Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ninja ma diyorum ki ”sana karbon cok yakisiyor” siyah alan arkadaslar size uymaz yesile gider karbon.

Egzos olmaz carbon kaplama ,

1500 devirdik rodaj bitse de bi 15000 devir caksam.sehpaya kaldirip rodaji artik bitirmek istiyorum daraldim.keske zaman olsaydi da 2 Ankara yapsaydim.eziyet cekiyoz rodaj diye diye.sabah dolu da yagsa ise motor ile gider.maksat km olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Arkadaslar herkeze merhaba;

dün sabah acıbadem de ilk kazamı yaptım, düz yolda giderken sinyal vermeden dönmeye çalışan bir araç üzerime kırdı,bende direk yerdeyim tabi. Bir süre kendi çapımda şok geçirdim olduğum yerde. ambulans felan hastaneye kaldırdılar. Neyse Allah'tan birşey çıkmadı. Kask olmasaydı , beynim leblebi tozu gibi olurdu. Aman diyorum herkeze
    hayatımı zırhlı ceketim ve kaskım kurtardı. Kara kızımı sorcak olursanız onun durumu benden iyi. Sağ sinyalin kapağı çıktı ,takılcak sol sinyalin içi düştü ama sağlam takılcak. Sinyal kapağı yok sadece. Kızım sağlam ben yuvarlandım sadece :( Elinde fazladan sol ön sinyal kapağı olan varsa ben alabilirim. Yoksa led sinyal yapcam ön takımı... Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Dostum çok çok geçmiş olsun. Şükür bu kadarla atlatmışsın... Allah bir daha kaza bela vermesin...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R (2012)
    çok geçmiş olsun.. neyse ki sendede motordada ciddi hasar yok.. yollarımız tehlikeli kimin ne yapacağı belli olmuyor bazen. allah kaza bela vermesin birdaha..
    Sen aşkı ✿☣ ☼ ☁ sanmışsın..

rio_mavi geçmiş olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

dreamkiller
    karbon fiber FOLYO kaplama yapıyoruz ,

ama karbon fiber KAPLAMA dersen o başka onunla becerebilirsen yaparsın düz yüzeyleri plaka ile ya da kumaş al kapla vs vs
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...5572960/detay/

örnekleri;http://www.kompozit.net/catinfo.asp?cid=1

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkeze merhaba;

dün sabah acıbadem de ilk kazamı yaptım, düz yolda giderken sinyal vermeden dönmeye çalışan bir araç üzerime kırdı,bende direk yerdeyim tabi. Bir süre kendi çapımda şok geçirdim olduğum yerde. ambulans felan hastaneye kaldırdılar. Neyse Allah'tan birşey çıkmadı. Kask olmasaydı , beynim leblebi tozu gibi olurdu. Aman diyorum herkeze
    hayatımı zırhlı ceketim ve kaskım kurtardı. Kara kızımı sorcak olursanız onun durumu benden iyi. Sağ sinyalin kapağı çıktı ,takılcak sol sinyalin içi düştü ama sağlam takılcak. Sinyal kapağı yok sadece. Kızım sağlam ben yuvarlandım sadece :( Elinde fazladan sol ön sinyal kapağı olan varsa ben alabilirim. Yoksa led sinyal yapcam ön takımı... Herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Hocam büyük geçmiş olsun. Ucuz atlatmanıza sevindim.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=carbon+fiber+cloth

sıcakta folyo zamanla kabarıyor kalkıyor vs vs. fırsat olursa kumaş kaplama yapacağım .maksat muhabbet olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

olay bu dur

http://www.ebay.com/itm/Radiator-Gri...ht_5056wt_1101

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

bir de TR satsalardı iyi olacaktı

Motosikleti
    Yamaha
    Selamın Aleyküm arkadaşlar merhaba. Öncelikle "rio_mavi" arkadaşa çok geçmiş olsun. Gerçekten Allah korumuş. Bir zamanlar bu forumun bağımlısıydım. Hiç çıkmaz bütün gün forumdaydım. Fakat sonra elimde olmayan sebeblerden giremez oldum ve öyle bir kopukluk yaşandı. Beni Erdem abi tanır burdan. Kendisiyle yüz yüze tanışmayıda çok istedim fakat kısmet olmadı. Şimdi izninizle aklıma takılan, kafamı kurcalayan 1-2 sorum var.

Öncelikle Lise 3 öğrencisiyim. Kawasaki ninja hastasıyım ama fakat maddi durumlar el vermediğinden sadece resimlerimlerine bakabiliyorum. Bir miktar kendi biriktirmiş olduğum param var ve bu sene yaz stajım var. Ordan da biraz para gelicek ve ninja 250r değil ama zzr250 almayı planlıyorum. Motor 2004 model 9.000 km'de 4.500 tl fiyatı var illaki pazarlıkla birşeyler olur ama kafama takılan acaba bu motor beni uraştırır mı? Yedek parça, vs herhangi bir sorunla karşılaştığım zaman başımı çok ağrıtıp çok büyük masraflar açabilir mi? Herhangi bir kronik sorunu vb bir arızası varmıdır? Aranızda zzr250 kullanmış olan yada bilgisi olan varsa ve bana yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Rio kardeşim geçmiş olsun. Allah beterinden korusun dikkat edelim.
    Hondaaaaaaaa

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    @rio_mavi

Hocam büyük geçmiş olsun...
    Kendinizin ve motosikletlerinizin kıymetini bilin...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    ninja 250
    rio geçmiş olsun,ebayda gezerken böyle bişey buldum belki düşünürsün http://www.ebay.com/itm/Side-Mirror-...5f8529&vxp=mtr

Motosikleti
    ninja 250r
    sinyalli aynalar çok süpper, lakin orjinallerin yerini neyle örtücez peki ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:59 ----------

Arkadaşlar;

Motorumu satmayı düşünüyorum. İlgilenen varsa 11500TL ye vericem. Yabancıya gitmesin , Yeni lastiklerini değiştirdim 500km ya oldu ya olmadı. Akrepoviç taktım o da olsa olsa 300km önceydi. ilgilenen varsa mesaj atabilir burdan.gün içerisinde birkaç kez kontrol ediyorum. istanbul içi hafta sonları isteyen görebilir...
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250r
    [QUOTE=rio_mavi;2687313]sinyalli aynalar çok süpper, lakin orjinallerin yerini neyle örtücez peki ?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:59 ----------

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Geçmiş olsun hocam, sadece sinyal kapağı gittiyse çok iyi, sizede bişey olmamış, Yüce Allah'a her zaman şükretmek gerekir.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm arkadaşlar merhaba. Öncelikle "rio_mavi" arkadaşa çok geçmiş olsun. Gerçekten Allah korumuş. Bir zamanlar bu forumun bağımlısıydım. Hiç çıkmaz bütün gün forumdaydım. Fakat sonra elimde olmayan sebeblerden giremez oldum ve öyle bir kopukluk yaşandı. Beni Erdem abi tanır burdan. Kendisiyle yüz yüze tanışmayıda çok istedim fakat kısmet olmadı. Şimdi izninizle aklıma takılan, kafamı kurcalayan 1-2 sorum var.

Öncelikle Lise 3 öğrencisiyim. Kawasaki ninja hastasıyım ama fakat maddi durumlar el vermediğinden sadece resimlerimlerine bakabiliyorum. Bir miktar kendi biriktirmiş olduğum param var ve bu sene yaz stajım var. Ordan da biraz para gelicek ve ninja 250r değil ama zzr250 almayı planlıyorum. Motor 2004 model 9.000 km'de 4.500 tl fiyatı var illaki pazarlıkla birşeyler olur ama kafama takılan acaba bu motor beni uraştırır mı? Yedek parça, vs herhangi bir sorunla karşılaştığım zaman başımı çok ağrıtıp çok büyük masraflar açabilir mi? Herhangi bir kronik sorunu vb bir arızası varmıdır? Aranızda zzr250 kullanmış olan yada bilgisi olan varsa ve bana yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
    Abilerim bu konu hakkında bilgisi olan kimse yokmu? Yardımcı olsun bana bir fikir, akıl versin. Şöyle yaparsan daha iyi olabilir desin. Kafam çok karışık.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    A2 yi cebine koymadan sakın...
    ejlover bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Zzr 250 nin problemli bir model oldugunu duymustum.
    Zzr 250 n varsa iyi bir ustaya da ihtiyacin var derler
    Ama bunlar kulaktan duyma bilgiler...
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250r
    bence yaşın racing bir makina için çok genç. çünkü bu makinaların başına geçtiğinde hırslarına tutkularına ne yazık ki yenik düşüyorsun. Senin yerinde olsam vitessiz küçük bir motorla devam ederdim enaz 25 yaşa kadar. biliyorum bu yorumu dikkate almıyacaksındır çünkü kafanda hedef var. ama bence doğrusu almamandır.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250
    bu grubun yaş aralığı nedir ?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Arkadaşlar 15-50 ile 10-40 yağ arasında ne fark olur? Performans ve motorun sağlığı açısından (bu mevsimi dikkate alsak)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler