Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    Arkadaşlar motosikletinde zincir sorunu yaşayan varmı? zincir sürekli bollaşıyo en sona dayandı artık gerecek yerde kalmadı.. heralde zincir değiş beni diyo.. değiştiren varsa markası fiyatı konusunda bilgilendirirse memnun olurum. egsozlardan bahsediliyo ben kendim deldim çokta hoş oldu .. eski tip egsozu olanlar iki matkap ucunu birbirine kaynak yaptırıp ( 35 santim olması lazım) delebilirler ben artı şeklinde deldim çok tatlı oldu sesi .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    [QUOTE=batista123;486702]Kablo sorununa bişey diyemiyecegım. Ama kesinlikle ısınmaması lazım servise gidip tam manası ile göster. (ne demek bulamadılar bulmalılar....Ali'ye göster bu uretim hatası gibi)
    Fazla yakması benimde başıma gelmişti 200 km de yedek depoya düşüyordu (egsozlar değiştirdiğim ve anlamadığım için normal diyordum ama burda 300 km duyunca ....) sorunu Ali Usta buldu debriyaj kacırıyor (kullanım hatası) değiştirdiler sorun bitti. (Su an 265 km de yedeğe geçiyorum.)
    Egsoz da kesmek çözüm değil..(bence) git ercana komple değiştir sesi duy....(%10-15 fazla yakmayıda gözönüne al...)
    Adi kurt benim motorun sesini biliyor... (Kesin çözüm.)
    Cam taktırmadım ama Adikurt'un takdırdığı ,su ana kadar gördüklerimin içinde en iyisi....

Valla ben geçen sene yaz kış devamlı kullandım. butun sene ustu açıktı akşam gelince cok yağmur var ise brandayı seriyordum.. su an tek bir pas bile yokk..
    Yapman gereken arada sırada motoru sevecenn okşayacaksın.. (ayda veya 1,5 ayda bir yeterli)

Piyasada satılan nikalaj-krom parlatıcı - temizleyiciler var al birtane ve nikalajlı kısımları sıl.
    WD40 denen spreyden al ve paslanma ihtimali olan yerlere (vidalar ve özelllikle fanların uzerindeki vidalara hatta fanların içine motor bölümündeki ufak vidalara , amortisör yaylarına , sınyallar üzerinde ve arkasında bulunan vida ve somunlara sık ...
    Ayrıca ıyı bir cila (Boya koruma öz olan) depo ve çamurluklara uygula...
    Bu sekilde sorun olmaması lazım. Ben oyle yapıyorum.
    Lastiklere ise ben ön 2,2 arka 2,5 bar basıyorum
    QUOTE]

çok teşekkür ederim arkadaşım
    hemen dediklerini uygulayacağım önce şu wd40 pas ilacını bulmam lazım sorada diğerlerini alacağım yaza doğruda buluşmalar olursa RR cılar olarak toplanıp birbirimizi tanımamız lazım bu arada benim motor 2900 km oldu hala vibrasyon war ne iş anlamadım???
    herkese hayırlı sohbetler
    not: cevap biraz geç oldu her zaman giremiyorum ondan
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

orhanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 650

zincir

okan0055 kardeş benim zincirde gevsiyor son bakımda altan motorda ustada artık değiştirelim dedi fiyatı 30 ytl imiş

eksozu cıkaran ustanın adı hamdi
    telefonu:5355676555

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı orhanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustanın adı hamdi
    küçükyalıda yeri,yer biraz karısık telefonu suan yanımda değil,internet cafeden yazıyorum,benim tel:5056752566 mesaj atarsanız telini size yollarım,veya birkac kişi olursak bulusup beraber gidebiliriz
    birde su muayene 3 yıl meselesini sorucam bendede sure bir yıl yazılmıs bu 3 e mi çıkarıldı rica etsem acıklayabilirmisiniz
    Bu linki incele
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=19707

[QUOTE=alper_tim;490940]
    Alıntı batista123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kablo sorununa bişey diyemiyecegım. Ama kesinlikle ısınmaması lazım servise gidip tam manası ile göster. (ne demek bulamadılar bulmalılar....Ali'ye göster bu uretim hatası gibi)
    Fazla yakması benimde başıma gelmişti 200 km de yedek depoya düşüyordu (egsozlar değiştirdiğim ve anlamadığım için normal diyordum ama burda 300 km duyunca ....) sorunu Ali Usta buldu debriyaj kacırıyor (kullanım hatası) değiştirdiler sorun bitti. (Su an 265 km de yedeğe geçiyorum.)
    Egsoz da kesmek çözüm değil..(bence) git ercana komple değiştir sesi duy....(%10-15 fazla yakmayıda gözönüne al...)
    Adi kurt benim motorun sesini biliyor... (Kesin çözüm.)
    Cam taktırmadım ama Adikurt'un takdırdığı ,su ana kadar gördüklerimin içinde en iyisi....
    Kares bı ara musaıt olursan seıde gotururum kardes sende cam taktırırsın bıde bu arada Ali usta aykondan ayrılıp kendım yer acıcam dıyordu nereye acmıs adresı falan verırımısın

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Barbaros'dan aşağı inerken Atv yi geçince Renault bayi nin ordan darphaneye sapın darpaneyi geçip Ata bloklarından sola girin 300m ileride yol catallasıyor sol tali sokağa girin bir 300 m daha gidin tam orada.
    iletişim 0 212 327 72 83 -cep 0535 975 10 82
    ha bu arada adresi
    Ali Demirtaş
    Dikilitaş sk. no 19 Dikilitaş/Başiktaş İst.

dilerim çözüm olur..
    Krokiside bir sayfa önde...
    R&R
    34 TJ 5870

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Krokiside bir sayfa önde...
    eyvallah abi saol.

Alıntı orhanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okan0055 kardeş benim zincirde gevsiyor son bakımda altan motorda ustada artık değiştirelim dedi fiyatı 30 ytl imiş

eksozu cıkaran ustanın adı hamdi
    telefonu:5355676555
    kac kilometredekı motorun zıncır degıstırıyorsun

Motosikleti
    hyosung gt 650

zincir değişimi

ben suan 10000 deyim

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar en yüksek kilometre kaçta bilen var mı ?
    merak ettim .
    güzel bakan , güzel görür.

1100GLS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koruma demiri 100 YTL dir.

www.motohobi.com a bakınız, Ön cam , sis farı ve eksoz açtırma işlemi yapılan yerden temin edebilirsiniz.

Sabit telefon ile ulaşamazsanız, "iletişim" kısmından GSM numarasından arayabilirsiniz.

Motosikleti
    hyosung gt 650

bujiler

arkadaşlar bende bizim motorun çinden gelen orjinal kullanma kılavuzu var.bujiler hakkında diyor ki:
    kışın ve alçak hız kullanımlarında:cr5hsa
    normal havalarda ve orta hızlarda:cr6hsa
    yazın ve yuksek suratlerde:cr7hsa
    kullanın diyor,bununla ilgili detaylı bilgisi olan var mı:?

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    merhabalar.
    bende RR almayı planlıyorum. yalnız aykon yada sarıkayaların fiyat listesine ulaşamadım. adanada ki bayi 4.500 ytl fiyat çekti.(herşey dahil ve nakit olursa, kredikartı tek çekim dahi değil)
    istanbuldaki bayilerde son fiyat durumu hakkında bilgisi olan varsa lütfen beni aydınlatsın. hoşçakalın.

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı qrar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.
    bende RR almayı planlıyorum. yalnız aykon yada sarıkayaların fiyat listesine ulaşamadım. adanada ki bayi 4.500 ytl fiyat çekti.(herşey dahil ve nakit olursa, kredikartı tek çekim dahi değil)
    istanbuldaki bayilerde son fiyat durumu hakkında bilgisi olan varsa lütfen beni aydınlatsın. hoşçakalın.
    Kardeşim almaya niyetin vars sarıkayaların sitesine gir bayilerin telefon numaralarına ordan ulaşabılrısn ara ve son en mantıklısı bu en dogru bılgıyı bu sekılde alırsın

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Grar kardeş aykon kapandı sen sarıkayalardan bak...
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    arkadaşlar izmirde ön cam nerde taktırabilirim bilen varmı?

nurettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyusong gv 650

yakıt tüketimi

Arkadaşlar selam. forumu okurken yedek depoya geçiş Km ' leri okudum .Arkadaşlar ben yedek depo dahil yaklaşık 450-460 km yapıyorum. Tabii hep tek kişi biniyorum.Fazlada basmıyorum yani 100-110 km arası hızda kullanıyorum etkisi var mı bilmiyorum.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Valla çok iyi diyorum.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı nurettin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. forumu okurken yedek depoya geçiş Km ' leri okudum .Arkadaşlar ben yedek depo dahil yaklaşık 450-460 km yapıyorum. Tabii hep tek kişi biniyorum.Fazlada basmıyorum yani 100-110 km arası hızda kullanıyorum etkisi var mı bilmiyorum.
    walla duyduğum en iyi km yokuş aşşağı giderken kontak mı kapatıyosun yoksa
    bizi bilgilendir yedek depo ya geçişim sanırım 280-290 km arası benim acaip yakıyo ocağıma incir ağacı dikti walla
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 KTM DUKE 200 ve 2000 APRİLİA SR 50
    alper seninki gene iyi ben 106kg 200km filan yapiyor.senin fazla yakmanin nedeni sogukta fazla gezmen olabilir bi dusun derim
    motociklet

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

gıpgıcır Raptor class'ımı 3,500 ytl ye bırakırım.İsteyen varsa cep:0533 762 77 80.....siyah 3000 km de kapalı garajda yatıyor.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla duyduğum en iyi km yokuş aşşağı giderken kontak mı kapatıyosun yoksa
    bizi bilgilendir yedek depo ya geçişim sanırım 280-290 km arası benim acaip yakıyo ocağıma incir ağacı dikti walla

bende 290 -300 km arası yedeğe geçiyorum
    bi 50-60 km de öyle gitsek,
    km de 85-90 yenikuruş yakmış oluruz , fena değil bence
    güzel bakan , güzel görür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler