Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı suysal59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ARANIZA BUGÜN KATILDIM.51 YAŞINDAYIM VE AYVALIKTA İKAMET EDİYORUM.YAZIN ARAÇ PARK SORUNU NEDENİYLE YAMAHA YBR 125 ALMAYA KARAR VERDİM.BİR TANE BULDUM.2008 MODEL 9000 KM DE VE 2750TL YE ANLAŞTIM.BAZI SORULARIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
    1. FİAT UYGUN MU?
    2. EŞİMLE BURADAN BURSAYA GİTMEK İSTESEM BİZİ NORMAL BİR SÜRATTE GÖTÜRÜR MÜ?
    3. FİATI KARŞILIĞINDA BİZİM İHTİYACIMIZI KARŞILAR MI? ( TABİİ PARA OLSA DAHA İYİ MODEL ALMAK İSTERDİM.AMA YOK)
    4.İLERİDE MODEL YÜKSELTMEK İSTEDİĞİMDE KOLAY SATABİLİR MİYİM?
    YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:50 ----------

Yamaha ybr 125 1 lt benzinle 2 kişi kaç km gider?
    1-Motor kazasız ve sorunsuzsa fiyatı normal.
    2-Eşinizle sizi istediğiniz yere götürür ama maximum süratiniz 70-80 civarı olur.Motorda sorun çıkmaz.
    3-Park sorunu yaşamazsınız, az yakar, trafiğe takılmazsınız. Bu açıdan ihtiyaç karşılar. Ancak uzun yolda konforlu değildir.
    4- İleride model yükseltmek istediğinizde satılacak en kolay motordur.Bundan daha kolay satılacak motor yok. Aynı zamanda ikinci elde en az değer kaybeden motordur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    arkadaşlar, üstadlar, dostlar... ybr'm ilk defa problem çıkardı bana. 2 hafta önce uniqe'in dediği üstünde 4 tane led olan beyaz park ampüllerinden alıp gösterge paneline 3 adet taktım. ama sırayla hepsi patladı önce göz kırptılar sonra patladılar.
    bir de zincirimi gaz yağıyla temizledim. kuruttum. mobil1 zincir yağıyla temizledim, sabaha baktım zincir baklalarının dış kısmı pas içinde (not: ZİNCİR: D.I.D. ve yağı ilk kez uygulamıyorum böyle bir sorun olmadı önceden)
    gelelim soruma. ivedi ile gidip WD-40 aldım. zincire uygulasam o-ringlere zarar verir mi? yağı temizleyip te mi sıkayım? WD-40 kullandıktan sonra gene gazyağı ile temizleyeyim mi?
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, üstadlar, dostlar... ybr'm ilk defa problem çıkardı bana. 2 hafta önce uniqe'in dediği üstünde 4 tane led olan beyaz park ampüllerinden alıp gösterge paneline 3 adet taktım. ama sırayla hepsi patladı önce göz kırptılar sonra patladılar.
    bir de zincirimi gaz yağıyla temizledim. kuruttum. mobil1 zincir yağıyla temizledim, sabaha baktım zincir baklalarının dış kısmı pas içinde (not: ZİNCİR: D.I.D. ve yağı ilk kez uygulamıyorum böyle bir sorun olmadı önceden)
    gelelim soruma. ivedi ile gidip WD-40 aldım. zincire uygulasam o-ringlere zarar verir mi? yağı temizleyip te mi sıkayım? WD-40 kullandıktan sonra gene gazyağı ile temizleyeyim mi?

Allah allah bnmkıler hala sağlam Benimkilerde paslı çamurlu tozlu ama genede gidiyo
    HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Selamlar..Sizce 2008 siyah 20 binde Orjinal Bir ybr ye kaç para verilmeli ?

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    arkadaşlar alınık ilanı da bıraktım buraya da yazayım. istanbul'da bir arkadaşım ybr arıyor 2008 model ve üstü max: 2500 liraya. km'si çok önemli değil ama 30 bini geçmemiş olmalı.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    valla ben 1 hafta önce aldım 5000 km 2008 model (2009 çıkışlı) tek çizik yok üzerinde 3000 bin liraya kaç tane ybr baktım temizini bulamadım ya en son bursadan aldım geldim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

istanbullu ybr ci kardeşlerim 12 eylül de attaya gidiyoruz bekleriz gezi bölümüne bakın derim

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar..Sizce 2008 siyah 20 binde Orjinal Bir ybr ye kaç para verilmeli ?
    2.500 tl yi kesinlikle geçmemeli.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alınık ilanı da bıraktım buraya da yazayım. istanbul'da bir arkadaşım ybr arıyor 2008 model ve üstü max: 2500 liraya. km'si çok önemli değil ama 30 bini geçmemiş olmalı.
    hayırlı işler sana
    arkadaşına da benden selam...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ibocan33 arkadaşımızın avatardaki gibi ön cama dijital baskı bi resim yaptırmak istiyorum ancak bunun bi dezavantajı varmıdır ???
    dostum orası sana ait istediğini yapabilirsin istersen reklam yayınla kimse karışamaz ben önce camı siyah mat folyo ile kapladım sonrada üstüne o çıkartmayı yaptırdım gayette hoş oldu tarsusta motoru tanımayan yok

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dikkatinizi çekti mi direksiyon kilitleri ters biri 2004 model biri 2009 model.(benimki )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:55 ----------

aynaları yok belki ondandır

bunu ancak yarın sabah resimleyerek anlatabilirim bnm ybr 2007 model başta kitlenmiyordu sağ tarafa ama uzun bir süredir kitleyebiliyorum
    www.sahildenturkiye.com

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    4

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.500 tl yi kesinlikle geçmemeli.
    2.500 lira Şaka gibi geliyor antalya piyasasındaki fiyatlardan sonra 3 liradan aşağı yok

Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben 1 hafta önce aldım 5000 km 2008 model (2009 çıkışlı) tek çizik yok üzerinde 3000 bin liraya kaç tane ybr baktım temizini bulamadım ya en son bursadan aldım geldim[COLOR="Silver"]
    5000 kmde 3000 lira 2008 model hayırlısı olsun iyi almışsın ben bulsam böyle direk yapışırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    2.500 lira Şaka gibi geliyor antalya piyasasındaki fiyatlardan sonra 3 liradan aşağı yok

5000 kmde 3000 lira 2008 model hayırlısı olsun iyi almışsın ben bulsam böyle direk yapışırım
    aga hatırlı olsun güzel makina

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ybr piyasası heryere göre değişiyor buralarda düşük antalyada yüksek miş. düşük olmasıda buralarda tutulmaması.yarısındada bnm etkim var
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum orası sana ait istediğini yapabilirsin istersen reklam yayınla kimse karışamaz ben önce camı siyah mat folyo ile kapladım sonrada üstüne o çıkartmayı yaptırdım gayette hoş oldu tarsusta motoru tanımayan yok
    normal polise gittim sordum dijital baskı yaptırcam ceza yermiyim die o da "teknik donanımı değiştirmekten" yersin dedi. ama ben vazgeçemedim yaptırdım napiim resim hoş duruyo

Uploaded with ImageShack.us

:bestmt:[COLOR="DeepSkyBlue"]ßy_qrossefox[/COLOR]::plus1::

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    aaaa ayıp ama
    HONDA

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok ayıp.

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    hıza pek merakım yok o yüzden asfaltta herkes geçio beni desem yeridir. hızlı gitmenin sonunda ölüm olduğunu bilmiyorlar san ki. benimkisi bi nevii onlara güle güle der gibi yani

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr piyasası heryere göre değişiyor buralarda düşük antalyada yüksek miş. düşük olmasıda buralarda tutulmaması.yarısındada bnm etkim var
    Değerinin üstünde para istiyorlar..Motorları zaten satılmıyor anlamıyorum bi türlü bu işi zaten orjinal parmakla gösterilicek kadar az antalyada

Alıntı grossefox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal polise gittim sordum dijital baskı yaptırcam ceza yermiyim die o da "teknik donanımı değiştirmekten" yersin dedi. ama ben vazgeçemedim yaptırdım napiim resim hoş duruyo
    güzel olmuş nekadara yaptırdınız ?

Motosikleti
    2o12 YaMaHa YBR Esd
    Güzel olmuş ne kadara yaptırdınız ?
    reklamcının birisine gittim ön camın ölçüsünü aldı ve 1o tl dedi. 1o tl ye çıkarttırdım ve kendim yapıştırdım. motoru gören bi daha bakıyo

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar motora subap ayarı yapacağım ancak subap kapağı açılmıyor az zorlasam kafasıda yalama olacak diye zorlayasım gelmedi nasıl açabilirim başına böyle bir olay gelen oldu mu yardım ederseniz sevinirim :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler