Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    Alıntı AloneWolf07 adlı üyeden alıntı
    hunluata arkadaşım motorun hayırlı olsun allah kaza bela vermesin güle güle kullan

Böylesine güzel muhabbeti olan insanların arasına katılmak gerçekten çok güzel. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Pazar günü yeşilvadi gezisine katılan var mı acaba.

Alıntı muhendis1959 adlı üyeden alıntı
    Dostum hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin, bende katrancı otomativ den almıştım, serviste karşılaşırız inşallah. güle güle kullan.
    çok teşekkür ederim abi sayenizde inşaallah

Alıntı BABAADAM adlı üyeden alıntı
    motorunu yeni alan arkadaşlar hepinize hayırlı olsun.(hani ben cok eskiyim ya)

buluşma toplanma falan deniyor ? koordinatları alalım lutfen.
    arkadaşlar heşey gönlünüzce olsun.......

önemli not: bugun merkezi yerlerde polis motosikletler hakkında uygulama yapıyor DİKKAT DİKKAT......
    Çok teşekkürler hep beraber olsun. Bu uygulamada kurs kartı ile polisten yırtanvarmı aranızda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delitay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.....
    yeni alan arkadaşlar hepinize hayırlı olsun, istanbul coştu gidiyo anklara'da tık yok uyuyomuyuz arkadaşlar???
    yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
    ve bir orman gibi kardeşcesine...

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bozkurt harikasınız yaa! Resmen helal olsun dedim fotolara bakarken, ileride eşimle yapmayı düşlediğim seyahatler için cesaret verdiniz. RR'mi alınca ve yeterli tecrübeyi kazanınca, bir yaz Marmaris'teki akrabalarımıza gitme planlarımız var tıpkı sizin yaptığınız gibi. Hakikaten bizim gibi acemilere cesaret ve heves aşıladınız. Size ve eşinize uzun ömürler dilerim. Harikasınız.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

De-Javu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün Eminönünde siyah RR gördüm yine nazar değmesin... darısı benim başıma alamadık gitti bir türlü...

HatırlatmaK istemem ama kaza geçiren arkadaşlara büyük GEÇMİŞ OLSUN.
    [B][COLOR="Red"]Release Yourself !!! [/COLOR][/B]

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Arkadaşlar tüm içten dileklerinize ben ve eşim adına çok teşekkür ederim.
    Clint,İnşallah en kısa zamanda R&R'na kavuşursun ve bu güzelliği yaşarsın.
    Fakir ama gururlu,maddi durumu düzeltir düzeltmez iki yan ve bir sosis çanta alacağım.Sosis çantayı özellikle ilk yardım çantası amaçlı istiyorum.Ama çantaları deri kaplatmakta fena fikir değil.Sağol.
    Aytu,doğru söylüyorsun Allah nasip ederse birdahaki sefere inşallah.Maksat gönüller bir olsun.
    Mühendis 1959,en içten dileklerin için sağol.Sorulara gelince
    1,Arka sırtlığın iç tahtasını ben kestim ve deliklerini deldim.Mobilyacıdan vidaları temin ettim.Sadece üst derisini kaplattım.Fenada olmadı.Kaplama fiatı:15 YTL.
    Arka koltuk minderi benim istediğim gibi olmadı ama şimdilik güzel.Biraz pahallı oldu.50 YTL
    2,Cam öyle özel birşey değil.Safebet marka.Aparatlarıyla beraber 25 YTL.Tüm motosiklet parçacılarında bulabilirsin.
    3,Çanta ise normal sırt çantası.Depo üstüne ağlastik ile tutturdum ve alttan kancalı lastık ile sağlamlaştırdım.Ağ lastik:10 YTL.Tek kancalı lastik:1 YTL.Gövdeyi çizmesin diye altına sünger koydum.İyi oldu.
    Yanar 17 kardeşim,beni şımartmışsın.Seninde çok güzel gezilerin olduğunu biliyorum.İnşallah beraber bir gezi planlıyorum.Yakın bir tarihte.İçten dileklerin için sağol.Cumartesi günü Balıkesir'deyim.Telefonunu beklerim.
    Hepinize kazasız sürüşler.Sağlıcakla kalın.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Gokhan topla canım kardesım mıllletı.. sana guvenıyoruz. Erdem de bıraz kulıs yapsın

Kardeşim bende gelmek istiyorum ama biliyorsun pazar günü üniversite sınavı var, benim çocuğun sınavından sonra ancak gelebilirim, bu yeşil vadi nerede ben direk oraya gelsem olmazmı, Bana yeşil vadinin nerede olduğunu söylersen gelmek istiyorum.

Alıntı hunluata adlı üyeden alıntı
    Böylesine güzel muhabbeti olan insanların arasına katılmak gerçekten çok güzel. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Pazar günü yeşilvadi gezisine katılan var mı acaba.

çok teşekkür ederim abi sayenizde inşaallah

Çok teşekkürler hep beraber olsun. Bu uygulamada kurs kartı ile polisten yırtanvarmı aranızda.
    Polis ehliyetten başka birşey tanımaz, DİKKAT

delitay kardeşim
    İstanbullular coştu Ankaralılar uyuyormu demişsin. Ankara uyursa tüm Türkiye uyur. Ankara uyumaz biz Ankara da Atatürk ün bekçileriyiz. Ben RR yi alalı 2 gün oldu daha ehliyette yok inşallah en kısa zamanda ehliyeti alır bu yaz da acemiliği atarım. Seneye yaza doğru İstanbuldaki arkadaşlarla ( o zamana kadar ist.arkadaşlarla tanışmış olurum) Ankara ya toplu regalciler olarak geliriz, sizde orada bizi karşılar topluca Ankara gezisi Anıtkabir ziyareti yaparız. Ben iş için İstanbuldayım, motorum da burada ama ben has Ankaralıyım Batıkentten, ileride görüşmek üzere selamlar 06 BB 6782 Kırmızı RR.250
    Müslüm arkadaşım ehliyet için doğru söylüyor polis ehliyetten başka evrak tanımaz. Otomobille giderken çoğu yerde dikkatimi çekiyor. Çevirmelerde trafik motorcuları es geçmiyor Ehliyetsiz trafiğe çıkamayalım derim.Sabredelim aralarda müsait yerlerde sürücülüğümüzü ; geliştirelim.

Motosikleti
    Alıntı Aksu adlı üyeden alıntı
    delitay kardeşim
    İstanbullular coştu Ankaralılar uyuyormu demişsin. Ankara uyursa tüm Türkiye uyur. Ankara uyumaz biz Ankara da Atatürk ün bekçileriyiz. Ben RR yi alalı 2 gün oldu daha ehliyette yok inşallah en kısa zamanda ehliyeti alır bu yaz da acemiliği atarım. Seneye yaza doğru İstanbuldaki arkadaşlarla ( o zamana kadar ist.arkadaşlarla tanışmış olurum) Ankara ya toplu regalciler olarak geliriz, sizde orada bizi karşılar topluca Ankara gezisi Anıtkabir ziyareti yaparız. Ben iş için İstanbuldayım, motorum da burada ama ben has Ankaralıyım Batıkentten, ileride görüşmek üzere selamlar 06 BB 6782 Kırmızı RR.250
    Müslüm arkadaşım ehliyet için doğru söylüyor polis ehliyetten başka evrak tanımaz. Otomobille giderken çoğu yerde dikkatimi çekiyor. Çevirmelerde trafik motorcuları es geçmiyor Ehliyetsiz trafiğe çıkamayalım derim.Sabredelim aralarda müsait yerlerde sürücülüğümüzü geliştirelim.

İnşallah kardeşim atamızı da ziyaret edeceğiz, kazasız belasız sürüşler.

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    arkadaşlar selamlar benim lastiklerimle ilgili bir sorunum var.bilmiyorum sizin lastiklerin durumu nasıl ama özellikle arka lastiğim çok kaydırıyor üstelik daha 1000km deyim.arka lastiği değiştirmek istiyorum fakat motorsiklet lastiklerinde ne marka iyidir bilemiyorum...yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı Aksu adlı üyeden alıntı
    Müslüm arkadaşım ehliyet için doğru söylüyor polis ehliyetten başka evrak tanımaz. Otomobille giderken çoğu yerde dikkatimi çekiyor. Çevirmelerde trafik motorcuları es geçmiyor Ehliyetsiz trafiğe çıkamayalım derim.Sabredelim aralarda müsait yerlerde sürücülüğümüzü geliştirelim.
    Benim ehliyetim de var ne oluyor ki sanki,ben gecen kıs halletmistim ehliyet isini o kadar polisin onunden geciyorum cevirmiyor bile sonra sinir oluyorum donup bidaha geciyorum yine cevirmiyor,insan bi cevirirde ilk defa ehliyetimizi gosterme fırsatı buluruz ya
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS

sınavlar 1 hafta ertelendi

1 temmuz olan sınav tarihi 8 temmuza kalmış şurada 1 ay daha bekleriz. Gerçi ben 151rsimle gitmediğim yer kalmadı ama ne yaparsın RR 'a kıyamam.

erdem.gunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Ekteki zipli dosyada şu ana kadar bana ulaşan bilgiler var. Listede ismi olanlar eksik bililerini tamamlayabilirlermi?

Listede olmayan regalci arkadaşlar sizleride listede görmek istiyoruz

tabloyu dolduranlar erdem.gunduz@mynet.com adresine gönderirmisiniz

Motosikleti
    Alıntı yasinsubay adlı üyeden alıntı
    Benim ehliyetim de var ne oluyor ki sanki,ben gecen kıs halletmistim ehliyet isini o kadar polisin onunden geciyorum cevirmiyor bile sonra sinir oluyorum donup bidaha geciyorum yine cevirmiyor,insan bi cevirirde ilk defa ehliyetimizi gosterme fırsatı buluruz ya
    Arkadaşım sakın öyle düşünme, bende senle inan aynı duygular içindeyim, ehliyetim daha 1 haftalık polisler benide çevirmiyor,uyuz oluyorum ama esas mesele bu değil, allah korusun bir kaza da ehliyetsiz muamelesi görürsün, o çok kötü, onun için ehliyet senin sigortan sakın bunu unutma,

KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER.

Alıntı coldfire adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar selamlar benim lastiklerimle ilgili bir sorunum var.bilmiyorum sizin lastiklerin durumu nasıl ama özellikle arka lastiğim çok kaydırıyor üstelik daha 1000km deyim.arka lastiği değiştirmek istiyorum fakat motorsiklet lastiklerinde ne marka iyidir bilemiyorum...yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
    Herkesin lastiği kaydırıyor, sade senin değil kardeşim, arka freni dikkatli kullanman gerekiyor yoksa kendini yerde bulursun, tabi kalkışlarda da seri olursan patinaj çeker yine kendini yerde bulursun.

Lastiğini değiştirmek istersen sirkeciye git orada sadece lastik satan yerler var onlardan biraz daha sık dişli bir lastik al ama çok fazla birşey farkedeceğini sanmıyorum, sadece ıslak zeminde faydası olur, karar senin.

Alıntı erdem.gunduz adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Ekteki zipli dosyada şu ana kadar bana ulaşan bilgiler var. Listede ismi olanlar eksik bililerini tamamlayabilirlermi?

Listede olmayan regalci arkadaşlar sizleride listede görmek istiyoruz

tabloyu dolduranlar erdem.gunduz@mynet.com adresine gönderirmisiniz
    Galiba kimse takmıyor erdem kardeşim acaba neden bu topikteki onlarca insan listeye ismini eklemiyor anlamadım şimdiye 100 kişi olmalıydı. Böyle basit bir şeyi takmıyorsa bu insanlar, demekki ciddi bir durum olsa ayvayı yedik kimsenin umurunda olmıyacak, şu Adana MT lileri gibi olamıyoruz, orada geçen gün bir gezi sırasında HARUN isminde bir arkadaşımız ş....siz bir ensesi kalın tarafından hastanelik oldu şu an hala kırıklar içinde yatıyor, ne kadar MT üyesi varsa hepsi elbirliği yaptı büyük bir dayanışma içinde o adamın cezasını verdiler, tabi kaba kuvvet anlamında değil, hep beraber adamı önce deşifre ettiler şimdi de faxlar ve emaillerle bu durumu çeşitli yerlere protesto ediyorlar, bizimde bu dayanışma içinde olmamız gerekiyor, ama görüyorum ki biraz vurdum duymazlık var. Biraz sitem ettim ama arkadaşlar kusuruma bakmasın.

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak

Yardim

CANLARIM CIGERLERIM SEVGILI ARKADASLARIM.(UYYY AMMA YAG CEKTIK BEE) YENI MODEL RR T GIDONU OLAN SIYAH VAR YA ISTE ONUN BI RESMINI MOTORSIKLET RIZASI ICIN BIRI GONDERSIN YA DA BURDA YAYIMLASIN. karaburun78@hotmail.com

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    geçmiş sayfalarda var zaten. demek ki okumamışsın topiği. seni hazırcı seni.
    May the Force be with McLaren Mercedes

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Raptorcular bırakın geyiği de önümüzdeki hafta Marmaris Marmok motor festivalinde bulusalım...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    hani geyik. arkadaş senin motoru sormuş, biz de var demişiz fotoları.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    cok teskklr water.Sen de olmasan yaniii ))

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    evet doğru mes. senin motorun resimlerini arka plan yaptım.benimki olana kadar seninki ile idare etcez artık. nazar değmesin çok güzel.

Motosikleti
    cok teskklr.Al ve kullan cok memnun kalacaksın...yalnız c serisi 250 lik diye yabana atmayın uzun catalı oldugundan sehir içinde biraz daha fazla ustalık istiyor belirteyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler