Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı mrulker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar , bi motor buldum almayı düşünüyorum REGAL RAPTOR 250E-9B boyum , 1,68 kilom 63 sizce nasıl durur , çok mu küçük kalırım üzerinde
    hiç sıkıntı olmaz rahat ol
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç sıkıntı olmaz rahat ol
    teşekkür ederim
    Alper_tim bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu hafta mail atıp sordum, 2018 modeller enjeksiyonlu olacakmış. Güzel haber...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de al da kurtulalım, çok merak ediyorum hangi motoru seçeceğini, sen seçene kadar cruiser 250 tarih oldu blackster geldi
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regaller mi hocam?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Evet Regal'ler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:35 ----------

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de al da kurtulalım, çok merak ediyorum hangi motoru seçeceğini, sen seçene kadar cruiser 250 tarih oldu blackster geldi
    Yok ya ben daha uzun süre bakarım ki zaten şu an motor alacak durumda değilim. Test etme şansı olmadığından bu kadar tereddüt ediyoruz. Yoksa her modeli test etme imkanımız olsa bir gün içerisinde karar verilir.

Motosikleti
    VFR800 - kuba trendy 50
    herkese selamlar regal raptor spyder ile bende bir cruiser alarak sürüşlere başladım. spyder in custom görüntüsü ve chopper tarzını en güzel yansıtanı olması ile birlikte boyuma en uygun model olması yüzünden spyder ı tercih ettim. herkese kazasız sürüşler ... ( bu arada boy:1.95 kilo:100 )

arkadaşlar regal motor için tamirci ustalarını sıralarsak ilk üçe hangi ustaları koyabilirsiniz[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Alıntı farukfaruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar merhabalar, forumu epey bi gezdim ama aradığım cevabı tam olarak bulamadım. Desteğinize ihtiyacım var. Konu umarım yoktur, ben bulamayınca açmak zorunda kaldım, varsa bulamadım Özür dilerim.

Ben uzun zamandır motor almak istiyorum ve bir satıcıya uğradım ve elimde sadece Regal Raptor 250e -6c var dedi ve bana makinayı gösterdi. Makina 2014 model ama henüz trafiğe çıkmamış. Fiyatı 10500 tl bana taksit yapacak 10 taksit. Bu makinayı nakitim olmadığı için almak istiyorum. Çünkü bu fırsatı bir daha bulamam taksitli alma durumum var.

Sormak istediğim şey 2014 model bu makinalar için genellikle bir çok kullanıcı çok ariza verdiğinden şikayetçi, şanzıman sorunu boşa atma sorunu gibi bazi sorunlarsan bahsediliyor.

Ilk defa motor alıyorum ve uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum. Illaki bakımlarını surekli ve zamaninda yapacağım. Fakat sorun yasarmiyim genellikle bu motorları kullanan arkadaşlar ne tavsiye eder biraz karamsar kaldım, forumlarda hep olumsuz mesajlar okuyunca üzüldüm kaldım. Alacağım yerde bu motordan başka motor yok siparis verirse bana taksit yapamayacağını söylüyor, imkanım bu sekilde bir makinaya yetiyor diyor. Peki ne yapmalıyım alırsam başımı derde sokmuş olur muyum? Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum. Sakarya'da olan kullanıcılar varsa yazarsa sevinirim iletisime geçmek onlarla tanışıp bir araya gelmek istiyorum.

Nakit alamıyorum bunu alır belki 1 yil kullanır sonra satar hyosung gv250 veya daha iyi birşey alırım diye düşünüyorum. Hem taksitlerde bitmiş olur, belki biraz zarar etmiş olurum ama nakitim olmuş olur. Tavsiyeniz ne olur, ne yapmalıyım alırsam başımı derde sokmam değil mi ? . Saygılar selamlar.
    motorunsa kesinlikle 2çi el alman en mantıklısı ama 2014 model makina en çok arıza veren model oldu 2006 modeller en iyi modelleridir bu makinanın bulabilirsen temiz bir makina km önemli degil alırsın makinayı sana en az 3-4 sene yeter bu arada para biriktirip sıfır alırsın hemde motoru ögrenmiş olursun

Motosikleti
    Regal Raptor DD 250E-9B
    Ben de 2006 model DD250-9B ile bir raptorcuyum artık. Ancak konuya ilgi çok azalmış, buraya nasıl canlandırabiliriz acaba? Acemi sayılabilecek bir motosiklet sürücüsü olarak burası benim için büyük önem arz ediyor. Başlık içi arama özelliği olmadığından 331 sayfaya tek bakmak çok zor. Hele ki son sayfalarda çoğu soru cevapsız kalmış, yapmayın etmeyin sayın raptorcular

Merhabalar..

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    sağ üst köşede "bu konuda ara" tuşu var, oradan arayabilirsiniz.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Merhaba,
    Regal Raptor 150 Kullanmaya çalışıyorum ve geçen gün aklıma takıldı. Lastik havaları kaçtır bilmiyorum. Aramayla buldum burayı ve geçtiğimiz konularda Regal raptor 250 için ön 24-24 arka için 24-26 uygundur denilmiş. Bu ölçüler benim beyaz at içinde uygun mudur acaba =?

Motosikleti
    Regal Raptor D250E-9B
    Merhabalar DD2509B veya olursa E10 almayı düşünüyorum (gönlüm E10'dan yana)
    Alacağım motorun nelerine bakmamı örnerirsiniz? Kronik belli başlı sorunlar nelerdir?

Motosikleti
    Regal Raptor D250E-9B
    Merhabalar arkadaşlar

Regalim için 5 25 O ring zincir lazım. Ustama sordum ama JT tavsiye ederim dedi ve fiyat sordu benim için 550 TL dedi.

Ucuz etin yahnisi acı olur biliyorum ama yine de fiyat olarak daha uygun ama kaliteli bir zincir markası var mı bildiğiniz?
    Ya da orijinal regal 250 zinciri nerden bulunur? fiyatı nedir?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı cheox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar

Regalim için 5 25 O ring zincir lazım. Ustama sordum ama JT tavsiye ederim dedi ve fiyat sordu benim için 550 TL dedi.

Ucuz etin yahnisi acı olur biliyorum ama yine de fiyat olarak daha uygun ama kaliteli bir zincir markası var mı bildiğiniz?
    Ya da orijinal regal 250 zinciri nerden bulunur? fiyatı nedir?
    Kaç bakla zinciriniz bilemiyorum ama biz naked ya da spor motorlarda yarı fiyatına Çek malı CZ kullandık memnun kaldık. Karaköy Dinamik Zincir'e bir sorun isterseniz.

Motosikleti
    Regal Raptor D250E-9B
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç bakla zinciriniz bilemiyorum ama biz naked ya da spor motorlarda yarı fiyatına Çek malı CZ kullandık memnun kaldık. Karaköy Dinamik Zincir'e bir sorun isterseniz.
    Yarın arayıp soracağım teşekkürler
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler