Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Uğur abicim güzel insan tekrar hoşgeldin hoş benim için biyerlere gitmemiştin ama forumdaki arkadaşlar ve seni tanımıyanlar için yokluğunu bir kayıp olarak nitelendiriyorum.umarım daha önceki yazıların gibi yeni ve eski arkadaşlara faydalı olacak yazılarda ve yardımlarda bulunursun bu arada taş yok mu taş)

Bu arada değinmeden edemiyeceğim benim raptor'umu balikesir nickyle foruma giriş yapan ali ihsan abime sattım 1 ay önce abi dediğime bakmayın yaşça hepimizden büyüktür tahminime göre, arada sorunları olmuş forumada yazmış ama hiçbir arkadaşımız kaale alıp cevap vermemiş bu beni çok üzdü ben elimden geldiği kadar msn den yardımcı olmaya çalıştım kendisine ama burası bir paylaşım ortamı ve hep güzel şeyler paylaşılmayacak sorun olduğundada yardımcı olmaktır esas paylaşım en azından ben öyle biliyorum yanlışım varsa şimdiden yanlış anlayanlardan özür dilerim kolaygelsin bütün ahaliye...
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaldera;

ben de tekrar hoşgeldin demek isterim. epeydir yoktunuz.. özledik yani...

aytu;

balikesir'in sorunu ile forumda ilgilenilmediğini yazdınız. bu doğru değil, kendisine sorunu hakkında muhtemel cevap yazanlardan biri de bendim. diğer arkadaşlardan da yazan oldu. geçmiş 2-5 sayfada bu konuda yazımlar var. balikesir'in sorunu ile ilgili yazılan cevaplar çözüm olmamış olabilir. ancak, cevaplar yazıldı. yazılan cevaplar çözüm olmadı ise, bu konuda yapacağımız bir şey yoktur herhalde. ilgisizlik diye bir durum yok. düzeltmek isterim. forum arkadaşlarımız zan altında kalmış olurlar.
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

aytu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 yzf r1-Honda beat 2007
    Özelden mi yazdınız yoksa foruma mı yazdınız ben okudum ama göremedim yine dediğim gibi yanlış anlaşılma varsa özür dilerim amaç kırmek değil bir arada tutmak saygılar sevgiler...
    Erkek Adam Renkli Takım Tutmaz Yada boşver tutsada farketmez

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hoşgeldin

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm raptorcu kardeşlerime yine,yeni,yeniden en içten sevgilerimi sunar, saygıyla tüm camiayı selamlarım..

uğur abi yeniden hoşgeldin ayrılma buradan sensiz olmuyor
    güzel bakan , güzel görür.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz burada arkadaşız...Ne olursa olsun forumdan atılma diye birşey söz konusu olmamalı,bu gibi şeyler bize çok ayıp.Arkadaşlarımızı tekrar topiğimizde görmek istiyoruz.İnşallah bu çağrılar kulak arkası yapılmaz.
    yapılmaz .. forum kuralları açık ..eğer üye kendi isteği ile gidiyosa zorla tutacak halimizde yok ..
    İnsanların ortak hareket ettikleri her yerde uyulması gereken kurallar vardır ..bu kurallara uymayanlarada illaki bi yaptırım uygulanır. bu siteyi yönetenler olarak inanın sizden çok isteriz hiç kavga gürültü olmasın pamuk gibi olalım ama malesef olmuyo ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    kış geldi regal raptor çetesi inzivaya çekildi. herkeze selamlar
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En kötü kural bile kuralsızlıktan iyidir arkadaşlar,siteye neden girdiğimizi unutmassak, bu site inanın insana çok şey katar.Burada çok kaliteli insanlarla tanışma ve bilmediğim bi çok şeyi öğrenme fırsatı buldum
    güzel bakan , güzel görür.

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Heeey arkadaşlar çok mutlu oldum.Eski günlerdeki gibi yeniden bir araya geldik.Turlabo kardeşim senin de soluğun çıkmıyordu.Sana da hoş geldin diyeceğim...Bi de Bornova'dan Sukida vardı o n'oldu? Haydi Raptorcular....

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı aytu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur abicim güzel insan tekrar hoşgeldin hoş benim için biyerlere gitmemiştin ama forumdaki arkadaşlar ve seni tanımıyanlar için yokluğunu bir kayıp olarak nitelendiriyorum.umarım daha önceki yazıların gibi yeni ve eski arkadaşlara faydalı olacak yazılarda ve yardımlarda bulunursun
    evet dostum dediğin gibi sürekli görüştüğüm kişiler açısından beraberdik.her konuda.ben bilginin paylaştıkça çoğalacağına inananlardanım.bildiğim emin olduğum konularda elimden gelen her türlü yardımı herkez için yaparım..yanlış anlaşılmamak için çok emin olamadıklarımda ise SANIRIM kelimesini sıkça kullanırım.
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur abi yeniden hoşgeldin ayrılma buradan sensiz olmuyor
    yok yok buralardayım merak etme..murat kardeşim senın modem de kaldı bende yahu..
    8. aymıydı 9. ay mıydı çin seyahatim oldu.15 gün kaldık orda.otomotiv sektörü için fuar vardı ayrıca.yollarda sürekli raptor aradı gözlerim kendi memleketinde.onlarca çeşit motorların içinde hiç göremedim.. ama sanırım önümüzdeki sezona regallerin 500 lükleri fuara görücüye çıkacak...
    birde ne idüğü belli olmayan bi haşarat soktu beni orda..iki üç gün uğraştık.neyse

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanların ortak hareket ettikleri her yerde uyulması gereken kurallar vardır ..bu kurallara uymayanlarada illaki bi yaptırım uygulanır. bu siteyi yönetenler olarak inanın sizden çok isteriz hiç kavga gürültü olmasın pamuk gibi olalım ama malesef olmuyo ..
    katılıyorum.burası gibi tüm forumlar bir çok kişinin buluşup bir araya geldiği paylaşım noktaları..kuralları olması da doğaldır.kişiler birbirlerine karşılıklı saygılı olduğu müddetçe burada yanlışda olsa doğru bildiğini yazabilir.kişinin görüşüne katılır yada katılmazsınız.onun gibi düşünmek zorunda değilsiniz ama hepimiz saygılı olmak zorundayız.kibarlık insanlığımızın sembolü olmalıdır..
    bu bakımdan inatçı tavırlar takınıp kimse birbirini kırmasın..çok gereksiz çünkü.
    arkadaşlar zaman gerçekten çok değerli.herşeyin kıymetini bilelim. yüz yüze görüşemeyip ama burada bir şeyler paylaştığımız tüm arkadaşların bile..

sarı lira gibi ömrümüz....

'Yasamak degil, beni bu telas öldürecek'
    Dedigi gibi sairin;
    O telasla birakin Paris yolunda ılık
    Rüzgarla taramayi saçlarinizi
    Sevdigimizle doyasiya bir sohbet bile edemedik biz...
    Gözümüz saatte söylestik hep,
    Hep yetisilecek bir yerler vardi
    Aranacak adamlar, yapacak isler...
    Bir sonraki günün telasi, bir öncekinin tersine bulasti...
    Baskalarinin hayati, bizimkini asti.
    Kor karanlikta çalar saat sesi yerine;
    Kusluk vakti, kizarmis ekmek kokusu
    Veya yavuklu busesiyle uyanma düslerini
    Ha babam erteledik.
    20'li yaslardayken 30'lara kurduk saatin alarmini,
    30'larimizda 40'lara, belki sonra 50'lere...
    Lakin öyle yanlis kurgulanmis ki hayat,
    Kuslukta uyanma firsati sundugunda size,
    Artik uyku girmez oluyor gözlerinize...
    Doyasiya söylesmek,
    Telassiz sevismek için bol zamana kavustugunuzda,
    Söylesecek, sevisecek kimsecikler kalmiyor
    Yaninizda...
    Özenle sakladiginiz bir sari lira gibi ömrünüz;
    Vakit gelip sandiktan çikardiginizda,
    Bir de bakiyorsunuz ki,
    Tedavülden kalkmis...

deepimpact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor
    izmirli reptorcular bayram tatilinde bir organizasyon yapalım ii olur.evet diyenleri görmek isterim.

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Herkese merhaba,
    son bir haftadır hemen hemen hergün HArley Sposter 883 kullanıyorum. Beyler size sunu soylim(Harleyciler kızacak belki) bizim çinliye 900 cc motor tak daha iyi olur..
    Ilk günler baya şaşırdım. O ne vibrasyon o ne titreme hele 100 km yi geçtikten sonra .... ayaklarım zangır zangır titretiyor..

Inanırmısınız benim Çinli hiç titremiyormus....

Ayrıca bizim cinli kadar kıvrak değil ...
    Bu arada harleyi ödünç aldım kıyaslamak için bahara kadar bende ...

Tek güzel tarafı alet 900 cc tem de sıkısmıyorum...

Yahu...Hiç aklıma gelmezdi bir gün Dadyw mi bir Harley le kıyaslıyacagım....

Not; benim alet te (benzinden dolayı bir sorun oldu Ali Ustaya bıraktım. Hatta Ali usta işyerime kadar gelip teslim aldı motorumu..
    Aynı gün arkadaşın dragstarında da sorun yaşandı paşa paşa tamirciye gidiyordu (öğle tatilinde) baya bir dalga geçtim ...
    Kardeş dünyanın parasını veriyorsun kalkıyon servislerde sürünüyorsun... Ben çinli kullanıyorum ama servisi bile gelip evimden alıyor diyeee... (Sağol Ali Usta)
    Arkadasım kuduruyorrrr..
    R&R
    34 TJ 5870

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Alıntı batista123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    son bir haftadır hemen hemen hergün HArley Sposter 883 kullanıyorum. Beyler size sunu soylim(Harleyciler kızacak belki) bizim çinliye 900 cc motor tak daha iyi olur..
    Ilk günler baya şaşırdım. O ne vibrasyon o ne titreme hele 100 km yi geçtikten sonra .... ayaklarım zangır zangır titretiyor..

Inanırmısınız benim Çinli hiç titremiyormus....

Ayrıca bizim cinli kadar kıvrak değil ...
    Bu arada harleyi ödünç aldım kıyaslamak için bahara kadar bende ...

Tek güzel tarafı alet 900 cc tem de sıkısmıyorum...

Yahu...Hiç aklıma gelmezdi bir gün Dadyw mi bir Harley le kıyaslıyacagım....

Not; benim alet te (benzinden dolayı bir sorun oldu Ali Ustaya bıraktım. Hatta Ali usta işyerime kadar gelip teslim aldı motorumu..
    Aynı gün arkadaşın dragstarında da sorun yaşandı paşa paşa tamirciye gidiyordu (öğle tatilinde) baya bir dalga geçtim ...
    Kardeş dünyanın parasını veriyorsun kalkıyon servislerde sürünüyorsun... Ben çinli kullanıyorum ama servisi bile gelip evimden alıyor diyeee... (Sağol Ali Usta)
    Arkadasım kuduruyorrrr..
    Seviyorum regalimi yaa... gerçekten bende birçok markaya bindim sorunsa hepsinde oluyor .. titreşimdersen en kral BMW de bile var herkes kendi motorunu övmeyi sever ama gerçekten regaller sorunsuz ufak tefek şeyleri büyütmezsek genel anlamda iii makineler... bi de 500 lük çıksa tadından yenmez helede bukasayı bozmazlarsa çok daha havalı olur ...çünkü piyasada regelden daha yakışıklı motor yok(kendi sınıfında)... ben zaten soranlara çinli demiyorum ingiliz diyorum zaten ingiliz eskort motoru olarak kullanılıyo yalan sayılmaz yaniii.... 750lik motoguzzi kalifornia kullandım titreşimden bacaklarım uyuşuyodu.. regalde o kadar titreşim yok vallaa.. seviyorum arkadaş seviyorum herkesde motorunu sevsin yoksa size küser sürekli sorun çıkarır .. hisli aletlerdir motorlar tüm camiaya hayırlı bayramlar dilerim...

Motosikleti
    Regal Raptor Class
    Benim regalim yok ama ben de seviyorum ve bu yaz kesin aranıza katılacağım... ya spyder alıcam ya da dadwy-9... Yolda iki kere karşılaştım bugüne kadar, bana sanki küçük gibi göründüler... öyle mi gerçekten... boyutları diğer markalara göre küçük mü?

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    selam arkadaşlar uzun zamandır sisfarlarını nasıl temin ederim diye düşünüyordum fotocu ve müslüm baba Emre ltd den aldığını yazmıştı ben marmaristeyim burada bulamadım Emre ltd yi istanbulu aradım sağolsunlar benle ilgilendiler ve bana kargo yapabileceklerini söylediler hatta bugün eft yi yetiştiremedim biz sana farları gönderelim sen bayramdan sonra parayı çıkartırsın dediler..sanırım yarın elimde olur şimdiden özelliklede Erdem beye (Emre ltd) teşekkür ediyorum...

Motosikleti
    DADYW DD250 E-9 CLASS
    arkadaşlar...dün sabah motoru çalıştırdım...biraz zorlandı ama nihayetinde çalıştı...5 dakika kadar çalıştırmama rağmen jikleyi kapattığımda motor stop ediyor...bu havanın çok soğuk olmasından mı kaynaklanıyor yoksa başka bir nedeni olabilir mi? servisi aradım...abi bu havada bizim motorlar 15 dk dan önce ısınmaz diyorlar...sonra motora atladım...buz gibi havada 15-20 dk dolaştım...hakikaten de motor düzeldi...siz ne dersiniz?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı GÖZTEPELİ RAPTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar...dün sabah motoru çalıştırdım...biraz zorlandı ama nihayetinde çalıştı...5 dakika kadar çalıştırmama rağmen jikleyi kapattığımda motor stop ediyor...bu havanın çok soğuk olmasından mı kaynaklanıyor yoksa başka bir nedeni olabilir mi? servisi aradım...abi bu havada bizim motorlar 15 dk dan önce ısınmaz diyorlar...sonra motora atladım...buz gibi havada 15-20 dk dolaştım...hakikaten de motor düzeldi...siz ne dersiniz?
    Normal kardesım gayet normal havalar soguk bendede aynı sey oluyyor

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    herkeze sakaryadan selamlar...iş icabı seyahatteyim burada....
    motorun ısınması ile ilgili ufak bir not düşeyim arkadaşlar..
    jiklede motoru çalıştırdıktan sonra yaklaşık bir veya iki dakika sonra alttaki rolanti ayarından rolantiyi biraz yükseltip jikleyi kapatınız.
    bunun faydası motoru ısıtmak için çok süre geçmesini beklememiş oluyorsunuz haraket için. ama daha sonra motor tamamen ısındıktan sonra rolantiyi tekrar düşürünüz..

herkeze şimdiden iyi bayramlar, iyi seneler dilerim...

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Tüm Raptorcuların yeni yılını kutlarım.Raptorumu seviyorum.Yaşasın motosiklet kardeşliği

Motosikleti
    hyosung gv 650
    hepinizin kurban bayramını ve yeni yılını kutlarım havalar güzel gitse de dolansak regallerimizle tatilde

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Tüm regal camiasının bayramanı ve yeni yılını kutlarım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler