Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    sinyaller geldi arkadaslar, bir iki foto paylasayim dedim. en yakin zamanda takacagim insallah..

dreamkiller bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    YAWW seytanda bazen durtmuyo diyil yani sat 300cc ninja al diyo. kereta pek bi yakışıklı yaww. mersinde 2.el 14bine var.yakın olsa takasa gircemde cok uzakmış

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAWW seytanda bazen durtmuyo diyil yani sat 300cc ninja al diyo. kereta pek bi yakışıklı yaww. mersinde 2.el 14bine var.yakın olsa takasa gircemde cok uzakmış
    gidelim, alıp gelelim!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seneye bi boy büyük ninjaya geç daha iyi olmaz mı
    @dreamkiller Bolu'ya gelemedim ya içimde kaldı valla seneye yaza şu etkinliği tekrarlayalım
    Foruma yeni katılan arkadaşlar da hoşgelmişler sefa getirmişler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    olur valla yapalım.. Motora biniyorsunuz değilmi millet? Hazır istanbulda güneşi gördük fırsatı kaçırmayalım..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

merhabalar arkadaşlar ben istanbulda yaşıyorum. yeni üye oldum.şuan motorum yok ama 2013 fuarını bekliyorum.duruma göre ya ninja 250r ikinci el yada ninja 300 almak istiyorum.duruma göre karar vercem.ikisi arasında çok gidip geliyorum.biri uygun ama eski model diğeri görüntü olarak on numara ama çok pahalı:(.nasip kısmet bakalım...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar Sucuk ekmek partisi yapıyoruz...
    Pendik Marina Migrosta Cuma akşamı 19:30 da buluşuyoruz.

Arkadaşlarınızıda alın gelin tanışmış oluruz
    http://www.motojektif.com/etkinlik/1...Ekmek-Partisi/
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    ninja 250r
    AHA DA ETKINLIK VAR... BEN GELEBILIRIM BELKIM...

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    eksik kalma murat benim tokur yatıyor servisde.. Bir ik problemi vardı çektik servise bakalım hayırlısı
    rio_mavi bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksik kalma murat benim tokur yatıyor servisde.. Bir ik problemi vardı çektik servise bakalım hayırlısı
    Hayırdır abi neyi var canavarın? Havalar soğuk iyi bakmadın üşüttün valla tokur'u
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    ninja 250r
    Benim Sıla'nın maşallahı var. Satılmayı bekliyor tertemiz cilalı gıccır gıccır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...04208251/detay

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Motosiklet satmak için en uygun km aralığı nedir sizce acaba? Kaç binden sonra satılmalı?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06607271/detay
    arkadaslar 7000 nakite veriyor mototas onden ve yan karenaj dan boya varmis 2009 model 6400 km de km orjinalmi sizce fiyat uygun gibi geldi sizce alimi motoru. Sizce niye ucuz bi dumen olmasin? Cbf 150 alcaktim kronik yag yakmasi yamaha karburatorleri ariza veriyomus ybr ler.

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    3 saatlik bir ugrastan sonra sonunda montaji temiz bir sekilde tamamladim. karanlik ortamda telefon ile otoparkta ancak bu kadar cekebildim. sonuc bence cok harika oldu fotolarda pek iyi gozukmuyor. sinyallerdeki led ler orjinal sinyal ve ortadaki stoptan bariz bir sekilde daha parlak ve gorunur.

sol sinyal aktifken bu sekilde bir goruntusu var.

frene bastigimizda stop lambasiyla beraber sinyallerdeki stoplarinda isik kuvveti ayni anda artiyor. yani bir nevi suanda motorumda 3 tane stop lambasi var. zaten avrupa birligi ulkelerinde bu sinyaller varken stop lambasi kullanma zorunlulugu kalmiyor. herturlu testler izinler sertifikalar alinmis ama Turkiye de ne kadar gecerlidir orasi mechul
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250r
    Engin Kardeş aslında bu soru sadece Türkiyede sorulan bir soru, '' Motoru kaç binde satayım''. Arkadaş bu ülkede 10 000kmden sonra insanlar motor bitik gözüyle bakıyorlar. Halbuki bakımını yap,yağını suyunu eksik etme 100 000 km gider bu araçlar. Sonuçta bir teknoloji var. Araba aldığında nasılki 300.000 görüyo anca sıkıntılar başlıyor, bu da onun gibi. Lakin bizim insanımız 150.000km de araba alır abi çok temiz araba aldım der,11.000km de motor görünce abi sen bunla yol yapmışsın derler. O yol yapmışsın diyenlere tek diyeceğim balkonda dursun diye almadık kardeş biz bu motoru.

Barodi dostum makinaya baktım, tereddütte kaldım.Muhtemelen trimer kaydında hasar vardır.Alım satımı zor olur diye fiyat düşüktür. Bizim motorlar alümünyum şase değiller. Çelik şase olduğundan daha sağlamlar. Kazada şasede yamulma olmamışsa al sür, ama satarken sende sıkıntı yaşarsın trimerde birşey warsa.Krenajın boyasını takma çokta kafana yakından bak nasıl durduğuna.Yalnız krenajları yeniliycem dersen orda bi durcan,o biraz masraf açar.
    hayvan ve kagy48 bunu beğendiler.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Orhanyor sinyaller güzel olmus.
    Ellerine saglik.
    Itiraf etmeliyim ki motosikletten cok o brandanin altindaki araba ilgimi cekti
    Klasik birsey galiba
    Markasi modeli nedir acaba?

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Hocam motoru aldım 10.000 km sonra satayım diye kasmayın.. Evet düşük cc li motorlarda 10.000 km yapayım acemiliğimi atayım modundayız. Bunu bende bu şekilde yaptım lakin bir sonraki basamak olan büyük cc li motorunuza yazık etmeyin. Aslında onda senin becerebildiğinden daha fazlasının olduğunu unutmayın. Şimdi ben bunları birkaç başlık altında toplamaya karar verdim şöyleki ;

1- ABİ BU YETMİYOR ; Bunu söyleyeni nerede duyarsam duyayım agzına kürekle vuracam bundan sonra neye yetmiyor lan? Ne yaptında yetmiyor? Pisttemisin? Derdin ne senin motorunla..

2- ABİ 250 DEN SONRA 1000 LİK OLURMU? Bu çok daha vahim bir durum Bunun agzına kürek değil keser sapı falan lazım.. Olur annem olur, hayde al bir litrelik makina sende kurtul bizde senden kurtulalım...

3- ABİ MODEL YILI 2010 DAN AŞAĞI OLAN MAKİNAYA BİNİLMEZ : Valla öyle bir biniliyorki.. Öylede güzel biniliyorki.. Hele elin anahtar tutuyorsa, yağa girdim pantolonum pislendi derdin yoksa, işin garip tarafı bu iş sende tutkuysa ve mazoşist yönün ağır basıyorsa binilir.. 2006 model motoruma almadan önce az kalsın 2001 model bir Kawasaki ZRX1100 alıyordum. Keşke alsaydım şimdi arasam bulamayabilirim o makinadan

Üstüne üstlük yurt dışında motor kullanan ve ilgi duyan herkesin garajında mutlaka topladıkları eski model bir motorları var Bunda kolay parça bulabilmeleri en büyük etken tabiki bizde işler bu şekilde ilerlemiyor ama e-bay saolsun herşeye kolayca ulaşılabiliyor artık..

Yani uzun lafın kısası motoruna gönlünce bin, kilometrelerce kullan.. Hep şikayet ediyoruz motosiklete taşıt gözüyle bakılmıyor ülkemizde diye bir araba aldığınızda nasıl en az 3 sene biniyoruz peki neden her yıl motosiklet değiştirmeye çalışıyoruz??? daha kendimiz motosiklete vasıta muamelesi yapmıyoruz ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır abi neyi var canavarın? Havalar soğuk iyi bakmadın üşüttün valla tokur'u
    Can genel bakımını yaptım, yağ, filtre, antifreeze, fren balataları...vb Ayrıca karbüratörünü temizledik, depoyu temizledik, egzoz çıkışlarındaki contalarını yeniledim....vb başladım ufak ufak elimi yağlamaya
    hayvan ve ibopaşa bunu beğendiler.

sevipalma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın, Çok kısa bir şey sormak istiyorum vaktinizi almadan. Plakalık iptali yaptım fakat ninja haklı olarak kafama kadar çamur atıyor sizce bunu önlemenin yolu varmıdır.

Teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    çamurluğu geri takmak
    ibopaşa ve rio_mavi bunu beğendiler.

sevipalma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu düşündüm O kadar parçayı tekrar sök tak zor geldi Sanayide çamurluk yapıyorlarmış sitede yaptıran varmı acaba aklıma o geldi şimdi araştırırken. Nasıl duruyor mantıklımı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler