini söyleyerek 200 ytl fiyat artırdı.Hani sanki bu motor bana kısmet değilmiş gibi gelmeye başladı.Piyasada da çok yok zaten.Honda dylan merakı başladı biraz.Kullanımdan bahseder misiniz birazcık.Çok kaçıyor mu?Son sürat nedir?Bakımları çok pahalı mı?En önemlisi km'de yaktığı değer nedir?
    Böyle yangından mal kaçırır gibi sormamın nedeni, güzel bir dylan buldum.Olursa yatarsa direk alacağım.
    Cevaplarınızı bekliyorum.
    Saygılar hepinize...

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    CBA, cem hayırlı olsun gülegüle ve kazasız belasız kullan
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    mhyen
    dylan süper motordur 10 numara desek hakeder su soğutmalı 16 hp lik bi motordur satışta pek zorlanmassın uzun yola gelir 9lt lik deposu vardır bu forumu incelersen dylan hakkında çok bilgi sahibi olursun
    yani dylan alınca sıkılacağını sanmam yakıt demişsin bakımlı bi dylan 100 kmde 3ila 3,5 litre arası yakar yakrığı yakıtın hakkını fazlasıyla verir
    çok kaçar 130 yapar hatta 135-140 yapanlar bile var dylanı alınca italyan payco kayış taktır performansı arttırıyor bakımları pek pahalı değil ama grenajları bayağı bi pahalı o yüzden dikkat etmek gerekiyor
    inşallah yardımcı olabilmişimdir
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Cem motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.
    Mhyen, runner güzeldir ama 150cc de alabileceğin en iyi motor dylan bence.Aynı hacimde diğer markaların üstündedir hep performansı.Bu nedenle de yaktığını hakeder Parça-servis fiyatları benzer.Honda 22000 de kayış değişimi önerirken genellikle diğer markalarda bu 12000 dir.(yinede 16-18000 gibi değiştir, ne olur ne olmaz)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Sağolasın Celil.Bayağı yardımcı oldun
    Adamla da konuştum.Yarına motora bakmaya gidiyorum hayırlısı ile.Bu kesin almak isteyip de görüşmeye gittiğim 4. motor olacak.Dua edin de bir aksilik çıkmasın şunu bari alayım.Bir de sorularıma devam edeyim.Bunların sele altı bagajı nasıl acaba büyük mü?Kask koyabilir miyim?İki kişi rahat binebilir miyiz?Bakımları kaçar km'de bir ve ne kadara çıkıyor masraf olarak?
    Ayrıca alacağım motor 1200 km'de 2008 model.Kazası yok sadece yanında ufak çizik var deniyor.Test için nerelerine bakmam icap eder?
    Teşekkürler...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhyen
    dylan süper motordur 10 numara desek hakeder su soğutmalı 16 hp lik bi motordur satışta pek zorlanmassın uzun yola gelir 9lt lik deposu vardır bu forumu incelersen dylan hakkında çok bilgi sahibi olursun
    yani dylan alınca sıkılacağını sanmam yakıt demişsin bakımlı bi dylan 100 kmde 3ila 3,5 litre arası yakar yakrığı yakıtın hakkını fazlasıyla verir
    çok kaçar 130 yapar hatta 135-140 yapanlar bile var dylanı alınca italyan payco kayış taktır performansı arttırıyor bakımları pek pahalı değil ama grenajları bayağı bi pahalı o yüzden dikkat etmek gerekiyor
    inşallah yardımcı olabilmişimdir
    maşşallah celil öyle bi anlatmişsinki görende 10 sene dylan kullandin sanacakTebrik ederim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı freenautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cem motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah.
    Mhyen, runner güzeldir ama 150cc de alabileceğin en iyi motor dylan bence.Aynı hacimde diğer markaların üstündedir hep performansı.Bu nedenle de yaktığını hakeder Parça-servis fiyatları benzer.Honda 22000 de kayış değişimi önerirken genellikle diğer markalarda bu 12000 dir.(yinede 16-18000 gibi değiştir, ne olur ne olmaz)
    Runner dediğimiz alette 6000 km'de bir 300 ytl servis masrafı açıyor.Bunun bakımları kaç km'de oluyor ve de fiyatları ne kadardır?Bir de her yeni motor alanda lastikleri yenileme olayı var.Bu nedir arkadaşlar?

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşşallah celil öyle bi anlatmişsinki görende 10 sene dylan kullandin sanacakTebrik ederim
    Celil olayı bitirmiş.Ona laf yok.Geleceğin bilinçli motorcusu olarak yetişiyor işte.Helal olsun

Dylancı kardeşlerim nereye gittinizz????
    Yarına nelere bakiyim?Sele altı bagajı nasıl.Ve dahası sizin söylemek istediklerinizi alalım lütfen

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    6000km de 300ytl! Abartmışlar.Honda 4000'de bir servise çağırır. Ben 13000 deyim, 130 ytl gibi bir rakam verdim sanırım en fazla.(kayışı Servet'ten alıştım tabi onun masrafını saymıyorum)
    Lastik olayına gelirsek,
    Dylan'ın lastikleri IRC marka, bildiğim kadarı ile yerli.Islak zemin ve fren performansı pek iyi değil.Ben michelin gold standart aldım baya fark etti, motora güvenim arttı.Ama Düşündüğün motor yeni daha.Bu sezon o lastikleri kullanabilirsin bence.
    Benim kaskım Shoei raid II, bagajıma sığmıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler