Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    arkadaşlar merhaba bende artık aranızdayım. dün itibariyle 2014 mod 4800 km de kırmızı bi CBF150 aldım.
    foto koymaya çalıştım ama beceremedim. size bi sorum olacak henüz satışını almadım sadece motoru fiilen aldım ruhsatıda bende
    fakat motor rehin ve haciz görünüyor. henüz 5 kuruş vermedim. son taksitlerinin kaldığını belirtti ve para talep etti sahibi. Acaba ben 1400 TL gibi kapora niyetine bi ön ödeme yaparak geri kalanınıda noterde satış anında versem sıkıntı yaşarmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Rehini kaldırmadan zaten satışı olmaz ,banka tarafındanmı haciz var motorun,tamamen borcunu kapatman gerekiyor.

Herkese selam. Baska bir motor alacağımdan sevgili cbf mi satıyorum. Detaylar ilandadır. İyi forumlar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2216082/detay/

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Abi Ledler güzel görünüyor baya canlı olmuştur umarım, bu arada egsoz borusu dikkatimi çekti boyalı sanırım, bende düşünüyorum güzel duruyor, sprey ile olurmu? Yoksa yanmaz boya şartmıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Buda benim motorum

serkan-67-78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CBF 150 -2007
    Alıntı ilkadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Ledler güzel görünüyor baya canlı olmuştur umarım, bu arada egsoz borusu dikkatimi çekti boyalı sanırım, bende düşünüyorum güzel duruyor, sprey ile olurmu? Yoksa yanmaz boya şartmıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

http://i57.tinypic.com/29px8hy.jpg

Buda benim motorum
    Led aydınlatma inanırmısın Toyota Corolla nın göstergeleri ile aynı renkte beyaz gösteriyor hemde çok canlı benim eksoz u sorarsan yanmaz boya

Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Güle güle kullan abi, bende dün YBR aynaları taktım daha hoş görünüyor, ayarlaması da kolay.
    Bu arada fuara gelecek misin abi?

mustafa_akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150

arkadaşlar satış işi tamamdır. artık benimde bir cbf im var. sizlerden ricam aksesuar olacak
    - arkaya topcase en büyüğünden 48 lt
    - yazlık mont tam korumalı
    - pantolon yazlık
    - kask
    - eldiven

konularnda ucuz önerebileceğiniz yer web hatta kendiniz satıyorsanız oda olur önerilerinizi bekliyorum..

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007
    Alıntı mustafa_akin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img905/8039/FPC8T2.jpg
    http://imageshack.com/a/img673/8228/U9bq4i.jpg
    http://imageshack.com/a/img537/6813/cDg4Jo.jpg

arkadaşlar satış işi tamamdır. artık benimde bir cbf im var. sizlerden ricam aksesuar olacak
    - arkaya topcase en büyüğünden 48 lt
    - yazlık mont tam korumalı
    - pantolon yazlık
    - kask
    - eldiven

konularnda ucuz önerebileceğiniz yer web hatta kendiniz satıyorsanız oda olur önerilerinizi bekliyorum..
    Benim ayna da YBR aynası ama yolda giderken sağ aynanın camı düştü şu an tek ayna ile gidiyorum kısa zamanda siparis vericem

Motosikleti
    cbf150
    Fugara giden varmi yagrin arkadaslar,Uygun kask bulabilirsem alicam hangi kaski onerirsiniz maksimum 300 tl butcem bukadar eski kaskim Airoh markaydim.

Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Fuardan yeni çıktım piyasaya göre fiyatları pahalı
    Eldiven alacaktım bende almadım o yüzden

Motosikleti
    cbf150
    Aslida ucuz olmasi lazim anlami ne ozaman ayni fiyat yada pahali olduktan sonra.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    arkadaşlar eski modellerde motor soğukken stop etme sorunu varmış. jikle sorunu diye geçiyor. yeni modellerde de böyle bir sorun var mı? hava soğukken nasıl çalıştırıyorsunuz? altın elbiseli adam inceleme videosunda da aynı sorun var. sitede de birkaç kişinin yaşadığını gördüm.

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007
    arkadaşlar you tube ta cbf 150 diye yazığımızda rüzgar esen diye bir arkadaş motorun ön çamurluk aksamını enduroya benzetmiş çok yakışmış kartal gagasına benzemiş her motora böyle yakışmaz benim soracağım şey eğer kesin bileniniz varsa acaba hangi motorun ön çamurluğu bileniniz varmı bende yapmak istiyorum bir an önce cevaplayan olursa çok sevinirim you tube ta kameraya çamurda vede kumburgaz sahilinde çekim yapmış valla motor 10 numara gözüküyor aynı HACI MURAT gibi çamur atsan yakışıyor bu merete aslında manası böyle değil ama ayıp olmasın diye böyle yazdım arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda CB 125E
    Arkadaşlar merhaba 2 ay kadar önce 2014 cbf ile aranıza kaıldım kış olduğu için pek kullanma fırsatım olmadı havalar düzelmeye başlıyor bundan sonra gezintiler başlar fakat lastik konusunda yardıma ihtiyacım var pirelli dura traction ile Pilot Street arasında kaldım kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum birde internetten alabileceğim site linki verirseniz sevinirim selamlar

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar eski modellerde motor soğukken stop etme sorunu varmış. jikle sorunu diye geçiyor. yeni modellerde de böyle bir sorun var mı? hava soğukken nasıl çalıştırıyorsunuz? altın elbiseli adam inceleme videosunda da aynı sorun var. sitede de birkaç kişinin yaşadığını gördüm.
    Havalar ortalama 5 derece civarındayken jikle ile tek marşta çalışsada , rolanti devri düşükse gaz vermediğiniz zaman stop ediyor . Benim motor 2013 model . Karbüratörlü olduğu için stop etmesi normal zaten soğuk havalarda . Ama rolanti devrini biraz fazla ayarlayarak stop etmesini engelleyebilirsiniz .

Alıntı ydrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba 2 ay kadar önce 2014 cbf ile aranıza kaıldım kış olduğu için pek kullanma fırsatım olmadı havalar düzelmeye başlıyor bundan sonra gezintiler başlar fakat lastik konusunda yardıma ihtiyacım var pirelli dura traction ile Pilot Street arasında kaldım kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum birde internetten alabileceğim site linki verirseniz sevinirim selamlar

Merhaba aramıza hoşgeldiniz , kazasız belasız bol gezeler inşaalllah . Ben lastik olarak Michelin Pilot Street modelini kullanıyorum , son derece memnunum . Özellikle ıslak yolda tutuş performansı ve frenajı çok başarılı . Pirelli Dura Traction denemedim ama o lastikleri kullanan ve memnun olan arkadaşlarda var . İkiside yol tutuşu iyi lastikler . Pirelli biraz daha lastik yapısı itibariyle toprak yolda biraz daha avantajlı olur , yol tutuş olarak . Michelin ise dişsiz olduğu için performans olarak asfaltta etkili . Islak arazi yolda yere yapıştırır o lastiklerde haberiniz olsun . Tecrübeyle sabittir . Ama Pirelli ile hem asfalt hemde hafif topraklı yollarada girebilirsiniz .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007
    5
    benim cbf de duro var arkadaşım sakına bi boka benzemiyo lastiklerim çokiyi olmasına rağmen virajda kaydım vede düştüm hala omzum ağrıyor bundan önceki motoruma da IRC almıştım çok kalteli vede yumuşak lastikti pahalı lastiklerle aynı kalitede en önemlisi türk malı yani yaptığımız en kaliteli lastik
    sinka251 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf150
    Pirelli duratraktion iyidir alabilirsin michelin son cikan lastiginin desenleri iyi degil,simdiki lastiklerim irc memnunum Bir dezavantajini gormedim.

Motosikleti
    Honda CB 125E
    Arkadaşlar alakanıza çok teşekkür ederim benimde kullanımım genellikle asfalt olacağından michelin düşüneceğim ırc de aklımda biraz daha araştırıp en kısa zamanda değiştireceğim.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Arkadaşlar bu motor şose yolda biraz yalpalıyor mu yoksa benimkinde mi bi sıkıtı var??

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    Arkadaşlar alakanıza çok teşekkür ederim benimde kullanımım genellikle asfalt olacağından michelin düşüneceğim ırc de aklımda biraz daha araştırıp en kısa zamanda değiştireceğim.
    Arkadaşım ırc lastiği araştırırsan bir çok insan kötülemiş pirelli ve mihelin belki ırc den daha iyi olabilirler ama bende ırc kullanıyorum ve gayet memnunum bu lastiği almadan önce bolca araştırma yaptım ırc yi kötüleyenlerin çoğu muhtemelen hiç ırc kullanmamış bizzat kullananlara sordum ve hepsi memnun olduğunu söylediler bende aldım iki lastiği de değiştirdim 150 tl 1 senedir kullanıyorum fiyatına göre harika fiyat önemli değil en iyisi olsun dersen prelli michelin muhakkak daha iyidir seçim senin hayırlısı olsun..
    serkan-67-78 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler