Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı dentcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar shoei-xspirit-XL marka - model -beden , 3ay sadece balaklava ile kullanılmış kaskımı satıyorum. Yeni motorda çok yatıldığı için gözümün önüne düşüyor. Bir iki ufak çizikten başka bir hatası yok tertemiz ve sorunsuz, çok şık 1000 tl ye aldım 750 ye vereceğim(400 km kullanıldı). Resmi:
    http://g1203.hizliresim.com/v/t/3ud57.jpg
    bu bedeni kullanan cok zor iyi satışlar
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru dusunuyorum belkıde sahıbı bu sıtedır motordan anlamam 4 parca boya var denıyor acaba dustudemı oldu uoksa sasede sornmu var kafam cok karısık sadece olay grenajsa sorun deıl elbet bende duserım ama baska bırseyse sorun yasamakta ıstrmıyorm sızce nedersınız

ılgılı ılan:sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-acil-satilik-ninja-79401964/detay/
    4 parça yan grenaj derken neyi kastediyor ki... zaten motorda 2 parça kuyruk, 2 parça yan 1 adet kafa grenajı var...

fotoğrafların hepsi karanlıkta çekilmiş. gündüz çekilen fotoğraf varsa iste. boyalı parçaların fotoğraflarını iste. durduğu yerde devrilmesi varsa problem olmaz ama çarpma yada kaza olduysa bir usta ile bakmak gerekir.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 parça yan grenaj derken neyi kastediyor ki... zaten motorda 2 parça kuyruk, 2 parça yan 1 adet kafa grenajı var...

fotoğrafların hepsi karanlıkta çekilmiş. gündüz çekilen fotoğraf varsa iste. boyalı parçaların fotoğraflarını iste. durduğu yerde devrilmesi varsa problem olmaz ama çarpma yada kaza olduysa bir usta ile bakmak gerekir.
    Araba olsa usta dolu cevrem de ama motordan anlayan yok yarn acıp servısle konuscam expertız yapıyorlar mı dıye ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu motoru dusunuyorum belkıde sahıbı bu sıtedır motordan anlamam 4 parca boya var denıyor acaba dustudemı oldu uoksa sasede sornmu var kafam cok karısık sadece olay grenajsa sorun deıl elbet bende duserım ama baska bırseyse sorun yasamakta ıstrmıyorm sızce nedersınız

ılgılı ılan:sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-acil-satilik-ninja-79401964/detay/
    kardeşim nasıl bir kaza yaptığını bilmiyorsun değermi 9000 tl vermeye...ucuz olacak diye

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim nasıl bir kaza yaptığını bilmiyorsun değermi 9000 tl vermeye...ucuz olacak diye
    pekı boyalı olsa boyasız dıyen bır satıcı olsa anlasılır mı? Yanı araba gıbı boya olcumu yapılabılır mı oda bır rısk dıye dusunuyorum.. Ikıncı el gercektn zor

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Mr.Cihans sana nezamana lazım. Ağustosu beklersen benimkini satayım sana. Bir üstü için para denklemeye çalışıyorum. Ağustos gibi çıkarcam elden,650 kle alcam.Düşünürsen genelden veya özelden mesaj at.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mr.Cihans sana nezamana lazım. Ağustosu beklersen benimkini satayım sana. Bir üstü için para denklemeye çalışıyorum. Ağustos gibi çıkarcam elden,650 kle alcam.Düşünürsen genelden veya özelden mesaj at.
    kısmet olursa bu sezon motora bınmek ıstıyorum yanı bır ay ıcınde nınja bulursam guzel alıcam yoksa sıfır cbr125 alıcam sızınkı kac modeldı kac tl ozeldn atın ıstersenız

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bedeni kullanan cok zor iyi satışlar
    hemen bozma adamın moralini... benim gibi koca kafa olan çok var piyasada

bedeni tam bana göre aslında bell marka almayı düşünüyorum şu aralar
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    pekı boyalı olsa boyasız dıyen bır satıcı olsa anlasılır mı? Yanı araba gıbı boya olcumu yapılabılır mı oda bır rısk dıye dusunuyorum.. Ikıncı el gercektn zor
    motorda bakılacak yerler vardır..sadece boya olarak düşünme iyi bir ustaya baktırıp motor almakta fayda var senin göremediğini iyi bir usta görebilir.2. el her zaman risktir.

Motosikleti
    ninja 250
    bugün öğlen akrapovic eksozlu siyah ninja vardı bir tane cennette,o burdanmı ?

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen bozma adamın moralini... benim gibi koca kafa olan çok var piyasada

bedeni tam bana göre aslında bell marka almayı düşünüyorum şu aralar
    shoei XL
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Yaklaşık 6.5 aydır Ninjamı bodruma sokup brandasını çekmiştim. Dün nihayet fırsat buldum. Acaba akü bitmiş midir korkusuyla çıkardım. Sanki daha dün bırakmışım gibi ikiletmedi bile. Dokunduğumda başladı gürül gürül... Bunu da tecrübe etmiş oldum...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Sen genede bir 6 ay daha yatirma birak akusunu toparlasin ninjan :-)

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79631832/detay Arkadaşlar motorumu satıyorum askere gidiyorum düşünenler varsa arayabilir beni

Motosikleti
    ninja 250
    ninjaların koltuğuna el atan varmı ? sanki biraz sert gibi geliyor bana

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninjaların koltuğuna el atan varmı ? sanki biraz sert gibi geliyor bana
    sınıfına göre fena değil lan :D schooter sele konforumu bekliyosun aletten efe :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

arkadaşlar merhaba,

ben ninjamın yakıtını hesapladım.sanki bana biraz çok yakıyor gibi geldi.kilometreye 24 krş yakıyor.
    sizlerin yorumlarınızı hatırlıyorum 15 krş falan diyordunuz. benmi yanlış hatırlıyorum yoksa benim ninjamda mı sorun var.
    fazla diyorsanız yetkili servise götüreyim bi.

arkadaşlar yorum yapan olmamış, herkese normal geldi sanırım bu yakıt )
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250
    yakıtı hesaplamadım ama habire benzin alıyorum bende,banada fazla yakıyor gibi geldi,ama ben ninja alalı bin km oldu belki hala alışamamışımdır gereğinden fazla devirli kullanıyor olabilirim,sorun benden kaynaklı olabilir dimi

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı aliazgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

ben ninjamın yakıtını hesapladım.sanki bana biraz çok yakıyor gibi geldi.kilometreye 24 krş yakıyor.
    sizlerin yorumlarınızı hatırlıyorum 15 krş falan diyordunuz. benmi yanlış hatırlıyorum yoksa benim ninjamda mı sorun var.
    fazla diyorsanız yetkili servise götüreyim bi.

arkadaşlar yorum yapan olmamış, herkese normal geldi sanırım bu yakıt )
    Beyler yapmayin 250 cc motorlara biniyoruz ve hacmine gore super performans aliyoruz.. Dolayisi ile ne kadar ekmek ne kadar kofte durumu mevcut.. Ben performansindan memnun oldugum motorumun yakitindan hic sikayetci degilim... Hic hesaplamadim hic dusunmedim yeterki beni yolda birakmasin tekeri hep duz bassin..

arkadaş hemen celallenme. daha önceki yorumlara istinaden yazmıştım ben bu yorumu. bende yeni motor kullanıcısı olduğumdan, yaşadığım şeyin normalmi anormalmi olduğunu merak ettiğim için sordum.
    ayrıca eğer az yaktırma ihtimal,i varsa neden böyle bişey yapmayalım değil mi ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler