Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Chimaera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu nerden bulabilirim acaba? Birde fiyati nedir? Takmasi kolay oldu mu acaba?
    ben çinden aldım, kalyoncu motor da vardı ama şuan olmadığı gözüküyor, internette baktım ama maalesef bende bulamadım, ufak tefek işlem gerekiyor ama o kadar zor değil.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Çıkmadı valla net marka model varsa, herkesin takabileceği bir kolaylıktaysa süper olur.
    kdiner yardımcı olabilirse çok makbule geçer.
    Akşam bulup buraya link koyacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

Çıkmadı valla net marka model varsa, herkesin takabileceği bir kolaylıktaysa süper olur.
    kdiner yardımcı olabilirse çok makbule geçer.
    Ve işte azımli sıçan duvarı deler misali azimle arayıp buldum
    https://tr.letgo.com/tr/i/motosiklet...8-e5482c467564
    kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Azim için tebrikler ama tam aynisi degil sanirim kdiner koruma saydam ve daha şık görünüyor. Zaten Çin'den almış, Aliexpresi kurcalayayım biraz.

Anladığım kadarıyla popüler olmasına rağmen çok sağlam bir aksesuar pazarı yok bu Pulsar'ın universal bir ürün bulup uyarlama yapmamız gerekecek.

Sol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Azim için tebrikler ama tam aynisi degil sanirim kdiner koruma saydam ve daha şık görünüyor. Zaten Çin'den almış, Aliexpresi kurcalayayım biraz.

Anladığım kadarıyla popüler olmasına rağmen çok sağlam bir aksesuar pazarı yok bu Pulsar'ın universal bir ürün bulup uyarlama yapmamız gerekecek.
    Valla dostum bu modeli bir pulsarda gördüm ve acaip Güzel olmuştu.
    Saydamı da güzel ama bunun motor üzerinde duruşu efsane güzel.
    Dostum sen bunu al tak beğenmezsen ben senden alacağım verip paranı.
    kdiner bunu beğendi.

Simsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu şekil elçik koruma kaktım.

http://www.hizliresimyukle.com/images/2017/02/07/4.jpg
    Üstat koruma demirine taktığın çakar mi ? Çakarsa paylaşırsan çok makbule geçer (aliexpress linki de olur farketmez )

Dostlar herkese selamlar,

700 sayfaya yaklaşmış konu. Son 20 sayfasına baktım, sorularımın cevapları var mıdır diye ama pek bulamadım. Yakın zaman içinde kısmetse pulsar alacağım. 200 NS'lerdeki stop etme sorunu çözüldü mü? 2. el 2016 model alacağım büyük ihtimalle. Karşıma böyle bir sorun çıksa çözümü var mıdır? Çok kararsız kaldım arkadaşlar. Sırf bu sorunun cevabını bulmak için üye oldum. Yeni başlayan biri için bu sorunlar hayati midir?

Çok sağolun.
    Teşekkürler.

Motosikleti

benim aldığım ürün bu ve linki bu.

https://tr.aliexpress.com/item/New-A...708.0.0.qAJRLE

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı Simsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat koruma demirine taktığın çakar mi ? Çakarsa paylaşırsan çok makbule geçer (aliexpress linki de olur farketmez )
    benim aldığım sis farı tek mod, üç modlu olanlar sıkıntı yapıyor bazen biri çakıyor bazen birisi o yüzden tek mod olanı aldım ve kumandalı çakar devresine bağladım, kumanda dan mod değiştirebiliyorum.
    sis farı linki bu.
    https://tr.aliexpress.com/item/One-M...708.0.0.r7nN0u

bu üç modlu isterseniz bu model de alabilirsiniz.
    https://tr.aliexpress.com/item/1pair...708.0.0.DrIZCK

kumandalı çakar devrem de bu.
    https://tr.aliexpress.com/item/1PC-4...708.0.0.DrIZCK

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı umutcankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

700 sayfaya yaklaşmış konu. Son 20 sayfasına baktım, sorularımın cevapları var mıdır diye ama pek bulamadım. Yakın zaman içinde kısmetse pulsar alacağım. 200 NS'lerdeki stop etme sorunu çözüldü mü? 2. el 2016 model alacağım büyük ihtimalle. Karşıma böyle bir sorun çıksa çözümü var mıdır? Çok kararsız kaldım arkadaşlar. Sırf bu sorunun cevabını bulmak için üye oldum. Yeni başlayan biri için bu sorunlar hayati midir?

Çok sağolun.
    Teşekkürler.
    2016 model motoru yeni aldım henüz 45km de biraz daha kullanınca unutmaz isem cevap veririm şimdilik bir sıkıntım yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

arkadaş benim ki gibi almış hoşuna gitmeyince sprey boya ile içerden boyamış ve resimdeki şekli almış gayet güzel duruyor.

Motosikleti
    MT-25 (2020)
    Selam arkadaşlar,

Ay sonunda bu motordan almayı planlıyorum fakat kafamı birşey karıştırdı.
    Broşürde 8250 TL diyor, web sitesi fiyatında 8800TL diyor.
    Hangisi doğrudur?

Birde alacağım bayiden bayiye indirim fiyatı değişir mi?
    Tuzla Üçerler ile görüşmeyi planlıyorum, Birde Kadıköy ile görüşeceğim. Anadolu yakasında iyi bir servisi olan bayiden almak isterim.
    Hizmet açısından duyarlı ve hassas bir bayi tavsiyeniz olur mu?

Teşekkürler.

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Alıntı gamerdevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Hangisi doğrudur?

Tuzla Üçerler ile görüşmeyi planlıyorum, Birde Kadıköy ile görüşeceğim. Anadolu yakasında iyi bir servisi olan bayiden almak isterim.

Teşekkürler.
    Zam geldi, rbroşürde eski fiyat kalmıştır. Bayilerde çok oynamıyor fiyat, Kadıköy'de bay motodan aldım ben, memnunum şu ana kadar yaptıkları işlerden ve servisten
    kdiner bunu beğendi.
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı umutcankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok sağolun.
    Teşekkürler.
    2016 model aldım 2000 km de şuan hiç başıma gelmedi.
    Bende çok kararsızdım.
    Sorunu yaşayanların dediklerini denedim yokuş aşşağı giderken,benzin az iken ama stop etmedi henüz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı gamerdevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Hangisi doğrudur?

Teşekkürler.
    kardeşim motorun 0 fiyatı belli değil.isteyen istediği fiyata satıyor alanlarında elinde patlıyor benim gibi.3 aydır satamıyorum en ucuza vermeme rağmen.açık arttırma usülü ile sadece 0 motor satışında satan yani bayi karlı çıkıyor.kullanıcıların durumu vahim.yani 8890 tl olan bir motoru sen nasıl 8200 e satıyorsun ve hala kapatılmıyorsun şaşıyorum.o yüzden alıcaksan sazan gibi atlama derim diğer illeride ara en ucuz kim veriyorsa hiç üşenme git ordan al yada getirt.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    yanlış mesaj

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300

Eksoz altındaki delik ve akan sıvı

Arkadaşlar dün motoru çalıştırdığımda yere az miktarda siyah çok sulu bir sıvı damladığını gördüm. Motorun altına fotoğraf çektim ve böyle bir delikle karşılaştım. (Motor çamurluydu umarım neresi olduğunu anlarsınız.)

Eksozun altında böyle bir delik var mı yoksa bir vida mı düştü?

Yağ, su seviyesini kontrol ettim herhangi bir sorun yok. Motor çok sıkıntısız çalışıyor.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün motoru çalıştırdığımda yere az miktarda siyah çok sulu bir sıvı damladığını gördüm. Motorun altına fotoğraf çektim ve böyle bir delikle karşılaştım. (Motor çamurluydu umarım neresi olduğunu anlarsınız.)

http://i.hizliresim.com/pXdXYn.jpg

Yağ, su seviyesini kontrol ettim herhangi bir sorun yok. Motor çok sıkıntısız çalışıyor.
    Bana konvertör gibi geldi ancak bu resimden tam belli olmuyor. Motorun yandan resmini çekip delik parçayı gösterirsen resimde tam belli olur.

Sanki bir şey saplanmış gibi delik çok düzgün.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim aldığım ürün bu ve linki bu.

https://tr.aliexpress.com/item/New-A...708.0.0.qAJRLE
    Bende sahibinden de sunu buldum https://www.sahibinden.com/ilan/yede...42660513/detay

Ama sanirim seninkinde siparis edecegim birseyi kir kis yapmak zorunda olmadigim surece kendim takabilirim gibi geliyor.

Motosikleti
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/pXdXYn.jpg

Egzozun altında bu delik var, 2014 modelimde de vardı, 2016 model motorum da da var. Tahliye deliği.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Bende sahibinden de sunu buldum https://www.sahibinden.com/ilan/yede...42660513/detay

Ama sanirim seninkinde siparis edecegim birseyi kir kis yapmak zorunda olmadigim surece kendim takabilirim gibi geliyor.
    Sizin attığınızı biraz sabitlemeniz gerek, benim aldığıma sadece u şeklinde saç parçası yapıyorsun o kadar başka kesme büçme işlemi yapmıyorsun, resmini pazartesi atarım.
    Riptalon bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS

İzmir Servis Önerisi

Merhabalar.
    1 ay önce sıfır pulsar 200 ns aldım. İzmir'de bakımlar için ve sorun çıkması halinde önereceğiniz yetkili servisler nerelerdir?

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı hippodamos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    1 ay önce sıfır pulsar 200 ns aldım. İzmir'de bakımlar için ve sorun çıkması halinde önereceğiniz yetkili servisler nerelerdir?
    kullandığın nikin anlamı nedir??

Motosikleti
    Henüz yok
    Herkese selamlar. Pulsar 150 ns almayi dusunuyorum. Bi motor var 8.000 km de. Piyasaya gore fiyati da biraz yuksek. Sizce almak mantiklimidir.? Km den dolayi tekrar satmak sıkıntı olurmu

snrdngurme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar herkese selamlar, pulsarla otoyolda 120 km hizdan sonra sknti yasayan var mi, benim motor o hizlarda hic stabil degil ruzgardan cok etkileniyor lastiler original lastikler. Gecen gun biraz hiz yaptim otoyolda ruzgarda cok sarsildi motor tedirgin oldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)