Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Alıntı ThE_Unforgiven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kara murat elinde ybr 125 olan bayiler 3.890 TL fiyat ile satıyorlar. Yamaha sitesinde bir fiyat açıklamadı henuz
    Çok sağol unforgiven kardeş yeni fiyatları da bekleyelim de, bir de sormak istediğim diğer arkadaşların dediği gibi veya cbf forumunda yazdığı gibi birkaç hafta veya ay sonra fiyatlar yine eski haline gelir miki??? 3.890 herşey dahil fiyatımı?
    'He who laughs last, was too slow to get the joke'::146::::145::::piloot::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Karamurat oldum yorumuna hahaha
    sayın panda abicim
    enes hosgeldin

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar muhabbet güzel benim motorun markasıda meşhur oldu ha jianshe
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakan-32 adlı üyeden alıntı

arkadaşım dediğin doğru iyi güzel hoş da sen hiç aldığın motorun sağını solunu incelemez misin bak şimdi 2005 ve öncesi motorların ön maşasının altına bak orada bi yamaha yazısı var o yazınında altında japan yazar. birde arka amortisörün üst kısmında yazar. işte bu yazı 2005 in sonrasın da yok burdan anlarsın motorun çin mi japon mu olduğunu.
    incelerim kardeşim incelemez olurmuyum hiç,mesela şimdiki motorumun karbüratöründe "made in japan" yazıyor,o zaman 2011 ybrlerde mi japon malı oluyor? bir parçanın üzerinde made in japan yazması o aracın komple japonyada üretildiği anlamına gelmez.
    senin kullandığın motorun maşasında,arka amortisöründe japan yazması o parçaların japonyada üretilmiş olduğunu gösteriyor,ama bütünü çin montajı.mesela benim 24000 km kullanıp 2 sene önce sattığım 2005 model fazer 600 ümünde gaz ve debriyaj tellerinde "made in china" yazıyordu,o zaman fz6 çinde mi üretiliyor demek oluyor?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaşlar nasılsınız.... hiç güzel olmayan bir fuar sonrası ne var ne yok....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

aleyküm selam ,fuarı neden beğenmedin?

Motosikleti
    bilinsiz stant görevlileri.... aksesuar satımında olan ilgisizlikl.... dengesiz doğru dürüst ön kaldıramayan bir motoshow.... yetermii..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bi proje var aklımda abiler 150 cc yapmayı dusunuyorum ustayla goruseyım bakalım ne olcak

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi proje var aklımda abiler 150 cc yapmayı dusunuyorum ustayla goruseyım bakalım ne olcak
    250 liraya taivan silindir piston var.. arkadaşım kullanuıyor ve memnun.... silindir hakkını veryiyo.. ama o arkadaş 2 kez silindir contasını patlattı.... en sonunda alüminyum conta yaptı...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Abi kaliteli mi silindir? Benim amcaoglu atv ye normal cınlı uag motorundan takdı motor gucsuz kaldı sonra 80 tl ye 150 cc yaptılar cekı falan manyak arttı tek kısı cıkamadıgı yeri 2 kisi cıkıyor Abi senin arkadasdadamı ybr var ?

Motosikleti
    Abi kaliteli mi silindir? Benim amcaoglu atv ye normal cınlı uag motorundan takdı motor gucsuz kaldı sonra 80 tl ye 150 cc yaptılar cekı falan manyak arttı tek kısı cıkamadıgı yeri 2 kisi cıkıyor Abi senin arkadasdadamı ybr var ?
    unige kardeş geçen böyle bir muhabbet açmıştım 50 tl ye 150 cc lik ybr silindiri var dediğimde sen ben motoru açtırmam diyordun ne oldu şimdi :D

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Abi 125 cc ye 150 takılınca nasıl oldugunu gordum ama o 50 tl lık sılındırden hayır cıkmaz kalıtesı orjınal gıbı olmalı.

Motosikleti
    Abi 125 cc ye 150 takılınca nasıl oldugunu gordum ama o 50 tl lık sılındırden hayır cıkmaz kalıtesı orjınal gıbı olmalı.
    performansı görünce gaza geldim diyorsun yani :D aslında bende düşünüyorum performans açısından ama benim tereddütlerim var bunlara cevap bulursam öğle yaptıracam öncelikle 150 lik silindir taktırırsak 125 lik üst kapak bunu kaldırır mı yani siboblar birde krank ve piston koluna zararı ne kadar olur yani şöyle demek istiyorum orjinal silindiri varken 100 bin km giderse bir krank 150 olunca 75-80 bin gider mi mesela yani

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilinsiz stant görevlileri.... aksesuar satımında olan ilgisizlikl.... dengesiz doğru dürüst ön kaldıramayan bir motoshow.... yetermii..
    yeter aksesuar ve stant görevlerinin bilgisizliği ve ilgisizliği konusununda yorum yapamıyorum çünkü malesef bu sene de geçen sene gibi gidemedim,ama bu yıl yeni piyasaya çıkacak bir çok modeli bir arada görebilme imkanı olduğu için bence özellikle yeni kullanıcılar ya da motorunu yenileyecekler için güzel bir fuara benziyordu,fotolardan tabiki

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hıc bısey degısmıyor sadece piston ve pistonun gıdıp geldigi yer 125 cc ve 150 cc krank aynı dıye duydum.Zaten bir performans artısı da ust kapakdan oluyor ust kapak taslanmıs gıbı oluyor

Motosikleti
    Hıc bısey degısmıyor sadece piston ve pistonun gıdıp geldigi yer 125 cc ve 150 cc krank aynı dıye duydum.Zaten bir performans artısı da ust kapakdan oluyor ust kapak taslanmıs gıbı oluyor
    onu enesde demişti 125 liği takınca sıkıştırma oranı artar diye :D bizim burada bir arkadaş var motor rektefesi bir iki sefer yapmış asyalara 125 lik onunla bir konuşayım seviyor motor tamirini yardım ederse silindiri değiştirir devam ederiz bakalım nasıl olacak sende yaptırırsan yorumlarını bekliyorum

Motosikleti
    arkdaşlar motor ybr... 2005 model... motor hava filitresi kullanıldığı için silindir değiştirdik... taivan malı ve çok memnunuz..........

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar motor ybr... 2005 model... motor hava filitresi kullanıldığı için silindir değiştirdik... taivan malı ve çok memnunuz..........
    150 lik olarak değiştirdiniz değil mi ramazan abi

Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 lik olarak değiştirdiniz değil mi ramazan abi
    evet piston silindir sekmanlar ve silindir contaları değişiyor.. bakşka bişeye gerek kalmıyor...

Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Oh oh super abi performans nasıl ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler