Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı Bozkurt74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm agalar,ben de geldim.
    Fatih(Fat280),geçen gün yağ aldığın ve linkini verdiğin siteden ben de zincir temizleme ve zincir yağı siparişi verdim.Aynı gün kargoladılar,ama daha gidip almadım.Ben köyde oturyorum,köye servisleri yokmuş,artık ilçede bir yerde buluşup pazartesi alacağım.Siparişlerinden memnun musun?
    Gelelim bizim Fatih'e:Anovvvvv!!!Len Fatih,Şenol abiye ne ettin de yukarıdaki kinayeli mesajı attı?Gerçi sen kelek adam değilsin,yapmazsın Şenol beyi kıracak kızdıracak şeyler ama???
    Hepinize iyi forumlar arkadaşlar.
    o ibrahim abi hoş geldin nasılsın evet benimkinide ilk günden kargoladılar dün elime geçti kargoda sıkıntı yok faturasıyla geldi elime ben aldım zaten yağa da zam yapmışlar galiba zam yapmayı mı unutmuşlar ne ben alınca uyandılar galiba

senin o taraf gelecektim ailede izin işi olmadı abi ondan gelmedim bilgin olsun sana demiştim hatırladıysan artık bir dahaki sefere inş.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    İnşallah canım kardeşim inşallah.Bu ayın başlarıydı,epeyi bir bekledim ama sağlık olsun.Başka bir gezi planında buluşmak üzere.
    Keşke hep senin gibi olabilsek yani aile büyüklerimizin rızasını alarak hareket edebilsek.İyi yapmışsın,annenin babanın gönlünün kaldığı işlerden pek hayır gelmiyor.
    Sevgi ve saygılar.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    İnşallah canım kardeşim inşallah.Bu ayın başlarıydı,epeyi bir bekledim ama sağlık olsun.Başka bir gezi planında buluşmak üzere.
    Keşke hep senin gibi olabilsek yani aile büyüklerimizin rızasını alarak hareket edebilsek.İyi yapmışsın,annenin babanın gönlünün kaldığı işlerden pek hayır gelmiyor.
    Sevgi ve saygılar.
    hakkını helal et abi beklediysen beni kusura bakma sonuç da hakkın geçti evet aile rızası olmadan gittiğinde başına bir iş geliyor mutlaka izinsiz gitmemek gerek sende sevgi ve sağlıcakla kal abi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Selamun Aleyküm agalar,ben de geldim.
    Fatih(Fat280),geçen gün yağ aldığın ve linkini verdiğin siteden ben de zincir temizleme ve zincir yağı siparişi verdim.Aynı gün kargoladılar,ama daha gidip almadım.Ben köyde oturyorum,köye servisleri yokmuş,artık ilçede bir yerde buluşup pazartesi alacağım.Siparişlerinden memnun musun?
    Gelelim bizim Fatih'e:Anovvvvv!!!Len Fatih,Şenol abiye ne ettin de yukarıdaki kinayeli mesajı attı?Gerçi sen kelek adam değilsin,yapmazsın Şenol beyi kıracak kızdıracak şeyler ama???
    Hepinize iyi forumlar arkadaşlar.
    aga onu birgün yarışalım dediğinde arkamda kaybetim ona kızgın
    hani kızderbent günü varya tıka basa köfte yemiştik ya işte o gün
    abi bu arada sende hoş geldin devamlı bu konuda birşeyler yazmanı bekliyorum haberin olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Artık iyice alma asamalarına girdim Sagolsun bi dayım sahip cıktı bana.. Abimler falan aldırmıcaklarını söylüyorlar.Takan kim ama..

Gittim Mondial Drift baktım cokda iyi geldi fiyatı.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    izzet abisi benden bi tavsiye eğer drift alacaksan 2 el çok uygun güzel motorlar bence değerlendir tipi ybr den güzel hem ybr den de güçlü ama sağlamlığı hakkında yorum yapamam

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga onu birgün yarışalım dediğinde arkamda kaybetim ona kızgın
    hani kızderbent günü varya tıka basa köfte yemiştik ya işte o gün
    abi bu arada sende hoş geldin devamlı bu konuda birşeyler yazmanı bekliyorum haberin olsun
    Biliyom ya masuscuktan takılıyom.Böyle tatlı sataşmalarınza bayılıyorum valla.
    Tamam Fatihçim uğrarım artık bu bölüme sık sık.Şu bizim oğlan çocuğu Koray nerelerde yaw?Halene bana ''Hoş geldin'' demedi?
    İftar yaklaştı,ben sofrayı hazırlamaya gidiyom.Byeeeee!Hepinize iyi iftarlar ve saygılar,selamlar.

Motosikleti
    izzet abisi benden bi tavsiye eğer drift alacaksan 2 el çok uygun güzel motorlar bence değerlendir tipi ybr den güzel hem ybr den de güçlü ama sağlamlığı hakkında yorum yapamam

2.800 Peşin dedi. Banka kredisi ile

12 Ay 3100=258 Tl
    24 Ay 3500=145 Tl

Sizce fiyatları nasıl 12 ayda cok fark koymuyor ama taksiti cok geliyor..

Ben en az 1000 en fazla 1500 Peşin verebilirim...

2800-1000=1800/12=150 Tl

Veya 2800 ü kredi kartına 12 ay peşin bölerim dedi.. Oda bana aylık 260 Tl geldi..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Biliyom ya masuscuktan takılıyom.Böyle tatlı sataşmalarınza bayılıyorum valla.
    Tamam Fatihçim uğrarım artık bu bölüme sık sık.Şu bizim oğlan çocuğu Koray nerelerde yaw?Halene bana ''Hoş geldin'' demedi?
    İftar yaklaştı,ben sofrayı hazırlamaya gidiyom.Byeeeee!Hepinize iyi iftarlar ve saygılar,selamlar.
    abi koray buralara uğramaz muhabbet sarmıyormuş onu heralde.
    sana kolay gelsin abi hayırlı iftarlar
    takılma konusuna gelince nazımız geçiyor birbirimize tatlı sert makara yapıyoruz gönüller bir olsun..

izzet abisi sen peşinatını ne kadar çok toplarsan o kadar iyi olur bütün paranı ver geri kalanını da 12 taksit yapar çerez parası gibi ödersin.

Motosikleti
    Fatih abi ne diyon fiyatlara..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    s.a. Beyler. Bana takılacak eleman aranmaktadır. Fatih ve öteki fatih,durmuş ve koray. Napıyonuz bakem? Beni bugün soran yok. Bitane ybr alıp onlamı uğraşsam ne? 140 yapmazsa geri satarım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem abisi sen titan cısın bizim gibi sorunsuz motorun yok o yüzden sende al ybr kafan rahat olsun.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne demek bizim gibi sorunsuz motorun yok? Gelirsem kulaklarını çekerim bak. benim motor hic ömründe sorun çıkarmadıki?
    1, 1.5 yıl önce beni bi ybr tokatladı. Yoğun istek olursa anlatırım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abicim ybr seni tokatlar tabi sende hayabusa var sanki adem tokatlanınca neden şaşırıyorsun

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dur, heyecanlanma hemen. Daha anlatmadım.

Motosikleti
    Fatih abi peşin eylül 1 e kadar 1 aydaha beklerim diyorum cünkü (2 ayagımı 1 pabuca sokmayalım) Kask,ceket onlar 300 Desem Düşer bari Agustos 1-Eylül 1 (30) Günde Takribi 400 Tl para biriktiricem..

Motor gercekten güzel gibi Bide kırmızı kask cok iyi gider bu makineye.. (Arka demiri Kan,kırmızısına boyatmak lazım,Sonra Jantları beyaza boyatıp,Yanakları söküp,Kırmızı serit cekmek gerekli,Bide 16.000 K xenon+Pembe ampul aldıkmı..)Manisada Tek yaparım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    izzet abisi sen motoru al ondan sonra zenon takarsın.

Motosikleti
    izzet abisi sen motoru al ondan sonra zenon takarsın.

He valla alıcam abi bakalım..İnş Az kaldı

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor gercekten güzel. Bide kırmızı kask cok iyi gider bu makineye.. (Arka demiri kan kırmızısına boyatmak lazım, sonra jantları beyaza boyatıp, yanakları söküp, kırmızı serit cekmek gerekli, bide 16.000 K xenon+Pembe ampul aldıkmı..) Manisada Tek yaparım
    http://f1207.hizliresim.com/z/w/b64kz.jpg
    Okadar oynama be abi, yanakları sök tamamdır. Orjinali bile fıstık gibi zaten motosikletin
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okadar oynama be abi, yanakları sök tamamdır. Orjinali bile fıstık gibi zaten motosikletin

Yok yaw kücüklükten beri kırmızıya hastayım ben ve bence cok güzel gidiyor..Amma ellerinde yokmus.Dedim İstesem.. Ne zmanda gelir 7 güne elinde olur dedi..Ben gelince ailemle gideyim bi üstüne falan bineyim..Bakayım

Azıcık modifiye kötümü ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler