Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle dostum gecen ay manısaya gittiğimde kankim ybr esd almıstı daha 350 km'de atladık dogru gümüldüre çadır kurmaya 1 gecede olsa 200 km bi seyatim orda ybr ile gerçekten konfor harika arkada oturan için pek bişey diyemem ama kullanan kişi olarak gayet güzeldi.. inş. istediğimiz gibi olur bakalım .
    cbfin arkası daha rahatsız hele bir de çanta varsa arkada vay haline
    DALGIC_800 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray sen al olum önce
    dürümüm benim motor 15,000 de daha... bi bu kadar daha yapsın tabiki alacam. Ben bi lastiği kullanmadan atıp yenisi almam kanka.

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka niye gelmedin pide yemeğe o kadar bakındım sana
    bi gün istanbula geldiğimde uğrarım sana konuşuruz kanka..yada sen bu tarafa gelirsen haberim olsun

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dürümüm benim motor 15,000 de daha... bi bu kadar daha yapsın tabiki alacam. Ben bi lastiği kullanmadan atıp yenisi almam kanka.

bi gün istanbula geldiğimde uğrarım sana konuşuruz kanka..yada sen bu tarafa gelirsen haberim olsun
    kanka ben yarın karamürseldeki o motosiklet hurdalığına gitcem işin yoksa beraber gidelim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagolasın kardeşim verdiğin bilgiler için evet kafanın rahat olması çok önemli bundan önce başlangıc olarak kanuni alayım dedim ilk 1 hafta çok güzel mercedes mübarek )) ama sonra uzun yollar başlayınca el ayak uyuşmaları 90 ve üzeri süratlerde verdiği güvensizlik en sonunda sattırdı bana kendisini gecen hafta bu hafta japona kısmet inş.))
    Dalgıç hani Salcano alıyodun hain domdom şaka bi yana konu CBF ve YBR ise tabiki YBR 2 beygir güce sorunsuzluk değişilmez

Lastik alacak arkadaşlar michelen indirimde hemen stoklayın
    http://www.feyizoglu.com/Michelin/Cr...Lastikleri-610
    İndirim falan yok Koraycım göz boyama sadece biraz araştırma yaptınmı her yerden bulunuyor 100 TL ye pilot sporty

---------- Post added at 04:25 ---------- Previous post was at 04:19 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler herkeze iyi günler
    dün yan çanta demirlerini ayarlamaya çalıştım ama olmadı bu gün bi demir doğramacı ya sipariş verdim sanırım yan çantlar ve demirlerinin bana maliyeti 50 tl gibi olacak demirleri yapmak için usta 20 tl istedi ne için yaptırmak istediğimi sordu bende raf için dedim motor için desem kesin 2 katı fiyat çekerdi çünkü motora biniyorsa para vardır hesabı yapardı
    şimdi demirler olduktran sonra sıra gelecek çanta diktirmeye bakalım arkadaşım kaç tl alacak elinde sağlam deri olduğunu söyledi
    ben içine iskelet yapalım dedi oda boşuna tahta taşıma taşıma ben sana adam gibi çanta yapacağım dik durması içinde yanlara mukavva dikerim dedi hem hafif olur hemde dik durur dedi
    hazırlıklar sürüyor bakalım bu sezon planlarını yaptığım geziye çıkabilecekmiyim?
    4 gözle bekliyorum yan çantaları inş. güzel bi şey olurda bizde uygularız

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rambo azcık verde ben gezeyim bari benim motor dinlensin çok yoruluyor mübarek her gün 16 km yapıyor da
    Bazen diyorumki iyiki Küçük şehirde yaşıyorum günde en az 20-25 km yol yapıyorum geçen 55 km yapmışım ş.içi ya İstanbulda falan olsaydım nolcaktı acaba
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ybr Bg düşük olsun,Cbf gecemiyor ki 125 son hızı ybr cok rahat geciyor..

Hadin beyler ehliyetide kazandım sıra motürde bütce olursa 2012 Kırmızı ybr istiyorum olmassa Drift alıcam
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndirim falan yok Koraycım göz boyama sadece biraz araştırma yaptınmı her yerden bulunuyor 100 TL ye pilot sporty
    uzun zamandır lastikler 120 TL , vallahi aklımı çeliyor.. alıp evde stok mu yapsam..
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ben yarın karamürseldeki o motosiklet hurdalığına gitcem işin yoksa beraber gidelim
    kankam ben bugün gececiyim, ve niyetliyim.. havada sıcak sabah edemem vallahi.. bunu telafi ederim , ben sana gelirim ramazandan sonra

Motosikleti
    Yaw simdi aklıma takılıyor. Bütün motorlarda parca sorunu var diyoruzda.. Biz kaza yaptıgımızda ekzoz kapakları 1 Ay 5 günde gelmişti..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

başka bir bayiden parçaları talep etseydın..mesela motolız gibi..stoklarından beklemeden tedarik edebilirdın..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Arkadaşlar esd nın depo kapağını koklayinca benzin kokusu geliyo benmi çok büyütüyorum yoksa

havalar sıcak, depondakı benzin de az ise çabuk ısınır ve uçma eğilimine girer kokması normaldir

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Buradabi arkadaşın dayısının ybr 125 i var.. 2004 model 97,000 km de... bayiye koy sat sıfırdan farksız.. 90,000 de baskı balata değişmiş... başkada herhangi işlem görmemiş.. Buradaki yamaha servisi motorun km sine inanmamış.. Ama motorun sahibi 45 yıllık motorcu ve işi biliyor.. Sürekli İzmir tarafı ege turu yapıp duruyor.. Motorlarımızın kıymetini bilelim gençlik.. Sınıfının en iyisi.. Bi dahaki gidişimde motorun fotolarını çekip atıcam buraya

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamın aleyküm abiler kardeşler nasılsınız iyi misiniz motosikletimi satıyorum ilgilenen olursa ilandaki numaradan ulaşabilirsiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5693925/detay/
    buda benim numaram bu numaradanda ulaşabilirsiniz Mustafa ALTUĞ 05362907881

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hayırlı müşteriler mustafa... hayırdır motoru neden satıyorsun

Motosikleti
    Ybr satıcam diyince içim kıpırdıyor...Niye satıyorsunuz abi ya :(

hayırlı müşteriler mustafa... hayırdır motoru neden satıyorsun
    teşekkürler abi ihtiyaçtan abi bu paraya ihtiyacım var cc büyütmek için ondan satıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr satıcam diyince içim kıpırdıyor...Niye satıyorsunuz abi ya :(
    şimdi bunun parasını anneme araba almak için kullanacaz seneye yazında inşallah bmw f650 gs almayı düşünüyorm kısmet olursa

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler abi ihtiyaçtan abi bu paraya ihtiyacım var cc büyütmek için ondan satıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

şimdi bunun parasını anneme araba almak için kullanacaz seneye yazında inşallah bmw f650 gs almayı düşünüyorm kısmet olursa

ooooooooo hadi hayırlısı olun.. bizi burada bırakma.. ara sıra gir foruma..

Motosikleti
    Hadi hayırlısı o zman..

ooooooooo hadi hayırlısı olun.. bizi burada bırakma.. ara sıra gir foruma..
    abi yayladayım aktif olamıyorum cafeye gitmem gerek oradaki gürültüde beni hsata ediyor telefona internet alacam olmuyor böyle

Motosikleti
    pulsar 200ns
    arkadaslar merhaba benım ybr su anda 500 km oldu sadece ıse gıdıp gelıyorum baska kullanmam olmadı benım bı kac sorum olucak sızlere ılk oncelıkle motor 5000 devırı gecınce motordan asırı bı tıtreme gelıyo bu normalmı bıde yakıtı sankı cok yıyor gıbıme geldı 200 km de deponun yarısını asagıya ındı uc te bır kaldı dıyelım benı aydınlatırsanız sevınırım fotograf nasıl yuklenıyo fotoda atmak ıstıyorum yardımcı olursanız cok sevınırım saolun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler