Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Eee 1000 lik tokatlasa motürü 1300 lükmü yapıcan Heeccc gülcegim yoktiii
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee 1000 lik tokatlasa motürü 1300 lükmü yapıcan Heeccc gülcegim yoktiii
    len oğlum mal mısın sen? Dicem ama mal değilsindir herhale ben kendi sınıfında konuşuyorum izzet. Yaşlanmış motoru canlandırdık. El alemin maskarası olmayalım diye.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len oğlum mal mısın sen? Dicem ama mal değilsindir herhale ben kendi sınıfında konuşuyorum izzet. Yaşlanmış motoru canlandırdık. El alemin maskarası olmayalım diye.

Yaw adam seni tokatlıo diye 150 lik yaptırmıssın 1000 Lik gecerse aha ademi gectim derse Yaparsın sen ben biliom
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    önemli olan sürücüsü adem gardaşm unutma bnm hocamdada wardı titan 80i geçmiyodu hadi senin titan 145kmh yapıyo olabilir ama bnm kankimin twisteri ndn enfazla 150kmh yapıyo acep?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli olan sürücüsü adem gardaşm unutma bnm hocamdada wardı titan 80i geçmiyodu hadi senin titan 145kmh yapıyo olabilir ama bnm kankimin twisteri ndn enfazla 150kmh yapıyo acep?
    Drift arkadaşım zorumada o gitti zaten. İlk gezmelere çıktığımızda arkadaşı beklemekten bi hal oluyodum. Bak motoru şöyle şöyle süreceksin vs bi sürü teknik öğrettim. Sonrada adamın maskarası oldum. Dalaga geçmeye başladı benimle. Sonrada olanlar oldu. Hani derlerya boynuz kulağı geçermiş, öyle bişey. Twistır düzde yapıyodur o hızı. Ben hiç düzde 145 yaptım demedim. O konuda dikkatliyimdir. Rampa aşa olabilir. Daha fazlada olabilir ama düzde 145 beni aşar. En az 20 hp ister yatmadan 145 yapmak için.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    est. Dirift. Gapışakmı?
    Abi bi foto gördün, aklıma direk sen geldin belki biliyorsundur zaten ama ben yeni gördüm çok güldüm

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    facede görmüştüm 10 numara

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem şu an elimde tatil yapacağım yerlerin bi listesi var bunların içinden bi yer seçeceğim kamp merkezlerini arayarak bilgi alacağım hangisi işime gelirse oraya gidecim kısmetse sana yakın gelirim yoksa malesef liste şöyle
    1 gökova orman kampink muğla alkaya
    2 inbükü orman kampı marmaris
    3 pekuz campik aktaş mevkii marmaris
    4 kelebekler vadisi fethiye
    5 sugar biç club ölüdeniz
    liste böyle bunlar kamp alanları yani çadırda takılacağım ilk önce buna karar verdim otel baktım en ucuz günlük 120 civarı tek gideceğim için fiyatlar %25 katlamalı yani yoksa otel var 80 ama 2 kişi gidersen senden de böyle güzel kamp alanı tavsiyesi gelirse değerlendireyim veya bu seçtiğim seçeneklerden sana yakın olan varsa onu 1. sıraya alayım o kadar yolu gelip te seni tokatl amadan geri gelmek istemiyorum.
    kamp alanı araştırmalarım sürecek en mantıklı olanı değerlendirip gideceğim.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih en yakın 1 numara. Ama oda 150 km bana sen bodruma gel herürlü ağırlarım seni. İster çadır kuracak yer iste, ister misafirim ol. Tamammı? Bodruma geleceksin bak. Es geçme sakın kanki.

selamlar,
    YBR 125 2012 model Siyah Motosikletim var.
    Malesef bazı parçalar hasar gördü, yedek parça siparişi vermek istiyorum.
    Ön Fren kolu , Debiraj kolu , ve Aynalar bunların ORJINALLERİNİ nerden temin edebilirim,
    bilgisi olan arkadaş varsa, yardımcı olabilir mi ?
    Teşekkürler

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len adem kısmet diyorum olmadı senin izinli gününde takılırız ben 150 km yolu gelirim
    abisi sende netten bi araştırsan sana yakın yerleri iyi olur geceleri yanlız karanlık bi yerde kalmak istemiyorum kamp alanı olsa ben orada kendime takılacak arkadaş taktıtırım canımda sıkılmaz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gezi günün yaklaşınca haberim olsun

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Ne zaman çıkacaksın geziye Fatih
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem son güne kalmasın ben sana haber ederim son 15 kala
    abi eylül 12 veya 15 gibi kısmetse yıllık izine çıkacağım vakit kaybetmeden de vuracağım kendimi ormanlara denizlere

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam fatih ok.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selamın aleyküm gençlik, sohbetiniz bol olsun ..hayırlı geceler olsun

---------- Post added at 03:01 ---------- Previous post was at 02:45 ----------

neyse iyi geceler

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı By_Mustafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    YBR 125 2012 model Siyah Motosikletim var.
    Malesef bazı parçalar hasar gördü, yedek parça siparişi vermek istiyorum.
    Ön Fren kolu , Debiraj kolu , ve Aynalar bunların ORJINALLERİNİ nerden temin edebilirim,
    bilgisi olan arkadaş varsa, yardımcı olabilir mi ?
    Teşekkürler
    mustafa bu parçaların yan sanayi olanını alırsan daha ucuz olur aynı zaman da da orj den bi farkı olmaz sonuç ta manet dediğin nedir ki aluminyum parça yani sadece vites değiştirirken kullandığın veya fren yapacağın zaman kullandığın kalitesiz olsa da işini görebilen bi parça
    rialli diye bi site var ordan alırsan sıkıntısız gelir parçalar eline

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet beyler size saygı değer bi abimizi tanıtmak isterim bozkurt 74 abimiz beyaz pantolonlu olan abimiz yeşilli yakışıklı ben gözlüklü contura volta da mucit irfan abi arkamızda ki şahaser de sakaryadan emre arkadaşımızın şadow u bulunduğumuz yer sakarya fest alanı poyrazlar gölü benim aslan parçası da gölge de dinleniyor

http://c1207.hizliresim.com/z/w/b68w1.jpg
    Estağfirullah Fatih'im,o değer siz sevgili kardeşlerimizin güzelliğinden kaynaklanıyor.Beni şımartıyorsun,mahçup ediyorsun.
    Haa bu arada,bizim yaramaz Korey foruma girip çıkmış.Yani bir görünüp kaybolmuş.Ya ne yerinde duramaz bi yumurcakmış bu bee.
    Ben kaçtım,herkese hayırlı geceler,yatacak olanlara iyi uykular,çalışıyor olanlara da kolay gelsin.

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    Arkadaşlar herkes iyi geceler. mondi rs151 scooter sattıktan sonra ybr125 almaya niyetlendim sonra cbf 150 yi ve yorumları gördüm. Biliyorum bu konu defalarca dile getirildi. Ancak hem başlık hemde cevaplar eskimiş. motor ömrü kullanım rahatlığı olarak sizce hangisi forumda bir cbf kullanıcısı motor ömründen şikayetçiydi. şehir içi rahat ulaşım için motor düşünüyorum. aldıktan sonra satmak kafamda yok ama ikinci eli ne olmuş piyasaya bakayım dediğimde çin malları gibi erimeyen motor isteyince ybr125 cbf arasında kaldım. Ispartadayım ve burda hondanın ne bayisi ne de servisi mevcut. yamahanın servisi ve bayisi var ve 4290 TL 12 ay taksit imkanı var. CBf yede 4000-4500 arası plakalı düşük km li ikinci ellere bakıyorum. Bu arada bugün bir daha anladım 2. el alırken insana dürüst satıcı lazım bunu farkettim. Antalyada YBR için birini aradım hocam satıldı ama cbf 150 var onu hazırlayıp ilana koycam dedi. bende hazırlayıp derken dedim. Adam şunu söyledi Sahibi çocuk kaldırıma vurmuş grenajları falan değiştiricez ama km si 2000 çok iyi dedi bi an kala kaldım.tercih konusunda yardımcı olurmusunuz ha bu arada 6 yıllık scooterimi 6000 km de sattım senede en fazla 2000 km binerim. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ybr nin motor ömrü cbf yi döver. Ybr al arkadaşım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler