Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar yeni kasa ybr için bende aşağıda bulunan ilandaki gibi bir far kullanmak isterim. Kışa doğru sıfır alma imkanım var kısmetse. Bu farı nereden kaç tl'ye bulabilirim? Takmak için gerekli olan aparatları varmıdır? Yoksa direk kafa grenajını ve farı söküp bu yuvarlak olan farı mı takıcaz? Bence bu hali daha sportif daha hoş duruyor. Bu benim fikrim.

Birde arkadaşlar mutlaka görmüşsünüzdür ybr'nin direksiyonunu değiştiriyorlar alçak mı desem düz direksiyon mu desem bilemedim. Ama siz beni anladınız diye umuyorum. Öyle bir direksiyon alıp taksam nasıl olur? Direksiyonu nereden ne kadara bulabilirim? Motor için herhangi bir zararı varmıdır?

Yardımcı olucak olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91816850/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten ciddimisin sen? Motoru sattığını p.tesi almaya geliceklerini söyledi. Evrak problemi neler? Egzantriği nasıl o hale getirip öttürmeyi başarmış anlamadım. Egzantrik neden o duruma gelebilir açıklayabilirmisin? Bende öğrenmiş bilgilerimi tazelemiş olurum. Elektrik tesisatından ve kontak sorunundan kastın nedir acaba? Birde nerede ikamet ediyorsun. Belki tanışır konuşuruz.
    ruhsatın tek yaprağı var nisan ayından beri satış almayı bekliyor..motorun kontağı çalışmıyor..devir teli yok..ön ve arka lastik tamamen kabak..arka beşik arka çamurluk ön çamurluk arka grenajlar değişmiş..sol gaz kütügü ve gaz teli yok..elektrik tesisatı çok oynanmis..egzosu tıkayip sesi dinlediğinde egzantrik sesi geliyor..motoru söküp yeniden toplamışlar ama rahat 40kmden az yol yapmamıs..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsatın tek yaprağı var nisan ayından beri satış almayı bekliyor..motorun kontağı çalışmıyor..devir teli yok..ön ve arka lastik tamamen kabak..arka beşik arka çamurluk ön çamurluk arka grenajlar değişmiş..sol gaz kütügü ve gaz teli yok..elektrik tesisatı çok oynanmis..egzosu tıkayip sesi dinlediğinde egzantrik sesi geliyor..motoru söküp yeniden toplamışlar ama rahat 40kmden az yol yapmamıs..
    lan durmuş, ybr nin profösörü olmuşsun kanka...eferin abisi
    bende bugün abant yaptım kanka.. motor gidiyor beyaa

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayt koçum benim sanki yamaha servis şefi gibi bütün hataları saymışsın..
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nete ne zamandır giremedim. O yüzden aslindda bir iki güne giderim. Ybrm için on cam lazım. Bir de sağ ayna.
    tek ayna anca tamircilerde olur çifti 10 lira zaten şirinevlerdeki dükkanlarda..ön cam da yine şirinevler civarındaki motorcularda var maxımuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

kızlar ben gittim motora bakmaya koltuğu bile üstüne sünger cekip kaplamışlar..16 17 yasinda bi bebenin motoru oğlan tam apaçi..o motora 1700 lira istiyor alsaydım 1700 daha üzerine harcarım adam etmek için..ben de 1050 lira verdim..abi ben o paraya vermem dedi..ben anlamayan bi essek bulup satarım onu dedi essek çok memlekette bak satmıs

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayt koçum benim sanki yamaha servis şefi gibi bütün hataları saymışsın..

oooooo şark kurnazı hoşgeldin

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    şahsen ben böyle bi motoru alirim burda benim tamirini yapamayacağim (yaptiramayacağim) bi durum yok ama gel gelelim 1700 değilde 1300-1400 tl teklif ederdim..motorun sahibini tanımam etmem ha şimdi elalemin motorunu met ediyor gibi olmayayım :D
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muğla bodrum. Neden sordunkine?
    bende muğlalıyım cevapların birinde 140 kilo metrecik yol yaptım milasın orda falan yazmışsında ordan aklıma geldi bi sorayım diye.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bodrumdan milasın köyüne gidip geldim. Toplamda 140 km yaptım. Geçen sayfalarda yazmıştım doğrudur. Benim aklıma yolda bi ybr denk gelmişti. Acaba o mu dedim?

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen ben böyle bi motoru alirim burda benim tamirini yapamayacağim (yaptiramayacağim) bi durum yok ama gel gelelim 1700 değilde 1300-1400 tl teklif ederdim..motorun sahibini tanımam etmem ha şimdi elalemin motorunu met ediyor gibi olmayayım :D
    ben de 1250, 1300 liraya kadar almayı düşünüyordum ama motoru görünce resimlerdeki gibi olmadığını anlıyorsun kurye çıkmalarinin bile bloklari o kadar oynanmis değil..çocuk da bir kuruş aşağı vermem diyor zaten..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Bi benim ybrnin sorununu bulamadiniz

Abi şu sirinevler in neresinde? Cadde sokak ismi ver ki navigasyonla bulayim sana zahmet.

Kaza yapmasaydım motoru da tamir ederdik hazır buradayken...

neyi var olum senin motorun?

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    hayırlı geceler beyler, benim ybr'yi yıkamacıda yıkatmayı düşünüyorumda hani şurasına su gelmesin ıslanmasın dediiniz bi yeri varmı,
    nereye su gelmesin dersiniz ??

heryerini yıkatabilirsin sikinti yok

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    şeker çuvalımı bu? Bişey olmaz.calışmazsa buji piposunu sök,içini ve bujinin üstünü kurula.tak geri yola devam. Ama çalışır.

yamaha bayisi aydın motor var onun oralar motorcu kaynıyor hepsini gez dolaş sor maxımuz moto ay var moto drom var

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka yapıyorum kardeşimya tabi yaptıracaksın motorun bakımlarını. 96 model motor ve ilk defa değiştiriliyor haaa gerçekten harika, bu motor jawa nın modifiyeli hali gibi bişey, sağlamlık nerdeyse aynı bende düşünüyorum benim apachenin ön dişliyi cg dişlisi ile değiştirmeyi. Sence başka napayım performans için?
    özelden msj attım sana. Ybr ciler duymasın

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem istediğini yaz yavrum korkma biz iyiye iyi kötüye kötü diyeni taşlamıyoruz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benim topik te var fatih ne yaptırdıysam. Kopya çekebilirsin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem senin gibi güçsüz motor alıp sonra orasını burasını bızıklamıyoruz esas apache titan cılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler