Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı slyman_b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stop etme probleminin hala çözülmediğini söyleyenler var, kaza yapan kemikleri kırılmış adam var, nasıl kronik önemli bir sorun yok diyebiliyorsunuz...
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü dilin kemiği yok. çünkü fanatiklik var. çünkü herkesin yavrusu şahan gibi. çünkü benim malımı kötülüyorsun algısı var. çünkü 8900 tl ye fiyatı çıkardıkları zaman dolar yükseldi böyle oldu 6 ay sonra fiyat düşürdükleri zamanda biz kullanıcılarımız düşünüyoruz mavalı var tabi 8900 tl den alan vatandaşın kaybı önemli değil var oğlu var yani.
    bu makinayı çok araştırıp fiyat politikası ve arkasındaki distirübütöre güvenmediğim için vazgeçmiştim. sonrasında başka bir marka makina aldım şimdi fanatik olsam aldığım makina on numara demem lazım ama bu yanlış olur çünkü daha çok tanımıyorum makinayı.
    hiç bir alet insandan önemli değil bu mantıkta olabilirsek daha iyi fikirler verebiliriz...
    kronik sorunu yok beyler yapmayın lütfen... kaza yapan arkadaşlar motor kullanmayı bilmiyo... tam stop edecekken debriyaja basabilenler, tam hoplayacakken dengeyi sağlayabilenlerse motosiklet profu mübarek... haksızlık etmeyin hacılar makinada sıkıntı yok... kullananlar acemi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    At sahibine göre kişner.Kronik sorun denen şey büyük çoğunlukta görülen bir sorundur.Böyle bir sorun olsa herkes aynı şeyden dert yanardı.Kronik sorun olarak belki zayıf ihtimal olarak nitelendirebileceğimiz stop etme sorunu olabilirdi 2014 modellerde .fakat bu sorun da 2015'de azaldı ve 2016 modellerde iyice seyrekleşti.Buna bile kronik diyemeyiz.Sorun elbet olur ama bu genelleştirilemez.Her modelde sorun olabilir.Makina bu sonuçta.Sorun olduğunda düzeltiliyor mu düzeltilemiyor mu bu önemli.
    quattromeb bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    Selam dostlar bende pulsar ailesine yeni katıldım herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    quattromeb bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı tugibjk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar bende pulsar ailesine yeni katıldım herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    hayırlı uğurlu olsun...

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı BurakMakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar selam,

ybr satildi ve pulsar dun alindi. karasu dan kullanarak geldim motoru yakit olsun performans olsun beni cok mutlu etti.

lastikler fabrikadan gelenler oldugu icin yolda 1-2 kere aman aman dedim ve lastikleri degistirmenib sart oldugunu anladim.

ayni sekilde benim telefon tutucu da almam gerekiyor ama bizim motorlarda onu takabilecek yer yok ki

sizlerden lastik ve telefon tutucu onerisi bekliyorum.

hayirli gunler

edit: orta sehpa onerisi de yapabilir misiniz.
    hayırlı olsun, allah kaza bela vermeden kullanmayı nasip etsin,
    maddi duruma göre ve kullanacağınız yol şartına göre lastik değişir
    rosso, michelin daha çok asfalt için kullanabilirsiniz
    metzeller i iyi diyorlar kullananlarda memnun,
    ben bridgestone kullanıyorum iyi havada memnun değilim ama ıslak ve soğuk havada gayet başarılı hele hele soğuk havada muhteşem,
    sava ları da güzel diyorlar ama bilmiyorum.
    telefon tutucu için aynadan aynaya bir aparat yapabilirsiniz,
    orta sehpa sıfır motorla geliyor ama bu 2016 model olanlarda takılı gelmediği için en kısa zamanda servis zaten size orta sehpayı verecek, ayriyeten ücret ödemenize gerek yok.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At sahibine göre kişner.Kronik sorun denen şey büyük çoğunlukta görülen bir sorundur.Böyle bir sorun olsa herkes aynı şeyden dert yanardı.Kronik sorun olarak belki zayıf ihtimal olarak nitelendirebileceğimiz stop etme sorunu olabilirdi 2014 modellerde .fakat bu sorun da 2015'de azaldı ve 2016 modellerde iyice seyrekleşti.Buna bile kronik diyemeyiz.Sorun elbet olur ama bu genelleştirilemez.Her modelde sorun olabilir.Makina bu sonuçta.Sorun olduğunda düzeltiliyor mu düzeltilemiyor mu bu önemli.
    düzeltilmiyor hacım...

Motosikleti
    ben 2014 kasım ayından beri kullanıyorum, sadece sabahleyin ısıtmadan rampa aşağı inerken sapacağım yöne geldiğimde debriyaj ve fren yapınca stop ediyordu, yazılımdan sonra bu olay da ortadan kalktı, belki motordan motora fark olabilir ama bende bu sorun yok, yolda giderken zaten bir sıkıntım yoktu, motordan da kaynaklanabilir kullanıcıdan da buna bir şey diyemem çoğu arkadaşım da da bu stop etme yok.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Benim 2016 modelde her sabah önce 50 metre bir yokuş çıkıyorum garajın orda.Sonra 100 metre hafif bir rampa iniyorum sağa dönüyorum.Herhangi bir stop etme yaşamadım.Sadece bir kere garajda garip şekilde stop edip saat sıfırladı.

Motosikleti
    Çünkü dilin kemiği yok. çünkü fanatiklik var. çünkü herkesin yavrusu şahan gibi. çünkü benim malımı kötülüyorsun algısı var. çünkü 8900 tl ye fiyatı çıkardıkları zaman dolar yükseldi böyle oldu 6 ay sonra fiyat düşürdükleri zamanda biz kullanıcılarımız düşünüyoruz mavalı var tabi 8900 tl den alan vatandaşın kaybı önemli değil var oğlu var yani.
    bu makinayı çok araştırıp fiyat politikası ve arkasındaki distirübütöre güvenmediğim için vazgeçmiştim. sonrasında başka bir marka makina aldım şimdi fanatik olsam aldığım makina on numara demem lazım ama bu yanlış olur çünkü daha çok tanımıyorum makinayı.
    hiç bir alet insandan önemli değil bu mantıkta olabilirsek daha iyi fikirler verebiliriz...
    rx3 evo stop etme var sizler ne yaptınız veya servisleriniz bu duruma çare bulabildi mi bir bilgi vermeniz mümkün mü, kendi başlığınızda da bu stop etme ne durumda nedir ne değildir bilgi verin de alacak olanlar fikir edinsinler.
    bektanist bunu beğendi.
    Orkidor61

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Bu sayfada aldigim makinayi ovmenin veya germemin burdaki sen dahil her kullaniciya haksizlik olur. Samimiyetime ne kadar guvenirsin bilemem ama her sorunu ve her menmuniyetimi yaziyorum.

Motosikleti
    farklı motor hakkında burda yazı yazmak istemiyorum, veya diğer motor başlıkların da şudur budur diye yorum yapmak ta bana düşmez, burda yorum yapanları hiç diğer sorun yaşayan motorlarda yazı yazdıklarını görmedim, aynı motoru kullanıyorsa yazabilir ama sorun olan motorda yazdığını görmedim, şimdi diyecekler biz sizin için uğraşıyoruz, sizlere daha iyi hizmet etsinler diye uğraşıyoruz geçin bunları, siz yazmaya devam edin ben kullanmaya devam ediyorum size kolay gelsin,

bu da kendi isteğimle oluşturmuş olduğum 20000km bakım listem.
    rs 200 vites pedalı uygulaması, mıknatıslı özel yapım alüminyum yağ tıpası,

Cam hariç toplam tutar 523Tl tuttu, normalde değişmesine gerek olmasa da ben değiştirttim, bir sonraki ağır bakım 40000km de.

ben hiçbir zaman övmem almak istiyorsanız bir test edin hoşunuza gitti is alabilirsiniz bu kadar, ben sorunsuz kullanıyorum bu sizinde sorunsuz kullanacağınız anlamına gelmez sonuçta kul yapısı iyide çıkabilir sorunlu da çıkabilir şunu al bunu al da demem.
    AttilaXtreme ve asuvara bunu beğendiler.

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    slm arkadaşlar benim kardeşimde pulsar 200 NS var son günlerde motorda gaz kesme sorunu var yani herhangi bir viteste devir 7binde falanken 1-2 saniyeliğine kendiliğinden gaz kesip tekrar veriyor nedendir acaba başınıza geldimi hiç, şimdiden teşekkürler.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim kardeşimde pulsar 200 NS var son günlerde motorda gaz kesme sorunu var yani herhangi bir viteste devir 7binde falanken 1-2 saniyeliğine kendiliğinden gaz kesip tekrar veriyor nedendir acaba başınıza geldimi hiç, şimdiden teşekkürler.
    Banada olmuştu gaz kesme değilde kesik kesik gaz yeme olayı oluyordu servise dile getirdim kirli benzindir dedi bende ani hızlanmalarda yapıyordu daha çok sonra o benzin bitti yeni aldım gene yaptı gene dile getirdim kirli benzindir dediler bir kaç servise telefonda söyledim pek oralı olmadılar bende akvaryum dip çekip sifonu var onunla bütün depoyu bosalttım 5 lt su bidonlarına baktım tertemiz benzin sonra biraz depoyu doldurup yine boşalttım tertemiz benzin sonra doldurdum depoyu kendiliğinden düzeldi şuan yapmıyor
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır. Metzeler gayet iyi.
    değmez diyosun yani? kuru asfalt ta viraj performansı nasıl metzellerin ? bide orjinal ölçülerinde mi kullanıyorsunuz lastiği?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Alıntı BurakMakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar selam,

ybr satildi ve pulsar dun alindi. karasu dan kullanarak geldim motoru yakit olsun performans olsun beni cok mutlu etti.

lastikler fabrikadan gelenler oldugu icin yolda 1-2 kere aman aman dedim ve lastikleri degistirmenib sart oldugunu anladim.

ayni sekilde benim telefon tutucu da almam gerekiyor ama bizim motorlarda onu takabilecek yer yok ki

sizlerden lastik ve telefon tutucu onerisi bekliyorum.

hayirli gunler

edit: orta sehpa onerisi de yapabilir misiniz.
    motor orta sehpa ve yan demirleriyle birlikte geliyor diye biliyorum. en azından ben aldığımda öyleydi. telefon tutucu olarak http://www.irfmotor.com/urunler/extr...itesi-tutacagi bunu alıcam ben müsait bir zamanda. bir de şunu almam gerekiyor tabi ki http://www.hondamototal.com/cefgp~u~...axy-a5-cantasi ikiside universal olduğu için başka motorlarda da kullanabileceğimi düşünüyorum rahatlıkla. bunların dışında gidonu mutlaka yükselt ve discover aynaları taktır. acayip rahatlatıyor görüşü ve kol pozisyonunu. ben kollarımı açsamda aynaya denk gelmiyor hiç bir şekilde.

muglalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ Discover 150F
    Arkadaşlar Isparta da 48 plakalı siyah pulsar gördüm buralardan mı acaba. Bu forumdaysa tanısmak isterim. Aynı zamanda diger motorcu abilerim ve motorcu kardeşlerimle de tanısmak isterim.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    herkese selamlar katlanır plakalı ile arka son çamurluğu iptal eden varmı acaba ?

kadırmadran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks jaguar 100...Pulsar 200 ns... 0506 574 30 38
    Alıntı muglalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Isparta da 48 plakalı siyah pulsar gördüm buralardan mı acaba. Bu forumdaysa tanısmak isterim. Aynı zamanda diger motorcu abilerim ve motorcu kardeşlerimle de tanısmak isterim.
    biz aydın dayız...

kdiner bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu sayfada aldigim makinayi ovmenin veya germemin burdaki sen dahil her kullaniciya haksizlik olur. Samimiyetime ne kadar guvenirsin bilemem ama her sorunu ve her menmuniyetimi yaziyorum.
    hacım zaten önemli olan fanatiklik yapmadan objektif bir şekilde her sorunu yazabilmek... zaten almışsın makinayı sağlıklı bir düşünen bir insanın yapması gereken de herşeyi olduğu gibi yazmaktır... her motosiklet için hatta her türlü motorlu taşıt için inanılmaz bilgi kirliliği var... örneğin TATA marka araba alacağım konforsuz, gürültülü, içi dar v.b. yorumlar yapılıyor ve bu nedenle 2009 model araç 15-20 yaşındaki tofaşla aynı paraya satılıyor... konforsuz tamam da tofaşdan da mı konforsuz yapmayın demiyor kimse... motorlar için de aynı şey geçerli... mantıklı yaklaştıktan sonra aldığın motor-verdiğin para karşılaştır ülke şartlarına böl bir ortalama zaten çıkıyor...

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farklı motor hakkında burda yazı yazmak istemiyorum, veya diğer motor başlıkların da şudur budur diye yorum yapmak ta bana düşmez, burda yorum yapanları hiç diğer sorun yaşayan motorlarda yazı yazdıklarını görmedim, aynı motoru kullanıyorsa yazabilir ama sorun olan motorda yazdığını görmedim, şimdi diyecekler biz sizin için uğraşıyoruz, sizlere daha iyi hizmet etsinler diye uğraşıyoruz geçin bunları, siz yazmaya devam edin ben kullanmaya devam ediyorum size kolay gelsin,

...

ben hiçbir zaman övmem almak istiyorsanız bir test edin hoşunuza gitti is alabilirsiniz bu kadar, ben sorunsuz kullanıyorum bu sizinde sorunsuz kullanacağınız anlamına gelmez sonuçta kul yapısı iyide çıkabilir sorunlu da çıkabilir şunu al bunu al da demem.
    ustam kendi adıma derdim senin için uğraşmak falan değil sen kendin dünyanın en iyi motosikletini kullandığına inanıyorsan bu senin bileceğin iş... ufak tefek problemler her motosiklette olur... her seferinde aynı şeyi yazıyorum ama zırıltı, titreşim, kalitesiz malzeme v.b. çok da problem değil... ben kendim için sadece bu konuyu (stop etme sorunu) gündemde tutmaya çalışıyorum... bu motosikleti ciddi şekilde satın almak istiyorum ama sorun çok daha ciddi... ve almamış arkadaşlarım bir kere daha düşünür diye umut ediyorum... bu sayede de firma yetkilileri de şu sorunu çözelim yoksa marka imajımız kalmayacak, insanların bize güveni kalmayacak v.b. kaygılarla yaklaşabilsinler... bajajın satış rakamları çok da önemli bir gösterge değil (bknz. genel milletvekili seçimleri)... sen tabii ki gezmeye devam et Allah kimseye kaza bela vermesin ama bajaj kullanıcıları olarak öncelikle sizin itiraz etmeniz gerektiğini düşünüyorum... kendi adıma yapabileceğim tek şey bu konuyu sürekli burada sorarak takipte kalmak ve bu motosikleti satın almamak... kusura bakmayın da motosikletim bajaj değil diye de burada herhangi birşey yazmam engellenemez... firmanın yetkilisi beyefendi halloldu sorun şu ve bu şekilde kesin çözüm demediği sürece her an her yerde kaza riski var demektir... ve ben bu riski almak istemiyorum... bu motosikleti almak istiyorum ama sorun çözüldüğü zaman aklımda soru işareti olmadan gezmek istiyorum...
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım zaten önemli olan fanatiklik yapmadan objektif bir şekilde her sorunu yazabilmek... zaten almışsın makinayı sağlıklı bir düşünen bir insanın yapması gereken de herşeyi olduğu gibi yazmaktır... her motosiklet için hatta her türlü motorlu taşıt için inanılmaz bilgi kirliliği var... örneğin TATA marka araba alacağım konforsuz, gürültülü, içi dar v.b. yorumlar yapılıyor ve bu nedenle 2009 model araç 15-20 yaşındaki tofaşla aynı paraya satılıyor... konforsuz tamam da tofaşdan da mı konforsuz yapmayın demiyor kimse... motorlar için de aynı şey geçerli... mantıklı yaklaştıktan sonra aldığın motor-verdiğin para karşılaştır ülke şartlarına böl bir ortalama zaten çıkıyor...

ustam kendi adıma derdim senin için uğraşmak falan değil sen kendin dünyanın en iyi motosikletini kullandığına inanıyorsan bu senin bileceğin iş... ufak tefek problemler her motosiklette olur... her seferinde aynı şeyi yazıyorum ama zırıltı, titreşim, kalitesiz malzeme v.b. çok da problem değil... ben kendim için sadece bu konuyu (stop etme sorunu) gündemde tutmaya çalışıyorum... bu motosikleti ciddi şekilde satın almak istiyorum ama sorun çok daha ciddi... ve almamış arkadaşlarım bir kere daha düşünür diye umut ediyorum... bu sayede de firma yetkilileri de şu sorunu çözelim yoksa marka imajımız kalmayacak, insanların bize güveni kalmayacak v.b. kaygılarla yaklaşabilsinler... bajajın satış rakamları çok da önemli bir gösterge değil (bknz. genel milletvekili seçimleri)... sen tabii ki gezmeye devam et Allah kimseye kaza bela vermesin ama bajaj kullanıcıları olarak öncelikle sizin itiraz etmeniz gerektiğini düşünüyorum... kendi adıma yapabileceğim tek şey bu konuyu sürekli burada sorarak takipte kalmak ve bu motosikleti satın almamak... kusura bakmayın da motosikletim bajaj değil diye de burada herhangi birşey yazmam engellenemez... firmanın yetkilisi beyefendi halloldu sorun şu ve bu şekilde kesin çözüm demediği sürece her an her yerde kaza riski var demektir... ve ben bu riski almak istemiyorum... bu motosikleti almak istiyorum ama sorun çözüldüğü zaman aklımda soru işareti olmadan gezmek istiyorum...
    siz gündemde tutun, soru sormaya devam edin, bende sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edeyim, kolay gelsin, inşallah sorunuza bir çare bulursunuz da her şey sizin istediğiniz gibi olur.
    Orkidor61

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz gündemde tutun, soru sormaya devam edin, bende sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edeyim, kolay gelsin, inşallah sorunuza bir çare bulursunuz da her şey sizin istediğiniz gibi olur.
    Allah kaza bela vermesin... inşallah başka bir motosiklet alana kadar bu soruna bir çare bulunur da ben de bu motosikleti satın alırım beraber gezeriz... inşallah stop etme problemi yüzünden herhangi bir kullanıcı zarar görmez de biz gezerken onlar da aramıza katılır... inşallah firma yetkilileri vicdanen rahatsız olurlar da bu sorunun üzerine eğilirler... inşallah sanki kendi evlatları bu motosikleti kullanacak kadar duyarlı yetkililer vardır da bir yol alınır... inşallah bizler de kendimize ait şeylerin aslında çok da mükemmel olamayabileceğini ve çeşitli sorunları olabileceğini kabullenecek ve dürüstçe söyleyecek kadar da ilerleyebiliriz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)