Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayene ucreti kredi kartiyla odenebiliyo mu?
    Maalesef nakit ödeme istiyolar
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @my91 sağol, bi de 2 gün gecikme için 50 küsür TL ceza görünüyo, onu tüvtürke mi ödeyecez?

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Common rail Direct Injection.
    yeni nesil diesel motorlarda kullanılan teknik b,mim motorlarla alakası yoktur

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:33 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cagatay16
    ön amortisörler basılmış motor alçalsın diye onun için öyle duruyor hem tekerede gelmiyo kolay kolay (aslında acemiler için iyi oluyo arkadaşta yeni aldı motoru ) her motorda yapılabiliyo o kafa basma olayı bizim motorlarda yapılır ama pek bi avantajı yok cadde kullanımında
    nasıl yapmış onu benim için avantaj olur boy kısa birde tecrübe fazla yok zaten soğuttular iyice benide satıp bir cbr alayım diyorum

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar nedir? Bil bakalım Felon.

abi benim sperliğede ayarlanır mı buna benzer birşey ? düşünce çizildi kapatabilcek birşeyler bulmam lazım en siyahından....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni nesil diesel motorlarda kullanılan teknik b,mim motorlarla alakası yoktur

---------- Post added at 16:36 ---------- Previous post was at 16:33 ----------

nasıl yapmış onu benim için avantaj olur boy kısa birde tecrübe fazla yok zaten soğuttular iyice benide satıp bir cbr alayım diyorum
    çok basit aslında ben benim motorunkini 1cm indirmiştim kafa grenajını söküp yapıyosun cbrda yapmadım ama aynı olay dediğin gibi kısa boylular için büyük bi avantaj ne kadar alçalırsa o kadar iyi hakimiyet çünkü
    @ugur_m
    siperliği normal siyah folyoyla kaplayabilirsin 5tl tutmaz bile ama tank pad malzemesi pahalı hem garip durur kabarık olur
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı ugur_m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi benim sperliğede ayarlanır mı buna benzer birşey ? düşünce çizildi kapatabilcek birşeyler bulmam lazım en siyahından....
    uğur siperliği normal folyo ile bu yerde kaplatıp üzerine orjinal görünmesi için Hyosung yazı yazılabilir... siperliğin bir fotosunu koyarsan sana daha iyi yardımcı olabilirim..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    siyah transparan yada piano black siyahı folyo ama o şefaf olmaz reklamcılarda ve bu kaplamacılarda vardır

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

motor fuarı istanbulda ne zaman oluyor

Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah transparan yada piano black siyahı folyo ama o şefaf olmaz reklamcılarda ve bu kaplamacılarda vardır

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

motor fuarı istanbulda ne zaman oluyor
    1-4mart da kışın tam soğuğundaydı geçen sene bu sene biraz daha geç e almışlar

Motosikleti
    motor fuarı isatnbulda ne zaman oluyor

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

isatnbula geleyim bari fuar zamanı birkaç bişey alırız bursa bu yönden biraz şansız ben hiç motor fuarını duymadım

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bu sene öle ali yanlısın var geçen sene 24-27şubatı bu sene 1-4mart arası :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    merhaba arkadaşlar kış gelmesi ile fiyatlar düşüşe geçmiş 2011 model sıfır alacaktım baktım birisi 2011 modeli 7000 tl ye satıyor hemen anlaştım 4000 km de motor temizde anlaştık haftaya kısmetse alıcam gerçi kış geldiğinden yatacak ama olsun gayet makul bir fiyata alacağımı düşünüyorum. sizcede uygunmu 2011 model sıfırları 9600 tl filan geri kalanlada mont filan alırım

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Evet, 7000 TL çok iyi bir fiyat Hayırlı olsun kardeş, kazasız belasız binersin inşallah.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    st gt250r 2011
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur siperliği normal folyo ile bu yerde kaplatıp üzerine orjinal görünmesi için Hyosung yazı yazılabilir... siperliğin bir fotosunu koyarsan sana daha iyi yardımcı olabilirim..
    son halini görmek için mi istiyorsun fotoyu =) siperlik bildiğin üzere Ali nin eski siperliği

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar kış gelmesi ile fiyatlar düşüşe geçmiş 2011 model sıfır alacaktım baktım birisi 2011 modeli 7000 tl ye satıyor hemen anlaştım 4000 km de motor temizde anlaştık haftaya kısmetse alıcam gerçi kış geldiğinden yatacak ama olsun gayet makul bir fiyata alacağımı düşünüyorum. sizcede uygunmu 2011 model sıfırları 9600 tl filan geri kalanlada mont filan alırım
    2011 model 7bine alırsanız ertesi gün 8 e satabilirsiniz dikkat edin o işte bir iş var.(yada bu bir hayal ürünüde siz piyasayı düşürmeye çalışıyosanız boşa uğraşıyosunuz diyim ama 7bine 2011 varsa bende alıcam ciddiyim)

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    son halini görmek için mi istiyorsun fotoyu =) siperlik bildiğin üzere Ali nin eski siperliği
    yoo biliyorum ben değiştirdim o camı zaten ama son çizik halinin görmek istiyorum neler yapılabilir diye..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    2011 model 7bine alırsanız ertesi gün 8 e satabilirsiniz dikkat edin o işte bir iş var.(yada bu bir hayal ürünüde siz piyasayı düşürmeye çalışıyosanız boşa uğraşıyosunuz diyim ama 7bine 2011 varsa bende alıcam ciddiyim)
    Dostum piyasa belli zaten çocukmuyuz burada piyasa düşürmeye çalışalım boş işler benim motorum olsa değeri neyse motoruma güveniyorsam ondan satarım piyasa benim umurumda bile olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

bu arada forumda 7500 tl den alan çok kişi var bana mesaj atan arkadaşta 7500 den almış zaten sadece biraz sabır ve pusuda beklemek gerek bu rakamlar gerçekten zor bulunuyor ama bulunmaz değil

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    @my91 sağol, bi de 2 gün gecikme için 50 küsür TL ceza görünüyo, onu tüvtürke mi ödeyecez?
    Geç cevapladım ama tüvtürk alıyo diye biliyorum. O kadar fazlamıymış yahu gecikme faizi
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Muayenenin gecikme zammını da muayene ücretiyle beraber Tuvturk'e veriyorsun. Ama aylık %5 gecikme alınıyor. Yani 1-30 gün arası gecikme için 3,48 TL yapar.

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    evet muayne gecikme ücreti günlük 3.48
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Beyler şu ilana bakın, açıklamaya dikkat
    ''fiyat budur dul,yetim,fukara indirimi yoktur''
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...161530/detay/#

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler