Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Doktor bu ne
    [IMG][/IMG]
    almpoz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olacak... DÜKSAR 200 NS
    ayzek, maktama, kittyhawk ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı noob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IRF motor gidon yükseltme yapacakmış sanırım.

Sele yumuşatmanın maliyeti ne kadar acaba? Atilla hocam siz İstanbul'dasınız gördüğüm kadarıyla. Siz de yapmıştınız sele işlemini sanırım. Önerebileceğiniz bir yer ve fiyat bilgisi var mı?
    Şirinevler Motosay. Ben sadece artçı selesini yaptırdım 50 tl
    turkish39, noob, AydınOğlu09 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirinevler Motosay. Ben sadece artçı selesini yaptırdım 50 tl
    http://i.hizliresim.com/ZLBGPZ.jpg
    atilla abi seleyi alçaltabilme şansımız varmı acaba boyum 1.68 de ayaklarımın ucu ile değiyorum 2-3 santim alçak olsa benim için harika olur fikir verebilirseniz sevinirim...

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Blackjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atilla abi seleyi alçaltabilme şansımız varmı acaba boyum 1.68 de ayaklarımın ucu ile değiyorum 2-3 santim alçak olsa benim için harika olur fikir verebilirseniz sevinirim...
    İsdtanbuldaysan Oktay motora bir uğra. Hallederler. Nasıl yaptıklarını bilmiyorum ama yapıyorlar.
    Blackjet bunu beğendi.

Acaba elcik ruzgar korumalarını nereden aldınız? Her yerde arıyorum bulamadım...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Aha duke un şasi yi araklamışlar :D
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Arkadaşlar 2015 modellerde lastikler değişmiş sanırım. Yeni alanlar memnun mu lastiklerden? Değişmeye gerek var mı acaba? Michelin Pilot Streetler 600e falan mal olcak gibi, siz ne dersiniz?

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    çok kıskanıyom sizi. Keşke hepinizin motoru sadece binim olsa :D
    AttilaXtreme ve AydınOğlu09 bunu beğendiler.

Sponsor Firma
    Motosikleti
    BAJAJ Pulsar/Discover/Boxer
    Değerli Arkadaşlar,

28.03.2015 Cumartesi günü 13:00 ile 18:00 saatleri arasında hem yeni BAJAJ şubemizin açılışımıza hem de Bajaj Discover 150F modelimizi test etmek için Acıbadem Mah. Onur Sok. No:2/2(Acıbadem Carrefour Karşısı) Kadıköy'deki yeni yerimize davetlisiniz.

Görüşmek dileğiyle

BAY-MOTO OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ.
    02164287900
    01264281333
    05322165486

kdiner bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı alpiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2015 modellerde lastikler değişmiş sanırım. Yeni alanlar memnun mu lastiklerden? Değişmeye gerek var mı acaba? Michelin Pilot Streetler 600e falan mal olcak gibi, siz ne dersiniz?
    Benimde 2015 model yeni lastikler nornal sartlarda iş görur biraz yol yaptinmi daha bi kendine geliyor hissi vermisti hatta 2500 - 5000 e kadar kullanirim sonra degistiririm diyordum taakiiii yagmurlu bir gunde onume bir anda araba atlayincaya kadar mesafe yakindi o an anladim ki lastik sart kaza bela olmadi ama fena kayiyor mutlaka degistirmeni öneririm sonra astarı kilifindan pahaliya gelir fantezi aramaya gerek yok
    AttilaXtreme bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

stikerlar dışında tip olarak başarılı ama titreşim, yedek parça ve servis konusunda baarısız bi motor, ama sektöre hareketlilik getirdiği kesin

Motosikleti
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde 2015 model yeni lastikler nornal sartlarda iş görur biraz yol yaptinmi daha bi kendine geliyor hissi vermisti hatta 2500 - 5000 e kadar kullanirim sonra degistiririm diyordum taakiiii yagmurlu bir gunde onume bir anda araba atlayincaya kadar mesafe yakindi o an anladim ki lastik sart kaza bela olmadi ama fena kayiyor mutlaka degistirmeni öneririm sonra astarı kilifindan pahaliya gelir fantezi aramaya gerek yok
    ne marka taktırdınız kaça maal oldu biraz bilgi verebilirmisiniz ...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Lastikal.com dan bridgestone battlax bt45 aldim ön arka 434 tl ye artı 1 yıl yol yardimiyla daha lastik rodajindayim cok zorlamadim ama kullananlar memnun bir michlen olmasada uzerindekilerden iyidir
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    hocam sen fiddledan geçtin pulsara yanlış hatırlamıyorsam.ben hem 2014 pulsar kullandım 5000km.hem de şuanda 500km 2015 modeli var.yazın 1500km git-gel yol yaptım orijinal lastikleriyle sinop'a.benim sana tek ama tek tavsiyem orjinal lastikleri derhal değiştir.üzerinde gelen lastikler yağışlı havalarda çöp bile değil.yazın fena değil performansı ama alınacak risk de değil.kaldı ki sen şuanda acemi durumdasın motora.başına iş almanı istemeyiz.ben metzeler lasertec taktım.ıslak performansını çok ama çok beğendim.alakası bile yok orijinal lastiklerle.465lira verdim lastiklere.60lirada montaj ve balans için verdim.

ayrıca kafana takılan bir diğer sorun,motorun yüksekliği anladığım kadarıyla.sele alçaltmak istiyorsun.bence buna gerek yok.ben de 167cm boyundayım,enes arkadaşımız var burda, oda benimle aynı hemen hemen.3-5 başka arkadaşta var kısa boylu.bir sorun yaşamadık benim bildiğim.gerçi ben 9-10 yaşından beri motor kullanıyorum ama bu da benim ilk yüksek seleli motorum.diğerleri 70 ile 77cm arasında sele yüksekliklerine sahipti.saygılar
    noob ve Blackjet bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen fiddledan geçtin pulsara yanlış hatırlamıyorsam.ben hem 2014 pulsar kullandım 5000km.hem de şuanda 500km 2015 modeli var.yazın 1500km git-gel yol yaptım orijinal lastikleriyle sinop'a.benim sana tek ama tek tavsiyem orjinal lastikleri derhal değiştir.üzerinde gelen lastikler yağışlı havalarda çöp bile değil.yazın fena değil performansı ama alınacak risk de değil.kaldı ki sen şuanda acemi durumdasın motora.başına iş almanı istemeyiz.ben metzeler lasertec taktım.ıslak performansını çok ama çok beğendim.alakası bile yok orijinal lastiklerle.465lira verdim lastiklere.60lirada montaj ve balans için verdim.

ayrıca kafana takılan bir diğer sorun,motorun yüksekliği anladığım kadarıyla.sele alçaltmak istiyorsun.bence buna gerek yok.ben de 167cm boyundayım,enes arkadaşımız var burda, oda benimle aynı hemen hemen.3-5 başka arkadaşta var kısa boylu.bir sorun yaşamadık benim bildiğim.gerçi ben 9-10 yaşından beri motor kullanıyorum ama bu da benim ilk yüksek seleli motorum.diğerleri 70 ile 77cm arasında sele yüksekliklerine sahipti.saygılar
    Evet Hamza fiddle dan geçtim kardeşim verdiğin bilgiler için sana çok teşekkür ederim bende metzelere bakıyorum istanbulda nerede gidip güzel balansını yapıp taktırabiliriz ...

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, kullananların görüşleri önemliydi. Değiştirmek iyi olacak demek ki, cvp için çok teşekkürler

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Oktay Usta yapımı uçan daire görüşlerinize hazırdır

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oktay Usta yapımı uçan daire görüşlerinize hazırdır
    http://i.hizliresim.com/VlWjMr.jpg
    Atilla abi xenon'mu var fotodanmı kaynaklanıyor
    sisler şahane olmuş abi
    bu arada siperlik nasıl abi önerirmisin
    arkadaşada söyle fazla kesmesin motoru öle=)

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Atilla abi xenon'mu var fotodanmı kaynaklanıyor
    sisler şahane olmuş abi
    bu arada siperlik nasıl abi önerirmisin
    arkadaşada söyle fazla kesmesin motoru öle=)
    Yemişim zenonu Oktay Usta led far ampulu takıyore. Az ceryan çekiyor ve elektirik tesisatına zararı yok. Sisler su geçirmez ve kaliteliymiş. (Oktay Usta diyorsa doğrudur) Siperlik benim işimi görüyor. Tabi önceki tur camı gibi değil fakat şekli çok güzel kardişimmm
    - Boşver o ineği. Yutkunup duruyor öle (iyi çocuktur, severim)
    tekoklava bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)