Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    erdoğan bey ihi hoşta tatil yapıyon iyi tatiller sana ama olan bana oldu ben bu haftasonu müsaittim istanbula gelcem ama bakıyorum dylancıların başı sensin sen olmadan gezi düzennenmiyor uzaktan kumanda bi gezi organizasiyonu yapsan bizde dylancı kardeşlerle tanışmış olurduk hem motoruma rakib bulmuş olurdum biliyorsunuz dylanın rakibi yine bir dylan vallah rakip olmayıncada yollar çok sıkıcı oluyo acilen rakip bulmam lazım şu bursada bir sürü dylan var aralarında sizinki gibi organizasiyon yok
    bizde erdoğan beyimi transver etsek acaba bizim gezileride o organize etsin adamlarır dylan kulübünden haberi yok herhalde burdan 20-30dylan toplanıp istanbula bir çıkarma yapsak fena olmazdı enazından benimde istanbula varana kadar canım sıkılmazdı nezaman istanbul tarafa gitsem yollarda transporter arayıp duruyom ancak bazen piskopat bir transporterci dengelirse zevkli oluyo kapışmak rakipsizlikde zor ya motorumu deiştirsem acaba en büyük hayalim dylannarla kapışmak motorumu test etmek istiyorum motor zıplamaya başladı ısındıkça coşuyor bu makine yahu annamadım gitti motoru 100 anca ısıtıyor be yol katili mubarek makina yapmış elin japonu kurban oldumu makinesi bir japon kızı eksik onu da bulsam tam olcak japonla evlenmek lazım belki çocukta akıllı olur helal olsun şu japonnara.

beatçı kardeş sen biran once şu motoru deiştir ömrünü tüketme boşuna dylan al hayatını yaşa

ulan bende artık istanbula taşıncam be canım sıkılıyo buralarda bir avuç yerde bir sürü dylan var birbirimizi tanımıyoz buraya erdoğan bey gibi birini bulup transver etmek lazım erdoğan bey şu liderlik işini bizede öyrette bende bursalı dilancıların organizasyon başkanı olayım ya illa el atmak lazım bu işe. yahu koskoca istanbulda millet biraraya geliyo biz bir avuç yerde biraraya gelip bir geziye gidemiyoz.erdoğan hocadan ders almak lazım abi kaç para istiyon transver edelim seni?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    KONTİ, kardeş ben işi tam çözemedim. Sen yollarda kapışmak için transporter aradığını söylüyorsun.
    İyi güzelde tam anyamadım, sen dylan üzerinde ikenmi kapışacaksın transporterla, yoksa sende de transportermi var. Şimdi dinle motorla düşünüyorsan vazgeç çok minik gelirsin. Haaa transporterin varsa bizdede bulunur bir adet motorun büyükse bana uyar, patlatana kadar gideriz sanada uyarsa okeymi
    Sen bizim motorları biraz fazla büyütmedinmi gözünde. Sadece iyi bir scooter daha önce ne kullandınız Bursaya selamlar......
    Eğer Transporteriniz varsa İstanbul Tuzlaya beklerim. Hoşcakal

Erdoğan, nasılsın yazdıklarından anladığım kadarıyla iyi gidiyor tatil, denize girmeler konserler falan gözümüz yok biz hala yaban ellerde istanbula dönemedik. iyi eğlenceler sana hoşcakal..

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    değerli arkadaşım bursadan topçular feribotına kadar kapıştım transporterle
    yinede ondan önce feribota bindim benim motorla ışıklar olmasa tabiki geçer motor olmanın avantajını kullanıyoz tabiki normal şartlarda kapışamazsın adam be 130lagiderken yanımdan sinekgibi geçiyo

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    abi ben bişi anlamıyorum bu yazılanlardan. nokta virgül fln koyun yazarken.
    tek cümle paragraflara alışık değilim
    arabalarla kapışmayın, sakin kullanın, canınızı riske atmayın.
    Erdoğan,
    iyi tatiller sana, gizli saklı yerlerin resimlerini çek de ilerde bizde faydalanalım o güzel yerlerden.
    Sen işini biliyosun
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar motorumu 20bin bakımına soktum..157 lira tuttu cezamız..yapılan işlemler hava filtresi,ön fren balatası değişimi,sübap ayarı,yağ değişimi,bide debriyajı söküp baktılar herhangi bi sorun olmadığı için temizlendi..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Sevgili dylancılaaarrrr,
    Özledik yaavv, hafta sonu planınız nedir
    Poturdak

Motosikleti
    Konti,,

İzel haklı, sen genede arabalarla kapışmaktan vazgeç. Onlar istedikleri zaman istedikleri yerde durabilirler. Duramasalar bile araba durduğunda inerler, motorcu gibi düşmezler
    Kazasız belasız sürüşlerin olsun..........

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    hepimizi allah korusun transporterci feribotta beni görünce yanıma geldi bana diyo sen çok sakat kullanıyorsun motoru bende dedim sen sanki sakat kullanmıyon arabayı benimki araba seninki motor diyo ben sana üzülürüm diyo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    fikret[konti] adamın dediklerinden ne anladın ben onu merak ediyorum saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    izel kardeşim sana işim düştü şu damalardan bana tekrar yaptırırmısın ve ya beraber gidelim benimde yaptırmak istediğim bir şeyler var haber verirsen müsait olduğunda sevinirim

Motosikleti
    Alıntı konti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepimizi allah korusun transporterci feribotta beni görünce yanıma geldi bana diyo sen çok sakat kullanıyorsun motoru bende dedim sen sanki sakat kullanmıyon arabayı benimki araba seninki motor diyo ben sana üzülürüm diyo

Çok doğru demiş adam, benim sana daha önce söylediklerimle benzeşiyor.

Bak sana birşey daha söyleyeyim. Bu transporter dediğimiz minibüs tipli araç varya, hiç göründüğü gibi değildir. Birçok binek otomobilden daha oturaklı, yere sağlam basar, ve birçoğundan hızlıdır. Tabi dört tip motor var bunlarda, benim araba 130 bg. motor tipleri şöyledir. 86 bg. 105 bg. 130 bg. ve 174 bg. UZAK DUR UZAAKKKKKK...

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    burda 34 dl 7962 veya 7967 kırmızı dylanı olan varmı

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    değerli arkadaşlar bugün bana bir rakip denk gelti.benim hayalini kurdum bir motorla karşılaştım.hazır yakalamışken şu hayran olduğum motoru bir sınayayım dedim.twister'ları bilirsiniz 24 begir ben o motorun hayalini kuruyodum kaç senedir.ancak sonradan bunnarın begirini düşürdüler,şimdi cbf 250 22 begir,işte o 22 begirlik makine ile kapıştım kalkış.bildiğniz gibi bizim makinaların kalkışı gerçekten çok iyi,ancak ilk defa bir makina benimle aynı anda kalka bildi 60 kadar 60tan sonra milim milim kopmaya başladı 120ye kadar kapıştık adam sonra sağ sinyal verip demirtaşa döndü.anladım ki bu 22begirlik makina bizi kesmicek yiyeyim ben onun 6 vitesli şanzımanını.zaten benim o motorlardan vazgeçmemin sebebi begir gücünün düşürülmesi.bu dylanı kullandıktan sonra bize çok daha güçlü bir makina lazım.cbf 250 ile değişmem dilanımı ısındımı resmen sapıtıyo makina anında 120.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    2500 kmde aldığım Dylanımın 15 gün içinde 4000kme ulaşmasıyla 4000 bakımına götürmem gerekiyor. Km su gibi gelip geçiyor :p

Arkadaşlar Mecidiyeköy civarlarında götürebileceğim bir servis var mı? Bundan önceki motorum Beatimin 4000 bakımını İstoçta Özen Motorda yaptırmıştım ama biraz uzak kalıyor. Önümüzdeki hafta ufak bir ege turu yapıcam tam bakımlı tura çıkabilirim.

Bir de son olarak ehliyet için sertifikayı aldım, emniyete gidip verdiğimde kaç gün içinde ehliyet elime geçiyor bilen var mı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    en fazla 2 günde alırsın ehliyeti

beyler gezi programı şöyle uyanlar gelsin artık ısrar yok gelen gelir buluşma yeri belli saati belli

GÜN: 2 EYLÜL PAZAR
    BULUŞMA YERİ: MALTEPE SAHİL MC DONALDS KARŞISI
    SAAT: SABAH 6:30
    YER: İZNİK GÖLÜ KENARI

BİZİM HER ZAMANKİ KADRO HAZIR KENDİNİ EKLEMEK İSTEYEN OLURSA YAZMASI YETER

SERVET
    AHMET
    SERKAN
    ONUR
    COŞKUN
    FAİK ABİ
    SÖZER
    SERHAT ARTÇI
    DİĞER KATILACAKLARIDA BEKLERİZ ERDOĞANDA DÖNMÜŞ OLUR O ZAMANA KADAR KENDİNİ YAZAR SORMADAN YAZMAYALİM

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Rozix maalesef o taraflarda gidebileceğin yakın bir yer yok. En yakını Kızıltopraktaki servisler. Mecbur köprü gececeksin ama istoç a gitmekten iyidir. Sürücü kursunu ara ehliyetini ne zaman alabileceğini öğren. Muhtemelen Bostancı'dan alacaksındır. Eğer öyleyse bakımı yaptırıp gidip ehliyetini alırsın. Eğer ilk günleri değilse ve sıra yoksa hemen alıyorsun. Bakım için genelde randevu almak gerekiyor bilgin olsun.
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Ehliyet ilk günleri olduğundan bugün öğleden önce gitmeme rağmen sıra kalmamış vermediler. Yarın sabahın köründe dikilecez mecbur. Tatile çıkmadan alırsam çok iyi olacak.

Servis için aradım Esengül Kardeşler Tic.den Perşembe 10 için randevu aldım. Bakımını yaptırırken artık bir yan ayak da taktırayım. Dur-kalk orta sehpaya al kas yaptım.

Gezi olayı İznik süper seçmişsiniz ama pazar günü tatilden dönüyor olucam, bu geziyi kaçırdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    acaba geziyi bütün siteye mi koysak daha fazla tanınırız ne dersiniz

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Hehheheh, bu Dylançı kardeşlerin gezileri bir başka oluyor yaavv. Ben de sizlerle olabilmek için işallah ayarlamalar yapabileceğim
    Selamlar.
    Poturdak

Motosikleti
    ses 150 dylan 2007
    değerli arkadaşlar iznik'e mi geliyorsunuz hiç haberde vermiyonuz saat kaçta iznikte olursunuz?bu pazar'mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler