Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 0 alınca plaka ruhsat kaç tlye denk geliyor sigorta fiyatları ne??
    2ci el 5000km geçmemiş 2016 model alınırmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bende önce 2. el alayım az km dedim ama 2. el de en az 7500 TL .. 600 tl daha fazla veririm sıfır alırım dedim.. hani şöyle 1500 -2000 TL fark olsa 2. el düşünülür.
    2016 model Sıfır 9 taksit 8100TL sigorta: 730 TL (Yaş=33) 4. motor...Şehir=Kocaeli.... Plaka Masrafı= 225TL Toplam= 9055 TL

Stop etme 3-4 defa oldu debriyaj tam ayarlanamadığından diye düşünüyorum.. Herkes stop etme olur diye soru işareti var....?.. Ben gayet memnunum ve tavsiye ederim..
    Rodaj döneminde sık sık vites değiştirin..

bende kocaelide oturuyom 0da sadece ruhsat plaka 225tlmi?

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Scream41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kocaelide oturuyom 0da sadece ruhsat plaka 225tlmi?
    Pardon =232,50 TL

Ruhsat=190TL + Ek1 Belgesi =25TL+ Plaka=17,5TL TOPLAM =232,50 TL
    Kocaeli neresinden?

Alıntı bajaj41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon =232,50 TL

Ruhsat=190TL + Ek1 Belgesi =25TL+ Plaka=17,5TL TOPLAM =232,50 TL
    Kocaeli neresinden?
    kocaeli izmit real avmde burgerde calısıyorum motor araştırıyum bilgide lazım uzun yol için düsünüyorum rx3 evoda düsünüyom ama ilk öncelik bu sonuçta rx3 çin zongshen

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Arkadaşlar şuanda honda 125 lik makıne kullanıyorum artık yavas yavas acemılıgımı attıgımı dusunup yaklasık 10k km yaptıktan sonra cc yükselticem inşallah. Maksimum bütçem 7-8 olduğunu içinde pulsar a yönelmek zorunda kaldım. Stop etme sorununu da aşikar fakat bu fiyatlara da başka motor yok gibi bir şey. Belki bilerek lades olmak oluyor bu ama sizce almalı mıyım bu aleti ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben rodajı 5000 devirde yaptım. Kullanma kılavuzuna göre yapmalıydın yani 48km 6. viteste 3400 devirde kullanmalısın dediler Şimdi rodajda 7000 deviri geçmemek yeterlidir diyolar. İkisi de yanlış 6000 devirden sonra motorun performansı artıyor, o şekilde rodaj olmaz 5000-5500 devirlerde gezinmeli. İlk 400km bittikten sonra arada bi son hız denemesi yapıp motor frenine bırakmak iyidir
    SAZMAN bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Arkadaşlar, bazı motorlar sorunlu olabilir bu hepsinin sorunlu olacağı anlamına gelmesin. Benim motor 2015 model ve yokuş aşağıya inerken veya ferenleme durumunda gaz kesip motor freni yapıyorum hatta debriyajda sıktım şimdiye kadar da stop etmedi. Onu buraktım İnsanlar bu makina ile Avrupa turu türkiye turu gibi turları yapanlar var.

Motosikleti
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bazı motorlar sorunlu olabilir bu hepsinin sorunlu olacağı anlamına gelmesin. Benim motor 2015 model ve yokuş aşağıya inerken veya ferenleme durumunda gaz kesip motor freni yapıyorum hatta debriyajda sıktım şimdiye kadar da stop etmedi. Onu buraktım İnsanlar bu makina ile Avrupa turu türkiye turu gibi turları yapanlar var.
    Ocak ayında kullanmayı denediniz mi ankarada. Motor stop etmeyi geçtim çalışmıyo bile ya. 2-3 dakka marş, aragaz uğraşıp çalıştırdım sonra da yüksek devirde 5-6 binde tutmak gerekiyo motor ısınana kadar.
    SAZMAN bunu beğendi.

Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazi motorların sorunlu olmasi motorun sorunlu oldugunu gösterir. Duzgun motor çıkma olasiligi olmasi bile motorun hatali oldugunu gosterir. Daha dun 2 kere ust uste 2dk ara ile stop etti ve bugun de etti benim bi kere.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Selamlar arkadaşlar arka freni kitleyince küt diye bir ses geliyor bu tekeri elimde çevirdiğimde de frene bastığımda kitleyince geliyor balata mekanizmasına baktım oynuyor ve ses yapıyor sağ sol yapınca normal değil sanırım sizin motosiklette durum nasıl acaba ?

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Ayıcık37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şuanda honda 125 lik makıne kullanıyorum artık yavas yavas acemılıgımı attıgımı dusunup yaklasık 10k km yaptıktan sonra cc yükselticem inşallah. Maksimum bütçem 7-8 olduğunu içinde pulsar a yönelmek zorunda kaldım. Stop etme sorununu da aşikar fakat bu fiyatlara da başka motor yok gibi bir şey. Belki bilerek lades olmak oluyor bu ama sizce almalı mıyım bu aleti ?
    Ben de CB125E yi satıp pulsar aldım, arada ciddi fark var ve kendini hissettiriyor. Çokta keyif alarak kullandım kronik bir sorunla karşılaşmadım. Ancak 3800km de Eksantrik kaması sıyırdığı için servise bıraktım yaklaşık 20 gündür de bekliyorum. Bu sürecin uzunluğu beni biraz pişman etmeye başladı. Kısa sürede çözülse önemsemezdim ama bekledikçe soğuyorum ve pişmanlığa kapıldığım oluyor.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı bajaj41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende önce 2. el alayım az km dedim ama 2. el de en az 7500 TL .. 600 tl daha fazla veririm sıfır alırım dedim.. hani şöyle 1500 -2000 TL fark olsa 2. el düşünülür.
    2016 model Sıfır 9 taksit 8100TL sigorta: 730 TL (Yaş=33) 4. motor...Şehir=Kocaeli.... Plaka Masrafı= 225TL Toplam= 9055 TL

Stop etme 3-4 defa oldu debriyaj tam ayarlanamadığından diye düşünüyorum.. Herkes stop etme olur diye soru işareti var....?.. Ben gayet memnunum ve tavsiye ederim..
    Rodaj döneminde sık sık vites değiştirin..
    Kardes ne olmasini bekliyorsun bu firme pek cok motoru 8900 den satti ve sonra 8300 den satmaya basladi 600 tl kafadan zarar ettirdi sonra antalyada bi bayi yada firma 7500 den hatta 7300 den satmaya basladi dile getirdik bizimle alakasi yok dendi 8300 e de gecici bi sure icin kampanya dediler 1 seneye yakinda boyle fiyatlar o da yetmedi 8100 e 8000 e 7900 e pesin yada 9 taksit veren bayiler var alan adam ne yapmis benim motora yaptigim masraf 8900 uzerinden hesaplarsan lastigidir jel selesidir falan bunlarla 10240 a gelmis motor 8 e ilan koysam cok abi diyecekler 6000 km deki motora emin ol 2 elde bu motoru satabilmen icin zararina vermen lazim ve bundada firmanin ayibi buyuk
    Mengu16 bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ocak ayında kullanmayı denediniz mi ankarada. Motor stop etmeyi geçtim çalışmıyo bile ya. 2-3 dakka marş, aragaz uğraşıp çalıştırdım sonra da yüksek devirde 5-6 binde tutmak gerekiyo motor ısınana kadar.
    Evet kışın motor sürdüm fakat Ankarada değil tık diye çalıştı.

Stop ediyorsa servise götürün. Eyer düzeltemiyorlarsa Tületici heyeti mahkemesine başvurur çatır çatır alırsın paranı. Bu motorun beyni bochs bu sorunun olmasının büyük kısmıda onların da payı var.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    beyler bir süredir benzinim azalınca, özellikle yarı ve altına düşünce, motorda performans düşüklüğü yaşıyordum. servise gittim. usta kuralkana filan telefon etti böyle bi sorun var mı diye. şasi motor numarası falan istediler. sonuç; benim benzin pompası eski model alttan sıktırmalı modelmiş. artık o her neyse. sipariş verildi yeni model ile değiştirilecek. garantiden.

yasoyaso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf250L
    Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bir süredir benzinim azalınca, özellikle yarı ve altına düşünce, motorda performans düşüklüğü yaşıyordum. servise gittim. usta kuralkana filan telefon etti böyle bi sorun var mı diye. şasi motor numarası falan istediler. sonuç; benim benzin pompası eski model alttan sıktırmalı modelmiş. artık o her neyse. sipariş verildi yeni model ile değiştirilecek. garantiden.
    Motosikletiniz kaç model? Sölerseniz alıcak arkadaşlar için faydalı bilgi olabilir.

Motosikleti
    Motorumun far üstü plastiği titreşimden patladı. Detaylı inceleyene kadar birinin kasıtlı olarak kırdığını veya kazayla demir parçası çarptığını düşündüm. Ancak plastik yüzeyinde hiç temas izi yok. Fotoğrafa dikkatli bakarsanız merkezdeki çatlağın sağında solunda da kılcal çatlaklar var.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    Daha 2000 kmde 2016 model

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yılbaşından önce karar verdim bir motor alacağım ama aklımda scooter var.Çin mallarından haz etmediğim için (evveliyatında çok çin malı kullandım yeter artık yani daha kaliteli birşey olsun)suzuki 100 cc almaya karar verdim.Gittim acentaya atam 1 lira düşmedi.Yav arkadaş pazarlık sünnettir sen 1 lira bile düşmedin bana bu motoru satmak istemiyorsun gibi geldi dedim.Yok abi bu satış politikası pazarlık edemem olur fiyatı zaten.Dediği fiyat 6000-tl.100 cc scootera o parayı vermem ağa dedim 5 bin tl düz yapacaksın alacağız.Neticede o scooterı alamadım adam o paraua vermedi 5,5 verse alırdım belkide bilemiyorum.6 bin tl bir scootera gerçekten çok.Elbette kalitelidir iyi malzeme kullanılmıştır uzun km sorunsuz gidecektir ama netice itibari ile o bir scooter.Aylar sonra işte birden aklıma bajajın pulsar vardı dedim bir sorayım fiyatları ne alemde.Gittim acentaya s.a a.s dedikten sonra ben rs alacam ağa kaç para bu?çok para dedi abs varya ona tav oldum daha sonra abs nin araçlardaki gibi her zaman mükemmel ötesi çalışmadığı durumların var olduğunu öğrendikten sonra rs den vazgeçtim ns alayım dedim.Pazarlık ettik sigorta hariç tüm masraflar acentaya 8 bin tl anlaştık.Dedim ağa benim motoru cilalayın parlatın gerekli bakımları yapın evimin önüne kadar getirin.ALLAH var adamlar pickup üstünde getirdiler.Daha sonra kendi kendime dedimki Pulsar canmış gerisi heyecanmış O gaza bastığımda düşük devirlerde verdiği tepkisi yetiyor varsın çok süratli gitmesin.

Bu motor işi kişiye göre değişir çok görecelidir.Önemli olan içine sinmesi.Benim içime sindi verdiğim herkuruşuda hakettiğine inanıyorum.Kişi vardır japon hastasıdır japonun yaptığından başkasına binmez.Benim içinde çok farketmiyor.Pulsardan sonrada eğer 400 cc gelirse yine pulsar gelmesse büyütüp ktm 390 ALLAH nasip ederse.
    Kardeşim sigorta hariç tüm masraflar 8 bin tl demişsin Normal fiyatı 8.300 nerden aldın soylermisin uyguna almıssın baya bende sıfır 2016 bi pulsar alıcam

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumun far üstü plastiği titreşimden patladı. Detaylı inceleyene kadar birinin kasıtlı olarak kırdığını veya kazayla demir parçası çarptığını düşündüm. Ancak plastik yüzeyinde hiç temas izi yok. Fotoğrafa dikkatli bakarsanız merkezdeki çatlağın sağında solunda da kılcal çatlaklar var.
    http://i64.tinypic.com/52alop.jpg
    Geçmiş olsun....İnşlh bundan böyle motosikletin başka yer/leri çatlayıp-patlamaz....
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)