Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    endrucu52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    MERHABA KARDEŞİM BEN HER İKİSİNİDE KULLANDIM HİÇBİR FARK YOK SEN 97 AL SIKINTI OLMAZ

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

ARKADAŞLAR ÖN ARKA JANTA İHTİYACIM VAR İKİNCİ EL TEMİZ BİLEN VARSA VARSA FİATI İLE BERABER CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM ALLAHA EMANET OLUN..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

ARKADAŞLAR YOKMU BİLGİSİ OLAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı endrucu52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA KARDEŞİM BEN HER İKİSİNİDE KULLANDIM HİÇBİR FARK YOK SEN 97 AL SIKINTI OLMAZ

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

ARKADAŞLAR ÖN ARKA JANTA İHTİYACIM VAR İKİNCİ EL TEMİZ BİLEN VARSA VARSA FİATI İLE BERABER CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM ALLAHA EMANET OLUN..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

ARKADAŞLAR YOKMU BİLGİSİ OLAN
    Yahu hiçbir fark yok ise niye 97 Oktan kullansın 95 koy geç şımartma motosikleti o kadar.

sahibinden de arama yaptığımda çıkan linkleri paylaşayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68999356/detay arka jant 175tl (pazarlık yapabilirsiniz)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...kinci-el/detay ön jant 150tl

http://www.sahibinden.com/arama?pagi...t=cbf+150+jant bu da arama kriterleri

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    bugün akıllı bi kurye arkadaşım egzozun sonunda bulunan fazla delikleri kapatmama yardımcı olmaya çalışırken içine vida düşürdü ve egzozdan çıkaramadık vidayı acaba bi sorun yaratır mı bu vida yüksek devirlerde ses çıkarmasına neden oluyor da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı ali taş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün akıllı bi kurye arkadaşım egzozun sonunda bulunan fazla delikleri kapatmama yardımcı olmaya çalışırken içine vida düşürdü ve egzozdan çıkaramadık vidayı acaba bi sorun yaratır mı bu vida yüksek devirlerde ses çıkarmasına neden oluyor da
    hahaha egzosu sök bari öyle çıkarmayı dene zırıldayıp durur o işe bak

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha egzosu sök bari öyle çıkarmayı dene zırıldayıp durur o işe bak
    egzoz nasıl sökülür kaç para alırlar yapmak için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    söylediğim yere git oraya gidince hamdı ustaya söyle beni bi arasın hallettiririz sorun yapma kendine..hem aküyü de ölçtürürsün..bi de çayını içer geri dönersın..cbfın sigorta ne kadar tuttu?

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    aa şimdi farkettim siz olduğunuzu ben de size yazcaktım hocam sağolun ya sigorta 105 tuttu eve kadar kargolasılar sağolsunlar çok teşekkürler valla ya tmm o zaman dediğiniz yere giderim çok teşekkürler sürekli yardımıma yetişiyorsunuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    aa şimdi farkettim siz olduğunuzu ben de size yazcaktım hocam sağolun ya sigorta 105 tuttu eve kadar kargolasılar sağolsunlar çok teşekkürler valla ya tmm o zaman dediğiniz yere giderim çok teşekkürler sürekli yardımıma yetişiyorsunuz
    neden o kadar yüksek tuttu gecikmesi mi varmiş? senin yaş mı küçük? kaza geçmişin mı var?

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    neden o kadar yüksek tuttu gecikmesi mi varmiş? senin yaş mı küçük? kaza geçmişin mı var?
    bilmem anlamadım ben de ama nerde sorsak o kadar yüksek dediler yaşım 23 kaza geçirmedim hiç motorun da kazası yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    bilmem anlamadım ben de ama nerde sorsak o kadar yüksek dediler yaşım 23 kaza geçirmedim hiç motorun da kazası yok
    yaştandir o zaman..motor kaç model kaç kmde..?

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    sağolun 97 alsam sonra üstğne 95 koyulunca sıkıntı yaratmaz değilmi?
    bizim burda full diye bi istasyon var sizde bilirsiniz arabama hep ordan alıyorum mazotu uygun oluyor ama motora hiç benzin almadım bi bakayım ne kadar fark ediyor diye benzinde fazla bi indirim yok mazot kadar ama yinede ucuz bi depoda 3,5 tl filan fark ediyor ve 95 oktan fiyatına hiç farksız 97 koyuyorlar o yüzden =)

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    yaştandir o zaman..motor kaç model kaç kmde..?
    motor 2010 km 9150 de hocam

bu arada çankırı caddesinde asya motorun yanında onu bulmamı kolaylaştırcak bi bina vb var mı acaba

geçen sefer sigortayı ararken opet çok yardımcı olmuştu da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun 97 alsam sonra üstğne 95 koyulunca sıkıntı yaratmaz değilmi?
    bizim burda full diye bi istasyon var sizde bilirsiniz arabama hep ordan alıyorum mazotu uygun oluyor ama motora hiç benzin almadım bi bakayım ne kadar fark ediyor diye benzinde fazla bi indirim yok mazot kadar ama yinede ucuz bi depoda 3,5 tl filan fark ediyor ve 95 oktan fiyatına hiç farksız 97 koyuyorlar o yüzden =)
    benzın olsun da 95 97 tek silindir motorda farketmez dostum..diesel gibi değil bu..kırsal euro farkı gibi bi fark değil kı..fullun benzini de aynı km yaptırıyor..ama kadoilin benzini daha uzun km götürüyor..çekişte fark yok ve benim buji de pırıl pırıl üstelik..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

motor 2010 km 9150 de hocam

bu arada çankırı caddesinde asya motorun yanında onu bulmamı kolaylaştırcak bi bina vb var mı acaba

geçen sefer sigortayı ararken opet çok yardımcı olmuştu da
    asya motora gir hamdı ustayı sor hatta diğer motor satıcılarına da sorsan onlar da tarif ederler..uğur motor un hemen yanında arada dükkanı..motorunu da çok zorlamadan kullan uzun ömürlü olsun..egzostakı tüm delikleri de tıka kompresör düşer..bi sorun yaşarsan da pm at yardımcı olurum..bende de 2011 vardı 4 kusur binde sattım..

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    benzın olsun da 95 97 tek silindir motorda farketmez dostum..diesel gibi değil bu..kırsal euro farkı gibi bi fark değil kı..fullun benzini de aynı km yaptırıyor..ama kadoilin benzini daha uzun km götürüyor..çekişte fark yok ve benim buji de pırıl pırıl üstelik..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

asya motora gir hamdı ustayı sor hatta diğer motor satıcılarına da sorsan onlar da tarif ederler..uğur motor un hemen yanında arada dükkanı..motorunu da çok zorlamadan kullan uzun ömürlü olsun..egzostakı tüm delikleri de tıka kompresör düşer..bi sorun yaşarsan da pm at yardımcı olurum..bende de 2011 vardı 4 kusur binde sattım..
    tmm hocam çok teşekkürler haftasonu giderim artık

iyi akşamlar

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    [QUOTE=dürümdöner;2600734]benzın olsun da 95 97 tek silindir motorda farketmez dostum..diesel gibi değil bu..kırsal euro farkı gibi bi fark değil kı..fullun benzini de aynı km yaptırıyor..ama kadoilin benzini daha uzun km götürüyor..çekişte fark yok ve benim buji de pırıl pırıl üstelik..[COLOR="Silver"]

anadolu yakasında kadoil yok sanırım ama full yakıt kalitesi bakımından iyi sanırım değilmi? yanlışmı düşünüyorum?
    arabamızı geçen sene aldık 2011 nisan çıkışlı opel astra hb dizel aldığımdan beri sürekli fullden aldık mazotu hiç bi sorun yaşamadık ve araba 6000 km de şuan

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan ben varım olmaz mı? 2011 model ama daha 390 km'de. 2012 gibi bişey yani
    O da olur abi ayıpsın
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    [QUOTE=cd0345;2600921]
    benzın olsun da 95 97 tek silindir motorda farketmez dostum..diesel gibi değil bu..kırsal euro farkı gibi bi fark değil kı..fullun benzini de aynı km yaptırıyor..ama kadoilin benzini daha uzun km götürüyor..çekişte fark yok ve benim buji de pırıl pırıl üstelik..[COLOR="Silver"]

anadolu yakasında kadoil yok sanırım ama full yakıt kalitesi bakımından iyi sanırım değilmi? yanlışmı düşünüyorum?
    arabamızı geçen sene aldık 2011 nisan çıkışlı opel astra hb dizel aldığımdan beri sürekli fullden aldık mazotu hiç bi sorun yaşamadık ve araba 6000 km de şuan
    2011 kasım çıkışli clio hb diesel 40000kmde günlük 200 liraya yakın mazot giderimiz var hep fullden alıyorum suan için bi sorun yok kara duman da atmıyor km olarak da uzun gidiyor

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bugün sonunda kırmızı cbf 150 siparişi verdim Pazartesi veya salı teslim edileceğini söylediler. Mcm çiftkurtlardan aldım. Diğerlerini bilmiyorum ama otosever yerine orayı tercih etmek çok makul geldi ve ayrıca Kemal beye teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten çok ilgilendi
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün sonunda kırmızı cbf 150 siparişi verdim Pazartesi veya salı teslim edileceğini söylediler. Mcm çiftkurtlardan aldım. Diğerlerini bilmiyorum ama otosever yerine orayı tercih etmek çok makul geldi ve ayrıca Kemal beye teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten çok ilgilendi
    hayırlı olsun güle güle kullan

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    hocam 105 nasıl tutar ya benimde yaş 24 sigortaya 56 lira ödedim bir yanlışlık var sizinkinde yada primi falanmı yüksek hangi sigorta acentası acaba?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler