Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    y4s3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 125
    Merhabalar yamaha ybr esd blue kullanıcısıyım yeni bir kask almak istiyorum hem motorumun rengine uygun hem bütçemi fazla zorlamayacak bir kask arayışı içindeyim scorpion exo 400 kamikaze kask için fikirlerinizi alabilirmiyim ? yada tavsiyenizi. http://www.motomaxonlineshop.com/mai...k-pmu1670.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Bu kadar büyük puntolu olacağını tahmin etmedim umarım göz zevkinizi bozmamışımdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı y4s3r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar yamaha ybr esd blue kullanıcısıyım yeni bir kask almak istiyorum hem motorumun rengine uygun hem bütçemi fazla zorlamayacak bir kask arayışı içindeyim scorpion exo 400 kamikaze kask için fikirlerinizi alabilirmiyim ? yada tavsiyenizi. http://www.motomaxonlineshop.com/mai...k-pmu1670.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Bu kadar büyük puntolu olacağını tahmin etmedim umarım göz zevkinizi bozmamışımdır.
    kask güzel ama kışın yada soğuk havada sorun yaşarsın buğu önleyeci film takılacak yer yok

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask güzel ama kışın yada soğuk havada sorun yaşarsın buğu önleyeci film takılacak yer yok
    şenol abi bu kaskların vizörü zaten buhu önleyici özellikli. yani ayriyetten bişey takmaya gerek yok
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    https://www.facebook.com/motorsiklet.tv?sk=wall" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    İyi geceler arkadaşlar bu gün buradaki ilaç kuryesi arkadaşlardan duydum sanırım YBR Esd den sonra yeni bi kasa daha çıkaracakmış varmı sizlerden bilgisi olan??
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar bu gün buradaki ilaç kuryesi arkadaşlardan duydum sanırım YBR Esd den sonra yeni bi kasa daha çıkaracakmış varmı sizlerden bilgisi olan??
    esd kasa 2010 da piyasaya sürüldü...değişirse kasa sürpriz olmaz..

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

abi resimler güzel..uzun bir aradan sonra tekrar karla buluşmak daha güzel.. buralarda aynı şimdi kartopu savaşından geldim..

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Bu bizim KONSERVE avcısı Fatih nerede gören var mı?
    yoksa ava giderken avlandı mı

Motosikleti
    [QUOTE=K o r @ y;2551690]esd kasa 2010 da piyasaya sürüldü...değişirse kasa sürpriz olmaz..[COLOR="Silver"]

o zaman az daha bekleyelim bakalım belkim şansımıza yeni kasa çıkarda onu alırız
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    [QUOTE=egelim 43;2551712]
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esd kasa 2010 da piyasaya sürüldü...değişirse kasa sürpriz olmaz..[COLOR="Silver"]

o zaman az daha bekleyelim bakalım belkim şansımıza yeni kasa çıkarda onu alırız
    fuara kadar bekle bakalım..fuarda zaten belli olur..ama motorlara zam gelecek haberin olsun.. kendi tecrübelerime dayanarak yeni model çıkmaz.. bu kasa devam ..bu mesajıda kaydet

Motosikleti
    [QUOTE=K o r @ y;2551713]

fuara kadar bekle bakalım..fuarda zaten belli olur..ama motorlara zam gelecek haberin olsun.. kendi tecrübelerime dayanarak yeni model çıkmaz.. bu kasa devam ..bu mesajıda kaydet
    Doğru söylüyosun yeni kasa = yeni fiyat ama aynı kasa ya yeni fiyat yani zam olursa yuhh artık yani bu arada eskiden YBR clup diye bi site vardı kaldırıldımı noldu? Bulamıyorum

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    selamunaleykum....
    herkese hayırlı geceler...
    kankam korayım sana birşey yazmıştım ama arada kaynadı herhalde....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum....
    aleyküm selem
    kankam dikkat etmedim.. özelden atabilirsin bekliyorum..hemen yardımcı olayım

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

[QUOTE=egelim 43;2551729]
    Doğru söylüyosun yeni kasa = yeni fiyat ama aynı kasa ya yeni fiyat yani zam olursa yuhh artık yani bu arada eskiden YBR clup diye bi site vardı kaldırıldımı noldu? Bulamıyorum
    yeni kasa çıkmaz..bu kasa zamlanır.. burası türkiye..cbr 250 r olmuş 10,000 tl .. daha ne beklersin..harbiden bu motorlar için çok değil 4,000

Motosikleti
    [/COLOR]
    yeni kasa çıkmaz..bu kasa zamlanır.. burası türkiye..cbr 250 r olmuş 10,000 tl .. daha ne beklersin..harbiden bu motorlar için çok değil 4,000
    4.000 TL 125 cc bi motosiklet için çok bence ama seninde dediğin gibi naparsın burası Türkiye diyecez elden bi şey gelmediği için ama 4 binden sonrası harbiden çok

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum....
    Ebubekir ,kankam bulamadım yahu.. merak ettim şimdi bi daha yazma fırsatın var mı?

---------- Post added 17-01-2012 at 00:10 ---------- Previous post was 16-01-2012 at 23:28 ----------

hadi hayırlı geceler arkadaşlar ..baba yatar ,şafak atar

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    esd kasa 2010 da piyasaya sürüldü...değişirse kasa sürpriz olmaz..

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

abi resimler güzel..uzun bir aradan sonra tekrar karla buluşmak daha güzel.. buralarda aynı şimdi kartopu savaşından geldim..

---------- Post added at 22:58 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Bu bizim KONSERVE avcısı Fatih nerede gören var mı?
    yoksa ava giderken avlandı mı
    irfanın ıskaladığı ineği ararken görülmüş enson

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

cümleten iyi geceler yarın yine ben buradayım nöbetçi eleman havada karlı motorada binemeyeceğime göre bilgisayar başındayız ama bı kızak sefası yapabilirim hasret kaldım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Herkese günaydın ... ybr ler otoparkta ...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    [QUOTE=egelim 43;2551729]
    abi yeni kasa çıkarsa yeni kasa al tabi uzun yıllar binecen sonuçda az bekle derim
    ybrclub siteside kapandı abi bu arada bilgine

Herkese günaydın ... ybr ler otoparkta ...
    günaydın abi szinki otoparkda dursun bizimkisi dışarda duruyor

dün arkadaşımzın biri transalp almış onu bakmak için akşam gittik yanına 11 e geri geldik alanyanın güzelliği bu istanbulda olsaydım buz tutardı her yanım
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    [QUOTE=fat280;2551915]

abi yeni kasa çıkarsa yeni kasa al tabi uzun yıllar binecen sonuçda az bekle derim
    ybrclub siteside kapandı abi bu arada bilgine

günaydın abi szinki otoparkda dursun bizimkisi dışarda duruyor

dün arkadaşımzın biri transalp almış onu bakmak için akşam gittik yanına 11 e geri geldik alanyanın güzelliği bu istanbulda olsaydım buz tutardı her yanım
    yeni kasayı egelim soruyordu.. bende çıkmaz falan dedim.. ben motorumdan memnunum yeni ybr ler uçsa bilem satmam.. gözüm gibi bakıyorum..uzun yıllar binerim..
    bizim buralar karlı buzlu .. ama öğlene kadar erir bende çarşıya gideceğim zaten

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    motorun ilk çalışması düzeldi gibi. zcdeki otomatik jiklenin gözünü seveyim. zc hep tek marşta alıyor sinir oluyorum.

sanırım bekleyen benzinden dolayı çalışmama yapıyordu. şimdi jikleyi 2 dakika açık bırakınca 3-4 bin devire çıkıyor. jikleyi birden kapatınca stop ediyor, yarın edince gene stop ediyor ama sonrasında tek marşta alıyor.

ben mi yanlış çalıştırıyorum bilmiyorum ki...

karbüratör temizleyici maddeler var, bir kutu alıp belirli bi oranda depoya döksem mi? karbüratörü elletmek istemiyorum.

9bin devirde vites atmama rağmen 90ı zor görüyorum. lastikler de ön 2008 arka 2009 ırc. arka lastik tube type. içinde de şambrel yok . 5-6 saatte iniyor. bu gün bi ustaya gideceğim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    motoru çalıştırırken;
    1- jikleyi aç
    2- hafif gaz vererek marşa bas
    3- 3,000-4,000 devire getir ve bırak..devir düşmeye başlarsa az az gaz ver..
    4- en az 1 dk çalışmadan motoru hareket ettirme.. eğer acil işin varsa devirli kullanma.. ybrler çok çabuk soğur o yüzden çalıştırmak isterken jikle ister..bu durum iyi ...kabüratörün pis olduğuna nasıl karar verdin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler