Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi üstteki ilk 3 fotoğrafta ki gibi yapma mı diyorsun

Çok teşekkür ederim abi. Allah razı olsun güzel dileklerin için. Gözüm gibi bakıyorum. Haftanın 3 günü yıkamaya gidiyor, 1 günü pasta cila yapıyorum.
    Can selam.. Yukarıdaki motor çok yakısıklı senin motorununda o hale gelmemesi icin bir engel yok zannımca... alt sakal icin forumda bir arkadas baslık actı kendisi fiber den yapıyor maliyetide oldukça düşük.. Başlığın linkini bulamadım.. sen bir arat kesin rastlarsın.. İlk olarak şu el ceplerinden kurtulman lazım.. sonrasında ne yapabilirime gelirsek eğer ;

Oldum olası Subaru İmpreza nın Mavi rengi ve sarı jantlarına hayran olmusumdur.. Senin motorunun rengi masallah çok güzel. Bence jantları ve bazı aksamı şu şekilde yaparsan güzel olabilir ;

Yani iyi bir kombinasyon olur ve görsellik artar diye düşünüyorum.. Hatta sonrasında arka amortisör yaylarınıda aynı renge boyatabilirsin süper olabilir.. Ama haftada 3 kere yıkatma makinayı boyasına yazık
    hayvan bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can selam.. Yukarıdaki motor çok yakısıklı senin motorununda o hale gelmemesi icin bir engel yok zannımca... alt sakal icin forumda bir arkadas baslık actı kendisi fiber den yapıyor maliyetide oldukça düşük.. Başlığın linkini bulamadım.. sen bir arat kesin rastlarsın.. İlk olarak şu el ceplerinden kurtulman lazım.. sonrasında ne yapabilirime gelirsek eğer ;

Oldum olası Subaru İmpreza nın Mavi rengi ve sarı jantlarına hayran olmusumdur.. Senin motorunun rengi masallah çok güzel. Bence jantları ve bazı aksamı şu şekilde yaparsan güzel olabilir ;
    http://g1212.hizliresim.com/14/p/h3jtm.jpg

Yani iyi bir kombinasyon olur ve görsellik artar diye düşünüyorum.. Hatta sonrasında arka amortisör yaylarınıda aynı renge boyatabilirsin süper olabilir.. Ama haftada 3 kere yıkatma makinayı boyasına yazık
    Abi ilaçla yıkatıyorum ve ardından pasta cila çekiyorum Sonrasında makinaya içim gidiyor. Gören birdaha bakıyor. Bende düşünüyorum ama alt sakal için dediğin başlığı bende bulamadım. Abi sana zahmet tekrardan bir aratabilirsen çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Abi ilaçla yıkatıyorum ve ardından pasta cila çekiyorum Sonrasında makinaya içim gidiyor. Gören birdaha bakıyor. Bende düşünüyorum ama alt sakal için dediğin başlığı bende bulamadım. Abi sana zahmet tekrardan bir aratabilirsen çok sevinirim.
    Abi tamam aranan kan bulundu. Buldum sayfayı. Buyur burayada paylaşıyorum. Belki sanada lazım olur.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ve-tamiri.html
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    evet bulmuşsun.. benim tokura zincir muhafazasına yekpare yapılmış arka çamurluk sipariş ettim ocak ayında takarım bakalım nasıl olcak..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bulmuşsun.. benim tokura zincir muhafazasına yekpare yapılmış arka çamurluk sipariş ettim ocak ayında takarım bakalım nasıl olcak..

Sende bu arkadaştanmı sipariş ettin abi?

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    http://www.sahibinden.com/104208251

Benim kızın ilanının son linki...
    Twin, atilla_hakan ve ibopaşa bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kürşat abi nasıl olmuş sence Bilgisayarda birşeyler karaladım kendi kendime fikrini alıyım istedim
    dreamkiller bunu beğendi.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx

merhaba arkadaşlar , uzun zamandır pek giremiyordum buralara ama
    KeaSH-07, Twin, rio_mavi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    beyazıda başka bi güzel
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Allah nazardan saklasın Ali abi. Fotoğraflarda ki apache'yi kullanma şansın oldumu acaba hiç? Yada kullanan arkadaşın memnun mu? Sana zahmet arkadaşının fikir ve görüşlerini alırsan sevinirim. Bende ybr 125 var. Apache almayı düşünüyormuş dersin. Bakalım ne dicek.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Allah nazardan saklasın Ali abi. Fotoğraflarda ki apache'yi kullanma şansın oldumu acaba hiç? Yada kullanan arkadaşın memnun mu? Sana zahmet arkadaşının fikir ve görüşlerini alırsan sevinirim. Bende ybr 125 var. Apache almayı düşünüyormuş dersin. Bakalım ne dicek.

amin saolasın kardesim.

evet apachi yi kullandım , güzel motor ama ybr den inip ona binmeni tavsiye etmem. sonucta apachide de titreşim var, ve 125 cc den inipte geçmen yerine amacın naked ise biraz daha birikim yapıp cbf 250 yada ybr 250 alabilirsin benim tavsiyem , çok bi fark yok.
    senın motorun daha konforlu ve iyi
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin saolasın kardesim.

evet apachi yi kullandım , güzel motor ama ybr den inip ona binmeni tavsiye etmem. sonucta apachide de titreşim var, ve 125 cc den inipte geçmen yerine amacın naked ise biraz daha birikim yapıp cbf 250 yada ybr 250 alabilirsin benim tavsiyem , çok bi fark yok.
    senın motorun daha konforlu ve iyi

Teşekkür ederim abi. Aslında ybr'yi satmak pek aklımda yok ama ilk alacağım motosiklet Apache'ydi, ybr kısmet oldu. Aklım Apache'de kaldı ondandır herhalde

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    böyle bi motorun ederi nedir,sen satmayı düşünsen ne kadar istersin ?
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba, ismim Tunç ve kasım ayında aldığım ninjamla aranıza katılmış bulunuyorum. Geçen sürede bin bir zorlukla rodajı tamamladım ve ilk bakımının ardından son bir haftadır yağışlı havalar yüzünden garajda uyutmaktayım. Çok yoğun olan iş hayatım yüzünden azimli bir okuyucuydum fakat kış yüzünden işler biraz sakinleşti ve artık aktif olarak katılabilirim buraya.

bakım sırasında.
    Twin, KeaSH-07, rio_mavi ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı dunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, ismim Tunç ve kasım ayında aldığım ninjamla aranıza katılmış bulunuyorum. Geçen sürede bin bir zorlukla rodajı tamamladım ve ilk bakımının ardından son bir haftadır yağışlı havalar yüzünden garajda uyutmaktayım. Çok yoğun olan iş hayatım yüzünden azimli bir okuyucuydum fakat kış yüzünden işler biraz sakinleşti ve artık aktif olarak katılabilirim buraya.

bakım sırasında.
    http://a1212.hizliresim.com/14/r/h63uu.jpg
    Hoş geldiniz. Kalıcı olmanız dileğiyle

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Dunc kardes Allah kaza bela vermesin.Sanırım üstündeki tekerler orjinalleri. Cok uzatmadan değiştir o ırc leri. Buzda dans yapma iyi günlerde kullan.

Tekno Ali kardeş içimi dağladın. Özlemişim ege sahillerini. Fotoğrafta görünce içim gitti yine. Bu yaz bi ege turu artık şart oldu banada...

Çok teşekkürler Murat, lastikler orijinalleri hala. Hatta şu an arka tekerlekte saplanmış bir çivi var. Yolların kuru olduğu bir günü bekliyorum. İlk iş gidip yeni bir set michelin taktıracağım.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Ali Kardeşim sana beyaz bir mono kapak şart
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı dunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bakım sırasında.
    http://a1212.hizliresim.com/14/r/h63uu.jpg
    Selam Tunç öncelikle aramıza hoşgeldin, eğer biraz daha yakın olsaydın "haftasonları gel beraber çıkalım kar kış kıyamet vızgelir motor üzerindeyken" derdim ama plakaya bakınca bayağı mesafe varmış arada diyorum. Bahara doğru Ankara'ya bir yolculuk düşünüyorum kısmet olursa orda görüşürüz artık

Bu arada bende orjinal lastikleri kullanıyorum, benden daha uzun süre kullanan arkadaşlarımın tavsiyelerini her zaman dikkate alırım. Zaten böyle böyle öğrendim her türlü teferruatı, ki hala da öğreneceğim çok şey olduğuna eminim. Herkesin yeni yıla en iyi şekilde girmesi dileklerimle.

Hoşbuldum tekrardan, benim de yerler kuruyken haftasonları çıkasım var, ama uzakmışız baya. Havalar ısındığı günlerde benim de İstanbul planlarım var, bilenlerden birşeyler kapabilmek çok önemli gerçekten. Ne kadar motosiklet kullanabiliyor olsamda, tecrübelilerin deneyimlerini aktarmasıyla öğreneceğim çok şey var hala. Burası da bunun için insanı kendi evindeymiş gibi hissedebileceği bir yer.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Arkadaşlar hoş geldiniz hayırlı olsun motorlarınız tekeriniz düz bassın.. Uzun süre Ninja 250R kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki lastiklerinizi değiştirdiğiniz zaman sürüş farkına inanamayacaksınız.. Motora binmenin amacı sadece motora binmek değildir, madem biriniz istanbuldasınız biriniz ankarada, çıkın abantta buluşun sucuk ekmeğinizi yiyin, göl kenarında çayınızı için.. Önemli olan bir yere gitmek değildir, motorla bir yere gitmektir.. Biz geçen yaz yaptık ve hayatımın en zevkli sürüşlerinden biriydi, bir grup ankaradan geldi biz istanbuldan.. Ortada buluştuk.. Lakin şu mevsim CANKURTARAN geçidi motor için üzücü olabilir malum soğuklar.. Saygılar sevgiler tekrar hoşgeldiniz..
    rio_mavi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler