Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eneee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Alıntı tmsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sosis çantayı arkaya mı bağlıyosunuz, topcase için demir taktırıp oraya çanta ya da çadır bağlamak gibi bişey mi, depo üstü çanta çok küçük değil mi ? ben seyahatlerimde genellikle sırt çantasını önden takıyorum.
    Paylaştığım fotoğrafta kırmızı okla gösterdiğim yeşil ip strap dediğim şey. Ucunda kemer gibi bir metal var ve bu metal sayesinde istenildiği kadar sıkı bağlanarak sosis çanta seleye sabitleniyor. Dolayısıyla topcase için takılması gereken demirlere ihtiyaç yok, çanta doğrudan sele üzerinde. Sarı okla gösterdiğim ise sosis çantanın kendisinde bulunan strap'ler. Çantanın hem altında hem de üstünde oluyor. Onları da fotoğrafta görüldüğü gibi motorun hem solundaki hem de sağındaki peglere geçirdim. Bazı sosis çantalarda bu strap'ler olmuyor, dert değil. Bu arada motor aksesuarı satan mağazalarda strap bulunabilir.

Sırt çantası da bir seçenek. Daha az eşyam olduğunda sosis çanta kullanmıyorum, sırt çantası yeterli oluyor.

Depo üstü çanta ise vazgeçilmezim. Kısa mesafe, uzun mesafe fark etmiyor. Nereye gidersem mutlaka yanımda. GIVI'nin ürününü kullanıyorum. Ruhsat, cüzdan, su şişesi, kaskımın yedek vizörü gibi pratikçe ulaşmam gereken şeyleri de bu çantaya koyuyorum. Çok çok kullanışlı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı eneee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaştığım fotoğrafta kırmızı okla gösterdiğim yeşil ip strap dediğim şey. Ucunda kemer gibi bir metal var ve bu metal sayesinde istenildiği kadar sıkı bağlanarak sosis çanta seleye sabitleniyor. Dolayısıyla topcase için takılması gereken demirlere ihtiyaç yok, çanta doğrudan sele üzerinde. Sarı okla gösterdiğim ise sosis çantanın kendisinde bulunan strap'ler. Çantanın hem altında hem de üstünde oluyor. Onları da fotoğrafta görüldüğü gibi motorun hem solundaki hem de sağındaki peglere geçirdim. Bazı sosis çantalarda bu strap'ler olmuyor, dert değil. Bu arada motor aksesuarı satan mağazalarda strap bulunabilir.

Sırt çantası da bir seçenek. Daha az eşyam olduğunda sosis çanta kullanmıyorum, sırt çantası yeterli oluyor.

Depo üstü çanta ise vazgeçilmezim. Kısa mesafe, uzun mesafe fark etmiyor. Nereye gidersem mutlaka yanımda. GIVI'nin ürününü kullanıyorum. Ruhsat, cüzdan, su şişesi, kaskımın yedek vizörü gibi pratikçe ulaşmam gereken şeyleri de bu çantaya koyuyorum. Çok çok kullanışlı.

http://i64.tinypic.com/t9wfhf.png
    anladım, tesekkürler bilgi için , ben artçıyı da hesaba katarak söylemiştim. bu yüzden demir şart heralde benim için
    eneee bunu beğendi.

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Ktm ailesi merhaba...
    İnazuma ile takas düşünenleriniz olursa şayet...ilan numaram 326387048..
    532 5770173 numaram...
    Kazasiz belasiz sürüşler sizlere..

The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    kendi çekimim

hsnogz41 bunu beğendi.

hsnogz41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150-cbr 600fa-crf 250l-spacy-duke 390- dio

Duke 390 ile r25 düzlükteler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Gözümüz aydın yeni DUKE 8 kasımda tanıtılıyor.

ktmdukes.com

The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    geliyor acaba teknik özelliklerde değişiklik varmı yoksa sadece kasamı

Beyler selam,

18000 limit var. Duke 390 ile Yamaha mt 25 arasında kaldım. Size 390 kullanıcısı olarak danışmak istedim. Alacağım Duke 13K Mt 25 ise 2k km'de. İkisininde çok fazla ekstrası var. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada 3000 km'de 2016 Model 390'la aranıza katıldım tercihimi 390'dan yana yaptım. 1500-2000 TL aralığında garantiden çıkmadan güzel bir egzos taktırabilir miyiz?
    Motorla ilgili sayfaları okumaya başlayacağım şimdi dikkat etmemiz gereken şeyleri, tüyoları siz de kısaca yazmak isterseniz, oryantasyon yapıyorsanız yeni başlayanlara severek katılırım ve okurum

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı hsnogz41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=1owL...&feature=share

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=q3Y4...&feature=share
    R25 195 yapıyodu hani....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Alıntı ozgurdegi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada 3000 km'de 2016 Model 390'la aranıza katıldım tercihimi 390'dan yana yaptım. 1500-2000 TL aralığında garantiden çıkmadan güzel bir egzos taktırabilir miyiz?
    Motorla ilgili sayfaları okumaya başlayacağım şimdi dikkat etmemiz gereken şeyleri, tüyoları siz de kısaca yazmak isterseniz, oryantasyon yapıyorsanız yeni başlayanlara severek katılırım ve okurum
    Öncelikle hayırlı olsun. Yetkili servis sadece Akrapovic ve Tiger satıyor. Fakat başka marka taktın diye de garantiden çıkacağını düşünmüyorum. Servis Tiger'ı 500 liraya satıyor. Düşük devirde ses güzel fakat yükselince pancar motoruna dönüşüyor alet. Akrapovic'in fiyat 5000 TL'yi geçik vaziyette, Euro üzerinden satılıyor ve her geçen gün artıyor. Mivv veya Leo Vince tavsiye edebilirim. Mivv aşağıda vereceğim sitede bulabilirsin fakat Leo Vince için Türkiye'de distribütör var mı bilmiyorum.

http://www.motoliz.com/Mivv-Egzoz,LA...#labels=1254-2

Alıntı sinan.erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun. Yetkili servis sadece Akrapovic ve Tiger satıyor. Fakat başka marka taktın diye de garantiden çıkacağını düşünmüyorum. Servis Tiger'ı 500 liraya satıyor. Düşük devirde ses güzel fakat yükselince pancar motoruna dönüşüyor alet. Akrapovic'in fiyat 5000 TL'yi geçik vaziyette, Euro üzerinden satılıyor ve her geçen gün artıyor. Mivv veya Leo Vince tavsiye edebilirim. Mivv aşağıda vereceğim sitede bulabilirsin fakat Leo Vince için Türkiye'de distribütör var mı bilmiyorum.

http://www.motoliz.com/Mivv-Egzoz,LA...#labels=1254-2

Teşekkürler. Mivv gidip taktırabileceğim mesafede bunlardan birini en yakın zamanda taktıracağım. Servis için hangi yeri önerirsiniz Avrupa Yakasında?

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Teşekkürler. Mivv gidip taktırabileceğim mesafede bunlardan birini en yakın zamanda taktıracağım. Servis için hangi yeri önerirsiniz Avrupa Yakasında?
    Şimdiye kadar 1 kere servis faslım oldu. Onu da Karaköy Atamoto'da yaptırdım. Avrupa yakasında opsiyon çok. Ben memnun kaldım ama diğer opsiyonlardan da memnun kalan bir çok kullanıcı var.

Alıntı sinan.erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiye kadar 1 kere servis faslım oldu. Onu da Karaköy Atamoto'da yaptırdım. Avrupa yakasında opsiyon çok. Ben memnun kaldım ama diğer opsiyonlardan da memnun kalan bir çok kullanıcı var.
    Eyvallah Sinan Sağol.

Arkadaşlar facebook grubu varsa paylaşır mısınız?

arkadaşlar bu alet için önerebileceğiniz elcik koruması var mı? orijinalinin fiyatı çok yüksek.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı eneee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i64.tinypic.com/t9wfhf.png
    Depo üstü çantası olarak GIVI'nin hangi modelini kullanıyorsunuz?
    Anladığım kadarıyla çok büyük değil, şık duruyor.

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Arkadaşlar facebook grubu varsa paylaşır mısınız?
    Var

(on karakter)

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Arkadaslar merhaba
    Yeni duke 390 hakkinda bir 390 kullanicisi olarak neler dusunuyorsunuz ?
    Suan inazuma kullaniyorum yeni duke 390 geldiginde almayi dusunuyorum

Olumlu ve olumsuz yanlarini soyleyebilirseniz sevinirim tesekkurler

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Bende aranıza katıldım arkadaşlar..Duke'lendim...

hsnogz41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)