Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CSS'ten dondum ve dun kaporayi alip 5,000bakimina biraktim ve bugun motorumun satisini gerceklestirip yeni sahibine teslim ettim arkadaslar.
    Artik fahri uyeniz olarak aranizdayim, umarim kabul edersiniz
    Hayırlı olsun Arkadaşım.her şey gönlünce olsun,ayrıca dostluğun,arkadaşlığın cc si olmaz tanışmaya vesile olur.senin için iyisi neyse biz ona da seviniriz.
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Arkadaşım.her şey gönlünce olsun,ayrıca dostluğun,arkadaşlığın cc si olmaz tanışmaya vesile olur.senin için iyisi neyse biz ona da seviniriz.
    Eyvallah Hocam Sagolun ;)

Motosikleti
    ninja 250 2012
    ok.fiyatla ilgili bilgi verirsen sevinirim.tşklr

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

hayırlısı olsun.fiyat nedir ne aralıkta takıldı varsa video kendinin veya aynı eksozu duyabilleceğim bir yer yardımcı olursan sevinirim.tşklr

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı lyoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok.fiyatla ilgili bilgi verirsen sevinirim.tşklr

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

hayırlısı olsun.fiyat nedir ne aralıkta takıldı varsa video kendinin veya aynı eksozu duyabilleceğim bir yer yardımcı olursan sevinirim.tşklr
    ???

Yanlis mi oldu acaba?

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Arkadaşlar, Ninja nın parça fiyatları, bulunabilirliği ve servisi nasıl?
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı ielapoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar aranıza katılmayı düşünen biriyim kısmetse Ağustos'ta ehliyeti aldıktan sonra. Şimdi iki sorum olacak birincisini aradım ama bulamadım.

1- 2012 modelin yeşil rengi eski modellerden farklı bir tonda mı? Sanki eski modellerin yeşil rengi daha üst cclerden de farklı gibi geldi.

2- Bu ilanda bulunan motor tanıdık mıdır buradan acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79614616/detay

Beyaz rengi çok cezbediyor şu an ama 2011 model harici beyaz bulunmadığından sıkıntı oluyor anladığım kadarı ile.

Ayrıca Ejlover motorun çok başarılı olmuş 2-3 günle kaçırdım sanırım videolar da ayrı bir harika idi :(

Arkadaşımın eski motosikleti bu satan arkadaş sanırım bir defa düşmüş satan arkadaşım öyle söylemişti. Lastikleri ilanda yazan ebatlar Michelin marka beraber taktırmıştık mono kapak ilanı veren arkadaşta duruyor olması lazım biz öyle vermiştik.
    ielapoc bunu beğendi.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee ben 1.9 lt koydum ne olacak şimdi gitti motor sen yazarken internetten araştırmıştım 1.4 lt okumuştum bir site de filtre değişmediği için 1.4 lt koymuştum
    bişi olmaz en fazla yağ kapağında terleme yapar.

ustaya git şırınga ve hortumla çektir yağı. benimde başıma gelmişti
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Ninjacilar nooldunuz yaa? Ben motoru sattim forum durdu

Havalar sicacik mis gibi neden herkes kabuguna cekildi yaw?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R

Aramızda motor alamayanlar var ondandır
    ejlover bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

Belkide herkes gezmeye verdide kendini forumu unuttu
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Motor olmayinca ben de muhabbete sardim iste ama kimse yok ortada
    metci ve dreamkiller bunu beğendiler.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    CSS'ten dondum ve dun kaporayi alip 5,000bakimina biraktim ve bugun motorumun satisini gerceklestirip yeni sahibine teslim ettim arkadaslar.
    Artik fahri uyeniz olarak aranizdayim, umarim kabul edersiniz
    vay be dostum!!! :( hayırlı olsun umarım alanda satanda pişman olmaz.. Sen ne fahrisi bilakis gecek uyemizsin kardeşim.. umarım yeni alacagın motorunda seni ninjan kadar mutlu eder.. tekerin hep düz basar..

son bir kaç gündür bayagı yol yaptım iş nedeni ile ama 4 tekerle.. o yüzden kızıma hasretim üst safhada.. bu aksamda stüdyo var ama yarın aksam istanbul tutmasın beni
    ejlover bunu beğendi.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    9600km deyim.onumuzdeki hafta bakıma gidicem.adamlar nasıl yapmışsa 9500km yi gecicence yanık yag kokusu gibi koku gelmeye basladı.aynı olay 4600km de 5000bakım önceside yasamıstım. 10 000bakımda hidrolik sıvısı değişiyomu arkadaslar?yaşını yeni doldurdu. önerirmisiniz?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bugun kocaelide otogar cevresindeki beyaz ninja burdan mi arkadaslar ?

arkadaşlar merhaba...
    yeni bir kask almak istiyorum. kask için bütçem 300 tl kadar malesef :( bana önerecek model veya marka varsa yardımınızı
    bekliyorum...şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı aliazgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba...
    yeni bir kask almak istiyorum. kask için bütçem 300 tl kadar malesef :( bana önerecek model veya marka varsa yardımınızı
    ls2 al derim. o fiyata iyi bir ls2 alirsin. dikkat et alirken gunes vizorlu olanini al icten. cok isine yariyor yaz gunu. birde caminin kenarlarinda buhar pedi takmak icin klipsli olsun. buhar onleyici yaninda satmazlar ama caminin o sekilde klipsli olanindan al ilerde istersen ayrica alirsin. bagzi uyaniklar cami degistirip baska bir modelin klipssiz camini takiyorlar. tongaya dusme arkadas.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    arkadaşlar merhaba...
    http://www.anesmotor.com/?urun-1225-...tikli-Kask.htm

Daha iyisini bulamassın o fiyata.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    arkadaşlar merhaba...
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 al derim. o fiyata iyi bir ls2 alirsin. dikkat et alirken gunes vizorlu olanini al icten. cok isine yariyor yaz gunu. birde caminin kenarlarinda buhar pedi takmak icin klipsli olsun. buhar onleyici yaninda satmazlar ama caminin o sekilde klipsli olanindan al ilerde istersen ayrica alirsin. bagzi uyaniklar cami degistirip baska bir modelin klipssiz camini takiyorlar. tongaya dusme arkadas.
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir de su siteye girip (http://sharp.direct.gov.uk/) almayi dusundugunuz kaskin ne kadar guvenilir olduguna bakin. Arabalardaki carpisma testlerinde oldugu gibi bagimsiz olarak kasklara ayni testleri uygulayan kurumun web sitesidir.

Bu arada bir dip not: Icten cikma vizorler v.s. bunlarin hepsi kaskin darbe emiciligini azaltan ve uzak durulmasi gereken eklentiler! Kask var kask var arkadaslar. Evet kafanizin karpuz gibi yarilmasini engeller belki cogu kask, ama yine de beyin kanamasi gecirmenizi engelleyen az sayida kask var. Kaldi ki yakin zamanda kaybettigim arkadasim sapasaglam olmasina ragmen beyin kanamasindan hakki rahmetine kavustu....

Kimse yanlis anlamasin ama ben kaska butcem su kadar diger ekipmana bu kadar bahanesini kabul etmiyorum. Motordan kisin butceyi ekipmana aktarin arkadaslar. Ya da acele etmeyin 2-3ay gec alin motoru, ya da motor varsa binmeye 2-3 ay sonra baslayin ama ekipmani duzgun alin. Sonucta sizin caninizi koruyan TEK SEY alacaginiz ekipmanlar. Motoru degisseniz de ekipmaniniz sizde kaliyor!

O yuzden oturup tekrar bir dusunun: "CANINIZA BICTIGINIZ BUTCE NE KADAR?"

Motosikleti
    ninja 250r
    Bir de su siteye girip (http://sharp.direct.gov.uk/) almayi dusundugunuz kaskin ne kadar guvenilir olduguna bakin. Arabalardaki carpisma testlerinde oldugu gibi bagimsiz olarak kasklara ayni testleri uygulayan kurumun web sitesidir.

Bu arada bir dip not: Icten cikma vizorler v.s. bunlarin hepsi kaskin darbe emiciligini azaltan ve uzak durulmasi gereken eklentiler! Kask var kask var arkadaslar. Evet kafanizin karpuz gibi yarilmasini engeller belki cogu kask, ama yine de beyin kanamasi gecirmenizi engelleyen az sayida kask var. Kaldi ki yakin zamanda kaybettigim arkadasim sapasaglam olmasina ragmen beyin kanamasindan hakki rahmetine kavustu....

Kimse yanlis anlamasin ama ben kaska butcem su kadar diger ekipmana bu kadar bahanesini kabul etmiyorum. Motordan kisin butceyi ekipmana aktarin arkadaslar. Ya da acele etmeyin 2-3ay gec alin motoru, ya da motor varsa binmeye 2-3 ay sonra baslayin ama ekipmani duzgun alin. Sonucta sizin caninizi koruyan TEK SEY alacaginiz ekipmanlar. Motoru degisseniz de ekipmaniniz sizde kaliyor!

O yuzden oturup tekrar bir dusunun: "CANINIZA BICTIGINIZ BUTCE NE KADAR?"
    sharp testinde outletteki kaskı bulamadım.sanırım teste tabi tutulmamış. ama kask hava yastık vs. den bahsediyor.güzele benziyor. ama dayanıksız da olabilir. benim söylediğim kaskta 5 üzerinden 4 yıldız almış. yanlar teste göre iyi ön arka tepe çok iyi gözüküyor ls2 de. ama birde şu var,arkadaşım shoei ile xr1000 modeliydi sanırım, çok süratli bir şekilde karşıdan gelen arabaya çarptı,ön camdan girip nerdeyse arka camdan cıkacaktı. 1 aya yakın hastanede yattı.kafası hariç heryeri kırıldı. özetle shoei kendini çok iyi kanıtlamış bir kask. ama tuzludur da. ejonunda dediği gibi cana kaç para ayırdıgın önemli. Buarada ejo fotolardaki beyaz diner ceketin çok güzel kardeş. kaça aldın hatırlıyomusun =?
    ejlover bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    arkadaslar sharp ın testinde LS2 nin bir çok modeli 4 yıldız alarak ortalamanın biraz üstünde kask yaptıklarını görebilirsiniz. bunun yanısıra shoei ve arai nin bile bu testlerden 3 yıldız almıs kaskları var.. bence kask alınırken ejo nun dediği gibi sharp ve ece sonucları iyice incelenip 300 yerine 600 lira bütce ayrılmalı.. @aliazgin ne olur yanlıs anlama kardeşim en yakın örnek senin yazdıkların oldugu icin örnek olarak verdim.. kusuruma bakma..
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler