Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja ER
    arkadaşlar yeşil fıstığımı satıyorum satma nedeni kışa askere gidiyorum borç harç kapamam lazım..
    2009 model 26700 kmde tum bakımları zamanında yapılmıştır.Kazası yoktur.Vergsi odendı muayene '14 e kadar..Daha ptesi günü yağ+filtre değişimi oldu.uzun bi süre bakım makım ayar istemez. hayırlısı olsun..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5358055/detay/
    ..uçuyoruzz DEDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    arka lastiği 1 veya 2 cm genişletsem nasıl olur yol tutuşu filan hızdan düşermi düşsede ne kadar düşer yapan varmı 140 150lik lastik ?
    ejlover bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı tolga1994199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka lastiği 1 veya 2 cm genişletsem nasıl olur yol tutuşu filan hızdan düşermi düşsede ne kadar düşer yapan varmı 140 150lik lastik ?
    rio yapmıstı sanırsam 140 takmıstı arkaya..
    rio_mavi bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı tolga1994199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim arka lastik 150'lik. Herhangi bir yakit artisi ya da son hiz dususu olmadi. Motor lastikleri otomobil lastigi gibi degil zaten, yere degen yuzey lastigin denisligi ile birebir ayni oranda artmiyor. 150ye kadar rahatca cikabilirsiniz bir sorun yok.
    atilla_hakan bunu beğendi.

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeşil fıstığımı satıyorum satma nedeni kışa askere gidiyorum borç harç kapamam lazım..
    2009 model 26700 kmde tum bakımları zamanında yapılmıştır.Kazası yoktur.Vergsi odendı muayene '14 e kadar..Daha ptesi günü yağ+filtre değişimi oldu.uzun bi süre bakım makım ayar istemez. hayırlısı olsun..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5358055/detay/
    bakımı anladımda makım ne oluyor onu cözemedim
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    [QUOTE=dreamkiller;2680081][img=http://m.YollaYap.com/bal/1336802545423.jpg]

http://m.YollaYap.com/bal/133680260988.jpg

http://m.YollaYap.com/bal/1336802635251.jpg

http://m.YollaYap.com/bal/1336802675387.jpg

http://m.YollaYap.com/bal/1336802699466.jpg

beni cumartesi sabahın köründe işe getiren zihniyete isyanımdır bu fotograflar [/QUO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    fotolar acılmıyor kürşat kardeş ???

Motosikleti
    ninja 250
    ilk gün açılıyordu da sonra açılmamaya başladı,ama problem yok beyin bedava attım hepsini hafızaya resimlerde bikinili karılar vardı

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Arkadaşlar sol grenajı sökmeyi düşünüyorum. Bütün vidaları anladım da, radyatörün hizasında siyah plastik aksamla grenajı bağlayan iki tane plastik vidaya benzer, ama başı düz birşeyler var. O nasıl çıkar? umarım anlatabilmişimdir...

Motosikleti
    ninja 250
    @ kullanici,plastik aksamla grenajı birbirine bağlayan parçanın ortasında vida var,zaten onu tutan tek şey o plastiği sökmene gerek kalmıyor,bütün vidalar alyanla açılıyor ama bir tanesi tornavidalık ben deneye deneye çok rahat çıkarıp taktım sıkınıt çekmezsin muhtemelen

eğer grenajları biririne bağlayan en alttaki plastik vidalardan bahsediyorsan tam bir baş belası,parmaklarım kopmuştu onları çıkarana kadar,onlar birbirine geçmeli vidalar ilk önce yukarıdan basıp göbeği çıkarıyorsun sonra 2. vidayı çıkarıyorsun,düz tornavida kullanırsan rahat edersin,ama dikkat et o yuvarlak vida yerleri çok dandik hemen kırılıyor

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sol grenajı sökmeyi düşünüyorum. Bütün vidaları anladım da, radyatörün hizasında siyah plastik aksamla grenajı bağlayan iki tane plastik vidaya benzer, ama başı düz birşeyler var. O nasıl çıkar? umarım anlatabilmişimdir...
    Hocam anladim neden bahsettiginii onlardan sag ve solda ucer tane var. Ortalarindaki yuvarlak kisma bastirin cit diye acilirlar. 2si direkt karsidan bakinca gozukuyor ama biri daha yukari dogru yere bakiyor burna dogru onu unutmayin. En altta da siyah bi cikinti var onun icinde de yine alyanla sokeceginiz bir vida var.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam anladim neden bahsettiginii onlardan sag ve solda ucer tane var. Ortalarindaki yuvarlak kisma bastirin cit diye acilirlar. 2si direkt karsidan bakinca gozukuyor ama biri daha yukari dogru yere bakiyor burna dogru onu unutmayin. En altta da siyah bi cikinti var onun icinde de yine alyanla sokeceginiz bir vida var.
    Evet aynen o vidalar hocam. Çok sağol. Frank senin dediklerin en altta 3 tae vardı sanırsam...
    Hocam peki tekrar takarken bahsettiğimiz vidaları nasıl takıyoruz. Grenajı söktükten sonra o vidaları komple çıkarıp grenajı taktıktan sonra oturtuyo muyuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Birde şu yıkama olayında dikkat edeceğim birşey var mı? Her ayrıntısını yıkamayı düşünüyorum. Tazyiksiz su ile tabi. Bir sıkıntı olur mu? sünger, göstergeler falan?

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet aynen o vidalar hocam. Çok sağol. Frank senin dediklerin en altta 3 tae vardı sanırsam...
    Hocam peki tekrar takarken bahsettiğimiz vidaları nasıl takıyoruz. Grenajı söktükten sonra o vidaları komple çıkarıp grenajı taktıktan sonra oturtuyo muyuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Birde şu yıkama olayında dikkat edeceğim birşey var mı? Her ayrıntısını yıkamayı düşünüyorum. Tazyiksiz su ile tabi. Bir sıkıntı olur mu? sünger, göstergeler falan?
    Takarken de ortadaki o pimi iyice disari cikartiyorsunuz. Sonra yerine oturtup ortadaki pini yuzeye sifir olacak sekilde iceri bastiriyorsunuz cit sesi geliyo zaten oturunca ;)

iki yanin grenajlarini birlestiren alttaki o 3luyu de tornavida ile iki yanlarinda yer vardir oraya sokup tornavidayi kaldirip cikarticaksiniz ;) Takmasi daha buyuk iskence cikarmasindan ))

Yikarken ve kurularken de boyaya zarar vermeyecek mikrofiber bezler kullanin. Bi de yikamadan once bol suyla iyice islatin tozu akitin. Eksozun icine ve zincirin motorun ic kisimlarina fazla su tutmamaya ozen gosterin. Egsozun icine sakin su kacirmayin ;)
    kullaniciii ve atilla_hakan bunu beğendiler.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Arkadaşlar şuan benim motor rodajda, 4000 devir 6. viteste iken maksimum 60 km/saat hıza ulaşabiliyor. Bu normal mi acaba?
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şuan benim motor rodajda, 4000 devir 6. viteste iken maksimum 60 km/saat hıza ulaşabiliyor. Bu normal mi acaba?
    Normal, sorun yok
    enginar bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    iyi yoldasın dostum sabrına sağlık
    ejlover ve enginar bunu beğendiler.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Bu soruyu okurken bile fenalık geldi bana iyi sabrediyorsun arkadaşım...
    ejlover ve enginar bunu beğendiler.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Karbona el attım bugün yavaştan kendi ellerimle :D

Sırada zincir korumayı kaplamak ve kapkara bir cam var...
    ejlover, atilla_hakan, oNRaCe ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yoldasın dostum sabrına sağlık
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soruyu okurken bile fenalık geldi bana iyi sabrediyorsun arkadaşım...
    Sabrin sonu selamet Sonra geri gelmiyor giden
    enginar bunu beğendi.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Kullanici kardeşim ben camı yapma hoş olmuyor. Ben yaptim resimleri var önceki sayfalarda bakabilirsin.
    ejlover bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanici kardeşim ben camı yapma hoş olmuyor. Ben yaptim resimleri var önceki sayfalarda bakabilirsin.
    Atilla dostum, şimdilik camı kaplama yapmayacağım, koyu renk bir tane ebaydan sipariş vermiştim. O gelsin hoşuma gitmezse yapmayı düşünüyorum açıkcası. Benim hoşuma gidiyor. Yeşile iyi oluyor bence. Şimdilik beklemedeyim yani...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler