Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha çatlıyacam aidi .. hallet şu işimi kardeşş garip kaldık buralarda ,en sonunda işi gücü bırakacam istanbula gelecem valla aksesuar için...
    baba konustum cam ayarlıyacaklar haftasonu hepsi bıtmıs yenıden yapıcaklar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Cumartesi günü Alper (aidikurt) kardeşimle Küçükyalı'daki Motohobi'ye gittik, ben de ön cam ve sis farlarını taktırdım. Çok hoşuma gitti. Bİrkaç foto çektim, bakalım beğenecek misiniz. Pazar günü yeni formatla biraz gezdim. TEM'de 130 km/h ile rüzgar eskisi gibi rahatsız edici olmadı, çok keyifli gittim. Dizayn da şık oldu.
    Sisleri selektör amaçlı ve uzun ile birlikte kullanıyorum. Projektör gibi valla.

Bu ben

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı carvalho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü Alper (aidikurt) kardeşimle Küçükyalı'daki Hobimotor'a gittik, ben de ön cam ve sis farlarını taktırdım. Çok hoşuma gitti. Bİrkaç foto çektim, bakalım beğenecek misiniz. Pazar günü yeni formatla biraz gezdim. TEM'de 130 km/h ile rüzgar eskisi gibi rahatsız edici olmadı, çok keyifli gittim. Dizayn da şık oldu.
    Sisleri selektör amaçlı ve uzun ile birlikte kullanıyorum. Projektör gibi valla.

Bu ben
    abi cok yakısıklı olmus mıllet kıskanıcak valla

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    en çok da ben kıskanıyom ,ortadan çatlıyacam ... carvalho arkadaş ,çok güzel olmuş güle güle kullan ,allah kaza bele vermesin darısı benim başıma ...yazın olsa vallaha çıkıp gelirdim ,havalar soğudu ,bi de bel ağısı peydah oldu ,dikat edin derim arkaya dönen rüzgar direk beli üşütüyo çünkü... kısa mesafe falan diye 40 _50 km lik yollarda bellik takmıyorum ama şimdi acısını çekiyorum vallahi...
    aidi seninlede tanışmak için bi gelişimde uğramayı düşünüyorum diyorum ya vakit sıkıntısı oluyo her zaman, sabah uçağıyla gelip akşam uçağıyla geri dönüyorum ama ilk fırsatda seni bulacam dostum...
    rüzgarınız bol olsun ama soğuk olmasın....

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder C800
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cok yakısıklı olmus mıllet kıskanıcak valla
    Sağol baba, yardımlarınla hallettik olayı... Sohbet de çok keyifliydi... Dönüşte küçükyalı yerine yanlışlıkla Bostancı'ya sapışım da yeni sisleri E-5'te deneme fırsatı verdi

Yan krom levha, sinyalizasyon modifiyesi ve çanta koyma aparatı ile birlikte daha şık olacak...

Okan kardeş, sağol iyi dileklerin için. Ben de Samsunluyum, Aralık sonu geleceğim oraya. Görüşürüz umarım...

okan0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRİLİA CAPONORD ETV1000-APRİLİA PEGASO 650 İE
    carvalho gel dostum beklerim misafirim ol...

Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R&R
    [QUOTE=aidikurt;477564][QUOTE=nurettin_;477396]
    İŞTE KORNANIN RESİMLERİ.
    bEN MAİLİNİ BU AKŞAM ALDIM NE YAZIK Kİ ZATEN GELMEM DE MÜMKÜN DEĞİLDİ.

Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bısey sorucam cook buyukmu boyuu ne kadar motorun ustunde resmını cekıp sıteye koyablırmısın nasıl durmus merak etttım

Merhaba . Nihayet uzun uğraşlardan sonra resimleri geçebildim.
    Camı taktırmak için yaptığın davete teşekkürler. Ben mailini bu akşam 1-2 saat önce aldım fakat daha öncede alsaydım yine gelemezdim. ben en iyisi tel ve adres alayım.

eyvallah kardes resımler ıcın saol cam olayını ozelden bana cebını falan at konusuruz senle

ya arkaslar muslum babadan haberı olan varmı yav
    arkadaşlar selam,

Müslüm abi gayet iyi allah bozmasın..
    hafta içi mangal yapıp eylendik.
    Dün de 29 Ekim organizasyonu için birlikteydik.
    Sessiz ve derinden ....

RPT 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAPTOR DADYW DD250EB

ön cam

[QUOTE=carvalho;480074]Cumartesi günü Alper (aidikurt) kardeşimle Küçükyalı'daki Hobimotor'a gittik, ben de ön cam ve sis farlarını taktırdım. Çok hoşuma gitti. Bİrkaç foto çektim, bakalım beğenecek misiniz. Pazar günü yeni formatla biraz gezdim. TEM'de 130 km/h ile rüzgar eskisi gibi rahatsız edici olmadı, çok keyifli gittim. Dizayn da şık oldu.

Kardes cok yakısıklı olmus ılk fırsatta bende taktırıcam.hepsı detaylı kaca patladı diye sorsam ayıp olurmu?
    bide kendımız takalbılırmıyız hobı motordan sıparıs etsek?
    Bu arada yan krom nasıl oluyor fotosu olan varmı?

Bu arada ankaradan iş cıkmaz anlasıldı.Bir tanıdıgım RR cı Şenol var baska kimse yok.

Saygılar

Arkadaşlar öncelikle merhaba;

Bende bir adet Dadyw-class sahibi olmak istiyorum ama http://www.yellowrockmotorcycle.com/ adresine girip Aykon motoru telefonla aradım. Oradan çıkan hanım bana kapandıklarını-iflas ettiklerini Denizli'deki fabrikanında zor durumda olduğunu söyledi. Şimdi İstanbul'da bu motoru nerden bulabilirim tabii birde aldıktan sonra bana sorun çıkarır mı merak etmeden edemiyorum. Nerdeyse emindim bu motordan ama şimdi aklımı keewey ve Ramzey'in modelleri çeliyor. Siz ne diyorsunuz. Herşeyden önemlisi servis,yedek parça durumu şu an nasıl. Usta usta dolaşmam umarım

Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı okan0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çok da ben kıskanıyom ,ortadan çatlıyacam ... carvalho arkadaş ,çok güzel olmuş güle güle kullan ,allah kaza bele vermesin darısı benim başıma ...yazın olsa vallaha çıkıp gelirdim ,havalar soğudu ,bi de bel ağısı peydah oldu ,dikat edin derim arkaya dönen rüzgar direk beli üşütüyo çünkü... kısa mesafe falan diye 40 _50 km lik yollarda bellik takmıyorum ama şimdi acısını çekiyorum vallahi...
    aidi seninlede tanışmak için bi gelişimde uğramayı düşünüyorum diyorum ya vakit sıkıntısı oluyo her zaman, sabah uçağıyla gelip akşam uçağıyla geri dönüyorum ama ilk fırsatda seni bulacam dostum...
    rüzgarınız bol olsun ama soğuk olmasın....
    eyvallah abi cok mennun kalırım.en kısa zamanda gorusmek dılegıyle cam olayını bu haftaıcı hava ıyı olsaydı halledecektım telefonla konustum ayarlıyacaklar ilk fırsattada yollatırım sen bugun benden oranın telını aldı ne oldu hallettınmı barı ? halledersen soyle bende burdan bakıyorum sonra 2 tane cam sahıbı olma

Alıntı McZeytin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba;

Bende bir adet Dadyw-class sahibi olmak istiyorum ama http://www.yellowrockmotorcycle.com/ adresine girip Aykon motoru telefonla aradım. Oradan çıkan hanım bana kapandıklarını-iflas ettiklerini Denizli'deki fabrikanında zor durumda olduğunu söyledi. Şimdi İstanbul'da bu motoru nerden bulabilirim tabii birde aldıktan sonra bana sorun çıkarır mı merak etmeden edemiyorum. Nerdeyse emindim bu motordan ama şimdi aklımı keewey ve Ramzey'in modelleri çeliyor. Siz ne diyorsunuz. Herşeyden önemlisi servis,yedek parça durumu şu an nasıl. Usta usta dolaşmam umarım
    Ya aykonu bosver sen ısı beceremedı onlar
    İSTANBUL (Ana) - 216 Bağlarbaşı YOPAŞ 0 216 651 63 63 Nuhkuyusu Cad. No:22

Ara bu telı ;Yopastır baglarbasında onların elınde var yardımcı olurlar motosıklet netten aidikurt verdı telınızı de yardımcı olurlar

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Mc zeytin kardeş Denizlideki Sarıkayların zor durumda olduğunu sannetmiyorum.Neden dersen gerçekten RR çok satıldı, daha bu satılan motorların yedek parça olayları var asıl kaymağı burada adamlar hiç sannetmiyorum zor durumda olupta tükanı kapatacaklarını Bende senin gibi ilk zamanlar eğer bu adamlar bu firmayı kapatırlarsa yedek parçada ne yapıcaz diye düşünüyordum kaygılanıyordum ama problem olmayacağını soylemişti Aksu diye bi abimiz. Bence çok tutuldu bu motor sezondada çok tutulacaktır.Kafanı yorma ölü sezonda sen bi Class bul oke...
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    oğlumun videosu bakalım beğenecekmisiniz .
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

AloneWolf07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL_RAPTOR DADYW DD250E-9
    abi allah bağışlasın one öyle ya helal olsun valla en küçük regalci senin oğlan herhalde allah nazardan korusun

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Turlabo,Allah nazardan korusun.Maşallah herşeyi kuralına göre öğretmişsin.Allah acılarını göstermesin.Sevimli regalci.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kalın
    BOZKURT
    KUBA 150-25

Motosikleti
    RR 250E-9
    Bugün benim yeni RR'ın işlemlerini yaptım. Merak edenlere şu şekilde oldu:
    1- Bütün belgeleri bayiiden aldım.
    2- Emniyet'e gidip (saat 1 i geçiyordu bu arada) (Ankaralılar bilir. Migrosun ordaki) ordan 2 YTL ye dosya ve içinde gelen 2 evrak ile 54 YTL ye ruhsat aldım. =56YTL
    3- Hemen aşağıda sigorta şirketinden sigorta yaptırdım: 22.5 YTL =78.5 YTL
    4- Aynı sigorta şirketine 5.5 YTL'ye bu dokümanları ve ruhsatı doldurttum (bilgisayar/daktilo ile doldurulması şart olduğu için). 84 YTL
    5- Eleman tam bunları doldururken sordum (forumun faydaları) kaç sene yazacaksın muayeneyi diye: Demesin mi 1 sene. Oha filan oldum. Dedim millet üçten bahsediyor sende niye 1 sene. Ya abi şimdi 3 yazarım içerden döner evrak dedi. Nerden sorucam bi sorup geleyim: 31 nolu bankodan: dosyayı vereceğin memura sor. Hemen koştum gittim (tabii her giriş çıkışta bi mıncıklandık kapıda) sordum. dedi:3 sene. Tekrar koştum geldim. Yaz evladım 3sene olucak. Dolayısıyla kime doldurtuyorsanız dikkat edin adamlar henüz bilmiyor.
    6- Hazır dosyayı aldım. ha bu arada sigortacı benim için istediğim bir çıkma plakayı reserve etti internetten. Girdim 21 nolu gişeden tasdiklettim bu numarayı. 31 'e gidip dosyayı verdim. Bana plaka fişi verdiler.
    7- 2-3 km yürüyüp halin arkasındaki plakacıda bir adet motosiklet tipi plakaya 8 YTL verdikten sonra 45 dak içinde plakayı aldım. Özellikle 1 adet motosiklet tipi dedim. Çünkü verdikleri plaka fişine göz attığımda 2 adet yazıyordu ben de önemsemedim. fişi verdim 16 kağıt bayıldım. sonra aklıma geldi acaba fişte bunun motosiklet için olduğu yazıyormu sonra bana upuzun bir plaka vermesinler diye. Allah'tan gidip söyledim hem 8 YTL mi geri aldım hem de kol gibi bir otomobil plakası elime tutuşturulmadı. Dosyaya bakan hatun memur pek dikkat etmemiş olsa gerek. =92 YTL TOPLAM (50krş de fotokopi, yol parası hariç)
    8- yarin sabah da ruhsatımı alıcam. İşlem tamam.
    Şimdi geriye İyi bir kask iyi bir zincir, ucuz bir branda (ne de olsa önümüz kış) ve yavaş yavaş da kılık kıyafet kaldı.
    Bu arada yeni fiyatlar E-9:4850 ve E-9B (Class: T gidon):5250 olmuş. Sarıkayaları aradım ama internetteki telefon eskiydi galiba. kullanım klavuzudakini deneyeceğim. Zaten internette verdikleri hiç bir bilgi doğru değil. Ayrıca aletin gücü 11.7KW olarak yazıldığı için millette haliyle ne yazacağını şaşırmış olsa gerek ruhsata (110hp yazanlar olduğunu öğrendim forumdan). Çevirdiğimde beygire 15.9hP çıkıyor. Walla yazan delikanlıya söyledim ama ne yazdı diye kontrol etmedim. O sırada motor seri nosunu düzeltmekle meşguldüm. Aman yanlışlıklara dikkat....
    Yaw bu Ankaralılar'dan niye iş çıkmıyor. Millet hele bi ortaya çıkın yemedik ya. Zaten kışın bişey olmaz. Yaza kadar tanışalım belki yaparız bişeyler.
    Kask için önerisi olan var mı: İlle giyip denemeli miyim: kalıpları çok değişiyor mu: Açıkcası ucuz bişey almak istemiyorum ama ankarada da düzgün bişey bulmak imkansız. RPT sen o gün yağ filtresi diyordun. sizinkinde var mıydı. Bizimkinde yok sanırım. Walla o kadar denedim senin motoru ama bi türlü rahat edemedim T gidon da. Motor komple değişik durdu. İğreti durdum. Sonunda eski tipi aldım. Çok daha rahat geldi. Şimdi sadece motoru Birol'un ordan nasıl buraya getireceğim (Dikmen) diye kara kara düşünüyorum.
    Son olarak da Ehliyet kursu için Ulusan lar daha pro gözüküyor ama 380 kağıt vermek de hiç işime gelmiyor. Yine Batıkentte 200YTL ye buldum. Tavsiyesi olan?

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Lunatic, Ankara MT topiği var, bir de oraya bak istiyorsan .
    May the Force be with McLaren Mercedes

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter

RR class siyah

selam arkadaslar RR almak isteyenlere 3000 km de ki gıcır gıcır siyah class (T gidon) 3,750 ytl ye veririm.sıfırı 5,250ytl olmus.RR kapalı garajda duruyor.
    iletişim 0533 762 77 80

RPT 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAPTOR DADYW DD250EB

aramıza hoş geldin

Lunatic hayırlı olsun.Fizik olarak daha dengeli bulmus olabilirsin ama bende ilk alıcagım zaman senın modelden alıcaktım sonra son anda karar değiştirdim.
    Filtre konusunda haklısın bu motorlarda filtre yok.(yağ)

bu arada bu motosiklet yağları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kimse yok sanırım.İsteyene yardımcı olabilirim?
    Carvalho tesekkur ederım sanırım yaza kalıcak.

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Herkese merhaba bayadır foruma girmiyordum...
    Ya 117-118 . sayfalardaki korna resmini göremiyorum elinde olan varsa bana yollıyabilir mi?

Ayrıca bir arkadaşım kaskını satıyor.. Kaliteli bir kask almak isteyipde cok para veremeyenlere tavsiye ederim..

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=2926781
    R&R
    34 TJ 5870

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lunatic;
    muamele konusunda çok güzel detaylar vermişsiniz. özellikle muayene süresi 3 yıl olacak, motor şasi numarası tutacak, plaka yanlış yazılmayacak, motorun adı doğru yazılacak, yani ruhsatı yazan kişiyi de ne yazdığı kontrol edilecek. benim böyle bir sorunum olmuştu. motoru vekalet ile aldırmıştım ve ruhsatta motorun adı yanlışlıkla " ..240.." diye yazılmıştı. doğrusu "..250.." diye olacaktı. ben bunu trafiğe ilettiğimde, ne sakıncası var.. böyle dursun dediler. ben rahatsız olduğum için, tekrar dosya işlemleri vs. değiştirttim ruhsatı.. ve ek olarak 90 tl ye mal oldu bana. bu vesile ile arkadaşlara tekrar hatırlatılmış oldu. dikkat etmek gerekiyor.

kask konusunda; illa takarak denemelisiniz. denemeden olmaz. kesinlikle denemeden bir kask almayınız. daha önce yazılmıştı.. fullface denilen yani yüzü tamamen kapatan kasklardan almalısınız. bunların çeneden yukarı doğru açılan türleri de var.. zaten malumunuzdur. çeneden açılan türleri, bu özellikleri nedeni ile biraz daha pahalı oluyor. benim şahsi düşüncem, böyle bir kaska gerek yok. yüzü tamamen örten bir kask, durduğunuzda vizörü yukarı kaldırdığınızda da konuşulanlar gayet rahat anlaşılıyor. kaskı taktığınızda.. başınızı aniden sağa ve sola çok hızlı olmamak şartıyla çeviriyorsunuz. kask kafanızla beraber sağa sola dönüyor ise.. kafanıza oturmuştur. ne çok sıkacak.. ne de çok bol olacak. eğer kafanızı sağa sola çevirdiğinizde kaksda bolluk hissediyorsanız.. bu size uygun bir kask değildir. bu gibi bilgiler bu topikte yada başka yerlerde daha önceden yazıldı. ben oralardan okuduklarımı hatırlatmak istedim. yaz aylarında.. düşük hızlarda iken yarım kask kullanılabilir diyor uzmanlar.. ancak, bir kaza anında, bu yarım kaskın çok güvenli olmayacağını da ifade ediyorlar. yarım kask konusunda bir ekleme yapmak istiyorum. tüm yüzü örten kaskınız var ise yarım kask alabilirsiniz. yok ise.. yarım kask almayınız. önce tüm yüzü örten kask almalısınız. yarım kask alırken de, vizörü olmasını tercih nedeni yapmayı unutmayınız.. aksi takdirde, bazen öyle bir yol gelir ki hızlı gitmek istersiniz. vizörsüz oldukça zor sürülüyor. bu problemi gözlük kullanarak aşanlar da var elbet. yarım kask olup da güzel tasarım ve ergonomiye sahip olan modeller var.

rpt 57;
    yağ konusunda ek bilgi verebileceğinizi belirtiyorsunuz. bu topiğin orta sayfalarında epey yazıldı. hatta katkı maddeleri bile yazıldı. bu konuda epey bilgi birikimi olan eski üyelerden " kaldera " çok faydalı bilgiler vermişti. kaldera araması yaptırırsanız.. bu bilgilere ulaşabilirsiniz. özetle kullanılacak motor yağının 15-40 W olduğu yazılmıştı. siz de ekleme yapabilirsiniz elbette. bir ekleme yapmak için, sormak gerekli olmayabilir. ancak, bu durumda ben sormuş olayım; yağ konusunda yeni gelişmeler var mı? özellikle kış mevsimine giriyoruz. nelere dikkat etmeliyiz yağ ile ilgili olarak? mesela benim motor şu an yatıyor. kullanım dışı yani.. bir 3 ay yatacak. bu arada yağı bozulur mu? bu şekilde uzun süre yatacak motorlar ile ilgili olarak yağ durumu ne olmalıdır? ne yapılmalıdır? neler önerebilirsiniz? daha başka bilmediğimiz bir husus var ise.. onları da ekler iseniz, memnun oluruz.

gece;
    müslüm b. ile ilgili nerelerde diye soruluyordu. madem mangal yapıp yediniz.. sayın müslüm b. nin topiğe neden girmediğini niye açıklamadınız. gerçi bu açıklamayı yapmak durumunda olmayabilirsiniz. ancak kamu oyu ndan müslüm b. yi tanıyanlar merak ediyor. müslüm b. ye buradan ben de selam yolluyorum. eski nick sorun oluyor ise, yeni nick alsın ve aramıza tekrar katılsın.

mczeytin;
    sarıkayaların motor getiren biriminin zor durumda olduğunu ikinci ağızdan yazmış. böyle bir şey vardı da bu forumda neden kıyamet kopmadı. karalama kampanyasına benziyor. sarıkayalar benim bildiğim yeni anlaşmalar peşinde. böyle bir şey yok yani. yedek parça garantisi devam ediyor. bunun için servis olan yerlerde servis aracılık yapar. olmayan yerlerde.. önce yetkili sarıkayalar telefonunu arayın. durumu izah edin ve parcayı söktürüp göndereceğinizi belirtin. onayı aldıktan sonra, parçayı sökün gönderin.. onlar size yenisini gönderirler. siz de az bir usta parası vermiş olursunuz. her halde hemen her yerde bir motosiklet ustası vardır. benim imza bölümünde ilgili telefon var. merak eden oradan arayıp sarıkayaların yetkili ağızlarından öğrenebilir.

bir ekleme yapmak istiyorum. bulunduğunuz yerde servis yok ve sizin garantiniz devam ediyor ise, yukarıdaki uygulamayı yapabilirsiniz. eğer bu teklife yanaşılmaz ise, il ve ilçelerdeki tüketici mahkemelerine müracaat hakkınızı kullanın. durumu tespit ettirin. ancak, durumun bu hale geleceğini zannetmiyorum. çünkü sarıkayalardaki motosiklet bölümü sorumluları gayet ilgililer. (nerden mi biliyorum? çünkü benim olduğum yerde servis yok. en yakın servis uzak km ler içerisinde. motorun garantisi devam ediyor. böyle bir durum olursa, ne yapılacak diye sarıkayaları arayıp sordum ve bana.. yukarıda izah ettiğim gibi.. eski parçayı benim göndermem gerektiğini, onların da yeni parçayı kargo ile bana göndereceklerini.. elbette ki bu parçaları sökme ve takma işlerini benim anlayan bir motorcuya yaptırmam gerektiğini, bu işlemlere ait paraları ödeyemeyeceklerini.. sadece parçayı karşılayabileceklerini.. eğer sökme ve takma işlemlerini de karşılamalarını istersem, motoru en yakın servise götürmem gerektiğini belirttiler. tabiiki burda benim işimin görülmesi esas olduğu için, en yakın servise gitmeme gerek yok. nasıl giderim.. motor zaten gitmiyor. en mantıklısı çok çok 50-60 olan usta parasını ödemek olur. gerçi, motorun garantisi devam ettiği için, motorun servise nasıl götürüleceği, bir tüketici olarak beni ilgilendirmez. sarıkayalar servis ve parça garantisi verdiğine göre benim tüm masraflarımı ödemek zorunda. yani motoru ben paketleyip onlara göndereceğim, onlar motoru yapıp geri yollayacaklar. bu da bir çözüm yoludur tabi. ama motor ne zaman gider.. ne zaman gelir.. hiç gerek yok. ciddi sorunlar hariç, buna gerek yok arkadaşlar. ben böyle düşünüyorum. önemli olan motosiklet keyfiniz bozulmasın. işin hızlı yürümesini istiyor iseniz, bulunduğunuz yerde servis yok ve en yakın servis çok uzak ise, önce yetkililer ile telefonda görüşünüz.. onay aldıktan sonra, eski parçayı gönderin.. yenisi gelince taktırın. belki anlıyor iseniz.. siz de takabilirsiniz. usta parası da vermezsiniz.)
    [COLOR="Red"][B]Dikkat. 6D Kuralı. Konu motosiklet olunca 4x4-10 yönlü bir sürüş dikkati gerekir.[/B][/COLOR]
    [COLOR="Red"]D1: Öne dikkat, D2: Arkaya dikkat, D3: Sağa dikkat, D4: Sola dikkat, D5: Aşağı dikkat, D6: Yukarı dikkat.[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler