Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan hoş geldin hacı arada gir yaz yaw topikler karıştı yemin ediyorum 96 model titan topiği mi ybr 125 topiğimi karıştırıyorum
    Maaşallah motorun çil çil nazar değmesin km arttı demişsin 14 binde benim 1 yaşındaki ybr bile 15 binde
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okan hoş geldin hacı arada gir yaz yaw topikler karıştı yemin ediyorum 96 model titan topiği mi ybr 125 topiğimi karıştırıyorum
    Maaşallah motorun çil çil nazar değmesin km arttı demişsin 14 binde benim 1 yaşındaki ybr bile 15 binde
    Hacı üzdüysek seni kusura bakma. tamam cıkıyorum burdan. Boş kalmasın, sevdiğimiz arkadaşlarla muhabbet maksadıyla giriyoruz. Muhabet istenmezse tabiki durmam ybr topiğinde. Ayrıca ybr konusunda bi çok arkadaştan fazla arkadaşlara yardım etmişliğim vardır. Ybr miz yok madem girmeyeyim artık bu topiğe. Ayda yılda siz girer yardımcı olursunuz sevgiler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

beni ybr topiğinde istemeyenler açık açık yazsın arkadaşlar.bi durum değerlendirmesi yapacam.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı üzdüysek seni kusura bakma. tamam cıkıyorum burdan. Boş kalmasın, sevdiğimiz arkadaşlarla muhabbet maksadıyla giriyoruz. Muhabet istenmezse tabiki durmam ybr topiğinde. Ayrıca ybr konusunda bi çok arkadaştan fazla arkadaşlara yardım etmişliğim vardır. Ybr miz yok madem girmeyeyim artık bu topiğe. Ayda yılda siz girer yardımcı olursunuz sevgiler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

beni ybr topiğinde istemeyenler açık açık yazsın arkadaşlar.bi durum değerlendirmesi yapacam.

Ben istemiom mh topigine gell :D anca o keser seni 135 CC :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Selamün aleyküm millet. Napisiniz bakim ben yokken Topiği mi paylaşamadınız yoksa
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adem yarın çorluya gidiyim diyorum motorla işin yoksa gel la

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    96 model motorumuz var. Oda ybr değil. Niye yazayım buraya durmuş?

Tekrar ediyorum beni burda istemeyenler acık açık yazsın, laf sokmasın, ona göre yazıp yazmama konusunda karar vercem.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olum 1inde asteklik sınavım var sınavdan kalmaya gidiyorum sen de gel artızlik yapma len çakal

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    iyi geceler beyler

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

Tekrar ediyorum beni burda istemeyenler acık açık yazsın, laf sokmasın, ona göre yazıp yazmama konusunda karar vercem.
    len topitop adem sen dalgana bak burası kimsenin tapulu yeri değil isteyen istediğini istediği zaman yazar

---------- Post added at 02:19 ---------- Previous post was at 02:17 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm millet. Napisiniz bakim ben yokken Topiği mi paylaşamadınız yoksa
    oo parçala behçet nerdesin dostum ya sınavlar seni bırakmıyor mu yoksa?
    arada aç mt yi bi selam çak
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len topitop adem sen dalgana bak burası kimsenin tapulu yeri değil isteyen istediğini istediği zaman yazar

---------- Post added at 02:19 ---------- Previous post was at 02:17 ----------

oo parçala behçet nerdesin dostum ya sınavlar seni bırakmıyor mu yoksa?
    arada aç mt yi bi selam çak
    Fatih bodruma gelcenmi kanka?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka büyük ihtimal geleceğim..
    ve o son gezim olacak ybr yi satacağım ani bi karar la motosiklet hayatıma şehir içi çarşı pazara götürecek bi motor alacağım belli bi süre uzun yollara hasret yaşayacağım yani
    istemeyerekte olsa ybr ye yol gözüküyor halbu ki benim ne hayallerim vardı nerelere gidecektim ama kısmet değilmiş

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    noldu? Motorla aranıza niye kara kedi girdi? Hayırdır?

Motosikleti
    CBR600RR '11 , CB125E '12
    YBR ile savaşa nasıl gidilir ? İşte böyle Yer : Cilvegözü Sınır Kapısı
    http://www.youtube.com/watch?v=Zx6wSGHLpcA
    [B]GEÇERLİ...[/B]

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem bu motor beni sarmadı uzun süre çin malıdan sonra pek bi sorunsuz geldi acaba sorun çıkarmayacakmı diye düşünmekten geceleri uyku uyuyamaz oldum
    yok len kara kedi girmedi tarz değişikliine gideceğim ailevi nedenlerden dolayı
    len 30 yaşına geldim hala aile baskısı nasıl bi dünya bu kardeşim
    sukutıra dönüyorum varyatör severler derneği başkan yardımcısı olacağım büyük başkan da metoş

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne aile baskısı oğlum. Ben hanımla hergün motorla gezeriz. Babamla koyu motor muhabeti yaparız. Onda hero honda sleek 100 cc var. 93 model. Anneme hergün bana ne zaman motor alıvecen diye başının etını yerim. Parası olsa 5 dk durmucak çenemden kurtulmak için. Sanki eksikliği var. Evin önünde 3 titan, bitanede hero honda 4 motor var. Bi ailede 4 motor kimde var? 3 ü bana bakıyo zaten uyuduysan yarın oku bu yazdıklarımı. Gezmeme kızmazlar hiç bi zaman. Oğlanı verdimmi anneme hanımla vınnn

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.

kardeş sen yazmaya devam et. Titan olmasaydı yamaha rx serisini bitirip YBR diye bir makina üretmezdi. keşke temiz 99 bi titan bulsam ybr takıntımdan bile vazgeçerim. İskenderunda kulakları çınlasın Ömer DÖRTGÖZ diye bir arkdaşım vardı namı diğer tek teker ömer. Onda vardı 99 titan sıfır almıştı hala aklımdadır o makine.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ebleksin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen yazmaya devam et. Titan olmasaydı yamaha rx serisini bitirip YBR diye bir makina üretmezdi. keşke temiz 99 bi titan bulsam ybr takıntımdan bile vazgeçerim. İskenderunda kulakları çınlasın Ömer DÖRTGÖZ diye bir arkdaşım vardı namı diğer tek teker ömer. Onda vardı 99 titan sıfır almıştı hala aklımdadır o makine.
    teşekürler arkadaşım. sıfırı olmaması nedeniyle arkadaşlara ybr öneriyorum, soru soranlara yardımcı oluyorum, çok sevdiğim dostlarım var bu sayfada. Onlarla takılıyorum. Yani konu açılmışken, muhabbet koyulaşmışken arada titandan bahsediyorum. Bazı arkadaşlarda burayı titan topiğine çevirdin diye dert yanıyolar. Neyse sağlık olsun. Yardım ve muhabbete devam

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    teşekürler arkadaşım. sıfırı olmaması nedeniyle arkadaşlara ybr öneriyorum, soru soranlara yardımcı oluyorum, çok sevdiğim dostlarım var bu sayfada. Onlarla takılıyorum. Yani konu açılmışken, muhabbet koyulaşmışken arada titandan bahsediyorum. Bazı arkadaşlarda burayı titan topiğine çevirdin diye dert yanıyolar. Neyse sağlık olsun. Yardım ve muhabbete devam
    abi titan motor mu ya eski tip iticili motor mu kaldı şu zamanda

bir de abi orjinal 98 model tipleri pek gitmiyor ybrden bile hantal gördüm ben buralarda doğru mu?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    koyu kırmızı, seri üretim olanlarmı? Onlar cg 125 olanlar. Titan yazmaz onlarda. 110 falan gidiyodu düzde onlar. Burda yazmayalım şunları yav. Kızanlar var. Çok şey bilirim titanlar hakkında. Ybr yi de bilirim. Ybr m varmış gibi davranıyom zaten.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    koyu kırmızı, seri üretim olanlarmı? Onlar cg 125 olanlar. Titan yazmaz onlarda. 110 falan gidiyodu düzde onlar. Burda yazmayalım şunları yav. Kızanlar var. Çok şey bilirim titanlar hakkında. Ybr yi de bilirim. Ybr m varmış gibi davranıyom zaten.
    yok abi buradakilerde titan diye yazıyor yan kapaklarda birde koyu mavi olanlarda var kapakta onlarda da cg125 yazıyor bu ikisi de farklı mı motor olarak?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler