Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    O servisin kıymetini bilin. Çok kalmadı öylesi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EKMOK Zeus Altarı gezisinden bir kaç foto. Arkadaşlar motorumdan memnunum, severek kullanıyorum, denge sensörü 2. viteste belli bir devir de ses yapıyor, bunu haricinde hiç bir arıza sıkıntı olmadı. Dağa taşa sürüyorum taş gibi maşallah.

http://i.hizliresim.com/oAOkrR.jpg
    Umit Bey, arka sele uzeri canta icin bilgi verebilir misiniz?

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umit Bey, arka sele uzeri canta icin bilgi verebilir misiniz?
    Kappa RA300; çok kullanışlı ister el çantası istersen omuz çantası olarak kullanılıyor, askıları ve yağmur kılıfı da var içinde. Ben N11 den 150 TL ye almıştım, ufak tefek market alışverişlerinde ve gezilerde iyi oluyor.

http://www.kappamoto.com/Soft-Luggage/Tail-bags/RA300
    Efeler Diyarı EDREMİT

Motosikleti
    yzf r25
    Arkadaşlar bende ekipmanımı tamamladım mart ayı içinde pulsar alacaktım kararımı vermiştim.bayağı heveslenmiştim fiyat performans çok iyi gelmişti. bir önceki zammı 2015 zammı sanmıştım bir daha zam gelmez diye düşünüyordum. bu yeni zam fikrimi değiştirdi. ben de pulsar almaktan vazgeçtim. biraz daha para atıp japon motor alacağım. bence çok gereksiz bir fiyat artışı üstelik modelde bir yenilik yok. 2 ay önceki aynı motorların bu fiyata olması akıl almaz bir olay.
    oenaj bunu beğendi.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rigadu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende ekipmanımı tamamladım mart ayı içinde pulsar alacaktım kararımı vermiştim.bayağı heveslenmiştim fiyat performans çok iyi gelmişti. bir önceki zammı 2015 zammı sanmıştım bir daha zam gelmez diye düşünüyordum. bu yeni zam fikrimi değiştirdi. ben de pulsar almaktan vazgeçtim. biraz daha para atıp japon motor alacağım. bence çok gereksiz bir fiyat artışı üstelik modelde bir yenilik yok. 2 ay önceki aynı motorların bu fiyata olması akıl almaz bir olay.
    Bu fiyat artışı çoğu müşteriyi bir kez daha düşünmeye sevketti,
    Bu düşünme sonucunda olumlu geri bildirim mi fazla olur olumsuz geri bildirim mi?
    Bana göre olumsuz geri bildirim tabikide,
    Her zammın arkasına da şu döviz arttı ondan zam yaptık demeleri biraz sinir bozucu gerçekten de,,,

fortunesv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Winton Too-Ybr 125-Ktm Duke 200
    Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyat artışı çoğu müşteriyi bir kez daha düşünmeye sevketti,
    Bu düşünme sonucunda olumlu geri bildirim mi fazla olur olumsuz geri bildirim mi?
    Bana göre olumsuz geri bildirim tabikide,
    Her zammın arkasına da şu döviz arttı ondan zam yaptık demeleri biraz sinir bozucu gerçekten de,,,
    Aynen dediğiniz gibi hocam. Ancak şöyle bir durum da söz konusu. 2015 modelleri uygun fiyattan veren (7900 tl) ve 2014 modelleri biraz daha uygun fiyata veren bir iki mağazaya rastlamıştım. Telefonda yapılan görüşmelerde her ne kadar fiyatlarda indirim olmayacağından bahsedilse de elinizde parayla bayiye veya mağazaya gittiğinizde mutlaka 100-200 lira daha koparmanız mümkün. Sonuç olarak yine ortada çok ciddi bir farklılık yok. Nakit alındığında 7500 lira fiyat seviyelerine kadar çekilebileceğine inanıyorum ben fiyatın düzgün pazarlık yapıldığı takdirde. Sonuçta paranın yüzü tatlıdır. :D
    Ayrıca ben fiyatından dolayı değil de başka bir sebepten dolayı Pulsar almaktan vazgeçtim. Sebepte şudur. Benim ikamet ettiğim noktadaki bajaj servisini hiç beğenmiyorum. Genel olarak da zaten işçiliğini beğenmediğim bir servistir kendileri. Hali hazırda YBR 125'in de servisliğini yapmaktadırlar ve yakın bir dönemde YBR 125 kullanırken garantiden değişmesi gereken parçanın tedarik edilemediğini ve kendi ellerinde olanı takmaları halinde ücrete yansıtacaklarını ve garantiden gelen parçayı bize sattıklarına şahit oldum. Bu yüzden ben bu motoru almam, alırsam da şehrimdeki servise götüreceğime atlarım motora götürürüm bursaya.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fortunesv
    Evet servis olayı çoğu yerde sıkıntı özellikle küçük şehirlerde,
    Başka servis olmadığından "servisler müşteri için var" mantığı "müşteriler servis için var" mantığına kayıyor,
    Ülkemiz çok pahalı bir ülke gerçekten,
    Yurt dışında 3-4 bin olan motorlar ülkemizde 10 bin ve üzeri fiyatlarda,
    Yurtdışında normal gelire sahip biri 2 aylık maaşıyla motor alabiyorken burda orta kalite bi motor alabilmek için maaş 2.000 tl desek 6 ay ve üzeri yemeden içmeden o parayı biriktirip anca alabilir,
    Malesef üretici firmalar ve devlet vatandaşı soyulacak kaz gibi görüyor artık,,,

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı oenaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet servis olayı çoğu yerde sıkıntı özellikle küçük şehirlerde,
    Başka servis olmadığından "servisler müşteri için var" mantığı "müşteriler servis için var" mantığına kayıyor,
    Ülkemiz çok pahalı bir ülke gerçekten,
    Yurt dışında 3-4 bin olan motorlar ülkemizde 10 bin ve üzeri fiyatlarda,
    Yurtdışında normal gelire sahip biri 2 aylık maaşıyla motor alabiyorken burda orta kalite bi motor alabilmek için maaş 2.000 tl desek 6 ay ve üzeri yemeden içmeden o parayı biriktirip anca alabilir,
    Malesef üretici firmalar ve devlet vatandaşı soyulacak kaz gibi görüyor artık,,,
    Hükümetin başa gelip milleti kredi virüsüyle zehirlemesi sonucu vatandaşları köleleştirme ve bağımlı halde yaşamaya mahkumiyet stratejisiyle bu hale geldik, vergiler de cabası, getirenlere çok selam öptm by.
    Daniel23 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

SpiderF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 L - Bajaj Pulsar 200 NS 2015
    Uzun zamandır bende pulsarı takip ediyordum hatta ilk zam yapıldığında bir hafta sonra fiyatlara yansıyacağı söylenmişti alıp almama konusunda kararsız kaldım kış sezonu girmesi ve model kaybı olacağını düşündüğüm için erteledim.

Ama bu ikinci zam hiç hoş olmadı alınırlık düzeyi fiyat ferformans olayı bir anda değişti ikinci kez düşünme ihtiyacı hissettim.

Motor - Plaka - ruhsat - sigorta - ayna - lastik derken 10 000 TL yi buluyor

Fuara gidip tekrar seçenekleri gözden geçirip umarım doğru kararı veririm.
    Daniel23 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hükümetin başa gelip milleti kredi virüsüyle zehirlemesi sonucu vatandaşları köleleştirme ve bağımlı halde yaşamaya mahkumiyet stratejisiyle bu hale geldik, vergiler de cabası, getirenlere çok selam öptm by.
    ne dediiiiiiiiii
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    :(
    selam arkadaşlar...Malum uzun zamandır gar gış gıyamet konya da havalar çok kötü...bugün hava biraz düzgün olunca atladım pulsara vurdum kırbacı ... özlemişim vesselam... ve tekrar şunu anladım ki iyi ki almışım motoru ... hızlanma , performans , denge , görüntü on numara sağolsun mustafa bey servis çok ilgili konya da.Motorda daha bir sorun yaşamadım ... alacak arkadaşlara da tavsiye ederim şu son zam da olmasaydı daha iyiydi ama neyse... motor fuarına gitmeyi çok istedim ama olmıyacak galiba malum iş nedeniyle ... keşke orada olabilsem :D nasipse bundan sonraki motor düşüncem z800 Allah herkese gönlündeki motoru nasip etsin... ama pulsar başlangıç ve bu fiyata performans için en iyi seçenekler arasında bence parası çok olana lafım yok ...tüm motorcu kardeşlerime kazasız belasız sürüşler hepimizin tekeri düz bassın...
    abeciMotoru bunu beğendi.

Değerli arkadaşlar; yarın fuarımız başlıyor. İnşallah 4 gün süre ile fuarda olacağım. 2014 yılında olduğu gibi Steel Silincerz gösteri ekibi de PULSAR 200 NS ile her gün 3 defa gösteri yapacaklar. Ayrıca tüm bajaj kullanıcı arkadaşlarımızı da pazar günü saat 14.00'de toplu fotoğraf çekimi için standımızda bekliyoruz. 9 ncu Hol 185 No.dayız.

Saygılarımla...
    enescanatar, hkn34, MRstar ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

fortunesv ; Usta hangi il'de ikamet ediyorsun?

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Pulsar kullanıcıları olarak ayna bizim için büyük bir sorun.En basit çözümlerden biriside apache RTR 150 aynası takmak .Apache aynası takınca ayna sorunu kesin olarak çözülüyor.
    Merak edenler için boyut olarak karşılaştırması.Gerçi aşağı kısımlarını resimde tam olarak hizaya koyamamışım.

Aynada hoşuma gitmeyen tek şey gömülü olarak gelen uyarı yazıları.Keşke yapıştırma olsaymış dedim.

Sonuç olarakta apache aynası uzun ve yüksek olmasından ötürü çok daha iyi görüş açısına sahip.Tavsiye olunur.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Ellaksakir Merhaba arkadaşım bu aynaları nereden ve kaça aldın bilgi verebilirmisin?Bende aynalarımı değiştirmek istiyorum.şimdiden teşekkürler....

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı OĞUZHAN 28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellaksakir Merhaba arkadaşım bu aynaları nereden ve kaça aldın bilgi verebilirmisin?Bende aynalarımı değiştirmek istiyorum.şimdiden teşekkürler....
    Merhaba Oğuzhan kardeşim. Aynaları sahibinden.com üzerinden 45 tl + kargo şeklinde aldım.Aldığım yer burası;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7212001/detay/

Ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.Eksik ve kullanılmış malzeme gönderdi.Eksik gönderdiği malzemeyi istediğimde kargo bana ait gönderecekmiş.

Ben Kayseri o İstanbul'da olduğu için kargoyu mecburen kabul ettim ve olumsuz yorum bıraktım.Oda cevap atmış ama tamamen yalan.Zaten üstte konuştuğumuz mesajları görebilirsin.Güya o ücretsiz göndermek istemiş ve ben kabul etmemişim.Zaten bakarsan attığım mesaja cevap vermedi.Ayrıca aşağıda attığı yorumla beni haksız çıkarmış

Sonuç olarak adamlar sahtekarca iş yapıyor.Kanıtlar ortada. Aynalar güzel ama sakın buradan alma .
    Salih_T bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı ellaksakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba Oğuzhan kardeşim. Aynaları sahibinden.com üzerinden 45 tl + kargo şeklinde aldım.Aldığım yer burası;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7212001/detay/

Ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.Eksik ve kullanılmış malzeme gönderdi.Eksik gönderdiği malzemeyi istediğimde kargo bana ait gönderecekmiş.
    http://i.hizliresim.com/ORD9Pz.png

Ben Kayseri o İstanbul'da olduğu için kargoyu mecburen kabul ettim ve olumsuz yorum bıraktım.Oda cevap atmış ama tamamen yalan.Zaten üstte konuştuğumuz mesajları görebilirsin.Güya o ücretsiz göndermek istemiş ve ben kabul etmemişim.Zaten bakarsan attığım mesaja cevap vermedi.Ayrıca aşağıda attığı yorumla beni haksız çıkarmış

http://i.hizliresim.com/VlDXdy.png

Sonuç olarak adamlar sahtekarca iş yapıyor.Kanıtlar ortada. Aynalar güzel ama sakın buradan alma .
    Arkadaşım ikazın için çok teşekkürler.Oradan almayacağım kesin....
    ellaksakir bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Böyle insanlar malesef hep karşımıza çıkıyor. Yalnız onların suçu olmayabilir. Şöyle ki ben de aynaları değiştirmek için TVS servisine gittim. Sıfır kutu getirdikler orada taktıracaktım. Usta kutuyu açtı 2 tane sağ ayna çıktı. Oradaki çalışanların hepsi çok şaşırdı. Belki sizin kutuda da öyle bir şey fabrikasyon eksiktir. Ama tutumları çok yanlış. Sonuçta sattıkları ürünün arksında durmaları lazım. Size yazdıkları cevap o yorumları okuyanları tatmin etmeycektir. O şekilde yorum yapmakla iyi yapmışsınız. Bu arada bende 45 tl. ye aldım demek ki benden işçilik almamışlar.
    ellaksakir bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı ellaksakir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar kullanıcıları olarak ayna bizim için büyük bir sorun.En basit çözümlerden biriside apache RTR 150 aynası takmak .Apache aynası takınca ayna sorunu kesin olarak çözülüyor.
    Merak edenler için boyut olarak karşılaştırması.Gerçi aşağı kısımlarını resimde tam olarak hizaya koyamamışım.

http://i.hizliresim.com/58ymYl.jpg

Aynada hoşuma gitmeyen tek şey gömülü olarak gelen uyarı yazıları.Keşke yapıştırma olsaymış dedim.

http://i.hizliresim.com/AAz63r.jpg

Sonuç olarakta apache aynası uzun ve yüksek olmasından ötürü çok daha iyi görüş açısına sahip.Tavsiye olunur.
    o yazı çok güzel bişey diyor. aksine benim çok hoşuma gitmişti
    ellaksakir bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kalyoncumotordan çok alışveriş yaptım,hatta ilkinde bir aynam çizik gelmişti iade istemeden yeni gönderdiler.Kargoyu ben mi,onlar mı ödedi hatırlayamıyorum.Bence sahibi Hasan Beyle iletişime geçin,mesajla olmaz o iş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)