Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba benım ybr su anda 500 km oldu sadece ıse gıdıp gelıyorum baska kullanmam olmadı benım bı kac sorum olucak sızlere ılk oncelıkle motor 5000 devırı gecınce motordan asırı bı tıtreme gelıyo bu normalmı bıde yakıtı sankı cok yıyor gıbıme geldı 200 km de deponun yarısını asagıya ındı uc te bır kaldı dıyelım benı aydınlatırsanız sevınırım fotograf nasıl yuklenıyo fotoda atmak ıstıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım saolun...
    Şehir içi çok kullanııyorsunuz sanırsam ayrıca motorunuz rodaj saçmalığı içerisinde 5 bin devirde bendede titreşim oluyor ama 6-7-8 lerde sıkıntı yok zaten bu motoru 6 bin devirin altında kullanmak saçmalık..rodajınızda aslında bitmiş sayılır
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sedat gittin mi hurdalığa kanka...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sedat gittin mi hurdalığa kanka...
    gittimde kanka pek işime yarar bişey bulamadım her pazar gidip kontrol etmek lazım kanka yeni parti motorlar geldimi hemen kapişiliyo galiba parçalar bi tane toplu mz vardı 251 400 gayme pazarlık yapilabilir.. gittim geldim burdan 20 liralık benzinle 4.küsür litre benzinle kaç km yaptım bilemiyorumda 170-180 vardır..Gösterge panelim yok

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    valla bu tamir işleri ile uğraşan adama büyük nimet orası.. ama ben anlamam ki kanka..ne vaktim var nede naktim..

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bu tamir işleri ile uğraşan adama büyük nimet orası.. ama ben anlamam ki kanka..ne vaktim var nede naktim..
    güzel aletler gelirde hacı oraya onlarda az fırsatçı değil varya hurda motoru diri parasına satmaya çalışıyolar ben gitmişken eli boş dönmeyeyim dedim choper motorun yan ayaklığını aldım nikelajlı bişey dedim ybr ye uydururuz uğraşırız biraz 10 lira verdim..cross çamurluk alacaktım aslında amacım oydu fakat bulamadım işte..mobilet ağirlikli bi hurdalık..
    Çinli bi motorun alt motorunu komple alayım dedim boş kaldıkça söker takarım ögrenirim diye adam 300 lira istedi yaw

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    beyler ybr ye metzeler lastik takan varmı ? ist da satan yer biliyormusunuz ?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a beyler bugun benim için dönüm noktası.. Cok iyi bi titan buldum 10 Güne satılmassa gidip bakıcam.. Satılırsa,Veya parayı bulamassam..2012 Ybr alıcam..Cünkü öyle anlastım bunu alamassak..2012 Ybr alıcam dedim..Onayı verdiler 13 Gün sonra yani bayramdan sonra gelsin 2 Teker
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    titanin devri bitti artık yaşını ve kullanım ömrünü doldurdu hatta 2006nin öncesindekı tüm araçlar yaşını doldurdu

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yaşını dolduran sensin durmuş. Titan ömürlüktür. Kömürlük değil.

hadi ulen sıfır km toyota corollanin bile kitapçığında bu aracın kullanım ömrü ten years diyo çakal

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    titanı ybr yle karıştırma durmuş. Konfor açısından ybr üstün basabilir ama titanın ölüsü bile yolda gider. Uzun ömürlü dür ve ybr kadar bakım istemez. Bikaçgündür buraya yazmıyodum, yazmıcam dedim. Baktım durmuş gene sallıyo yazmak zorunda kaldım.

hadi len yumiş titanmıs olum 2007 cbfler bile eskidi kimse yüzüne bakmıyo bırak allahinı seversen
    sedat_57 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    len olum cbf yi sen motordanmı sayıyon yav? motor kısmı 5 para etmez onun. Titan motoru nerdee, cbf motoru nerde?

hani olum titan nerde len hani

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

yamaha en azından honda gibi yeni diye eskisinden daha kötü motoru gelip vatandaşımıza kaktirmiyor..sattığı motorun ikinci elini öldürmüyor

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben hondayı savunmadımki durmuş? O konuda haklısın. Bugüne kadar 2 tane sağlam model getirdi düşük cc de. Biri c 90, biri titan. Scoterdede knetix getirmişti. Şimdiki cb 125, cbf 150 5 para etmez.

sus abiye cevap verilmez takılıyorum be olum başlatma hondandan yamahandan

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sus abiye cevap verilmez takılıyorum be olum başlatma hondandan yamahandan
    sağol durmuş motorcu ruhumuz yeter bizim. Gerisi fasa fiso

ya olum 2 teker değil mi altı üstü..yolda kalan biri oldu mu adamın motoru dandik ya da benim sevmedigim bi marka diye yardım etmemezlik etmiyorum..mesela ybr cbf titan da değil..Allaha çok şükür bu motorlardan yarın gidip on tane alırım..5 buçuk liraya mal ettiğim motoru 3e de satarım..yani önemli olan marka model değil..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

önemli olan motor da değil önemli olan 2 güzel kelam..ben sıfır hayabusaya binip tek basına salak salak dolasan adam da tanıyorum ne bi arkadaşı ne gibi dostu var onunla gelecek ya da yanına uğrayabileceği..
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Abicim titanı kötülemeyin. Benim çevremde titan kullanan bir arkadaş var.Adam okadar hor kullanmasına rağmen motor tık demiyor, adam onunla çeltik tarlalarına felan gidiyor çiftçilikle uğraşıyor.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    herkesin sevdiği bi model vardır. Ben yıllarca titan hayaliyle yattım kalktım. O zamanlar ybr bile yoktu. 125 cc de çin malı vitesli bile yoktu. Yamaha rx ler vardı. Parmakla gösterilecek kadar. Ben hayalime 2002 de kavuştum. O zamanlar titan hit motordu. Herkes titan alıyodu. Taaki daha ucuza ybr çıkana kadar. Ybr ye lafım yok. Kendini kanıtlamıştır. Keşke titan pahalı olmasaydıda devam etseydi satışa. Ybr ve çinliler çıkınca titan pahalı geldi millete. Ucuza yöneldiler. Bosver kanka. Titan ve ybr kardeştir. Aynen bizim gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler