Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Saolasın kardesim Allah kaza bela vermesin sana da iyi forumlar hayırlı günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var yavrum merak etme bizim motorlar senin ki gibi garaj motoru değil hizmet motoru at bakalım bi resim görelim hangimiz tatlı su motorcusu hangimiz hard motorcu
    benle kendini kıyaslayorsun ya , söyleyecek bi laf bulamıyorum.. ben asil ybr ci ,sen fason ybr ci...

Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr ile artçı ve extra yükler ile uzun yol yapmak mümkün müdür ? Motor sorun cıkarır mı ?
    hiç bir sıkıntı çıkmaz, siz dengenizs bozacak kadar yük koymayın yeter ..

koray hadi şu motorundan birkaç resim koyda gözümüz açılsın ama garaj da çekilmiş olmasın yağmurda gezdiğin zaman çekildiklerin olsun
    hani sende motorcu ruhu varya onu bize göster
    şimdi bu resimleri gören arkadaşlar hangimiz tatlı su motorcusu söylesinler bunlar sadece 1 günlük av partisinden kalma çamurlar eğer daha istersen sana birkaç gün sonra çamura batmış bi vaziyette de resim çekerim ee ama sen kıyamassın benim gibi motorunu dağ bayır kırmızı çamura vurmaya sen...
    ben senin gibi klavye motorcusu değilim ok

http://c1201.hizliresim.com/t/b/1q4yr.jpg

http://d1201.hizliresim.com/t/b/1q4zb.jpg

http://a1201.hizliresim.com/t/b/1q503.jpg
    sen bana salla salla... bu motor mu be... pis herif.. bide motorcuyum diye geziyon ortalıkta... ne bu.. bari şu yamaha yazısını sökte, japon mühendisler motoru altından çekmesin..

ben ve babam 200kg toplamda baya bi gezdik sıkıntı olmadı eğer yolda rüzgar olmaz sa 100km/h rahat rahat gider...
    eee koray neden kaçtın yoksa motorunu çamurlamaya mı gittin yavru kuş kimmiş tatlı su motorcusu bütün forum gördü
    benim motorum çamurlanır, ama akabinde yıkanır.. sen içini ferah tut.. benim motor dağ motoru değil..asfalt motoru ,gıdışından öperim

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahahahahaahahahahaa tık yok koray beyden
    kimse beni yıldıramaz... yavru touring ybr ile yollardayım..

ya işte konuşur konuşur kaçar icraat yok
    o benim gibi kar yagarken motora binsin bende bikini giyer gezerim
    al benden de o kadar
    tarih saat belirle , hava koşulları farketmez senle bi çıkarma yapalım.. alayım anahtarını seni klavye motorcusu seni

Koray fotoları bekliyoruzz
    fotolar yarın artık..gps i montedeceğim... beyler herkes yanında selpak bulundursun ,malum ağzınızın suyu klavyeye damlamasın

koray daha 3 gün gelmez rezil kepaze oldu çünkü
    hahahah ben hep buradayım... fason ybr ci

koray bana tatlı su motorcusu diyordu bende dedim hangimiz tatlı su motorcusu görsün diye motorumun resimlerini attım hava yağışsızken biner motora bende her gün binerim kar yağmur fark etmez ama hala kendisini motorcu ruhlu sanar ama tatlı su motorcusu olduğunu herkez gördü sabahtan beri kayıp...
    fotoğraf işi başka muhabbet onda da bi abimizin fazla üzerine gideriz çok takılırız ona oda bize ayak uydurur ama ben artık o abiden taraf oldum koray biraz da ona ayar oldu olaylar böyle yani bu takılmalar birkaç konuya dağılınca herkez ne olduğunu çözemiyor muhabbetin dışında kalıyor yani...
    yine söylüyorum ,tatlı su motorcusu sensin... gelmiş bana diyo ya hiç acaba yağmurda sürüp k...çın ıslandı mı ..

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Saolasın kardesim Allah kaza bela vermesin sana da iyi forumlar hayırlı günler.
    teşekkür ederim
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    selpak hazır bekliyoruz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selpak hazır bekliyoruz
    o sakaryalı canavara söyleyin, yanında bide kaynak gözlüğü getirsin.. gözlerine zarar vermek istemem

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize selamlar.erzincandan tolga ben.2008 ybr kllanıcısıyım..hepinize iyi forumlar..
    tolga hoş geldin..
    bu arada bu sayfada paylaşım yapan arkadaşlar ın yaşlarıı bilirsek saygıda kusur etmemiş oluruz herkez abisini kardeşini bilir seviyesiz paylaşımlar ve yaklaşımlar da bulunmaz kardeş kardeş paylaşımlarda bulunuruz...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    tolga hoş geldin..
    bu arada bu sayfada paylaşım yapan arkadaşlar ın yaşlarıı bilirsek saygıda kusur etmemiş oluruz herkez abisini kardeşini bilir seviyesiz paylaşımlar ve yaklaşımlar da bulunmaz kardeş kardeş paylaşımlarda bulunuruz...
    Hoşbulduk..Ben 27 yaşındayım..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Yaş 17 memleket Erzurum

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    tolga hoş geldin..
    şu topiğe yazdığın en güzel kelimeler bu olsa gerek.. hemen print screen tuşuna basıp fotoğraflıyorum..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende 83 doğumluyum
    yaşı tam olarak kestiremiyorum 28 mi desem 29 mu desem bilemedim malum yıl başı daha yeni geçti ayılamadım da
    birde benim yeğen var speydırmen koray oda 19 yaşında daha askere gitmedi kısmetse bu yaz gidecek

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bende 83 doğumluyum
    yaşı tam olarak kestiremiyorum 28 mi desem 29 mu desem bilemedim malum yıl başı daha yeni geçti ayılamadım da
    birde benim yeğen var speydırmen koray oda 19 yaşında daha askere gitmedi kısmetse bu yaz gidecek
    yok kankam askerliği yaptım.. 85 doğumluyum.. sitenin en iyi ybr cisi benim..yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim...
    sen beni boşver cuma karamürsele geliyon mu, yoksa senin motor çekme mi yapıyor

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    bende 83 doğumluyum
    29 olmuş hocam görmezden gelmenin faydası yok
    Sakaryaya bi kere gelmiştim.Deprem sonrası.Prefabrik evlerde yaşarken insanlar.Bi arkadaşımı ziyarete gitmiştim.Prefabrik evde kalmıştık falan..Yıllar geçmiş..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya sen eski ybr ci olsan ne olur kışları motoru yıkayıp yıkayıp evde yatıyorsun hiç yağmurda karda gezdiğini bilmem
    korkarak yaşayanlar sadece beni ve ybr mi seyreder

tolga hala prefabrik evler var kalkma aşamasına geldiler bu yaz kalkarlar inş. çünkü hırsız uğursuzlar yaşıyor..
    evet malesef 29 gibi duruyor

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    En küçük ben miyim yani

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ya sen eski ybr ci olsan ne olur kışları motoru yıkayıp yıkayıp evde yatıyorsun hiç yağmurda karda gezdiğini bilmem
    korkarak yaşayanlar sadece beni ve ybr mi seyreder

:
    bende geziyorum kankam yağmurda..şimdi izmit tayfası olarak bi buluşma planlıyorum..pazar günü havaların iyi olması lazım.. sen dua et bize , havalar iyi olsun..
    o zaman açacağım konudaki fotolarda sen beni izlersin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geziyorum kankam yağmurda..şimdi izmit tayfası olarak bi buluşma planlıyorum..pazar günü havaların iyi olması lazım.. sen dua et bize , havalar iyi olsun..
    o zaman açacağım konudaki fotolarda sen beni izlersin
    inş yağmur yağar hatta dolu kar tipii allah ne verdiyse yağarda bensiz gezemessin

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    inş yağmur yağar hatta dolu kar tipii allah ne verdiyse yağarda bensiz gezemessin
    kanka hava durumuna baktım..havada yağış yok..gel sende bi yüzünü görelim yahu kırma beni.. ne oldu bizim ybr kardeşliğimiz

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize selamlar.erzincandan tolga ben.2008 ybr kllanıcısıyım..hepinize iyi forumlar..
    sağol arkadaşım sanada iyi forumlar hoş geldin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    pazar çalışıyorum haftaya uyarsa bana da uyar ama bu hafta olmaz iş güç malum yoksa benzin alamam...

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka hava durumuna baktım..havada yağış yok..gel sende bi yüzünü görelim yahu kırma beni.. ne oldu bizim ybr kardeşliğimiz
    bak belki bende gelebilirim havaya bağlı olarak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler