Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen de zarar etmek istemiyorsun haklisin ama bir de gercekler var. arac satarken degil arac alirken kazanc yapilir. bu fiyat cok abarti, isterse 1 km'de olsun. sifir km ile ayni fiyat yazmissin.
    yanlış anlaşıldım sanırım, benim amacım kazanç yapmak değil. ben motoru yeni aldım 4.400 tl'ye sadece 110 km kullandım fakat hem motosiklet kullanmanın bana uygun olmadığını gördüm hem de ailemden tepki aldım(verdiğim fiyat onlara çok geldi), bu yüzden satıp üzerine biraz para biriktirerek araba almayı istiyorum.

Peki sizce nasıl bir fiyat istemeliyim? (yanlış anlamayın gerçekten fikrinizi merak ediyorum, ilk defa böyle bir şey başıma geliyor)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Selamlar ybr arıyan arkadaş varsa ybr miz satılıktır
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30851679/detay

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    slm ybr ciler...

debriyajım ne zamandan beri kacırıyordu.para bulunca değiştireyim dedim ama fiyat pahalı geldi.

balata+işcilik=40 tl,bir de ayrıyetten sibob ayarına para alıyacak,sizce nasıl fiyat?
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ybr ciler...

debriyajım ne zamandan beri kacırıyordu.para bulunca değiştireyim dedim ama fiyat pahalı geldi.

balata+işcilik=40 tl,bir de ayrıyetten sibob ayarına para alıyacak,sizce nasıl fiyat?
    Bence Ucuz bile. Orjinal Debriyaj balatası 35 lira + yağ 10 lira conta 5 lira + İşçilik bence uygun.

Bu arada hayla ybr arıyorum Satan arkadaşlar varsa numara yollarsanız sevinirim.

Ayrıyetten ybrmiz satılıktır.Teşekkürler iyi geceler.

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    arkadaşlar hayırlısıyla motorum 8ooo bakımına girdi
    yağ olarak 15w40 gult pride 4t katıldı
    hava filtresi temizlendi
    zincir gerildi ve yağlandı
    km sayacım bozuktu km adaptörü takıldı (şimdi süper)
    buji 6880 km de takıldığından onu değiştirmedim

dijital baskı resmimi seçtim reklamcıya götürdüm adam bugün çıkarttı ama almadım hemen. yarına kadar kurusun dedim yarında dijital baskımı ön camıma monte edecem ;)
    ayrıca jant çıkartma seti takmayı ve egzost ısı korumalığını siyah folyo ile kaplatıp üzerine yamaha yazdırmayı düşünüyorum
    :bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar ybr arıyan arkadaş varsa ybr miz satılıktır
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30851679/detay
    Nasil 140 diyor bu.
    HONDA

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)

dikkatinizi çekti mi direksiyon kilitleri ters biri 2004 model biri 2009 model.(benimki )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:55 ----------

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasil 140 diyor bu.
    aynaları yok belki ondandır
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    dikkatinizi çekti mi direksiyon kilitleri ters biri 2004 model biri 2009 model.(benimki )
    2009 model ybr lerde iki tarafada kilitlenme yok mu benim motorun önü iki tarafada kilitleniyor da ondan soruyorum :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 model ybr lerde iki tarafada kilitlenme yok mu benim motorun önü iki tarafada kilitleniyor da ondan soruyorum :D
    evet, yok.
    4

Motosikleti
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, yok.
    ok o zaman benim motorun ön tarafı 2004 ybr lerinkinden o zaman ondan iki tarafa kilitleniyor

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Nasil 140 diyor bu.
    2 kişi 130 tek kişi 140 yapıyor Antalyada test edilebilir yaklaşık 300 lira civarı harcandı bi ara bahsetmiştim bu konuda hatırlarsan o olay
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynaları yok belki ondandır
    Aynen aynaları yok ondandır

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Nasil 140 diyor bu.
    bencede aynalar olmadığı için aerodynamic artıyor tabi dahada hızlanıyo
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    2 kişi 130 tek kişi 140 yapıyor Antalyada test edilebilir yaklaşık 300 lira civarı harcandı bi ara bahsetmiştim bu konuda hatırlarsan o olay

Aynen aynaları yok ondandır
    300 liralık yaptığınız masraf neydi kardeş ben bilmediğimden tekrardan bahsedebilkirmisiniz

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede aynalar olmadığı için aerodynamic artıyor tabi dahada hızlanıyo
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 liralık yaptığınız masraf neydi kardeş ben bilmediğimden tekrardan bahsedebilkirmisiniz
    Şuan motor satış aşamasında anlatmak istemıyorum mutlaka size özel msj ile bildirim yaparım Ybrler 80-90 geçmiyor diyen arkadaşlarla Görüşmek isterim Orjinal haliyle 120

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Şuan motor satış aşamasında anlatmak istemıyorum mutlaka size özel msj ile bildirim yaparım Ybrler 80-90 geçmiyor diyen arkadaşlarla Görüşmek isterim Orjinal haliyle 120
    baya bi süre ybr kullandım en son 2 kişi 130 km hızda gördüm ama elime ne geçti ancak böyle hız meraklısı arkadaslarıma anlatıyorum bu kadar..
    Kime hanginize faydası var o hızlarda hiç elin ayağın fren manetine gittimi nasıl durcak şimdi bu dedğin olmadımı ben o gün iman gücüyle 130 yaparken allah için önümüz açıktı fren gerektrecek bir durumda olmadı o şekilde yaptık

Siz yapmayın diye söylüyorum..hakimiyet-güvenlik-konfor aynaları görebilmek herşey sıfır mal gidi gidiyorsunuz allaha emanet..
    O kadar uzun soluklu gezilere gittim Belkide bi çok kişinin gözünü kesmeyeceği yollara ıssız yerlere girdim..
    Bu motosikletin sıkılmadan gideceği hız 80-90 kmdir inan bana Recai ybr ile 80 e sabitle kendini gidemeyeceğin şehir değil ÜLKE Yoktur..Emin ol..olurda bu hızlar seni tatmin etmezse bi büyüğünü alırsın oda yetmez insan oğlu hep ister bi büyüğü bi büyüğü derken en büyü zaten
    Yamaha Tabut 999xx modeli lafın kısasi hiç gerek yok böyle ölüme davetiye çıkarmaya efendi efendi yolumuza bakalım azda olsa kurallara uyalım
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya bi süre ybr kullandım en son 2 kişi 130 km hızda gördüm ama elime ne geçti ancak böyle hız meraklısı arkadaslarıma anlatıyorum bu kadar..
    Kime hanginize faydası var o hızlarda hiç elin ayağın fren manetine gittimi nasıl durcak şimdi bu dedğin olmadımı ben o gün iman gücüyle 130 yaparken allah için önümüz açıktı fren gerektrecek bir durumda olmadı o şekilde yaptık

Siz yapmayın diye söylüyorum..hakimiyet-güvenlik-konfor aynaları görebilmek herşey sıfır mal gidi gidiyorsunuz allaha emanet..
    O kadar uzun soluklu gezilere gittim Belkide bi çok kişinin gözünü kesmeyeceği yollara ıssız yerlere girdim..
    Bu motosikletin sıkılmadan gideceği hız 80-90 kmdir inan bana Recai ybr ile 80 e sabitle kendini gidemeyeceğin şehir değil ÜLKE Yoktur..Emin ol..olurda bu hızlar seni tatmin etmezse bi büyüğünü alırsın oda yetmez insan oğlu hep ister bi büyüğü bi büyüğü derken en büyü zaten
    Yamaha Tabut 999xx modeli lafın kısasi hiç gerek yok böyle ölüme davetiye çıkarmaya efendi efendi yolumuza bakalım azda olsa kurallara uyalım
    Sedat ustam güzel anlatmışsın lafım yok Zaten şehir içi Bahsettiğim hızları deniyen bi insan değilim. Boş bulduğumuz yerde deniyoruz yalan yok tamamen tatmin etme amaçlı.Bu motosikletin sıkılmadan gideceği hız 80-90 kmdir Katılıyorum Ancak ybr 125 gibi bilinen Bi motora yok 80 i 90 ı geçmiyor 90 da tıkanıyor gibi laflar söyliyen çok arkadaş gördüm..Ybrden zaten(orjinal 130- 160 km hız) beklemiyoruz motorun ne olduğu belli ,temiz iyi açılmış orjinal bir ybr 120 km yapıyor bizim motorumuzun alt motorda oynama var ayna olayına gelince ben kullandığım hiç bi motoru aynasız kullanmadım bu güne kadar..(Bu bizim arkadaşın apacheliği )

Motosikleti
    tamam kardeş özelden atarsan sevinirim bizdede aynı dert var gitmiyor bir türlü :D

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar geçen günlerde ybr de devir göstergesi sorunundan bahsetmiş ve daha önce başıma gelen akü sorunundan olduğunu buradan paylaşmıştım.. aküyü tamamiyle şarj ettikten sonra sonrun devam etti.. sabah attı kafamın v kayışı... sekiz buçuk itibariyle söktüm dagıttım motoru... aküden başlayarak tessisatı kontrol ederek geldim .. en son sokette çok hafif oksitlenme olmuş.. bu oksit iletkenlik kaybettiğinden kaynaklanıyormuş.. wd 40 ile sorun çözüldü.. geri toplamam ve test aşamasınıda başarı ile geçti.... yaklaşık 5 aydan beri garajda boş boş bekliyordu....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    honda CBF 150

yeni üye

ARKADAŞLAR ARANIZA BUGÜN KATILDIM.51 YAŞINDAYIM VE AYVALIKTA İKAMET EDİYORUM.YAZIN ARAÇ PARK SORUNU NEDENİYLE YAMAHA YBR 125 ALMAYA KARAR VERDİM.BİR TANE BULDUM.2008 MODEL 9000 KM DE VE 2750TL YE ANLAŞTIM.BAZI SORULARIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
    1. FİAT UYGUN MU?
    2. EŞİMLE BURADAN BURSAYA GİTMEK İSTESEM BİZİ NORMAL BİR SÜRATTE GÖTÜRÜR MÜ?
    3. FİATI KARŞILIĞINDA BİZİM İHTİYACIMIZI KARŞILAR MI? ( TABİİ PARA OLSA DAHA İYİ MODEL ALMAK İSTERDİM.AMA YOK)
    4.İLERİDE MODEL YÜKSELTMEK İSTEDİĞİMDE KOLAY SATABİLİR MİYİM?
    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:50 ----------

Yamaha ybr 125 1 lt benzinle 2 kişi kaç km gider?

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    777.sayfa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler