Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    bilemedim.. eski sayfalarda öyle bir paylaşım hatırlamıyorum ama gözümden kaçmışda olabilir.. Bir bakmakta fayda var..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sevipalma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamamdır ben kurcalıyım teşekkür ederim.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Can genel bakımını yaptım, yağ, filtre, antifreeze, fren balataları...vb Ayrıca karbüratörünü temizledik, depoyu temizledik, egzoz çıkışlarındaki contalarını yeniledim....vb başladım ufak ufak elimi yağlamaya
    Abi yardım lazımsa gelebilirim. Elimi yağa sokmaktan üşenmem. Hele konu motosiklet temizliği, bakımı, yada dağıtmamız gerekiyorsa yağ bidonuna bile girebilirim
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhanyor sinyaller güzel olmus.
    Ellerine saglik.
    Itiraf etmeliyim ki motosikletten cok o brandanin altindaki araba ilgimi cekti
    Klasik birsey galiba
    Markasi modeli nedir acaba?
    ) otoparka gidince sinsice brandasini kaldirir bakarim

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı sevipalma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu düşündüm O kadar parçayı tekrar sök tak zor geldi Sanayide çamurluk yapıyorlarmış sitede yaptıran varmı acaba aklıma o geldi şimdi araştırırken. Nasıl duruyor mantıklımı
    grenaj.net

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Kürşat ön farı iptal ettim, önümü göremiyorum gece, aydınlatma için bir yolu var mı ?
    - Kürşattan gelecek muhtemel cevap ise ''Mum koy '' ...

Plakalıkları iptal ederseniz sırtınız çamur olur, lastikleri sökerseniz motor gitmez, arkaya 180 lik teker takarsanızda zincir dönmez arkadaşlar...

Herkezin yeni yılı kutlu olsun...
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürşat ön farı iptal ettim, önümü göremiyorum gece, aydınlatma için bir yolu var mı ?
    - Kürşattan gelecek muhtemel cevap ise ''Mum koy '' ...

Plakalıkları iptal ederseniz sırtınız çamur olur, lastikleri sökerseniz motor gitmez, arkaya 180 lik teker takarsanızda zincir dönmez arkadaşlar...

Herkezin yeni yılı kutlu olsun...
    Sağol abi seninde.
    Mum koy, hahaha güzelmiş bu yaa
    HaYaBuSa_35 bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki ninja 250R düşünüyor :)
    slm. Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Bi sorum olcak. 2010-2011-2012 kawa 250r ler arasında ciddi bir performans farkı varmı. Yade önemli olan bir yenilik? Almayı düşünüyorum kaçırdığım bi detay olmasın. Tesekkürler

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Kadran rengi degisik okadar.geri kalanin alayi ayni.hic bi fark yok.

Motosikleti
    Kürşat abi, Murat abi ben jant şeridi aldım prosev marka biraz dandik bir aparatı var bir türlü çekemedim şeridi. Nasıl halledebilirim? Şu keitinin şerit çekme aparatlarından var onlarda 10-12 lira, zaten jant şeridini 12 liraya aldım. Belki bir yol gösterebilirsiniz diye sorıyım dedim.

dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ani bir kararla akü almak için yola çıkıp, kendime yeni yılda hediye etmek için motoruma dün tiger full karbon egzost taktırdım. Daha önceden hiç araştırmadım diğer markalara göre kalite olarak nasıldır diye, fakat sonuç beni fazlasıyla tatmin etti. Bu egzostu taktırdıktan sonra dikkat etmek gereken noktalar var mıdır acaba?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    2013 model ninja 250 r beyaz ve kirmizi renk modifiyeli olanlar turkiyeye gelcekmi ve fiyati ne olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

2013 model ninja 250 r beyaz ve kirmizi renk modifiyeli olanlar turkiyeye gelcekmi ve fiyati ne olur?

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Olm murat ne iş lan farı neden iptal ettin? Buna benim bile verebilecek tavsiyem kanka sen iptal ettiğin iptali, iptal et tekrar yansın farın.. Biz gündüz bile görünememekten çekiniyoruz sen far iptal ediyorsun

Can ben muratın motoruna yaptım ama aparatlı değil elimle çekmiştim.. Zor bir olay ve sana tavsiyem şeriti bu zamanlar değil, havalar biraz daha ısınınca uygula ki adam gibi yapışsın.

Tiger? Benim çok hoşuma giden bir mevzu.. Türkiye'de de bu işlerin yapılabileceğinin kanıtı.. Dikkat etmen gereken tek husus sesin rehavetine kapılıp ara gazı vererek yakıt sarfiyatını artıırmamanı tavsiye ederim iyi günlerde kullanın..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Arkadaşlar benimde son zamanlarda canımı sıkan ve forumlarda araştırdığım kadarıyla normal bir durum olan zincirlerimdeki yöresel paslanmalar, bunları temizlemek için en uygun yolun temizleme spreylerindan ziyade bildiğimiz ve kokusunu sevdiğimiz mazot olduğunu öğrendim. Sanırım telli bir fırça ve bir molotof kokteyllik mazotla (benzin istasyonundan mazot istediğimde karakoldan kağıt vs. istemeleri beni iyice kıllandırdı) bu işi halledebilirim ama ilk defa yapacağım için tam olarak nelere dikkat etmem gerektiğini ve bu işin inceliklerini daha önceden bu yoldan geçmiş arkadaşlarımdan öğrenmek isterim.

Daha önce yazılanlar gibi ellerimi mazota yağa sokmayacaksam tamir işini neden kendim yapıyorum ki

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger? Benim çok hoşuma giden bir mevzu.. Türkiye'de de bu işlerin yapılabileceğinin kanıtı.. Dikkat etmen gereken tek husus sesin rehavetine kapılıp ara gazı vererek yakıt sarfiyatını artıırmamanı tavsiye ederim iyi günlerde kullanın..
    Akrapovic ve Yoshimura gibi herkes tarafından tavsiye edilen modellerin yannda Tiger'ın yerli üretim olması ve yarı yarıya fiyatının cazipliği yüzünden aklıma yatmıştı, ama daha önce hiç sesini duymamıştım ve etrafımda kullanan biri de yoktu. Tiger'ın iletişim adresine çekincelerimi belirten bir mail attım ve bana hemen geri dönüş yapan Adem bey beğenmediğim takdirde koşulsuz iade edebileceğim garantisini verince satın aldım. Şu an çok memnunum, oldukça tok ve trafikteki görünürlüğümü arttıran bir sesi var. Tiger'ın müşteriye olan ilgisi ve malının arkasında durması da bu markayı tercih etmemde büyük rol oynadı açıkçası.
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı dunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrapovic ve Yoshimura gibi herkes tarafından tavsiye edilen modellerin yannda Tiger'ın yerli üretim olması ve yarı yarıya fiyatının cazipliği yüzünden aklıma yatmıştı, ama daha önce hiç sesini duymamıştım ve etrafımda kullanan biri de yoktu. Tiger'ın iletişim adresine çekincelerimi belirten bir mail attım ve bana hemen geri dönüş yapan Adem bey beğenmediğim takdirde koşulsuz iade edebileceğim garantisini verince satın aldım. Şu an çok memnunum, oldukça tok ve trafikteki görünürlüğümü arttıran bir sesi var. Tiger'ın müşteriye olan ilgisi ve malının arkasında durması da bu markayı tercih etmemde büyük rol oynadı açıkçası.
    Merhaba Tunç abi. Benim adım Can.
    Tiger'in hangi modelini aldın acaba abi? Aklımda bulunsun belki ileride bende güzel birşeyler yapabilirim.

Selam Can!

benim aldığım modelin linki aşağıda, bana 730 liraya maloldu. En büyük artısı ise stok egzostuna kıyasla çok çok hafif olması.

http://www.tigerexhaust.com/egsoz-mo...2010-2012.html

Motosikleti
    Selam Can!

benim aldığım modelin linki aşağıda, bana 730 liraya maloldu. En büyük artısı ise stok egzostuna kıyasla çok çok hafif olması.

http://www.tigerexhaust.com/egsoz-mo...2010-2012.html

Teşekkür ederim abi sağol. Ünlem felan koyunca dedim yanlış birşey mi yazdım Yazdıklarımı gözden geçirdim tekrar

Bir dergide sorumlu editör olduğum için Türkçe'yi çok düzgün yazmaya alıştım, ünlemi de o yüzden kullandım. Kötü bir niyetim yoktu gerçekten.

Motosikleti
    Bir dergide sorumlu editör olduğum için Türkçe'yi çok düzgün yazmaya alıştım, ünlemi de o yüzden kullandım. Kötü bir niyetim yoktu gerçekten.
    Yok abi sağol, yanlış anlamadım şaka olsun gülelim diye dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler