Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah boyattım aldım ?
    Kaça boyattın acaba bende boyatmayı düşünüyorumda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    arkadaslar 2010 2011 nınjasını satmayı dusunen varsa ozelden mesaj atsın. Hesabımı denk getırırsem cbr 125 beklemıcem daha ılk motorum nınja olsn napalım.

Dıp not pazarlıksız son fıyatıyla yazarsanız tok satıcı olarak degıl yanı

dentcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Pztesi sattım ninjamı 400 km deydi sol grenaj çatlaktı 9.750 tl ye verdim. Her gece sizi takip atmeye devam edicem çünkü bizim abonelikte tıkkkkk yok.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı dentcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pztesi sattım ninjamı 400 km deydi sol grenaj çatlaktı 9.750 tl ye verdim. Her gece sizi takip atmeye devam edicem çünkü bizim abonelikte tıkkkkk yok.
    kac modeldı hayırlı olsn yenı mtor falan mı alıcaksınız

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    az önce caddebostan-suadiye sahilde gördüğüm yeşil ve arkası damalı olan ninja ve üsküdar sahilde gördüğüm beyaz ninja burdanmıdır arkadaşlar ???

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Değerli arkadaşlar bende 2012 Ninjamı almış bulunuyorum şuan rodaj aşamasındayım uzun zamandır değerli tecrubelerinizi takip ediyorum herkese iyi sürüşler diliyorum Saygılar..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Karate_Tıger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar bende 2012 Ninjamı almış bulunuyorum şuan rodaj aşamasındayım uzun zamandır değerli tecrubelerinizi takip ediyorum herkese iyi sürüşler diliyorum Saygılar..
    rengim yeşil ya ninja dediğin yeşil olur arkadaşlar ya :D
    Karate_Tıger bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    hayırlıolsun k.tiger
    Karate_Tıger bunu beğendi.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:13 ----------

Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ccman 160lık arka lastıgı takınca son hızda ne kadar bır dusme oldu acaba
    150 yi geçmedim daha,rodajdayım.yakıt 18krş/km ye düştü .550 km oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:24 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaça boyattın acaba bende boyatmayı düşünüyorumda
    arkadaşım arka çamurluk boyalı olarak 100 e yaptırdım.zaten bu gün karbon fiber "3m" yaptırdım boyanın anlamı kalmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:27 ----------

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo ccman senınkide guzelmiş benımkıde '09 model. kazasız belasız kullan inşallah.
    arka çamurluk gerçektne hoş olmuş. güle güle kullan.. bu arada yaptırmak isteyen 3-4 kişi olduk galiba
    sagol arkadaşm seninde tekerin düz bassın.sağlıcakla

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:29 ----------

bu da Angel.motoru görünce deliye dönen lastiklerini kemiren beni motordan kıskanan yaratık )

Uploaded with ImageShack.us

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    http://img4.imageshack.us/img4/1576/240320124995.th.jpg
    http://img31.imageshack.us/img31/315...0124994.th.jpg
    http://img855.imageshack.us/img855/1...0124993.th.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:13 ----------

150 yi geçmedim daha,rodajdayım.yakıt 18krş/km ye düştü .550 km oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:24 ----------

arkadaşım arka çamurluk boyalı olarak 100 e yaptırdım.zaten bu gün karbon fiber "3m" yaptırdım boyanın anlamı kalmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:27 ----------

sagol arkadaşm seninde tekerin düz bassın.sağlıcakla

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:29 ----------

bu da Angel.motoru görünce deliye dönen lastiklerini kemiren beni motordan kıskanan yaratık )
    http://img252.imageshack.us/img252/3...2438411585.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Dostum Allah kazadan beladan korusun. Çok güzel olmuş motorun. Özellikle ön cam ve yan tarafı harikulade...
    Birde 160 lık lastik sorun çıkarmadımı? Biraz büyük kaçar gibi?

hiç sorun cıkarmadı michelin pure power 2 .180 lik takacaktım ama jant değişmek gerekiyordu

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    hiç sorun cıkarmadı michelin pure power 2 .180 lik takacaktım ama jant değişmek gerekiyordu
    Yol tutuşta ve performansta bir değişiklik oldu mu? Çünkü stok lastiklerin çok kalitesiz olduğunu biliyorum. Ön kaldı mı aynısı. Hangi marka ve fiyat :D merak ettim...

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    O lastigin gercek genisligi 151mm zaten bi sorun cikarmaz.

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    2011 aralık 21 trafik çıkışlıydı....siyah ,400km deydi ve sadece sol grenajı çatlatmıştım (düştüm). Suadiyede eczacı kuryesi bir arkadaşa verdim. Hayırlısıyla kullansın. Sıfır sayılır. Hayrını görsün.... Ama erken satmışım R6 nın üstünde duramıyorum ninja 250 de çok rahatmışım şimdi anladım millet alma alma diyordu...... Keşke Z 750 falan alsaydım... Ninja 250 ye benziyor...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı dentcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 aralık 21 trafik çıkışlıydı....siyah ,400km deydi ve sadece sol grenajı çatlatmıştım (düştüm). Suadiyede eczacı kuryesi bir arkadaşa verdim. Hayırlısıyla kullansın. Sıfır sayılır. Hayrını görsün.... Ama erken satmışım R6 nın üstünde duramıyorum ninja 250 de çok rahatmışım şimdi anladım millet alma alma diyordu...... Keşke Z 750 falan alsaydım... Ninja 250 ye benziyor...
    Hayirlisi olsun dostum.. Keske biraz daha ninjanin tadini cikarsaydin neyse..

arkadaşlar merhaba,

ben ninjamın yakıtını hesapladım.sanki bana biraz çok yakıyor gibi geldi.kilometreye 24 krş yakıyor.
    sizlerin yorumlarınızı hatırlıyorum 15 krş falan diyordunuz. benmi yanlış hatırlıyorum yoksa benim ninjamda mı sorun var.
    fazla diyorsanız yetkili servise götüreyim bi.

Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol tutuşta ve performansta bir değişiklik oldu mu? Çünkü stok lastiklerin çok kalitesiz olduğunu biliyorum. Ön kaldı mı aynısı. Hangi marka ve fiyat :D merak ettim...
    üzerindekileri (IRC) 6 km kullandım,o da lastikçiye gitmek için,bilemiyorum üzerindekilerin ne olup ne olmadığını.isteyen olursa satarım.

michelin power pure2 ön 120x60x17 arka 160x60x17 montajı balansı 950

bu lastiği seçmemdeki sebepte; çift hamurlu olması,konfor ve emniyet.alttaki linkte açıklaması var.
    http://www.michelinpowerpure.com/en/...logy.html#2ct-

Motosikleti
    Honda cb125e
    bu motoru dusunuyorum belkıde sahıbı bu sıtedır motordan anlamam 4 parca boya var denıyor acaba dustudemı oldu uoksa sasede sornmu var kafam cok karısık sadece olay grenajsa sorun deıl elbet bende duserım ama baska bırseyse sorun yasamakta ıstrmıyorm sızce nedersınız

ılgılı ılan:sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-acil-satilik-ninja-79401964/detay/

Motosikleti
    Honda cb125e
    bu motoru dusunuyorum belkıde sahıbı bu sıtedır motordan anlamam 4 parca boya var denıyor acaba dustudemı oldu uoksa sasede sornmu var kafam cok karısık sadece olay grenajsa sorun deıl elbet bende duserım ama baska bırseyse sorun yasamakta ıstrmıyorm sızce nedersınız

ılgılı ılan:sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-acil-satilik-ninja-79401964/detay/

Motosikleti
    Ducati 899 Panigale
    Arkadaşlar shoei-xspirit-XL marka - model -beden , 3ay sadece balaklava ile kullanılmış kaskımı satıyorum. Yeni motorda çok yatıldığı için gözümün önüne düşüyor. Bir iki ufak çizikten başka bir hatası yok tertemiz ve sorunsuz, çok şık 1000 tl ye aldım 750 ye vereceğim(400 km kullanıldı). Resmi:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler