Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hıııı,biri amca mı dedi???Heyt bree,biz ne güne duruyoz üleynn!
    Arkadaşlar,beden ne kadar ihtiyarlarsa ihtiyarlasın yeterki gönül kocamasın.Her şey gönlünüzce olsun.
    Fatih,çanta denemeni merakla bekliyorum.
    Selam ve sevgiler.
    AGA sen şimdi yaşlanmak hiçbir şeyi değiştirmez diyorsan öyledir çünkü oralara sen bizden daha önce gittin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maxı 5yüz kere adres verdim olum ya çankırı caddesine git asya motor bayiinı bul hamdı usta nerede diye sor herkes gösterir ona da söyle beni bi arasin
    maxi97 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    maxi arkadaşıma yazdıklarımın arkasındayım. Tamam ybr okadar km de ölmez ama teknik veya mekanik bi kusur, kusurlu çıkmış olabilir. Bi ybr o kadar çok yakıp, o kadar yavaş gitmez.
    maxi97 bunu beğendi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi arkadaşıma yazdıklarımın arkasındayım. Tamam ybr okadar km de ölmez ama teknik veya mekanik bi kusur, kusurlu çıkmış olabilir. Bi ybr o kadar çok yakıp, o kadar yavaş gitmez.
    adem abi bende anlattım motor boğuluyor o yüzden gitmiyor ve yakıyor iyi bir ayar yapılması şart karbüratöre dediklerimi yapsın bana hak verecek
    maxi97 bunu beğendi.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    aslında iyi bi heryerini kontrol ettikten sonra benim dediğime gelsin. Segman piston gömlek olayı hiçbi çare yoksa artık.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    aslında iyi bi heryerini kontrol ettikten sonra benim dediğime gelsin. Segman piston gömlek olayı hiçbi çare yoksa artık.
    abi bence silindir sekmanında hiç bir şey yok sorun karbüratör de beni dinlen
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ya maxı o motorun derdi üstüne bağladığin dünya kadar ağırlığı, bitmeye yakın baskı balatasi ve karburatorü..başka birseyi yok o motorun
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    slm.arkadaşlar ilandaki motorum satılıktır. ilgilenenlerin bilgisine. foruma ilk aldığım zamanlarda epey girerdim sonraları yavaş yavaş koptum. motorum sorunsuzdur.iyi sürüşler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93665290/detay

İlan No 93665290
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    adem hava soğutmalı ve 125 cc motora hiçbir firma enjeksiyon masrafı yapmaz kanka... aynı Esd kasadaki teknoloji olabilir.. Ki bu motor avrupada satılacak biz yine avucumuzu yalarız...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya maxı o motorun derdi üstüne bağladığin dünya kadar ağırlığı, bitmeye yakın baskı balatasi ve karburatorü..başka birseyi yok o motorun
    abi baskı balata bitse abartmıyorum 40 derece yokuşta 1. viteste 2 kişi kalkıp 2. vitese atabilir miyim? her vites değiştirmede kafa kaldırıyor. xenon far ayarını dururken yaptım. her vites değiştirmemde öndeki arabadan küfür yiyorum . baskı balata sağlam bence.

karbüratör ayarı bozuk olabilir. 15inden sonra bi Gaziantep'e gideceğim. normalde haftaiçi gidecektim ama nişan elbisesi ayakkabı ıvır zıvır alınca maaş suyunu çekti. beyaz eşya falan bu ay bin liradan fazla evliliğe yatırım yaptım .

Gaziantep'de de yaptıramazsam bi Ankara yaparım artık. hem Ankara mt ve Ankara Ekşitekercilerle bi mangal da yaparız oh mis :D

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem hava soğutmalı ve 125 cc motora hiçbir firma enjeksiyon masrafı yapmaz kanka... aynı Esd kasadaki teknoloji olabilir.. Ki bu motor avrupada satılacak biz yine avucumuzu yalarız...
    koray honda wave 110 enjeksiyonlu. Bikaç scoterindede var enjeksiyon hondanın. Yamaha da artık bi el atma zamanı gelmiştir ybr ye enjeksiyon eklemeye. Hedef 100 km de 1.6 ile 1.8 litre arasında yakıt

[IMG]2012-07-29-035.jpeg[/IMG]

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta valla motordan bıktım yemin ederim. elimi sürmek istemiyorum artık. gidon topuzu aldım onu bile takmadım daha. gösterge üstüne kapak yapacağım, çantalara boya atacağım bunları bile yapmak içimden gelmiyor.

elazığ malatya arasında vitesi 3e çekiyorum. 60 km hıza iniyorum ya.

yemin ederim 150 zcnin ilk çalışması bundan iyiydi. o motor 4.5 ay kış vakti yattı ve tek marşta aldı. bu motoru 10 dakika bıraksam marş yemiyor.

7500 devirden sonra sanki biri tutup arkadan çekip çekip duruyor. geçi bu zincirden de olabilir.

motor 80i geçemiyor.

bana Ankara'da sağlam yamaha ustası lazım. Gaziantep olsa da olur ama işimi şansa bırakmak istemiyourm.

şeytan sat şunu diyor!
    Adamım senin sorunun debriyaj balatan bitmiş yahut subapların çok sıkı olabilir..motor fazla bağiriyor ve 80 i geçmiyorsa rialliden ASK marka debriyaj balatası almanı ustana götürüp değiştirtmeni tavsye ederim aynı anda motorun yağınıda al yanına birde böyle dene 15 bindeki motora reftefe yapacaksak hiç ybr ye binmemizin manası yok..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:23 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence haklı motor yaptırmaktansa burdan başla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı ondeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm.arkadaşlar ilandaki motorum satılıktır. ilgilenenlerin bilgisine. foruma ilk aldığım zamanlarda epey girerdim sonraları yavaş yavaş koptum. motorum sorunsuzdur.iyi sürüşler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93665290/detay

İlan No 93665290
    Valla örtmenim motorunuz temizde bu parayı edermi orası tartışılır..Ayrıca lastiklerinin 05 den bu yana sertleşip çatlamaya başladığını varsayarsak alacak adama küfür ediyor gibi olur tabi gerçekten motordan anlayanlar için negatşf bişeydir.. 7 yıllık bi lastikle hayatınızla kumar oynamayın derim..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray honda wave 110 enjeksiyonlu. Bikaç scoterindede var enjeksiyon hondanın. Yamaha da artık bi el atma zamanı gelmiştir ybr ye enjeksiyon eklemeye. Hedef 100 km de 1.6 ile 1.8 litre arasında yakıt
    Doğru söylüyorsunda kanka, bizim motorlar iş motoru.. kurye için üretilen motorlar... maliyetten kısmalı ki uygun fiyata versin... psx 125 scooter anahtar teslim 6000 TL.. sence ybr 125 enjeksiyonlu diye bu fiyata satabilir mi.. satamaz..

koray yumuşağı

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ustalar motor her vites değişiminde kafa kaldırıyor. az bi kendimi geri çeksem ön kaldıracam. 40 derecelik yokuşun dibinde 1. viteste 2 kişi kalkıp vitesi 2ye atıp 6000 devirde tam gaz vermeden gidebiliyorum. debriyajda sıkıntı olamaz.

subap ayarı ve karbüratöre bakılacak.

bi tane cbf 250 var burada. motor biraz haşat olmuş. kafa kafaya takas etsem mi? ne dersiniz??

hava gaz ayarında yani karbüratöründe sorun var o halde

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

parçası pahalı temiz değilse hiç takasa girme derim
    maxi97 bunu beğendi.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar esd nin ön siperliğini tutturan plastik vidaların aynısını bulabilirmiyim ? benzeri var ama görüntüsü hoş olmuyo
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

serviste plastik olanlardan var..tabi onun renklileri de var onlardan da alıp takabilirsin
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    maxi çekiş kuvvetli ama motorun bi devirden sonra devir almıyor, hızlı gitmiyor ise o zaman ya beyinde bi sorun var, yada karburatörde. cbf 250 yede hiç bulaşma derim.
    maxi97 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler