Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah simdiden iyi günlerde kullan
    Merak etme bende yakasını bırakmayı dusunmuyorum
    Motora yaptırmayı dusundugum baya bısey var senınde aklına gelen ıstekler olursa burdan yaz ben yaptırırım motoruma ve sıteye koyarım herkeste catlar
    saka bı yana begenenlere gorede soylerız yıne yaparlar.
    Alpeciğim , bu konuyla ilgili yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum... Sıcakkanlı tavırlarla bananecilik yapmadan, gerçekten kırk yıllık arkadaşmış gibi yakın ilgi ve alakayla, bir çok dosttan daha yakın ,daha olgun bir insan olduğunu anladım...
    Aksesuar işine gelince ne yaptırıyosan 2 tane yaptır biri benimdir ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS

arkadaşlar ... lütfen bana yardım edin

selam arkadaşlar...biliyorum hep bir sorunum olduğumda foruma katılıyorum ama inanın vaktim bu aralar çok kısıtlı...fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum.motorumda halen gideremediğim bazı problemler var.hele bir tanesi var ki inanın kafamı kurcalıyor.1-motorun sağ tutma yerinden tekerleğe doğru inen bir kablo var...hani dışı sarmal telle çevrili olan...içinden hidrolik yağ geçiyor herhalde...arkadaşlar o kablonun dışındaki metal sarmal motorun çalışmasıyla öyle bir ısınıyor ki anlatamam size...hatta orası diğer plastik kablolara ve farın dış kapağına değdiğinden eritmiş...bunun sebebi ne olabilir? servise sordum bilemedi...acaba bir elektikçiye mi götürsem? 2-motorum çok yakıyoooor arkadaşlar ne yapabilirim? ben de herkes gibi motorumu kullanıyorum..farklı değilim...bu motor neden bu kadar çok yakar? hesapladım inanın 14-15 kuruş arası yakıyor.bazı rr sahiplerine soruyorum abi bizimkisi 9-11 kuruş arası yakıyor diyor? sebebi? bunun için senkron ayarı yaptırayım mı motora? 3- motordan halen acayip acayip sesler geliyor...takırtılar...cızırtılar vs. bundan kurtuluş var mı? 4- bir de class modeli olan bir arkadaş vardı...ön cam taktıran... bana yardımcı olabilir mi? 5- motorum 2050 km de...ekzoz sesini hiç beğenmiyorum...bunun için ekzozu mu kestireyim? yoksa bunu sağlayabileceğim başka bir ekzoz taktırılabilir mi? 250 lik bir makinadan en fazla (daha doğrusu güzel bir ses) sesi sağlamak için ne yapabilirim? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür eder herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    arkadaşlar benim motoru en son 2000 km bakımına sokmuştum şimdi 3000 km deyim.her 1000km de bir bakıma mı götürüyoruz?diğer markalara baktığımda 5000 de bir diyorlar,bizim motorlarımız çinli olduğu içinmi 1000km de bir servis yolunu tutuyoruz şimdiden teşekkürler..

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpeciğim , bu konuyla ilgili yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum... Sıcakkanlı tavırlarla bananecilik yapmadan, gerçekten kırk yıllık arkadaşmış gibi yakın ilgi ve alakayla, bir çok dosttan daha yakın ,daha olgun bir insan olduğunu anladım...
    Aksesuar işine gelince ne yaptırıyosan 2 tane yaptır biri benimdir ...
    ne demek abi her zaman seve seve yardım ederim sonucta burası bı motosıklet paylasım platformu bırbırmıze boyle yardım etmıceksek buraya girmenin bi anlamı olmaz

Alıntı coldfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motoru en son 2000 km bakımına sokmuştum şimdi 3000 km deyim.her 1000km de bir bakıma mı götürüyoruz?diğer markalara baktığımda 5000 de bir diyorlar,bizim motorlarımız çinli olduğu içinmi 1000km de bir servis yolunu tutuyoruz şimdiden teşekkürler..
    garanti kitapcıgını ac hangı kılometrelerde gıtmelı bakımda neler yapılmalı yazıyor kardesım 4000 de bakım var her 1000 dıye bısey yok

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4- bir de class modeli olan bir arkadaş vardı...ön cam taktıran... bana yardımcı olabilir mi?
    Merhaba dostum, sanırım benden bahsediyorsun. Yardım edebileceğim her konuda seve seve yardımcı olurum...

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    bu motorun fiyatı nedir ve türkiye distribitörünün web sitesi link i varmı?
    uzun yol yapan varmı?

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...biliyorum hep bir sorunum olduğumda foruma katılıyorum ama inanın vaktim bu aralar çok kısıtlı...fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum.motorumda halen gideremediğim bazı problemler var.hele bir tanesi var ki inanın kafamı kurcalıyor.1-motorun sağ tutma yerinden tekerleğe doğru inen bir kablo var...hani dışı sarmal telle çevrili olan...içinden hidrolik yağ geçiyor herhalde...arkadaşlar o kablonun dışındaki metal sarmal motorun çalışmasıyla öyle bir ısınıyor ki anlatamam size...hatta orası diğer plastik kablolara ve farın dış kapağına değdiğinden eritmiş...bunun sebebi ne olabilir? servise sordum bilemedi...acaba bir elektikçiye mi götürsem? 2-motorum çok yakıyoooor arkadaşlar ne yapabilirim? ben de herkes gibi motorumu kullanıyorum..farklı değilim...bu motor neden bu kadar çok yakar? hesapladım inanın 14-15 kuruş arası yakıyor.bazı rr sahiplerine soruyorum abi bizimkisi 9-11 kuruş arası yakıyor diyor? sebebi? bunun için senkron ayarı yaptırayım mı motora? 3- motordan halen acayip acayip sesler geliyor...takırtılar...cızırtılar vs. bundan kurtuluş var mı? 4- bir de class modeli olan bir arkadaş vardı...ön cam taktıran... bana yardımcı olabilir mi? 5- motorum 2050 km de...ekzoz sesini hiç beğenmiyorum...bunun için ekzozu mu kestireyim? yoksa bunu sağlayabileceğim başka bir ekzoz taktırılabilir mi? 250 lik bir makinadan en fazla (daha doğrusu güzel bir ses) sesi sağlamak için ne yapabilirim? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür eder herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...

Kablo sorununa bişey diyemiyecegım. Ama kesinlikle ısınmaması lazım servise gidip tam manası ile göster. (ne demek bulamadılar bulmalılar....Ali'ye göster bu uretim hatası gibi)
    Fazla yakması benimde başıma gelmişti 200 km de yedek depoya düşüyordu (egsozlar değiştirdiğim ve anlamadığım için normal diyordum ama burda 300 km duyunca ....) sorunu Ali Usta buldu debriyaj kacırıyor (kullanım hatası) değiştirdiler sorun bitti. (Su an 265 km de yedeğe geçiyorum.)
    Egsoz da kesmek çözüm değil..(bence) git ercana komple değiştir sesi duy....(%10-15 fazla yakmayıda gözönüne al...)
    Adi kurt benim motorun sesini biliyor... (Kesin çözüm.)
    Cam taktırmadım ama Adikurt'un takdırdığı ,su ana kadar gördüklerimin içinde en iyisi....

Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havalar kuru olduğu sürece kışın mahhalle arasında bi kaç tur atmayı düşünüyorum umarım çok yatırmam motoru ayrıca üstünde branda war ama boyayı ,cantları ve nikelajları nasıl koruyacağımı bilmiyorum neler sürmem gerekir bilgisi olan varsa lütfen yardım ya burdan ya özelden ulaşın lütfen herkese güzel sorunsuz bir kış diliyorum
    not: motorumu bıraktığım garaj sadece üstü kapalı yanları açık bi yer
    birde arkadaşlar ön ve arka lastik basınçlarını kaç yapmam lazım bilen war mı
    evt çok konuştum kusura bakmayın
    Valla ben geçen sene yaz kış devamlı kullandım. butun sene ustu açıktı akşam gelince cok yağmur var ise brandayı seriyordum.. su an tek bir pas bile yokk..
    Yapman gereken arada sırada motoru sevecenn okşayacaksın.. (ayda veya 1,5 ayda bir yeterli)

Piyasada satılan nikalaj-krom parlatıcı - temizleyiciler var al birtane ve nikalajlı kısımları sıl.
    WD40 denen spreyden al ve paslanma ihtimali olan yerlere (vidalar ve özelllikle fanların uzerindeki vidalara hatta fanların içine motor bölümündeki ufak vidalara , amortisör yaylarına , sınyallar üzerinde ve arkasında bulunan vida ve somunlara sık ...
    Ayrıca ıyı bir cila (Boya koruma öz olan) depo ve çamurluklara uygula...
    Bu sekilde sorun olmaması lazım. Ben oyle yapıyorum.
    Lastiklere ise ben ön 2,2 arka 2,5 bar basıyorum

Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun fiyatı nedir ve türkiye distribitörünün web sitesi link i varmı?
    uzun yol yapan varmı?
    yanlış anlama ama bu 220 sayfada 220 defa tekrarlanan bir cevap lütfen araştıralım.....
    R&R
    34 TJ 5870

slm arkadaşlar cevap yazan olmamış bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun bu model türkiyeye girdimi yada girecekmi

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Yahu, kimdi hatırlamıyorum ,birisi beni arayıp Ali Usta hakkında adres istemişti.Malesef kim olduğunu hatırlamıyorum O yüzden buraya yazayım dedim.

Tuncay zaten cok evvelden Krokiyi cizmiş.

Barbaros'dan aşağı inerken Atv yi geçince Renault bayi nin ordan darphaneye sapın darpaneyi geçip Ata bloklarından sola girin 300m ileride yol catallasıyor sol tali sokağa girin bir 300 m daha gidin tam orada.
    iletişim 0 212 327 72 83 -cep 0535 975 10 82
    ha bu arada adresi
    Ali Demirtaş
    Dikilitaş sk. no 19 Dikilitaş/Başiktaş İst.

dilerim çözüm olur..

Alıntı sonyakuza adlı üyeden alıntı Mesajı göster

.
    R&R
    34 TJ 5870

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07

koruma demiri

selam rr ailesinin saygı değer fertleri arkadaşlar bizim motorların motor koruma demirinin fiyatından haberi olan varmı bende bi fiyat listesi var baktım ama bulamadım bilgilendirirseniz bu kardeşinizi sevirim
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

ne o arkadaşlar kimse cevap yazicak galiba
    bilen yokmu şimdi bu modelim gelip gelmiceni

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kimse Sarıkayalar'da çalışmıyor. Nasıl bilgi sahibi olmamızı bekliyorsun ?
    May the Force be with McLaren Mercedes

SPİDER HAKKINDA BİLGİ LÜTFEN ARKADAŞLAR

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse Sarıkayalar'da çalışmıyor. Nasıl bilgi sahibi olmamızı bekliyorsun ?

yok arkadaşlar birarkadaş geçmiş sayfaların birinde gelecek kesin bilgi diyor o nedenle bilgiyi nerden aldıgını söylerse bizde ona göre hareket edebiliriz yaniiiiii

Alıntı HAPPY FALCON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 sezonunda sarıkayalar tarafından getirilip satışa sunulacak.hatta bu sene getirilmeyen rr 100cc ve rr150cc modelleride 2007 de satışta olacak.net bir billgidir.

sanırım sen bana yardımcı olabilirsin dostum bu bilgiyi nerden aldın bu motora ( eyer gelirse tabi) kesinlikle ulaşmam lazım çevabını bekliyorum

orhanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 650

eksoz sesi

arkadaslar eksoza zarar vermeden içindeki susturucuları cıkaracak bir usta buldum,benim eksozların içindekileri çıkardı ses manyak oldu 600 luk susturucuları cıkarılmıs makina gibi isteyen olursa yonlendirebilirim,içeriden susturucuları kesip alıyor,yeni tip eksozlar için,fiyat 40 ytl toplu olursa belki indirim yapar,

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Valla bende kendim deldim susturucuları matkapla manyak oldu
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

karınca ezmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor250
    Alıntı orhanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar eksoza zarar vermeden içindeki susturucuları cıkaracak bir usta buldum,benim eksozların içindekileri çıkardı ses manyak oldu 600 luk susturucuları cıkarılmıs makina gibi isteyen olursa yonlendirebilirim,içeriden susturucuları kesip alıyor,yeni tip eksozlar için,fiyat 40 ytl toplu olursa belki indirim yapar,
    arkadasım bende susturucuları cıkartmak ıstıyorum ustanın yerı ve telı hakında bılgı verırsen sevınırım tesekkurler
    [COLOR="Red"]Önder[/COLOR] [SIZE="5"][/SIZE][COLOR="Blue"]DIGITAL FOTOGRAFÇILIK[/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı orhanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta kımdır nerden belkı bızde bılıyoruzdur.

Siyahİnci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD 250 E-9
    Muayenede problem olmuyo mu peki egsoz işlemi?
    [COLOR="Blue"]ALLAH (C.C) VE ASKERLER ZOR ANLARDA HATIRLANIR.ZOR ANLAR GEÇTİĞİNDE;ALLAH (C.C) UNUTULUR;ASKERLER İSE KÜÇÜMSENİR![/COLOR](Ertuğrul ÖZ! Seni Asla Unutmayacağız!!!)

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Siyahİnci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayenede problem olmuyo mu peki egsoz işlemi?
    hem garantide hemde muayenede problem olur

Arkadaşlar bugün ümraniye trafik subesıne gıttım dedım benım muayene surem 1 yıl yazılmıs 3 yıl olarak duzeltilmesini ıstıyorum dedim onlarda bılıyoruz bakanlıktan yazı geldı dedıler hemen dilekçemide verdim 5 dakkada duzeltıler ruhsatın uzerınde ruhsatı yenılemedıler para falanda vermedım 30 ytl bosuna vermıssınız ustunde duzeltıp yenıden pvc ye sokuyorlar yetıyor.Yeni yaptıracak olanlar soylesın oyle yapsın para falan vermeyın

orhanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 650

eksoz sesi

ustanın adı hamdi
    küçükyalıda yeri,yer biraz karısık telefonu suan yanımda değil,internet cafeden yazıyorum,benim tel:5056752566 mesaj atarsanız telini size yollarım,veya birkac kişi olursak bulusup beraber gidebiliriz
    birde su muayene 3 yıl meselesini sorucam bendede sure bir yıl yazılmıs bu 3 e mi çıkarıldı rica etsem acıklayabilirmisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler