Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orasını bilmem abi ama gerçekte öğle yapman gerek ama sen genede takacam dersen farı aç kapamalı yap role koy taktıklarını fazla kullanmamaya bak :D
    münir diye bide karamürselli abimiz var ondada varadero var.. o da takmış sisleri.. bu motorda kaldırmaz diyor normalde ama araya röle koyarsan hiç bir sıkıntı olmaz dedi.. çünkü röle aküden gelen enerjiyi topladıktan sonra enerjiyi veriyormuş

ybr de takmış sisleri 2X27,5 w çekiyor diyor burada.. fazlası altarnatöre zarar diyor.. ama ben hiç bir yerde 27,5w çeken sis görmedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. arkadaşlar günaydın

koray abi yap bakalım ama sisler yasak değil mi bu arada arabalarda sisleri normal açmak yasakda ondan soruyom
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    a.S günaydın

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    a.s gençlik... fatihim burada hava hep sis ve yağış.. göz gözü görmediği zamanlar çok oluyor.. antalya nın havası nerde buranın havası nerde..hava cam gibi olmuyor..bazı zamanlar açarız sıkıntı olmaz..ama bu sislerden bulmam lazım..bildiğiniz yerlerde var mı? bana gelecek olan 55w çekiyor bir tanesi..bunlar 27,5w çekiyormuş

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr topiği grevde mi ya.. huuuu nerdesiniz millet
    Bizim apacheci koraya bak hele ybrci olmuşta topiği sahiplenmiş
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kankam neredesin sen yahuu... huuuuuu komşu..şafak kaç.... canım benim ya özledim seni.....

Motosikleti
    2000 ford
    kankam neredesin sen yahuu... huuuuuu komşu..şafak kaç.... canım benim ya özledim seni.....
    sorma ya bende özledim görmeyeli cok şey değişmiş mersine gönderdiler beni burda çarşıda yeni model apache gördüm ne modeli hiç bilmiyom hoşuma gitti..şafak 48.. burdan iskendoruna geçicez p.tesi salı günü zırhlı araç getirdikte kıbrıstan onlar için burdayız.. bu topiği sahipsiz bırakmayın

Motosikleti
    a.s gençlik... fatihim burada hava hep sis ve yağış.. göz gözü görmediği zamanlar çok oluyor.. antalya nın havası nerde buranın havası nerde..hava cam gibi olmuyor..bazı zamanlar açarız sıkıntı olmaz..ama bu sislerden bulmam lazım..bildiğiniz yerlerde var mı? bana gelecek olan 55w çekiyor bir tanesi..bunlar 27,5w çekiyormuş
    abi benim bildiğim yok ama denk gelirse haber ederim

sedat abi hoş geldin askerlikte bitmiş bir şey kalmamış 48 gün gelir geçer :D

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sorma ya bende özledim görmeyeli cok şey değişmiş mersine gönderdiler beni burda çarşıda yeni model apache gördüm ne modeli hiç bilmiyom hoşuma gitti..şafak 48.. burdan iskendoruna geçicez p.tesi salı günü zırhlı araç getirdikte kıbrıstan onlar için burdayız.. bu topiği sahipsiz bırakmayın
    yok kankam benim sahipsiz kalmaz topik.. bende apache alacaktım tekrar yeni model.. servis en yakın maltepede var dediler.. hadi tamam dedik ismimizi yazdırdık..fuar oldu görüşmeler sürdü.. anlaşmayıda yaptık..dediler ki ilk parti 350 tane gelecek sana da hemen bir adet ayırıyoruz.. (motorlarda pzt gelecek) neyse tamam dedik pzt geldi telefonu açan yok..diğer pzt yaklaştı..aradım dedim ne oldu..biz seni bekledik almadın motoru başkasına sattık.. ama 3 gün içinde bir parti daha gelecek..iyi dedim..sonra beni aradılar gel motorunu al diye..bende dedim teşekkürler gerek yok ben motor aldım... metehan abi sağolsun çok emeği geçti ybr alışımda iyi ki almışım

Motosikleti
    2000 ford
    yok kankam benim sahipsiz kalmaz topik.. bende apache alacaktım tekrar yeni model.. servis en yakın maltepede var dediler.. hadi tamam dedik ismimizi yazdırdık..fuar oldu görüşmeler sürdü.. anlaşmayıda yaptık..dediler ki ilk parti 350 tane gelecek sana da hemen bir adet ayırıyoruz.. (motorlarda pzt gelecek) neyse tamam dedik pzt geldi telefonu açan yok..diğer pzt yaklaştı..aradım dedim ne oldu..biz seni bekledik almadın motoru başkasına sattık.. ama 3 gün içinde bir parti daha gelecek..iyi dedim..sonra beni aradılar gel motorunu al diye..bende dedim teşekkürler gerek yok ben motor aldım... metehan abi sağolsun çok emeği geçti ybr alışımda iyi ki almışım
    iyi hayırlısı olsun bakalım yeni kasa mı aldın eskimi ...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yeni kasa aldım.. güzel temiz motor sorunsuzluk abidesi

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim bildiğim yok ama denk gelirse haber ederim
    sedat abi hoş geldin askerlikte bitmiş bir şey kalmamış 48 gün gelir geçer :D
    eyvallah fatih sagolasın bitti bitmesinede gel bana sorr bana banaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

yeni kasa aldım.. güzel temiz motor sorunsuzluk abidesi

http://img20.resimup.net/di/6SD4.jpg
    Ooooo maşallah maaşallah nazar değmesin... koruma demirin yer görmesin bu renk cok güzel.. ön cam seni kurtarmaz ama genede touring havası katmış güle güle iyi günlerde bin inşallah..[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ön cam harika oldu kanka ya hiç rüzgar almıyorum..ilk zamanlar bende öylr düşündüm takmadan önce sırf hava katsın diye aldım ama işe yarıyor..çok memnunum motordan..iyi dileklerin için teşkkürler

ayrıca antalya dan izmite taşındım ben...

Motosikleti
    Ön cam harika oldu kanka ya hiç rüzgar almıyorum..ilk zamanlar bende öylr düşündüm takmadan önce sırf hava katsın diye aldım ama işe yarıyor..çok memnunum motordan..iyi dileklerin için teşkkürler

abi neden taşındın ne güzel burada olsan gezerdik

eyvallah fatih sagolasın bitti bitmesinede gel bana sorr bana banaaa [COLOR="Silver"]
    evet abi orası öğle askerde zaman duruyor derler bende gitmedim gidince görecez

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka babamın görevi nedeniyle (memur) oradaydık.. normalde bizim memleket izmit...emekli olunca buraya taşındık...ben 2007 den beri siteye üyeyim seni farketmedim.. korgii diye kayıtlıydım siteye..
    sonra askerden gelince üyeliğim iptal olmuş gibi bişey oldu.. giriş yapıyorum mesaj bile yazdırmıyordu bana.. yasaklı diyodu..bende yeni kayıt yaptım

Motosikleti
    2000 ford

ikiside hayirli olsun ) kac gayme saydın yavru ceylana.. km..?

Motosikleti
    kanka babamın görevi nedeniyle (memur) oradaydık.. normalde bizim memleket izmit...emekli olunca buraya taşındık...ben 2007 den beri siteye üyeyim seni farketmedim.. korgii diye kayıtlıydım siteye..
    sonra askerden gelince üyeliğim iptal olmuş gibi bişey oldu.. giriş yapıyorum mesaj bile yazdırmıyordu bana.. yasaklı diyodu..bende yeni kayıt yaptım
    anladım abi hayırlısı olsun

selamün aleyküm arkadaşlar.2007 model ybr 125' îm var.10-20 km hızla gittigimde ön tekerimin bi yerinden hırıltı mı desem tıkır tıkırmı desem böyle hafif atar gibide oluyor ön teker ama hızlanınca farkedilmiyor bu olay.orta sehpaya alıp ön tekeri çevirdigimde elimi ön tekerin vidalarından tutuyorum elime bile vuruyor o tıkırtı yapan neyse.canım çok sıkılıyor buna bu yüzden 2 ay yattı garajda motorum :( halbuki bakımada vermişdim yaz başında ama güvenmiyorum artık onlara.ön teker rulmanlarındandır filan dediler ama bana geniş bir bilgi verirseniz çok makbule geçecek.rulmanlardan diye biri söyledi ama sizlerden bilgi almak çok daha iyi olucak.
    HeR zAmAn TaM kOrUmA:rendeer:

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı phoenix85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm arkadaşlar.2007 model ybr 125' îm var.10-20 km hızla gittigimde ön tekerimin bi yerinden hırıltı mı desem tıkır tıkırmı desem böyle hafif atar gibide oluyor ön teker ama hızlanınca farkedilmiyor bu olay.orta sehpaya alıp ön tekeri çevirdigimde elimi ön tekerin vidalarından tutuyorum elime bile vuruyor o tıkırtı yapan neyse.canım çok sıkılıyor buna bu yüzden 2 ay yattı garajda motorum :( halbuki bakımada vermişdim yaz başında ama güvenmiyorum artık onlara.ön teker rulmanlarındandır filan dediler ama bana geniş bir bilgi verirseniz çok makbule geçecek.rulmanlardan diye biri söyledi ama sizlerden bilgi almak çok daha iyi olucak.
    Şimdik sayın abim motoru görsem kesin çözerimde bana kalırsa ön diskininde yamuk olma ihtimali var.. rulmanda olabilirde bilmicem görmeden..diskininde doğrulugunu kontrol ettir derim..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bilyaların da sıkıntı vardır..servise götür ciddi bir iş açabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler