Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı maxim4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj Pulsar sayfasında yardımlaşma az mı anlamadım bu 3. yazışım kimse cevaplamadı arkadaşlar

Merhaba arkadaslar 6500 kmde siyah bir pulsar aldim aranizdayim.Adana dan Izmire gittim 1 gun kaldim ve tekrar adanaya dondum.3 gunde toplam 2000 km yol yapti sadece zinciri bollandi.Benim cok hosuma gitti motor şişme vs hicbirsey soz konusu degil .70 kg agirilim, rampalara 120 ile tirmaniyor titresim az...Ben begendim kisacasi nasipse uzun sure kullanirim.Birkac sorum var arkadaslar.Silindir de cok ufak bir terleme var normalmidir? Ustaya gosterdim 1000 km sonra vidalari sıkar bakariz dedi olmazsa garantiden conta degisimi dedi.Gorusleriniz nedir?
    Kardeşim ustana gidiyorsun üstüne basa basa benim sorunum budur halledin diyorsun
    ne demesini bekliyorsun burdaki kullanıcıların
    terleme durumu nekadar
    elin anahtar tutuyorsa silindiri komple söküp yedek parca sitesine girip silindir cotası siparişi veriyorsun
    sonrada gelen contaları silindire takıp topluyorsun sonrada yag koyuyorsun motara okadar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bajaj Pulsar sayfasında yardımlaşma az mı anlamadım bu 3. yazışım kimse cevaplamadı arkadaşlar

Merhaba arkadaslar 6500 kmde siyah bir pulsar aldim aranizdayim.Adana dan Izmire gittim 1 gun kaldim ve tekrar adanaya dondum.3 gunde toplam 2000 km yol yapti sadece zinciri bollandi.Benim cok hosuma gitti motor şişme vs hicbirsey soz konusu degil .70 kg agirilim, rampalara 120 ile tirmaniyor titresim az...Ben begendim kisacasi nasipse uzun sure kullanirim.Birkac sorum var arkadaslar.Silindir de cok ufak bir terleme var normalmidir? Ustaya gosterdim 1000 km sonra vidalari sıkar bakariz dedi olmazsa garantiden conta degisimi dedi.Gorusleriniz nedir?
    İyide o usta peki neden vidaları o anda sıkmamış 1000 km sonra gel sıkar bakarız demiş onu anlamadım o anda sıksa terleme yaparsa yenıden gel conta degıstırelım dese bı nebze anlasılır ben vıdaları sıktır devam et derım sonra basına daha buyuk sorun cıkar vebalı bana kalır bu yuzden ustaya gıt sıkılacaksa sıktır yada degıstır en dogrusu bu olur

Paksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul / Bahçelievler. Memleketi: 1. Kastamonu / Abana - 2.Hanımköy (Trabzon)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150 - Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktay Usta yapımı uçan daire görüşlerinize hazırdır
    http://i.hizliresim.com/VlWjMr.jpg
    Atilla abi, aynısından bende taktırdım Oktay aga ya,Bu ne abi ya gündüz bile adamın gözünü alıyor acayip.Az bile demişsin abi.Arabalar yol veriyor,yayalar kaçıyor abi.Yıllardır göremediğimiz hürmeti sisler ve korna sayesinde gördüm bugün.Birde usb+çakmak soket,orta sehpa taktırdım.Eksik kalmadı.Işığımsın abi eyvallah. "GÖR,GÖRÜN,KAZAYI ÖNLE"
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti

34 saniyeye dikkat adam napıyor öyle artçıda var kontra ya tecavüz etmiş resmen

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25

Anıl senmisin yoksa

maxim4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Alıntı cuma_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anıl senmisin yoksa
    Evet abi de sen kimsin)

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Evet abi de sen kimsin)
    CUMALİ AMANAT

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Bu video da Kızılcahamam çıkışı Kargasekmez rampasından, motoru epey yatırdım aslında ama kamera kafamda olduğundan videoda otobüs gibi gidiyo. Ortalama hızım 68-70km civarı. Videonun sonlarına doğru 130km hız var.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=9H8YyPDLJyE
    Bu video da Kızılcahamam çıkışı Kargasekmez rampasından, motoru epey yatırdım aslında ama kamera kafamda olduğundan videoda otobüs gibi gidiyo. Ortalama hızım 68-70km civarı. Videonun sonlarına doğru 130km hız var.
    üç beş tane daha video koyarsan bu gidişle istanbulu terkedip ankaraya yerleşicem araba yok trafik yok ohh mis gibi
    CompanERROR bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üç beş tane daha video koyarsan bu gidişle istanbulu terkedip ankaraya yerleşicem araba yok trafik yok ohh mis gibi
    Ankarada bi tek merkezde iş yoğunluğu olan bölgelerde trafik olur bi de istanbul yolunda, onun dışında çok rahattır.

maxim4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Alıntı cuma_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CUMALİ AMANAT
    ha tamam cumali abi) abi mesaj atarim ben sana facebooktan merak ettiklerim var da

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Paksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla abi, aynısından bende taktırdım Oktay aga ya,Bu ne abi ya gündüz bile adamın gözünü alıyor acayip.Az bile demişsin abi.Arabalar yol veriyor,yayalar kaçıyor abi.Yıllardır göremediğimiz hürmeti sisler ve korna sayesinde gördüm bugün.Birde usb+çakmak soket,orta sehpa taktırdım.Eksik kalmadı.Işığımsın abi eyvallah. "GÖR,GÖRÜN,KAZAYI ÖNLE"
    http://<a href="http://hizliresim.co...L7.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...Zr.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...Jn.jpg</a></a>
    http://<a href="http://hizliresim.co...MA.jpg</a></a>
    Varol kardeşim. Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin hiç kimseye. Saygılar
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=-LlZdie6tFs
    34 saniyeye dikkat adam napıyor öyle artçıda var kontra ya tecavüz etmiş resmen
    Adamın altındaki R1-Pulsar değil...sakın Pılsar ile deneme...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=9H8YyPDLJyE
    Tecrübesizsin.....viraj'da ''kontra'' tekniğini dene yada bi kurumdan eğitim al...Yoksa bu sürüş stilinle başına bigün ''büyük iş''alırsın...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    pulsarlada saglam contralarım oldu ama bunun yarısı kadar bile değil ama boş beleş motorda değil

Motosikleti
    Motoru aldığımdan beri durduğum yerde boşta gazladığımda ve düşük devirlerde viteste, motorun göbekten bir yerden gevşek pul ötmesi gibi bi ses var hafif gazladığımda. Ben şanzımandan geldiğini düşünüyorum ne olabilir ?

Motosikleti
    Motoru aldığımdan beri durduğum yerde boşta gazladığımda ve düşük devirlerde viteste, motorun göbekten bir yerden gevşek pul ötmesi gibi bi ses var hafif gazladığımda. Ben şanzımandan geldiğini düşünüyorum ne olabilir ?
    ayaklıklardaki pimlere bak sağlamsa büyük ihtimal denge sensörü zırıltısıdır belirli aralıklarla yapıyorsa denge sensörü olabilir büyük olasılıkla
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Bana ya debriyajdan ya da şanzımandan geliyo gibi geldi. Denge sensörü öterse baya rahatsız edici ses duyarsın diyo servis. Bu arada benim radyatörün suyu biraz azalmış sol ayakta nereye kadar doldurmamız lazım suyu. MIN-MAX aralığı motor dik dururken mi sol ayaktayken mi geçerli bilen var mı ? Akü için saf su almıştım hiç kullanmadım onu koyucam gerçi musluk suyu da konulur burda pek kireç yok ya neyse.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Bana ya debriyajdan ya da şanzımandan geliyo gibi geldi. Denge sensörü öterse baya rahatsız edici ses duyarsın diyo servis. Bu arada benim radyatörün suyu biraz azalmış sol ayakta nereye kadar doldurmamız lazım suyu. MIN-MAX aralığı motor dik dururken mi sol ayaktayken mi geçerli bilen var mı ? Akü için saf su almıştım hiç kullanmadım onu koyucam gerçi musluk suyu da konulur burda pek kireç yok ya neyse.
    Motor dik konumdayken iki çizgi arasında olması gerekiyor..

Motosikleti
    Benelli TnT 25
    Mengu16 ; stop etme durumu benzin az kaldığı zaman yapıyor demiştin, bende denedim hiçbir fark yok, benzin 1 lt varkende stop ediyor 12 lt full olduğu zamanda yapıyor, bu stop sorunu beni motordan soğuttu artık , motora güvenim kalmadı

Motosikleti
    Bende motor rodajdayken stop etti 1-2 artık hiç etmiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)