Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dağılın ulen bebeler 2009 ybr buldum 2000 liraya yarın gidip bakayim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    orjinali 11 hp olan torku 9. 8 olan motorun nesi güçsüz fatih? Sende orjinal hp ve torkunu yazda görem

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len durmuş 2000 tl ye 2004 model vermezler fazla heyecan ypma yani

---------- Post added at 02:10 ---------- Previous post was at 01:54 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinali 11 hp olan torku 9. 8 olan motorun nesi güçsüz fatih? Sende orjinal hp ve torkunu yazda görem
    adem madem güçlüydü neden her bi yeri ile oynadın bk bize orj takılıyoruz sende orj yapta kapşalım o zaman gör kaç kaplan gücünde benim ybr
    senin ki gibi 11 at değil 11 kaplan boru mu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    napam be fatih. Bi süre sonra 125 cc sarmıyo insan hep daha fazlasını istiyo.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem ben nöbetteyim saat 3 itibari ile kaçarım şimdi çayı demledim yanında da peynirli börek kahvaltıdan sonra yatarım saat 6 ya kadar sen foruma iyi bak hayırlı işler
    çaya bekliyorum apache
    ulen bu durmuşta heralda yarı uykulu bi mesaj yazıyor dalıyor uyanıyor bi mesaj daha yazıyor sıpa yaw

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sagol fatih. Bende bugün 4-5 gibi çıkcam. Patronlar yok, 7.30 a kadar beklemeye gerek yok

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay hain adem demek nöbet yeri terk 6 aydan başlar
    sen her zaman gece mi çalışıyon?
    ben 2 çalış 2 yat mesailer 12 saat istirahatler 24 saat

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih banada öyle bi iş bulsana evet her gece nöbetteyim. Uykusuz her gece (teoman)

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

yerime adam var 7 ye kadar. Hemen soymaya gelcen demii? Vay hain artı olarak 5 tane k-9, jiletli teller, gece görüs kameraları, alarmlar mevcut. İsteyen gelsin buyursun

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar yeni kasa ybr için bende aşağıda bulunan ilandaki gibi bir far kullanmak isterim. Kışa doğru sıfır alma imkanım var kısmetse. Bu farı nereden kaç tl'ye bulabilirim? Takmak için gerekli olan aparatları varmıdır? Yoksa direk kafa grenajını ve farı söküp bu yuvarlak olan farı mı takıcaz? Bence bu hali daha sportif daha hoş duruyor. Bu benim fikrim.

Birde arkadaşlar mutlaka görmüşsünüzdür ybr'nin direksiyonunu değiştiriyorlar alçak mı desem düz direksiyon mu desem bilemedim. Ama siz beni anladınız diye umuyorum. Öyle bir direksiyon alıp taksam nasıl olur? Direksiyonu nereden ne kadara bulabilirim? Motor için herhangi bir zararı varmıdır?

Yardımcı olucak olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91816850/detay

2004 değil pelùş 2009

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha bayisi aydın motor var onun oralar motorcu kaynıyor hepsini gez dolaş sor maxımuz moto ay var moto drom var
    Abi motor fazla yakıyor, doksanı geçemiyor. Gelmeden önce bakıma soktum. Benim usta debriyaj balatasi dedi. Karbüratörun içinde de çizik varmış dedi. Belki de kendisi yaptı, çünkü bakımdan önce motorun debriyaji ve hızlanması daha iyiydi.

Subap ayarı karbüratör temizliği yaptı güya ama yokuşta 4. Vitese düşmeyen motor şimdi 3 bile istiyor. Resmen bir vites kaybettim...
    Şu motora bi usta bulamadım. istikamet gaziantep...

Sirinevlerde e5 üstü bir iki yer vardı, oraları söylüyorsun sanırım. Giderim artık. Bi tane uzay kafa ybrnin siyah uzun camlisini gördüm çok güzeldi. Ondan bulurum inşallah. Koruma demirini de duzelttirmem gerekecek.

Bu arada ekşi festde barkin bayoglu ile tanıştım. Programda nasılsa öyle samimi biri. Eğer motoru getirirsem benim ybrye yağ soğutma yapacağız :D.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Arkadaşlar,

hepnize tekrar merhaba,motorumun sol arka sınyalı çıktı vıdasından onu nasıl düzelticem
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Len max sakarya ya gelmiyor musun

kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Depoya kadar uzanan koruma demirlerinden takmak istiyorum.. Ybr sini satan kullanmıcak olan elinde fazlalık olan demir varsa alabilirim :D

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kaizen senin dediğin o is olmaz motoru satan 30 tl lik demiride veriyor

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. ybr tayfası nasılsınız bakalım balıkesir erdekte hiç birinizi göremedim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaizen senin dediğin o is olmaz motoru satan 30 tl lik demiride veriyor
    benim dediğim http://image.cdn.sahibinden.com/phot...6799140nba.jpg şunun gibi bir şeydi yaklaşık 60 tl falan :D hani olurda saterken çıkarmış olan olur diye şansımı deniyim dedim :D

valla ben ön ve arka demirleri,xenonu,ön camı çıkarmayı düşünüyorum hatta lastikleri de değiştirip satmayı düşünüyorum nasıl olsa yeni motor alınca tekrar alacam hepsini

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni kasa ybr için bende aşağıda bulunan ilandaki gibi bir far kullanmak isterim. Kışa doğru sıfır alma imkanım var kısmetse. Bu farı nereden kaç tl'ye bulabilirim? Takmak için gerekli olan aparatları varmıdır? Yoksa direk kafa grenajını ve farı söküp bu yuvarlak olan farı mı takıcaz? Bence bu hali daha sportif daha hoş duruyor. Bu benim fikrim.

Birde arkadaşlar mutlaka görmüşsünüzdür ybr'nin direksiyonunu değiştiriyorlar alçak mı desem düz direksiyon mu desem bilemedim. Ama siz beni anladınız diye umuyorum. Öyle bir direksiyon alıp taksam nasıl olur? Direksiyonu nereden ne kadara bulabilirim? Motor için herhangi bir zararı varmıdır?

Yardımcı olucak olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91816850/detay
    Arkadaşlar bu soruma kimse cevap veremicek mi? Kimsenin bir bildiği yokmudur?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ama soru çok zor arkadaşım. Sıfır aldım yani?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler