Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahretsin cok güzel...Kazasız belasız.. Bende bayramdan sonra veriyorum..Siparisi.
    amin abi

rain planet abi 14 lt mıs bnm motor yan ayaktaydı 54.99 almıs yani 12.47 lt almıs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xVaLeNx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun arkadaşlar yei motorlarıızzz!!!))
    saolasın kardeş

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumun yıllık bakımını yaptım çok yorgun ama bir o kadar huzurluyum siz napıyonuz bakım bebeler
    2005 te bilindiği üzere far sıkıntısı ve kadran sıkıntısı vardı. Onlar gelmiş. Nasipse yarın onları taktırcam. Önümüzdeki ay vize si var. Sıkıntı çıkmasın.

Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı muhammet_195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorum arkadaslar burdan atamadım face adresi veriyorum
    http://www.facebook.com/media/set/?s...5081778&type=3
    hayırlı olsun tekerine taş gelmesin inşallah

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 te bilindiği üzere far sıkıntısı ve kadran sıkıntısı vardı. Onlar gelmiş. Nasipse yarın onları taktırcam. Önümüzdeki ay vize si var. Sıkıntı çıkmasın.
    bana gel yavrum senden servıs ücreti almam biliyon

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bana gel yavrum senden servıs ücreti almam biliyon
    ben kendimde takarım. O kadar ustaya getirttik. Ustaya taktırayımda ayıp olmasın.zaten takıldığı yerlerde ben yardımcı olurum
    TATLIHIZ bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha bizim karşı komşuda var bunun kırmızısından benimkiyle yanyana koymak istemiyor nedense xD

bi fark ön fren merkezi sol tarafta..vites göstergesi var artı olarak..güzel yapmış adamlar..alt motor 40bin gider mı acaba?

Motosikleti
    Birebir parcası uyar bunların Bizim arkadas taktı ekzoz kapaklarını 2011 ybr sine oldu :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

tatlı hız ybr alacam diye uğrasana kadar al bunlardan bi tane 3000,3250 liraya verirler nakit

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    ya benim motorun önden ses gelıyor kafa granejını tuttm gene devam edıyordu sanırım ya far ampulunden yada o farın ıcınde o beyaz olan yer gevsek sanırım :S

Motosikleti
    tatlı hız ybr alacam diye uğrasana kadar al bunlardan bi tane 3000,3250 liraya verirler nakit

Bizim arkadasta var eski ybr city var.. 3000 e aldı 3 ayda 7000 km yaptı..Tek gaz teli koptu.. Eger care yoksa ybr den baska düşünüyom bundan Ama ybr alıcam yaaa :D

serviste motoru toplayan ustalar bi yerde bi gevşek vida bırakmışlardir götür servise yapsınlar muhammed..tatlı malzeme kalitesi boya kalitesi aynı değil ama standart bi çinli ayarında olsa yeter yamaha almaya bütçesi olmayana ilaç gibi aslında

Motosikleti
    serviste motoru toplayan ustalar bi yerde bi gevşek vida bırakmışlardir götür servise yapsınlar muhammed..tatlı malzeme kalitesi boya kalitesi aynı değil ama standart bi çinli ayarında olsa yeter yamaha almaya bütçesi olmayana ilaç gibi aslında

Abi ben bu motoru sürüyorum 125 lik deyil bu motor Bu Esd gibileri 140 Lık.. Arkadasta olanda aynı 2010 Ybr City gibi.. Ybr le aynı kiloda kalsa bu motor arayı 5-6 boy acıyor.. 125 lik deyil bunlar 140 lık

Veya nasıl bir düzense. kısa yolda tokatlarsında.. Uzuun yolda tüm ybr lere nal toplatır..

Biz dün gece biraz bastık 2-2 Ye 20.000 deki 2011 esd le Biz yattıgımız halde onlar yatmadan gectiler..

biliyorum yavru kuş 139,5 cm3 diye hatırlıyorum fuarda bakmıştım modellerine..iş görür yahu..

Motosikleti
    biliyorum yavru kuş 139,5 cm3 diye hatırlıyorum fuarda bakmıştım modellerine..iş görür yahu..

Bizim arkadas..arora yazılarını söktürdü..reklamcıda Yamaha amlemi yaptırdı..Logoları yaptırdı.. Tek anlayan.. Disk ve motor kapagından anlar :D

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Abi ben bu motoru sürüyorum 125 lik deyil bu motor Bu Esd gibileri 140 Lık.. Arkadasta olanda aynı 2010 Ybr City gibi.. Ybr le aynı kiloda kalsa bu motor arayı 5-6 boy acıyor.. 125 lik deyil bunlar 140 lık

Veya nasıl bir düzense. kısa yolda tokatlarsında.. Uzuun yolda tüm ybr lere nal toplatır..

Biz dün gece biraz bastık 2-2 Ye 20.000 deki 2011 esd le Biz yattıgımız halde onlar yatmadan gectiler..

bugün motoru alırken bayinin oğluyla konuşmuştum..birsürüde eski ybr vardı orda...benimkiyle kıyaslıyoduk..

birincisi yeni ybr ler hiç şüphesiz eskilerine nazaran biraz iri kıyımlar ..yani grenaşları, şasisi , dizaynı, biraz büyük yapmışlar..hatta, bilmiyorum saçma gelecek ama geçen arkadaş bana motor öğretirken honda cbf 150 sini getirmişti..onun kolduğuna rahat oturuyodum ama bugün benim motora otururken zorluk çektim..yüksek biraz

ikincisi çocuğun bana anlattığı şey yeni ybrlerin eski ybrlere göre kat kat daha seri olmaları..güç hız bilemem ama yeni ybrler gaza ani tepki veriyor.
    dftuzlu bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Yeni ybr alan arkadaşlar , motorunuz hayırlı olsun... her daim tekeriniz düz bassın.
    xVaLeNx ve rain planet bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün motoru alırken bayinin oğluyla konuşmuştum..birsürüde eski ybr vardı orda...benimkiyle kıyaslıyoduk..

birincisi yeni ybr ler hiç şüphesiz eskilerine nazaran biraz iri kıyımlar ..yani grenaşları, şasisi , dizaynı, biraz büyük yapmışlar..hatta, bilmiyorum saçma gelecek ama geçen arkadaş bana motor öğretirken honda cbf 150 sini getirmişti..onun kolduğuna rahat oturuyodum ama bugün benim motora otururken zorluk çektim..yüksek biraz

ikincisi çocuğun bana anlattığı şey yeni ybrlerin eski ybrlere göre kat kat daha seri olmaları..güç hız bilemem ama yeni ybrler gaza ani tepki veriyor.

Bunlar 140 lık .. Amma eskileri uzun yolda cok cok iyi uzuyor..

Bizimkiler düzenli olarak yarısırlarr..Nasıl olurda bilmem bretonu yakalıcak makine ..Anlamıyorum.. Koltugu cok cok iyi ya oturunca.Kalkmak istemiom cok cok yumusak..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler