Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    [QUOTE=dreamkiller;2761979]ibo işin aslı şu ki, sen küçücük bir noktaya rötüş yaparsın, motoru almak için gelen adam o noktayı farkeder yok efendim motorda komple boya var ...vb bissürü basını agrıtır anlatamazsında rötüş yapılan yerin ne kadar küçük bir yer olduğunu.. eğer fırsatın varsa yapma derim ama abi gözüme çirkin geliyor çok diyorsanda rötüş yapmadan önce o noktayı iyice fotografını cek, uzakdan, yakından detaylı fotolar sonrasında eğer böyle bir problem yaşarsan alacak kişiye gösterecek bir şeyin olsun..[COLOR="Silver"]

Dreamkiller nasıl olmuş ufak rötüş güzel durmuşmu

ccman, enginar ve dreamkiller bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyyyyyyyyyyy bleeeeeeeeee ben bunları şimdi gördüm iyi mi !
    Abi daha neler neler buldum ;) Tüm işim bitince motorla tüm plastikleri karbonla değiştirip noktayı koyucam =D
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ibopaşa

aaaleti janjanlı yapmışsın.bir de diğer tarafın resmini koy bakalım sağdan

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi daha neler neler buldum ;) Tüm işim bitince motorla tüm plastikleri karbonla değiştirip noktayı koyucam =D
    nerde o buldukların ? hele bi adresleri fışkırt bu tarafa
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    ibopaşa

aaaleti janjanlı yapmışsın.bir de diğer tarafın resmini koy bakalım sağdan

nerde o buldukların ? hele bi adresleri fışkırt bu tarafa
    http://www.r1-forum.com/ Arat bi dolu marka çıkıyo. Hatta custom falan yapan yerler var ;) Ama ben Akrapovic setlerden giderim gibi ;) Ya da GYTR (Yamaha'nın resmi modifiye markası ;))
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Yanmaz boya çok güzel yaptı egzozu

ejlover, ccman, Felon ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://c1208.hizliresim.com/10/1/bbq0l.jpg
    budur işte tebrik ederim iyi iş çıkarmışsın.
    ibopaşa bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    budur işte tebrik ederim iyi iş çıkarmışsın.
    Eyvallah sağol abi, daha bitmedi yapacaklarım

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    @ibopaşa yakışmış hocam tebrikler, güzel yapmışsın
    ibopaşa bunu beğendi.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition

Dreamkiller nasıl olmuş ufak rötüş güzel durmuşmu

http://b1208.hizliresim.com/10/1/bbnc1.jpg
    ibo çamurluğu nerden temin ettin.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibo çamurluğu nerden temin ettin.
    Grenaj.net Atatürk otosanayi 2. kısımda yalnız boyasız şekilde yapılıyor, boyada ayrı bir mesele

hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı misanthrope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar,

4-5 aylik kawasaki ninja kullanicisiyim(2012 ninja siyah). Forumlarda gezerken buraya rastladim ve sizin tecrubelerinizden faydalanmak isterim.

Motorumdan cok memnunum ancak lastikleri icime sinmiyor. Arastirdigimda fabrika lastiklerinin turk asfaltina uyumlu olmadigi gibi yorumlar gordum(japon astfaltina uyumluymus). Ustaya sordugumda pek bu konu hakkinda bilgisi yoktu ve lastikler iyi durumda sonra degistir dedi. Fakat icime sinmedi, ara ara kaymaktayim. yol tutusundan memnun degilim. Arastirdim ettim, soyle bir ilan buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3001583/detay/. sanirim alacagim ama sizden de yorum almak istedim. Bir de ben kisin da motorumu kullanmak istiyorum, kislik tekerler var midir? Siz kisin naparsiniz ne edersiniz?
    Merhaba,
    Motorun üstündekiler tahta gibi lastik. İlandaki lastiklerle daha iyi yol tutuş elde edersin fakat fiyat yüksek. Buz motora da bak.
    Daha da iyi yol tutuşu olan pilot power da takabilirsin. Bu modelde arka için 150/60 den başlıyor. Orijinalden geniş olması bir soruna yol açmıyor.
    Pirelli Diablo Rosso II de çok tavsiye edilen bir lastik. Yol tutuşu çok övülüyor. 140/70 den başlıyor. 2011 Junior cup için hazırlanan ninjalarda bu kullanılmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

http://c1208.hizliresim.com/10/1/bbq0l.jpg
    Güzel olmuş.
    Egsoz sacını nasıl hallettin? (Arkadaşlar benim de ihtiyacım var. Yok mu egsoz sacı olan?)
    Egsoz boyası nasıl yapıldı?

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Grenaj.net Atatürk otosanayi 2. kısımda yalnız boyasız şekilde yapılıyor, boyada ayrı bir mesele
    kesme delme işlemi oluyor mu motor da ben de yaptırmayı düşünüyorum.
    Hondaaaaaaaa

hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Olmuyor, orijinali söküp bunu takıyorsun. 1dk. da takılıyor.
    Sağ tarafta tutan bir şey yok, bu yüzden ben küçük bir delik açtırıp plastik kelepçe ile sabitledim. Egsozun arkasında kalıyor, hiç görünmüyor.
    Altına da küçük lastik parçası yapıştırdım, ses yapmasın diye.

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Kesme delme olmuyor,zincir korumalığını çıkartıyorsun yerine bunu takıyorsun sağ tarafta vida takacak yer olmadığı için isteğe göre silikon sıkıyorsun( oktay-ccman silikonlatmamıştı ve memnundu benim içime sinmedi silikon attırdım , en ufak bir pisliğe girdiğim zaman iç kısımlar komple çamur oluyordu, bu çamurluk baya işime yaradı tavsiye ederim..fiyatıda uygun 100TL
    Saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Başar arkadaş egzoz korumasını boyacı bişeyle parlattı ama ne olduğunu bilmiyorum çizikler belli olmuyo gibi şimdilik idare ediyoruz çaktırtmadan
    atilla_hakan ve hayvan bunu beğendiler.

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Arkadaşlar hala kararsızım Ninja250R mı yoksa CBR250R mı almak konusunda. Yaklaşık 319 sayfa var ve çok uzun. Kısaca Ninja250R'nin avantajları , görebileceğim max. hızı , dezavantajlarını söyler misiniz ? Kısmetse gelecek aya motorsikletimi almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Yanmaz boyayıda burdan almıştım Ceceman varya hani Oktay hakkını yemeyelim sağolsun o sölemişti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6384228/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

Alıntı blow07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hala kararsızım Ninja250R mı yoksa CBR250R mı almak konusunda. Yaklaşık 319 sayfa var ve çok uzun. Kısaca Ninja250R'nin avantajları , görebileceğim max. hızı , dezavantajlarını söyler misiniz ? Kısmetse gelecek aya motorsikletimi almayı düşünüyorum. Teşekkürler.
    Hoşgeldin arkadaşım şahsi fikrim her konuda ninja daha iyi ama açık açık paran varsa al! ekonomi diosan honda al yedek parça sıkıntın olmaz, benzini az yer satması kolaydır vs vs...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Ninja yedek parça fiyatları bildikleri:
    Yan grenajlar adet fiyatı 950 tl
    kafa grenajı 750 tl
    sinyal adet 100 tl
    egzoz 2000 tl
    böyle uzayıp gidiyor 12 liraya aldığın motoru yedek parça olarak toplamaya kalkarsan 50000 tl ye geliyor bildiklerim bunlar
    Saygılar..

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hoşgeldin arkadaşım şahsi fikrim her konuda ninja daha iyi ama açık açık paran varsa al! ekonomi diosan honda al yedek parça sıkıntın olmaz, benzini az yer satması kolaydır vs vs...
    Açıkçası ben Ninja'ya öncelik veriyorum. Para sıkıntısı demeyelimde 2009 Runner ST'mi sattım bu 2 motordan birisini almak için. 1 ayım var almak için son maaşımı bekliyorum. İnşallah temiz birşey bulursam kaçırmayacağım. İlginize çok teşekkür ederim

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:57 ----------

Ninja yedek parça fiyatları bildikleri:
    Yan grenajlar adet fiyatı 950 tl
    kafa grenajı 750 tl
    sinyal adet 100 tl
    egzoz 2000 tl
    böyle uzayıp gidiyor 12 liraya aldığın motoru yedek parça olarak toplamaya kalkarsan 50000 tl ye geliyor bildiklerim bunlar
    Saygılar..
    Honda'nında bundan pek aşağı kalır yanı olacağını zannetmiyorum.Birde CBR250'leri araştırayım. Ama öncelik Ninjada şimdilik

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Açıkçası ben Ninja'ya öncelik veriyorum. Para sıkıntısı demeyelimde 2009 Runner ST'mi sattım bu 2 motordan birisini almak için. 1 ayım var almak için son maaşımı bekliyorum. İnşallah temiz birşey bulursam kaçırmayacağım. İlginize çok teşekkür ederim
    İstanbul yeniköyde honda satış noktası var motorumu almadan bir saat önce oraya gidip cbr250 bakmıştım, satıcı bu sana söylediklerimi aynen bana sölemişti, bende düşünücem deyip çıkmıştım dükkandan 2 km ileride daytona motor var içerde ninja olduğundan bile haberim yoktu sadece bakmak için durdum ninjayı farkettim iki sarıldım motora ve satın aldım
    Ne olursa olsun Kawasakinin havası bir başka arkadaş şimdiden hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    Honda CBR250R
    İstanbul yeniköyde honda satış noktası var motorumu almadan bir saat önce oraya gidip cbr250 bakmıştım, satıcı bu sana söylediklerimi aynen bana sölemişti, bende düşünücem deyip çıkmıştım dükkandan 2 km ileride daytona motor var içerde ninja olduğundan bile haberim yoktu sadece bakmak için durdum ninjayı farkettim iki sarıldım motora ve satın aldım
    Ne olursa olsun Kawasakinin havası bir başka arkadaş şimdiden hayırlı uğurlu olsun
    Çok teşekkür ederim. CBR250 alan hemen satıyor nedense anlamışta değilim

Honda'nında bundan pek aşağı kalır yanı olacağını zannetmiyorum.Birde CBR250'leri araştırayım. Ama öncelik Ninjada şimdilik
    Grenaj fiyatları 6'da biri. Sinyaller aynı. Demin uzun uzun yazdım parça fiyatlarını ama ninjacılar kızar, burada ne işi var diye düşünüp sildim .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler